|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Čekamo dve crtice - 3/14 [chat]
1.3.2014 8:15:33   
Trcosava
Dragi forumaši,

Pošto teme ovog tipa koristimo uglavnom za razonodu, vas molimo da ne zaboravite da konkretna pitanja o zatrudnjivanju, trudnoći, bebama, deci, porodici itd. postavljamo u za to otvorene teme.

U vezi toga preporučujemo da pročitate

OPŠTE USLOVE KORIŠĆENJA FORUMA

Ako ta pravila budu kršena, "chat" teme ćemo zatvarati.



Čekamo vesti od februarskih trudilica:



user posted image 08.02. Maja1309





user posted image



user posted image 10.03. amelia
user posted image 25.03. Indy





Selimo se u april:




user posted image



user posted image 07.04. 7marii
user posted image 10.04. Trcosava
user posted image 12.04. Bubulence
user posted image 25.04. Lelaigor


user posted image


user posted image vonavoj



Za buduće mamike navijamo:

user posted image Spisak RR trudnica
user posted image Spisak RR mama

Prijavite se na spisak, pa da čekamo i navijamo zajedno!!!

Molimo trudilice da prijave svoje datume (ne)očekivane menstruacije tako što će moderatorima Ana RR ili viking RR poslati PP! Ukoliko to ne učine, može se desiti da ne budu na spisku. Hvala!!

user posted image [/b



< Poruku je uredio Trcosava RR -- 27.3.2014 11:35:09 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Čekamo dve crtice - 3/14 [chat]
1.3.2014 8:16:44   
daca77
Evo da se i ja prva javim i pozelim svima nama user posted image ovog mesecauser posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Čekamo dve crtice - 3/14 [chat]
1.3.2014 8:17:08   
Trcosava
Evo crtice, nova tema, da nastavi uspeh prethodne!!!

I datume na sunce!!! user posted image



_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Čekamo dve crtice - 3/14 [chat]
1.3.2014 8:18:09   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: daca77

Evo da se i ja prva javim i pozelim svima nama user posted image ovog mesecauser posted image


Daco, al' si kvik!

Želim ti da isto tako kvik klisneš sa ove teme user posted image i odeš u trudnjače

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Čekamo dve crtice - 3/14 [chat]
1.3.2014 8:19:41   
daca77
Trco user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Čekamo dve crtice - 3/14 [chat]
1.3.2014 9:22:15   
hanka
Daco i ja !
I ja !
user posted image
Navijam za nase crticice user posted image

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Čekamo dve crtice - 3/14 [chat]
1.3.2014 10:15:29   
bubulence
joko bice kada je sudjeno, ali ce biti!
indy, i ja mislim da je najbolje tako, jednom do dva puta nedeljno. mi smo cerkicu napravili kada smo imali samo jedno muckanje u tom mesecu, nego mm sada navalio svaki dan a sigurna sam da tako ne moze a i nemam ja vremena da samo o tome mislim user posted image . sada smo u fazi selidbe pa ga vesto izbegavam, rekla sam mu da moze svaki treci dan i ende!

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Čekamo dve crtice - 3/14 [chat]
1.3.2014 10:58:29   
mara1981
Drage moje, meni se opet nesto cudno desava. Sinoc sam uradila test jer mi user posted image ne stize, i pogledah ga i negativan. Dobila sam neku temp. videla da je test negativan i popila brufen i legla da spavam. Jutros ustajem i daj rekoh da jos jednom pogledam test kad se vidi i ona druga crta samo dosta slabije ali malo dalje od onog mesta gde sam je ja ocekivala i sve buljila sinoc i rekoh nema je, a u stvari nisam obratila paznju da je malo vise desno. A mozda i nije bila sinoc, sad nemam pojma. Od user posted image nema jos nista, sem braonkasto-zuckastog traga povremeno na papiru vec 3. dan. Da li da radim betu ili da sacekam? Trebalo je da dobijem 27.02. ili pre.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Čekamo dve crtice - 3/14 [chat]
1.3.2014 11:00:54   
mara1981
Ah da, a danas mi je i rodjendan! user posted image

(odgovor članu mara1981)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Čekamo dve crtice - 3/14 [chat]
1.3.2014 11:03:50   
Suki83
Srećan rođendan Maro, navijam... user posted image

(odgovor članu mara1981)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Čekamo dve crtice - 3/14 [chat]
1.3.2014 11:13:30   
mara1981
Hvala puno! Ipak cu otici da uradim betu jer me nervira vise sto ne znam da li jeste ili nije, u ponedeljak necu stici, a sutra je nedelja. Jos u ponedeljak treba da pocnem da radim kod novog poslodavca, pa ce biti veselo. Za koliko obicno stigne nalaz?

(odgovor članu Suki83)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Čekamo dve crtice - 3/14 [chat]
1.3.2014 11:17:44   
Suki83
Ja mislim da je isti dan rezultat gotov user posted image , meni je 29. dan, kasni jedan dan, strah me raditi test da se ne rezočaram user posted image , temeperatura mi je 37 već dve nedelje, nemam pojma više ništa... user posted image

(odgovor članu mara1981)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Čekamo dve crtice - 3/14 [chat]
1.3.2014 11:21:57   
mara1981
Pa znaci cekamo i od tebe vest! user posted image user posted image Ja tako isto nisam htela da radim test da se ne razocaram jer mi je dosta razocarenja vise, ali ga sinoc uradih da bih znala da li da popijem lek ili ne, test mi pokaza negativno ili pozitivno? a ja popila brufen :( Ali ajd da vidimo sta ce beta pokazati. Suki, drzimo fige da budu user posted image . A ja odoh pa se javljam kad se vratim, bio bi lep poklon za rodjendan user posted image

(odgovor članu Suki83)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Čekamo dve crtice - 3/14 [chat]
1.3.2014 11:23:22   
bubulence
maro a da uradis jos jedan test ali sutra ujutro, to je bas dobar znak user posted image , i srecan ti rodjendan! a za brufen ne brini, jos uvek ne moze da skodi i ako si trudna...

(odgovor članu Suki83)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Čekamo dve crtice - 3/14 [chat]
1.3.2014 11:45:28   
Suki83
Hvala draga, ja takođe navijam za tebe, a za brufen ne brini. Da... imam i muljanje po stomaku, nadam se da user posted image neće stići... user posted image

(odgovor članu mara1981)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Čekamo dve crtice - 3/14 [chat]
1.3.2014 13:08:13   
indy_25
Ja ne trevam dobiti 25 upisi me trco. Ne znam smijem li ici na detoksikaciju ako zelim da zatrudnim. To znaci da cu biti sedam dana na sokovima od voca i povrca. Na uputstvu pise da trudnice ne smiju e sad ne znam smijem li i ako zelim ostati trudna?

(odgovor članu Suki83)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Čekamo dve crtice - 3/14 [chat]
1.3.2014 13:11:17   
Trcosava
Maro jane skapirah, šta ti pokazao test?

Indy draga, to moraš Ani RR da pošalješ PP da te turi na spisak. JA sam samo babaroga koja vas tera da dajete datume user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Čekamo dve crtice - 3/14 [chat]
1.3.2014 13:43:08   
7marii
Zene ja samo da vam se javim user posted image da ne zaboravite i mene user posted image
Ja nisam mogla da cekam jos dan-dva uradeh jutros test,nema user posted image user posted image user posted image user posted image
tako da ja u utorak moram kod dr definitivno, da vidim sta mi je a nesto jeste 100 %,posto mi i bT i dalje visoka jutros bila 37.1.
A ono krvarenje 21.2 od 2 dana je verovatno neka poremecena user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja ne trebam da dobijem 17.3 ako ono racunam kao user posted image . Mi smo za svaki slucaj poceli da muckamo od sinoc da ipak pokrijemo i ovaj mesec,pa ko zna user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio 7marii -- 1.3.2014 13:45:37 >

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Čekamo dve crtice - 3/14 [chat]
1.3.2014 13:43:42   
babby
user posted image konacno mogu da kazem da mi kasni doduse 1dan i temperatura je pala na 36.9 i taj neki sveetli spoting s vremena na vreme i taj osecaj da ce svakog casa stici... ali nema veze.. bar se nadam... makar 1 dan....user posted image kolko nas samo ceka taj famozni utorak daj boze da bude punuser posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio babby -- 1.3.2014 13:45:14 >

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Čekamo dve crtice - 3/14 [chat]
1.3.2014 14:46:57   
IVA 11
Ćao žene. maro, navijam da budu user posted image

(odgovor članu babby)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Čekamo dve crtice - 3/14 [chat]
1.3.2014 14:57:49   
bubulence
meni juce zakazali uz grudi za 10.3. sta mislite, jeli ti stetno ako slucajno ostanem trudna u medjuvremenu? mada uz ne bi trebao biti stetan...

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Čekamo dve crtice - 3/14 [chat]
1.3.2014 16:07:02   
mara1981
Beta je pokazala da ipak nema trudnoce...Hvala vam sto ste navijale i nadale se kao i ja...user posted image Sad odoh da se malo oraspolozim, ipak mi je rodjendan...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Čekamo dve crtice - 3/14 [chat]
1.3.2014 17:09:45   
madre
bubulence, uz ne moze da steti...
marii, babby navijam jakouser posted image
maro, ebi gauser posted image a sad veselo, veselouser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu mara1981)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Čekamo dve crtice - 3/14 [chat]
1.3.2014 17:30:37   
Suki83
Ja još čekam, ništa se ne dešava osim povišene temp. i blagog muljanja po stomaku, kasni 1 dan. user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Čekamo dve crtice - 3/14 [chat]
1.3.2014 17:46:26   
leptir 40
Pozdrav trudilice. Čitam ove postove pa ne mogu sve da stignem. I tako čitajući naiđem na svoje stare objave 2009 g. Koliko samo žena pati iz mjeseca u mjesec dok se ne dese te user posted image . A onda naiđem na jednu objavu koju sam napisala a taj mjesec sam bila user posted image a nisam znala. Znam koliko sam godinama plakala i nadala se i eto hvala bogu desile se user posted image .

I evo ponovo sam u toj fazi ludila jer nemam baš puno vremena jer biološki sat otkucava. Mislila sam da se na iskustvu uči ali ja sam malo naučila jer čim se ovako ponašam . U momentu sama sebe ohrabrujem a u drugom momentu sve mi potone.Ali valjda je to tako, normalno.

Ja se selim u 27.03. a kad će biti ovulacija ,nemam pojma, stalno je drugačije ali ću pratiti.

Čestitam svim koje su ugledale user posted image , nisam još sve stigla da popamtim.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?
Pitali smo doktor-ginekologa: Utvrđivanje ...
Ringeraja vam je dala priliku da pitate lekara sve što vas zanima u vezi ovulacije kao i rešenja problema sa njom. Farma...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here