|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Komisija za bolovanje
26.3.2009 11:03:57   
Anoniman
Šta od dokumentacije treba da se ponese na komisiju za bolovanje (sem uputa ginekologa) kada žena ima komplikacije u trudnoći?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Komisija za bolovanje
26.3.2009 11:29:34   
Jeca*
Sva dokumentacija od ginekologa od početka trudnoće, uz snimci, analize...sve! I kao što si već rekla, uput za komisiju.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Komisija za bolovanje
27.3.2009 2:18:04   
Anoniman
Kod nas uput za komisiju i zdravstvenu knjizicu. Na uputu obicno napisu zasto te salju na komisiju.

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Komisija za bolovanje
27.3.2009 10:52:11   
Anoniman
I ja mislim da sam nosila samo uput i knjižicu, ali sve ne bih da se pravim pametna jer je to bilo pre 3 godine.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Komisija za bolovanje
27.3.2009 10:54:13   
Modessty
ja nisam išla lično nikad. Bila sam u bolnici ceo mesec pa je svu tu papirologiju završio moj tata

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Komisija za bolovanje
27.3.2009 10:56:35   
Anoniman
A tek to... na održavanju trudnoće, moraš strogo da miruješ, i onda zapališ na komisiju i tamo pola dana provedeš na nogama (jer babe sede), čekajući da te prozovu... user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Komisija za bolovanje
27.3.2009 18:46:42   
sneza24
-zdravstveni karton
-trudnicku knjizicu
-zdravstvenu knjizicu
-uput za komisiju
-sve nalaze

Kod nas se to ne ceka.Preds karton dan ranije i sutra odes i uzmes karton.

< Poruku je uredio sneza24 -- 27.3.2009 18:47:25 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Komisija za bolovanje
14.1.2010 11:26:02   
anci 81
Zene,mei komisija u decembru produzi bolovanje do 20.01.2010. danas sam sla kod dr. da mi da uput za sledecu komisiju i ona meni to sve ispisala ali mi ne rece kad da idem? Nije bila moja dr. nego zamena koja je totalno nezainteresovana i neljubazna,pa sam jedva cekala da izadjem iz ordinacije i onda sam zaboravila da je pitam: DA LI IDEM NA KOMISIJU 19.01. ili 20.01? Ako moze vasa pomoc!user posted image

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Komisija za bolovanje
14.1.2010 11:29:58   
buhla
trebalo bi dan dva pre tog datuma, koliko ja znam. Ja sad prvi put idem na komisiju, vodi mi je od 11.01 i rekla mi je da idem na komisiju 9.02.

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu anci 81)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Komisija za bolovanje
14.1.2010 11:33:00   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

A tek to... na održavanju trudnoće, moraš strogo da miruješ, i onda zapališ na komisiju i tamo pola dana provedeš na nogama (jer babe sede), čekajući da te prozovu... user posted image


Trudnice imaju prednost,tako da se ne ceka,bar ja nisam cekala,a rekla mi je da ne moram sledeci put licno da dolazim...
A od dokumenata mi je trebala zdravstvena knjizica,uput od ginekologa,nalaz sa poslednjeg UZ i poslednja krvna slika.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Komisija za bolovanje
14.1.2010 11:38:10   
anci 81
Ma da,i to sto kazes,otici cu ja bar dan ranije. Hvala!!!user posted image

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Komisija za bolovanje
14.1.2010 12:15:31   
Dora
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

A tek to... na održavanju trudnoće, moraš strogo da miruješ, i onda zapališ na komisiju i tamo pola dana provedeš na nogama (jer babe sede), čekajući da te prozovu... user posted image


Sada tamo trudnice primaju odmah

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Komisija za bolovanje
14.1.2010 12:23:17   
cicko
Kad sam ja isla prvi put (u 28.nedelji) nosila sam zdr.knjuzicu, uput za komisiju, poslednja 2 nalaza UZ, redovan ginekoloski nalaz i izvestaje od fizijatra i kardiologa. A da, i poslednji laboratorijski nalaz.
Mislila sam da je to dovoljno, a onda su poceli da urlaju kao sta ja mislim da je dovoljno doci sa dva papira, itd,itd. Nisam znala sta sam jos to trebala da ponesem...user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Komisija za bolovanje
14.1.2010 12:31:37   
magnetic
Ja sam u 9-oj nedelji otisla na komisiju.Trebala mi je samo overena zdravstvena knjizica,zdravstveni karton i uput za komisiju od ginekologa sa njegovim misljenjem i savetom za slanje na odrzavanje trudnoce.To sam predala komisiji i za pola sata su me zvali u sobu samo da mi daju papire i da mi kazu da se vidimo za dva meseca ponova.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Komisija za bolovanje
14.1.2010 12:39:26   
cicko
Kod nas na komisiji te ne zovu ponovo u sobu da bi ti vratili dokumentaciju, nego cekas na salteru da ti daju, tako da do tog trenutka, dok ne vidis njihov papir ni ne znas da li su ti odobrili bolovanje ili ne. Ludilo!

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Komisija za bolovanje
14.1.2010 12:42:38   
Lilly*
IZVORNA PORUKA: cicko

Kad sam ja isla prvi put (u 28.nedelji) nosila sam zdr.knjuzicu, uput za komisiju, poslednja 2 nalaza UZ, redovan ginekoloski nalaz i izvestaje od fizijatra i kardiologa. A da, i poslednji laboratorijski nalaz.
Mislila sam da je to dovoljno, a onda su poceli da urlaju kao sta ja mislim da je dovoljno doci sa dva papira, itd,itd. Nisam znala sta sam jos to trebala da ponesem...user posted image

Kakvi skotovi! user posted image

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Komisija za bolovanje
14.1.2010 12:44:36   
magnetic
Da,da ne znas ni kod nas dok te ne prozovu,ali do sada nisam cula da je iko imao problem sa komisijom kod nas.Kako sam skontala nije u svakom gradu isto,u nekim gradovima su bas strogi po tom pitanju

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Komisija za bolovanje
14.1.2010 13:36:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dora

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

A tek to... na održavanju trudnoće, moraš strogo da miruješ, i onda zapališ na komisiju i tamo pola dana provedeš na nogama (jer babe sede), čekajući da te prozovu... user posted image


Sada tamo trudnice primaju odmah



Ja sam išla pre oko 4 godine...

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Komisija za bolovanje
14.1.2010 13:39:55   
Anastazija
Nosila sam uput od ginekologa i sve rezultate koje sam do tada prikupila. Isla sam u 7.mesecu, a pre toga u dva navrata bila na bolovanju do 30 dana. Na uputu je dr nazvrljala nesto sto ovi sa komisije nisu uspeli cak ni da procitaju, pregledali su sve papire koje sam imala pitali sta radim i cime se bavim, i odobrili mi bolovanje narednih mesec ipo dana koliko mi je trebalo do otvaranja porodiljskog. Mislim da je prevagnula moja poodmakla trudnoca. Da sam bila manje trudna, imam utisak da bi me vratili na posao.
user posted image

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Komisija za bolovanje
19.1.2010 10:07:08   
anci 81
IZVORNA PORUKA: buhla

trebalo bi dan dva pre tog datuma, koliko ja znam. Ja sad prvi put idem na komisiju, vodi mi je od 11.01 i rekla mi je da idem na komisiju 9.02.

Evo ja sad dosla sa komisije i rekli mi da nikad ne dolazim dan ranije,nego na dan dokle mi je najduze produzeno bolovanje ili posle tog datuma,ali nikako ranije!user posted image  I jos me pitali sto si donosila rezult. KS,a sami mi rekli prosli put da im donesem to i najnoviji UZ.user posted image Bolovanje mi produzili do 19.02.2010 uz komentar:"Sad si trudna za pola sata mozda nisi!!!!" user posted image

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Komisija za bolovanje
18.2.2010 9:10:05   
micketta
ako vam na izvestaju lekarske komisije pise da ste nesposobne za rad do npr. 22.02., to onda znaci da na lekarsku komisiju idete opet 23.02.

(odgovor članu anci 81)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Komisija za bolovanje
18.2.2010 9:12:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: anci 81

IZVORNA PORUKA: buhla

trebalo bi dan dva pre tog datuma, koliko ja znam. Ja sad prvi put idem na komisiju, vodi mi je od 11.01 i rekla mi je da idem na komisiju 9.02.

Evo ja sad dosla sa komisije i rekli mi da nikad ne dolazim dan ranije,nego na dan dokle mi je najduze produzeno bolovanje ili posle tog datuma,ali nikako ranije!user posted image  I jos me pitali sto si donosila rezult. KS,a sami mi rekli prosli put da im donesem to i najnoviji UZ.user posted image Bolovanje mi produzili do 19.02.2010 uz komentar:"Sad si trudna za pola sata mozda nisi!!!!" user posted image


koji kreteni...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anci 81)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Komisija za bolovanje
18.2.2010 9:16:11   
minavb
Svašta bi im ja rekla kad bi mi tako komentarisali.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Komisija za bolovanje
18.2.2010 9:16:44   
micketta
IZVORNA PORUKA: anci 81

Bolovanje mi produzili do 19.02.2010 uz komentar:"Sad si trudna za pola sata mozda nisi!!!!" user posted image


uhh sto se meni nije napenalio neko ovakav pa da mu dreknem 'sad si doktor a za pola sata mozda vise nisi!!!!!!!'

(odgovor članu anci 81)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Komisija za bolovanje
8.9.2010 19:17:16   
Anoniman
Ja sledeće nedelje treba da idem na tu famoznu komisiju , i već sad mi se okreće želudac , čitajući ove vaše priče . Za Novosadsku komisiju se od davnina priča da je posebno rigorozna , čak i grozna prema trudnicama .
E sad , mene zanima - da li ta komisija "radi" svaki dan , ili samo određenim danima ? Procedura je , znači , sledeća : odem kod mog dr , dobijem uput , pa sa tim uputom i nalazima kod njih , čekam , prozivaju , kako to ide (ovo je potanje za NSđanke) ??? Puštaju li trudnice preko reda ? Ulaziš li i ti , ili samo gledaju papire , bez tebe ?

(odgovor članu micketta)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here