|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Snikers bajadere
26.1.2010 14:02:54   
Unica
Jedna od omiljenih poslastica u našoj kući

Potrebno: 250gr margarina (200gr + 50gr), 200gr šećera, 1dl mleka, 200gr čokolade za kuvanje, 100gr kikirikija, 300gr mlevenog keksa
Na tihoj vatri istopiti 200gr margarina, dodati šećer. Kad se masa sjedini, dodati polovinu čokolade, mleko, keks i mleveni kikiriki. Izliti u manji pleh, poravnati i preliti glazurom od preostalih 100gr čokolade i 50gr margarina.


_____________________________

Bolje je biti vrabac, nego papagaj koji tripuje da je slavuj.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Snikers bajadere
26.1.2010 14:13:19   
guppy RR
ja kad čujem "snickers" torta ili "snickers" kolač ili... "snickers" sladoled ....
mogla bi vola da pojedem user posted image

uf, što volim kikiriki sa karamelom user posted image user posted image

(odgovor članu Unica)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Snikers bajadere
26.1.2010 14:15:27   
buhla
IZVORNA PORUKA: guppy RR

ja kad čujem "snickers" torta ili "snickers" kolač ili... "snickers" sladoled ....
mogla bi vola da pojedem user posted image

uf, što volim kikiriki sa karamelom user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image takodje ...... jooooooooj sad bi jedan snickers!


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Snikers bajadere
26.1.2010 14:16:55   
Anoniman
Meni je kikiriki mnogo više za slana jela nego za slatka. Ne volim Snickers čokoladicu ne bih je pojela ni da je poslednja čokolada na svetu, i ne volim kikiriki ni u kakvim kolačima. user posted image

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Snikers bajadere
26.1.2010 14:17:21   
Delijagirl
mmmmmmmm ovo mi lici kao nesto dobro...

Guppy i Buhla a snicker palacinka?


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Snikers bajadere
26.1.2010 14:18:18   
guppy RR
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Meni je kikiriki mnogo više za slana jela nego za slatka. Ne volim Snickers čokoladicu ne bih je pojela ni da je poslednja čokolada na svetu, i ne volim kikiriki ni u kakvim kolačima. user posted image


Tasho, onda možeš samnom na usamljeno ostrvo. Ti jedi moj kokos, a ja ću tvoj snickers user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Snikers bajadere
26.1.2010 14:19:15   
Anoniman


IZVORNA PORUKA: guppy RR

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Meni je kikiriki mnogo više za slana jela nego za slatka. Ne volim Snickers čokoladicu ne bih je pojela ni da je poslednja čokolada na svetu, i ne volim kikiriki ni u kakvim kolačima. user posted image


Tasho, onda možeš samnom na usamljeno ostrvo. Ti jedi moj kokos, a ja ću tvoj snickers user posted image



mmmmmmmmmmmm kokos

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Snikers bajadere
26.1.2010 14:19:25   
buhla
IZVORNA PORUKA: Delijagirl

mmmmmmmm ovo mi lici kao nesto dobro...

Guppy i Buhla a snicker palacinka?



joooooooooooooj DG mmmmmmmmmmm e neće mi bidne teško sad da odem do prodavnice (na svu sreću imam u zgradi) i kupim jedan snickers... odma mi pao šećer i fata me nesvestica user posted image


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Snikers bajadere
26.1.2010 14:21:36   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Meni je kikiriki mnogo više za slana jela nego za slatka. Ne volim Snickers čokoladicu ne bih je pojela ni da je poslednja čokolada na svetu, i ne volim kikiriki ni u kakvim kolačima. user posted image



user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Snikers bajadere
26.1.2010 14:22:23   
guppy RR
IZVORNA PORUKA: buhla

joooooooooooooj DG mmmmmmmmmmm e neće mi bidne teško sad da odem do prodavnice (na svu sreću imam u zgradi) i kupim jedan snickers... odma mi pao šećer i fata me nesvestica user posted image



Hahahahahahahahahaha
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Snikers bajadere
26.1.2010 14:26:52   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: Unica

Jedna od omiljenih poslastica u našoj kući

Potrebno: 250gr margarina (200gr + 50gr), 200gr šećera, 1dl mleka, 200gr čokolade za kuvanje, 100gr kikirikija, 300gr mlevenog keksa
Na tihoj vatri istopiti 200gr margarina, dodati šećer. Kad se masa sjedini, dodati polovinu čokolade, mleko, keks i mleveni kikiriki. Izliti u manji pleh, poravnati i preliti glazurom od preostalih 100gr čokolade i 50gr margarina.


\
Uf ovo dobro zvuci i lako je...moram probati.... to bas dodjeko snikers!!!!

(odgovor članu Unica)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Snikers bajadere
26.1.2010 14:31:14   
Unica
pa neslani kikiriki se stavi... uuuh, ja ove bajadere obozavam a i mm... mi pojedemo ovo za maximum 2 dana user posted image

a jaaaakoooo lako se sprema, istopiti, sipati sve i promesati... razliti u pleh (ja ga obložim providnom folijom) i da odstoji malo...
najteži deo je cekanje da se malo stegne user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Bolje je biti vrabac, nego papagaj koji tripuje da je slavuj.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Snikers bajadere
26.1.2010 14:32:48   
Anck Su Nmaun
Kolika tepsija od prilike ide..jel folija da se ne zalepi od dole? 

(odgovor članu Unica)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Snikers bajadere
26.1.2010 14:40:11   
Unica
ja stavim u srednji djuvec... kao za manju tortu... budu debljine 2 prsta...
e da, zato i stavljam foliju... mada ako se naulji pleh ne bi trebalo da zalepi ali ja necu da experimentisem jer ipak budu tvrde bajadere a i pleh ima dubinu...
ja kad se stegne izvadim sa sve folijom i isecem na kockice i stavim na neku drugu tacnu i onda samo da se uživa user posted image


_____________________________

Bolje je biti vrabac, nego papagaj koji tripuje da je slavuj.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Snikers bajadere
26.1.2010 14:45:17   
Lu
I ja ovo moram probati...a ti Kaliopiuser posted image user posted image

(odgovor članu Unica)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Snikers bajadere
26.1.2010 14:47:44   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: Unica

ja stavim u srednji djuvec... kao za manju tortu... budu debljine 2 prsta...
e da, zato i stavljam foliju... mada ako se naulji pleh ne bi trebalo da zalepi ali ja necu da experimentisem jer ipak budu tvrde bajadere a i pleh ima dubinu...
ja kad se stegne izvadim sa sve folijom i isecem na kockice i stavim na neku drugu tacnu i onda samo da se uživa user posted image



Mmmmmmmmmmmmmmmmmm njam njaaaaaaam!!!!!!  Sad sam ko Homer ....

(odgovor članu Unica)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Snikers bajadere
26.1.2010 14:51:25   
Unica
hahahahaha, ja sam kao homer svaki dan jer moram da jedem nesto slatko... a malo mi je sve kupovno dosadilo pa onda spremam sama... obožavam da spremam klopu, slatkise, šta bilo... mm se ne žali a ja jedem pa sve govorim kako je zdravije nego kupovno user posted image
sreca pa nisam sklona gojenju... mada se danas suzdržavam jer sutra treba da vadim krv (uuuhhh, em se plasim em moram da izbegavam slatko, ali to je za neku drugu temu)....


_____________________________

Bolje je biti vrabac, nego papagaj koji tripuje da je slavuj.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Snikers bajadere
27.1.2010 0:02:00   
gagana83
Mmmmmm,ovo bas fino zvuci.
Ja pravim nesto slicno,kad isceprkam recept stavicuuser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Unica)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Snikers bajadere
27.1.2010 0:27:03   
gagana83
IZVORNA PORUKA: gagana83

Mmmmmm,ovo bas fino zvuci.
Ja pravim nesto slicno,kad isceprkam recept stavicuuser posted image


Evo stavila sam recept KLIK


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Snikers bajadere
27.1.2010 0:32:54   
lothroniell
Potrebno: 250gr margarina (200gr + 50gr), 200gr šećera, 1dl mleka, 200gr čokolade za kuvanje, 100gr kikirikija, 300gr mlevenog keksa
Na tihoj vatri istopiti 200gr margarina, dodati šećer. Kad se masa sjedini, dodati polovinu čokolade, mleko, keks i mleveni kikiriki. Izliti u manji pleh, poravnati i preliti glazurom od preostalih 100gr čokolade i 50gr margarina.


A uuuu, snickers MMMMMMM!!! Ja takodje odlepim na bilo sta od kolaca sto u imenu sadrzi "snickers".
Ima ovih dana da pravim ovo!

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Snikers bajadere
22.9.2012 19:18:02   
Lu
Ja danas pravila neke snikers štanglice, sad vidim da je to touser posted image
Kod mene ide kikiriki-maslac i čoko rižine pahuljice, koje ja nisam imala pa sam stavila zdrobljene Lino čoko-kuglice, ispalo je super hrskavouser posted image
Mom sinu se ne sviđa, on ne voli ni snikers čokoladice.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 21
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Mafini od sira
Ringerajin kuvar: snowwhite7
Pire od karfiola i šargarepe
Ringerajin kuvar: little_one



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here