|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   sex kao ne sex
11.3.2013 19:56:04   
Maraj
Kakav vam je sex? Da li se seksate samo da to odradite ili u tome i uzivate. mm i ja vec 2 godine bezuspesno radimo na user posted image al ko za baksuz jos uvek nista. Nekad imam utisak da smo vise uzivali u seksu dok nismo radili na user posted image nego sad. Sad se sve nesto svelo na "posao".
Direktna veza do poruke: 1
   RE: sex kao ne sex
11.3.2013 19:58:54   
isidora88
sexamo se jer uzivamouser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: sex kao ne sex
11.3.2013 20:08:04   
Sanja90
Kad nam se hoce uglavnom meni,zbog poludelih hormona ja bih svaki danuser posted image user posted image onda se sexamo,pa volimo se a i jos smo mladiuser posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: sex kao ne sex
11.3.2013 21:29:12   
GagaT
Ovo je bas paprena temica.. user posted image Bravo za hrabrost...user posted image
Ja i moj dragi smo 2 godine zajedno. Vec godim´nu dana pravimo bebu.
Kada imamo odnos uvek uzivamo kao prvog dana... To je jako dobro...
Inace redovni smo ako ne svaki onda svaki drugi dan..user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: sex kao ne sex
11.3.2013 21:33:22   
ica82
Ja sam zaboravila kako to izgleda user posted image user posted image user posted image Volim sex i rado ga se secam user posted image , jos malooooooo

(odgovor članu GagaT)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: sex kao ne sex
11.3.2013 21:41:37   
imperial
lepa tama,i mi to u poslednje vreme radimo da odradimo,pratimo O i tako,a nekad i baš bude lepouser posted image

(odgovor članu ica82)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: sex kao ne sex
11.3.2013 22:09:05   
ceca111
e super temica jos samo kada bi imali vremena da uzivamo samo gledamo da uhvatimo O.Ranije samo uzivali u dobrom sexu a sada sve nabrzaka

(odgovor članu imperial)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: sex kao ne sex
11.3.2013 22:11:57   
Maraj
upravo je tako i kod nas. Piskim na one trakice, merim T lizem maby baby... Strasno sve se svelo na mora sad...

(odgovor članu ceca111)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: sex kao ne sex
11.3.2013 22:13:31   
Anck Su Nmaun
Hhaha mm je skoro jednom paru koji pokusava da napravi bebu bas dao savet, na to sto je ovaj rekao- nemogu bre toliko...a mm ce na to ...ma samo poslovno.... umrli smo od smeha!
Ali, od kud znam, mi smo to nekako spontano pa su tako i deca dosla user posted image

(odgovor članu ceca111)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: sex kao ne sex
11.3.2013 22:14:27   
madamme
rado ga se secamuser posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: sex kao ne sex
11.3.2013 22:16:47   
boba 11
uglavnom se svodi na ono da odradim bas kad moram,a retko kad mi se javi zelja a onda bude i dobrouser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: sex kao ne sex
12.3.2013 8:49:24   
Figaro88
Ja to ne mogu tako,poslovnouser posted image Moram da uzivam,ako nije tako ne zelim ga uopste.Ne prija mi,i ne mogu da se opustim.

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: sex kao ne sex
12.3.2013 8:53:03   
bea83
Nekad odradimo (al na kraju obostrano završimo zadovoljni) a nekad se baš raspomamimouser posted image

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: sex kao ne sex
12.3.2013 10:26:46   
adulence
definitivno uzivamo oboje...a najdrazi mi je onaj neocekivani sex....

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: sex kao ne sex
12.3.2013 10:28:27   
bea83
Kod nas baš i nema više tog neočekivanog, vrlo je očekivano da će ga biti od 12 do 14 vikendom dok Viki spava i posle pola 9 uveče user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: sex kao ne sex
12.3.2013 10:37:39   
Brand new mama
Bea,pusti je da uziva,jos joj je mala bebicauser posted image . naqma je u nekom periodu poceo da lici na "ajde,nismo odavno",ali sad kako klinci spavaju skoro cijelu noc-malo smo se vratili korjenimauser posted image . Mislim da roditeljima sa malim klincima uzdrzavanje u postu ne predstavlja strasan problem-caskom prodje 40 danauser posted image

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: sex kao ne sex
12.3.2013 10:38:20   
sandrina 85
Sta je to neocekivani sex :P Imali smo ga svega dva puta od porodjaja, i za 8. mart taman razradili plan i ja dobijem user posted image

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...



Anketa

IME
talis

Da li vam se svidja ime Isidor?

DA (15%)

NE (85%)


Ukupan broj glasova: 171

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here