|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Junski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NA...
31.5.2015 19:45:29   
marketing RR
Lifemedic u junu mesecu nagrađuje tri Ringerajina korisnika paketom svojih prirodnih preparata! Objavite na forumu zanimljiv komentar/anegdotu svog mališana ili postavite crtež (fotografiju crteža), rad svog mališana, na temu: „PHARMALIFE Meda sprema se za more, plivanje, sunčanje, igre u pesku i prirodi ..." ..."

U svakom paketu se nalazi:


APPETITO sirup - prirodno rešenje za poboljšanje apetita!
(od 1 godine)

Appetito sirup je prijatnog ukusa, 100% prirodnog sastava jer sadrži: Amara prečišćene ekstrakte Lincure, Kantariona, Grčkog sena + ekstrakt Polena i pšeničnih klica (nutritivno dejstvo).
user posted image




ISILAX prirodni laksans - razmekšava stolicu, za olakšano pražnjenje i redovne stolice!
(od 1 godine)

ISILAX je 100% prirodan jer sadrzi: biljna vlakna i laksanse prirodnog porekla Sorbitol (iz koncentrovanog soka suvih šljiva) + Manitol (biljni ekstrakt Mane) + Inulin (prebiotik) + Pektin (iz jabučne pulpe).
user posted image


MAPEZ sprej za kožu - prirodna i sigurna zaštita za decu, protiv ujeda komaraca i drugih insekata, već od prvih dana života!
(od 0 meseci)

MAPEZ sprej je mešavina netoksičnih, neiritirajućih, efikasnih, prirodnih ekstrakata. Mapez ima miris prirodnog porekla koji je PRIJATAN ZA DECU i odrasle, a neprijatan za insekte. Nanešen na kožu formira barijeru koja odbija komarce, muve i ostale insekte.
Mapez nije mastan, ne ostavlja fleke i vlaži kožu.

user posted image


NASALEZE ALLERGY sprej - prirodna zaštita od alergija!

(od 18 meseci)

NASALEZE allergy nazalni sprej sa praškastom celulozom sprečava nastanak alergija, ali ukoliko su simptomi alergija (kijanje, zapušenost, curenje nosa, svrab) već prisutni, ovaj sprej brzo i efikasno smanjuje njihov intenzitet. Delujući na sam uzrok nastanka alergija, ali i na ublažavanje simptoma, nazalni sprej sa celulozom se razlikuje od uobičajenih antialergijskih lekova (antihistaminici, kortikosteroidi), koji deluju samo na simptome. Pošto je celuloza prirodnog porekla –Nasaleze allergy sprej ne izaziva pospanost, naviku, ne oštećuje sluzokožu nosa i potpuno je bezbedan za upotrebu u najranijem dečjem uzrastu (od 18 meseci), kao i za trudnice, dojilje, sportiste i odrasle osobe.
user posted image

PROČITAJ VIŠE




Objavite na forumu zanimljiv komentar/anegdotu svog mališana ili postavite crtež (fotografiju crteža), rad svog mališana, na temu: „PHARMALIFE Meda priča sa travom, cvećem, drvećem okupanim zelenim listovima i Suncem, uživa u igri sa zekom i lijom i ponekom prolećnom kišom ..."



A ukoliko želite da proverite kako naša majska inspiracija - MEDA izgleda, možete videti u tekstovima posvećenim sjajnim Lifemedic preparatima, na sledećem linku Lifemedic tekstovi



Postavljanje komentara i crteža smatra se prijavom za konkurs, prijave primamo od 1.6. do 24.6.2015.
Članovi Ringeraje će nakon objave svih radova i komentara, svojim glasovima izabrati tri pobednika na forumu! Glasanje traje od 25.6. do 30.6. (zaključno sa 30.6.).
Po vredan paket Lifemedic proizvoda osvajaju tri korisnika čije su objave imale najviše glasova! U slučaju izjednačenih glasova pobeđuje komentar/fotografija koji je ranije objavljen/objavljena.
Pobednicima će nagrade biti poslate u julu na kućnu adresu (o trošku sponzora).


Učestvujte, i srećno!!! user posted image




< Poruku je uredio marketing RR -- 30.6.2015 20:34:52 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Junski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ Z...
5.6.2015 12:09:06   
Anarunika
Evo mi ćemo započeti
Arči je u ovoj temi video medu na surfovanju user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Junski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ Z...
5.6.2015 12:19:11   
marketing RR
Bravoooo, i za ideju i za realizaciju user posted image

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Junski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ Z...
5.6.2015 12:37:47   
QueenJ
user posted image Arči!

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Junski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ Z...
6.6.2015 10:51:25   
Anarunika
Hvala user posted image

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Junski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ Z...
6.6.2015 10:53:59   
Maraj
Jao vidi se kome se ide na more user posted image
bravo za crtez user posted image

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Junski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ Z...
6.6.2015 23:41:52   
mila83
Arci,bravo za crtez !user posted image Pa moze meda malo i na more ! user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Junski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ Z...
13.6.2015 11:02:01   
Bibilib
Evo i Markovog mede samo sto se cesa kao njegov Aki od ujede komaraca user posted image user posted image user posted image to je njegovo obrazlozenjeuser posted image

user posted image

user posted image

a ovde mu je i mama malo pomogla da ga ulepsamo jer hoce da dobije sprej protiv komaraca za brata,dusa mojauser posted image

user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Junski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ Z...
13.6.2015 11:29:58   
mila83
prelepo Bibi ! tako je i moja Mima,za seku osvojila Mapez,da je ne grizu komarci. Imate nas glas,kao i uvek user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Junski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ Z...
13.6.2015 12:18:14   
Anarunika
Bravo Marko! user posted image user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Junski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ Z...
13.6.2015 18:29:25   
Bibilib
Hvala Mila dragauser posted image user posted image sta ce dete videlo koliko imamo problema kad malog ujede komarac alergican je i to ne prolazi po mesec dana pa kroz pricu kada sam rekla da prosli put nismo osvojili sprej protiv komaraca za batu on je rekao mama ja cu ponovo da crtam ali da mi ti malo pomognes pada dobijemo to za brata user posted image

hvala Anarunikauser posted image

< Poruku je uredio Bibilib -- 13.6.2015 18:30:12 >


_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Junski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ Z...
18.6.2015 16:42:06   
nikiteki
user posted image
user posted image
ovo su mede mojih cerkica na moru tako su ih one zamislile

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Junski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ Z...
18.6.2015 16:49:45   
zeka peka
ovo je nas meda u moru
user posted image

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Junski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ Z...
18.6.2015 23:07:40   
Anarunika
nikiteki i zekapeko vaša dečica kao da su se dogovorila šta će da nacrtaju user posted image
Bravo za mališane!user posted image

(odgovor članu zeka peka)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Junski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ Z...
19.6.2015 8:54:07   
nikiteki
tako ispada slicni su im crtezi neko ce da pomisli kako sam otvorila ja profil zekapeka ali nisam

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Junski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ Z...
19.6.2015 9:14:35   
amdn
drugari super crtate, nas nece i nece, voli da sara, prvo nacrta medu pa onda posara i kaze mama meda se ne vidi jer pada jaka kisa, heheeh,
pre par dana dosao na ideju da crta samo drvo sa jabukama i imamo sad punu kucu drveca

Kad je glasanje jedva cekamo da glasamo za drugareuser posted image user posted image

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Junski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ Z...
19.6.2015 12:32:08   
Anarunika
IZVORNA PORUKA: amdn

drugari super crtate, nas nece i nece, voli da sara, prvo nacrta medu pa onda posara i kaze mama meda se ne vidi jer pada jaka kisa, heheeh,
pre par dana dosao na ideju da crta samo drvo sa jabukama i imamo sad punu kucu drveca

Kad je glasanje jedva cekamo da glasamo za drugareuser posted image user posted image



hahaha amdn,potpuno ista priča sa mojim mlađim sinom! I još je u toj fazi.Ili pada kiša,ili je auto upao ublato,ili su ga zakopali jer nije bio dobar....user posted image

Važne su ideje user posted image


< Poruku je uredio Anarunika -- 19.6.2015 12:37:02 >

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Junski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ Z...
19.6.2015 12:52:54   
marketing RR
Bravo, bravo user posted image

(odgovor članu zeka peka)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Junski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ Z...
19.6.2015 13:10:02   
mila83

IZVORNA PORUKA: Anarunika

IZVORNA PORUKA: amdn

drugari super crtate, nas nece i nece, voli da sara, prvo nacrta medu pa onda posara i kaze mama meda se ne vidi jer pada jaka kisa, heheeh,
pre par dana dosao na ideju da crta samo drvo sa jabukama i imamo sad punu kucu drveca

Kad je glasanje jedva cekamo da glasamo za drugareuser posted image user posted image



hahaha amdn,potpuno ista priča sa mojim mlađim sinom! I još je u toj fazi.Ili pada kiša,ili je auto upao ublato,ili su ga zakopali jer nije bio dobar....user posted image

Važne su ideje user posted image



Hahahahahahha,tako izgleda svi decaci ! Mali snalazljivci ! Sa bujnom mastom ! user posted image
Lepi su svi crtezi user posted image Nikiteki, nema sta da brines,istina se uvek sazna !
jedva cekamo glasanje ! user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Junski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ Z...
19.6.2015 13:11:40   
amdn
Anarunika, Mila pravi zavrzlamci, al ima vremena i za crtanje,nisam znala da zna da nacrta drvo, bas sam se iznenadila tek jabuke heheh

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Junski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ Z...
19.6.2015 13:13:51   
Anarunika
nikiteki i zekapeko ,izvinite moj komentar nikako nije bio neka prozivka, samo sam primetila da su crteži slični pa sam se našalila. A sva tri crteža su jako lepa ,kreativna i sa puno detalja user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Junski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ Z...
22.6.2015 23:32:00   
veselicaa
Hajde stavljajte crteze user posted image

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Junski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ Z...
25.6.2015 16:14:46   
marketing RR
Takmičar broj 1 user posted image

IZVORNA PORUKA: Anarunika

Evo mi ćemo započeti
Arči je u ovoj temi video medu na surfovanju user posted image

user posted image

user posted image



(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Junski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ Z...
25.6.2015 16:18:15   
marketing RR
Takmičar broj 2 user posted image

IZVORNA PORUKA: Bibilib

Evo i Markovog mede samo sto se cesa kao njegov Aki od ujede komaraca user posted image user posted image user posted image to je njegovo obrazlozenjeuser posted image

user posted image

user posted image

a ovde mu je i mama malo pomogla da ga ulepsamo jer hoce da dobije sprej protiv komaraca za brata,dusa mojauser posted image

user posted image

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Junski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ Z...
25.6.2015 16:18:30   
marketing RR
Takmičar broj 3 user posted image

IZVORNA PORUKA: nikiteki

user posted image
user posted image
ovo su mede mojih cerkica na moru tako su ih one zamislile

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here