|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Nevjera je u "modi"
24.6.2009 9:54:59   
Anoniman
Šta muškarci i žene moraju znati o prevari


U moderno vrijeme, posebno popularizacijom društvenih sajtova i sajtova za upoznavanje parova, bračna nevjera postala je svakodnevna stvar. Neke od tih stranica čak nude i savjete kako sakriti nevjeru od partnera, piše magazin Askmen, te donosi listu od pet stvari koje niste znali o prevari.

Žene više preljuba počine za vrijeme ovulacije
Ovulacija ili 'ženski pakao' , kako je zovu američki psiholozi, je vrijeme u kojem se žena osjeća poželjnije i ženstvenije, a jednom stUdijom je dokazano da su žene sklonije prevari u tim danima zbog povećane seksualne želje i interesa za suprotni spol.

Muškarci lakše otkriju nevjeru od žena
Pripadnici muškog spola su prirodi više sumnjičavi nego žene, a naučnici to čak smatraju genetskim. U historiji civilizacije oduvijek je prisutna muška sumnja da li je dijete koje žena nosi ustvari njegovo. To se promijenilo u novije vrijeme putem utvrđivanja očinstva DNK analizom, ali urođena sumnja je i dalje ostala. Muškarci su i inače ljubomorniji od žena jer se više plaše da će se osramotiti, te da će im neko preoteti ženu ili djevojku.

Ne postoji definicija nevjere
Različiti ljudi različito tumače preljub, tako da postoje razni nivoi nevjere. Nekima je prevara već i dopisivanje SMS-om, dok su drugi ljudi tolerantniji, pa prevarom smatraju tek seksualni čin. Niko nema zajednički jezik kad je u pitanju nevjerstvo, tvrde stručnjaci.

Većina muškaraca ne treba razlog za prevaru
Za razliku od žena, muškarcima nije potreban konkretan razlog za varanje partnerice, tvrde psihoanalitičari koji su sa parovima radili na prevazilaženju prevare u vezi ili braku. Muškarci najčešće varaju onda kad im se za to pruži prilika, mada postoji i određeni broj onih koji su nezdovoljni nekim segmentom veze ili braka pa zato spavaju s drugim ženama.

Jedna od sedam osoba prevari partnera u prvoj godini braka
U jednoj anketi u Velikoj Britaniji u kojoj je učestvovalo 2005 osoba otkriveno je da najviše prevara počine ljudi u dugim vezama (od pet godina veze pa naviše), a najšokantnije je bilo otkriće da 18 posto žena, to jest 12 posto muškaraca prevare partnera već u prvoj godini braka.
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Nevjera je u "modi"
24.6.2009 9:57:14   
Anoniman

Većina muškaraca ne treba razlog za prevaru


njima ne treba inače ni za šta povod pa tako ni za ovo

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Nevjera je u "modi"
24.6.2009 9:58:21   
Ana RR
user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Nevjera je u "modi"
24.6.2009 9:59:24   
guppy RR
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.
Ovulacija ili 'ženski pakao' , kako je zovu američki psiholozi,


Ooo što volim ove čuvene američke psihologe
user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Nevjera je u "modi"
24.6.2009 10:00:57   
Anoniman
i ja obozavam ova istrazivanja uvijek se ismijem user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Nevjera je u "modi"
24.6.2009 10:04:42   
guppy RR
prase nam sigurno neće ostati dužna u ovoj temi user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Nevjera je u "modi"
24.6.2009 10:32:36   
prase
Kako neće biti u modi, kada u svim serijama i filmovima sa velikom gledanošću glavni glumci skaču iz kreveta u krevet... I sad, kriva je ovulacija, kriv je muž što puno radi, krivo je globalno zagrevanje. Ma šta mi reče. Evo ja ću da osnujem nevladinu organizaciju, da organizujem tim stručnjaka, pa da drmnemo par meleončića da bismo ustanovili suštinu prevare. Na kraju ćemo reći samo to da su ljudi takvi po prirodi, ali naše istraživanje je pokazalo - pa tresnemo neke brojke, kao da smo nešto stvarno radili. Pih...

Prevara nije ni u seksualnom činu, ni u SMS poruci, ni u chat room-ovima. Prevara je u duši i mislima, hrani se sujetom, odlično napreduje ako se doda malo nepažnje partnera. Zato se ljudi rastaju, jer dok dođe do seksualnog ili nekog drugog čina, u duši i mislima je već gotovo. Baš mene briga ako mm spava sa nekom sekretaricom na poslu, osim ako dobije od nje triper. Sam čin meni ništa ne znači. Znači mi ono što je u njemu nestalo ako je to sebi dozvolio... i tako je svima... Osim onih kojima upravlja ovulacija, naravno.


_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Nevjera je u "modi"
24.6.2009 10:40:55   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: prase


Prevara nije ni u seksualnom činu, ni u SMS poruci, ni u chat room-ovima. Prevara je u duši i mislima, hrani se sujetom, odlično napreduje ako se doda malo nepažnje partnera. Zato se ljudi rastaju, jer dok dođe do seksualnog ili nekog drugog čina, u duši i mislima je već gotovo. Baš mene briga ako mm spava sa nekom sekretaricom na poslu, osim ako dobije od nje triper. Sam čin meni ništa ne znači. Znači mi ono što je u njemu nestalo ako je to sebi dozvolio... i tako je svima... Osim onih kojima upravlja ovulacija, naravno.






_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Nevjera je u "modi"
24.6.2009 10:56:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: prase

Osim onih kojima upravlja ovulacija, naravno.



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Nevjera je u "modi"
24.6.2009 11:15:05   
oliveradj
Ja sam u nekoj od tema izjavila da može ovaj moj da malo švrlja biće kući mirniji. Ostajem pri tome s obzirom da je jako živčan. Kad utihne i meni će biti lakše jer me ovih dana živcira.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Nevjera je u "modi"
24.6.2009 11:19:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: prase

Prevara nije ni u seksualnom činu, ni u SMS poruci, ni u chat room-ovima. Prevara je u duši i mislima, hrani se sujetom, odlično napreduje ako se doda malo nepažnje partnera. Zato se ljudi rastaju, jer dok dođe do seksualnog ili nekog drugog čina, u duši i mislima je već gotovo. Baš mene briga ako mm spava sa nekom sekretaricom na poslu, osim ako dobije od nje triper. Sam čin meni ništa ne znači. Znači mi ono što je u njemu nestalo ako je to sebi dozvolio... i tako je svima... Osim onih kojima upravlja ovulacija, naravno.




slažem se u potpunosti Prase

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Nevjera je u "modi"
24.6.2009 11:26:36   
eugenija
Ej ljudi, pa imamo temu Prevara 

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Nevjera je u "modi"
24.6.2009 11:29:16   
bebać
IZVORNA PORUKA: oliveradj

Ja sam u nekoj od tema izjavila da može ovaj moj da malo švrlja biće kući mirniji. Ostajem pri tome s obzirom da je jako živčan. Kad utihne i meni će biti lakše jer me ovih dana živcira.


slažem se draga,moj samo radi i ponekad sastavi koje piće posle posla,nikud ne izlazi kad je doma..nema neke prijatelje da se vidjaju,izlaze...idu negdej..sad koliko je to dobro toliko i nije,jer sva njegova nervoza oko posla puca po meni...

recimo meni puno pomažu razgovori sa jednom jako dobrom prijateljicom,možda bi i njemu isto tako...ma nisam pametna..čovek nikad nije zadovoljan

ako izlazi,onda ne valja..ako ne izlazi onda što ne ode gdjeuser posted image user posted image


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Nevjera je u "modi"
24.6.2009 11:33:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: eugenija

Ej ljudi, pa imamo temu Prevara 


user posted image

Ali ovo je istraživanje. user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Nevjera je u "modi"
24.6.2009 11:34:11   
mamanp
IZVORNA PORUKA: oliveradj

Ja sam u nekoj od tema izjavila da može ovaj moj da malo švrlja biće kući mirniji. Ostajem pri tome s obzirom da je jako živčan. Kad utihne i meni će biti lakše jer me ovih dana živcira.


Draga moja, mislim da kad bi saznala da je "malo svrljao" ne bi ti bilo milo. Veruj mi, ja sam mm uhvatila broj neke cure i nije mi bilo pravo, mada sam stalno pricala kao sad ti.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Nevjera je u "modi"
24.6.2009 11:37:17   
oliveradj
Možda si u pravu jer ja nekada poludim ide mi na živce i sada ali kad bi se desilo nešto tako ko zna kako bi reagovala.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Nevjera je u "modi"
24.6.2009 11:38:20   
bebać
mamanp ne mislim ja na tip švrljanja da upoznaje kakve ribe,ma kakvi...poklala bih ih obadvoje bez razmišljanja,ebote..nego da malo ode da se izlufta,da nadje izduvni ventil od posla,od stresa...ne da ga nad mnom istresa..

u tome nema ništa loše

luda sam dovolno da zna da bi prošao kao bos po trnju,čak sam mu i zaprijetila..jedino da to baš dobro sakrije


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Nevjera je u "modi"
24.6.2009 12:03:58   
mamanp
Bebac, ja sam citirala post oliveredj, znaci osvrnula sam se na njeno razmisljanje.
U pravu si da treba da izlaze sa prijateljima i da na drugoj strani istresaju nervozu a ne na nas ni krive ni duzne. Onaj moj nabije glavu u TV i izadje subotom kad sam ja kod mame. I sto kazes, ne daj Boze da mu nesto saznam - ova tvoja sekirica sa avatara bi im bila nista u odnosu na ono sta bih ja upotrebilauser posted image user posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Nevjera je u "modi"
24.6.2009 12:54:27   
bebać
Bebac, ja sam citirala post oliveredj, znaci osvrnula sam se na njeno razmisljanje.


Znam draga da si citirala njen post,ali eto slažem se sa njom u tome pa dadoh si za pravo da komentarišem...oprostiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Nevjera je u "modi"
24.6.2009 12:56:15   
mamanp
Draga moja, nemam sta da oprastam...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Nevjera je u "modi"
24.6.2009 12:59:24   
Rivana
U danasnje vreme sve neke gluposti u modi pa i prevara. Ja jedno znam da kada bi me muz prevario uh ubila bih ga user posted image

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Nevjera je u "modi"
24.6.2009 15:47:55   
Rina
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.



Većina muškaraca ne treba razlog za prevaru
Za razliku od žena, muškarcima nije potreban konkretan razlog za varanje partnerice, tvrde psihoanalitičari koji su sa parovima radili na prevazilaženju prevare u vezi ili braku. Muškarci najčešće varaju onda kad im se za to pruži prilika...




Mislim da ce skoro svaki muskarac prihvatiti sex sa privlacnom zenom ako mu se za to ukaze zgodna prilika,jer njima to nije bas na izvol'te kao sto zene lako mogu da ga dobiju...
Ok...nasi muzevi nece user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Nevjera je u "modi"
24.6.2009 15:49:23   
Anoniman
naši su muževi zlatni user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rina)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Nevjera je u "modi"
24.6.2009 16:09:37   
barbara
ja sam mm uvek govorila i govorim,ako me prevaris reci mi ne moj da od drugih saznam!ako mogu oprosticu ti ako ne lepo cemo se razici kao civilizovani ljudi,a i sanse su ti vece da ti oprostim ako znamo samo nas troje nego svi-pod uslovom da se ne ponovi!da li bih mu oprostila ne znam-prosto ne verujem,ali kada mu dopustite nije mu zanimljivo!samo je zabranjeno voce slatko,znam po sebi!a on meni kaze ja kada bi saznao da si me prevarila zaklao bi te kao zeca!user posted image user posted image

_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Nevjera je u "modi"
24.6.2009 16:13:39   
Rivana
Jao ljudi moji pored toliko polnih bolesti da me vara pa da mi navuce jos neku bedu na vrat e onda bih ga stvarno ubila user posted image

(odgovor članu barbara)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here