|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Mamavit tablete
21.11.2009 19:08:57   
Pansophia
Da li pijete Mamavit?
I da li taj vitamin D3 u Mamavit tabletama ne smeta bebi posto joj dajem Vigantol 1 kap?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Mamavit tablete
19.1.2010 17:08:14   
sneza24
Meni je dr sada rekla da pijem mamavit tablete i da nastavim da dajem vigantol.

(odgovor članu Pansophia)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Mamavit tablete
19.1.2010 19:28:08   
*Alexx*
Pijam Mamavit, i dajem Andreju Vigantol.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Mamavit tablete
19.1.2010 19:37:44   
Anoniman
ja ih pijem od cini mi se sestog meseca...
i verovatno ce DR da mi kaze da ih pijem do kraja...
iskreno, nije mi ni jeftino:
ferrum, mamavit, folnak,vitamin C od 1000mg sumece...na svakih ne znam ni ja koliko...



(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Mamavit tablete
19.1.2010 19:52:07   
Lilly*
Čekaj malo Oti, još uvek piješ Folnak? Meni je dr rekao da se on pije, valjda do 16 nedelje; a i imaš folnu kis. u Mamavitu

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Mamavit tablete
19.1.2010 19:56:10   
Anoniman
da, rekao mi da nastavim...

FOLNAK 2x dnevno
ferrum 3 x dnevno
mamavit 1x dnevno...

ma muka mi od toga svega...iskreno da ti kazem!

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Mamavit tablete
19.1.2010 19:59:16   
Lilly*
user posted image To mi deluje malo puno, ali valjda zna šta radi user posted image Pa dobro, imaš još malo pa izdrži user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Mamavit tablete
19.1.2010 20:01:37   
Anoniman
meni deluje puno kad moram svakih 15 dana da idem da kupim i svako jutro kad potrpam u saku sve te tablete...user posted image

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Mamavit tablete
19.1.2010 20:37:22   
buhla
IZVORNA PORUKA: OTI

da, rekao mi da nastavim...

FOLNAK 2x dnevno
ferrum 3 x dnevno
mamavit 1x dnevno...

ma muka mi od toga svega...iskreno da ti kazem!



e i meni je ovo dnevna doza !

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Mamavit tablete
19.1.2010 20:45:08   
Anoniman
Buhla ajde na kvarno u ovoj temi>..je l ti zvaces ferrum..
ja zvakala do neki dan kad mi je bila muka...sad mi je muka kad god pomislim  na taj ukus i ja odustala: PROGUTAM i cao.user posted image

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Mamavit tablete
19.1.2010 20:54:10   
buhla
ma ja od starta gutam ferrum, prvo ferrum pa vitamin C!
znam da od gvozdja kao potamne zubi, pa sam zato od pocetka gutala.

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Mamavit tablete
19.1.2010 20:55:27   
Anoniman
meni potamnela samo stolica...
a sad gutam i ja...ne mogu vise da osetim ferrum, muka mi je...
i pijem vitamin C odmah sve zajedno...


(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Mamavit tablete
19.1.2010 20:59:40   
Anitaaa
Ja sam pila mamavit od 3 nedelje trudnoće i sve dok Mateja nije napunio 4 meseca.Ne smeta ništa,čak se i preporučuje i posle dojenja da se nastavi još mesec dva sa upotrebom.Malom sam normalno davala Vigantol

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Mamavit tablete
23.1.2010 1:07:49   
*Dixy*
Mamavit od 4-og meseca trudnoce i dalje pijem (i picu sve dok dojim malog-mozda i posle tog bar jedan mesec) + Vigantol

_____________________________

"lako cete u porodilistu prepoznasvoju bebu- ona se ukakila dok su se tudje usrale" :)

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Mamavit tablete
23.1.2010 1:24:20   
gagana83
Mamavit sam pila neko vreme iako mi je doktor rekao da nema potrebe za tim vestackim vitaminima(izgleda da je jedini koji ima takvo misljenje) vec da se hranim sto je moguce zdravije.U tom periodu sam se mnogo ugojila(samo u 5 mesecu cini mi se 6-7 kila). Sad ne znam da li je to imalo neke veze...

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu *Dixy*)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Mamavit tablete
5.2.2010 18:02:43   
dzepna venerica
meni je moja doktorka rekla da pijem MAMAVIT svaki drugi dan, jer mi je gvozdje bilo povecano od njega.... a folnu kiselinu od 4 meseca da se ne pije jer ga ima u mamavitu. vidim da svako ima drugacije misljenje.... a nikad nisam ni pila po 2 folne da nan, vec po 1.... nisam znala da se pije 2x dnvevno i jos plus i mamavit, a sta vam je taj VIGANTOL?

_____________________________

That''''s the way it goes! ljubaV.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Mamavit tablete
5.2.2010 18:12:49   
Daca88
Folnu kiselinu sam pila do 16 nedelje.Sada pijem prenatal vitamine.Slicni su kao Mamavit,sadrze iste vitamine,a prenatal se vise isplati...u bocici ima 100 tableta,sto je dosta za 3 meseca.Ako se ne varam u Mamavit ima samo 30 tableta.

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu dzepna venerica)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Mamavit tablete
5.2.2010 18:32:19   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: gagana83

Mamavit sam pila neko vreme iako mi je doktor rekao da nema potrebe za tim vestackim vitaminima(izgleda da je jedini koji ima takvo misljenje) vec da se hranim sto je moguce zdravije.U tom periodu sam se mnogo ugojila(samo u 5 mesecu cini mi se 6-7 kila). Sad ne znam da li je to imalo neke veze...


I moj Dr je meni istu stvra rekao, pa sam prekinula od 5 do polovine  6 mseca da pijem...i opet sam se ugojila 5 Kg...tada je i vreme da nabacimo koju kilu. ( jer ja pre tog perioda nisam ni 1 ) ....
I nakon toga sam sama opet pocela da pijem...nece mi skoditi!!!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Mamavit tablete
5.2.2010 19:12:23   
Anoniman
Ja sam pocela u petom mesecu trudnoce da pijem Oligovit!I pijem ga jos uvek jer dojimo,a naravno dajem Stefanu i po jednu kap Vigantola...Oligovit je puno jeftiniji od Mamavita i extra je!I pre trudnoce sam ga pila s'vremena na vreme,cisto zbog imuniteta,jer sam BILA mrsha user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Mamavit tablete
27.3.2010 22:14:55   
majka mara

IZVORNA PORUKA: Lilly RR

Čekaj malo Oti, još uvek piješ Folnak? Meni je dr rekao da se on pije, valjda do 16 nedelje; a i imaš folnu kis. u Mamavitu


folna kiselina koje ima u mama vit tabletama je jaaako mla,a preporucena doza folne kiselina pre trudnoce 3m,za vreme cele trudnoce i za vrema dojedja je 10mg dnevno

dr.ginekolog Dragisic (tako kaze)

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Mamavit tablete
27.3.2010 22:16:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Jos malo pa mamica
I pre trudnoce sam ga pila s''vremena na vreme,cisto zbog imuniteta,jer sam BILA mrsha user posted image

Odoh of al moram da pitam... Jer ti pomogao oligovit?

< Poruku je uredio pcelica Maja -- 27.3.2010 22:17:18 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Mamavit tablete
27.3.2010 22:17:16   
majka mara

IZVORNA PORUKA: OTI

meni potamnela samo stolica...
a sad gutam i ja...ne mogu vise da osetim ferrum, muka mi je...
i pijem vitamin C odmah sve zajedno...




od mamavit tableta je stolica crna

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Mamavit tablete
27.3.2010 22:18:47   
cipiripi
Ja sam cula da Penatala "Natural Wealth" nije dobar, to mi je rekla zena koja je vlasnica jedne apoteke..
Pocela sam sa mamavitom , tesko mi pada, pa cu da predjem na hrvatski Centravit za koji kazu da je mnogo bolji...
Pored toga pijem folnak 1 dnevno i to je to...


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu majka mara)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Mamavit tablete
27.3.2010 22:21:49   
majka mara

IZVORNA PORUKA: cipiripi

Ja sam cula da Penatala "Natural Wealth" nije dobar, to mi je rekla zena koja je vlasnica jedne apoteke..
Pocela sam sa mamavitom , tesko mi pada, pa cu da predjem na hrvatski Centravit za koji kazu da je mnogo bolji...
Pored toga pijem folnak 1 dnevno i to je to...



a da li pijes sumeci c vitamin,meni je u kombinaciji mamavit i sumeceg c tesko padalo,ali sam razdvojil,pa mi je bilo ok

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Mamavit tablete
27.3.2010 22:23:11   
SUPER MAMA
Ja nisam pila MAMAVIT ali zato od pocetka trudnoce sam pila Folnak, i Bekompleks po potrebi, t.j. kako mi kaze ginekolog.
Inace na pitanje zosto ne pijem mamavit moj ginekolog je rekao meni d ato treba samo zapadnjacima koji nemaju dovoljno sveze voce koje mi na balkanu imamo, normalno ovo je reko meni na ovaj nacin jer sam ja navaljivala da mi da odgovor.
Takodze mi je reko tada da vitamini kada se piju odvojeno imaju veci efekt nego kad su u vezanoj formi pa i zbog toga nije mi preporucijo da pijem mamavit.
takodze mi je objasnijo je jaaako tezak za zeludac, pogotovo posto ja sam imala pre trudnoce probleme sa zeludcem pa on bi samo napravio meni probleme.



(odgovor članu majka mara)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here