|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Nastavak projekta "Halo beba"
22.4.2009 8:55:31   
Anoniman
Na radost svih roditelja beba nastavlja se projekat Telefonom do saveta za zdravo i negovano odojče Halo beba, koji sprovodi Gradski zavod za javno zdravlje. Kako bi savetovalište nastavilo sa radom, iz budžeta Grada je izdvojeno skoro tri ipo miliona dinara.
Savetovalište, čija je osnovno svrha pružanje pomoći trudnicama i roditeljima, radi od 3. decembra 2001. godine na inicijativu UNICEF-a, koji je do 2004. finansirao njegov rad. Prateći rad kol-centra, u Gradu je zaključeno da je veoma koristan za roditelje i doneo je odluku o preuzimanju finansiranja projekta „koji će doprineti da imamo zdravo i lepo potomstvo“.
Detaljnije: KLIK

Jeste zvale nekada Halo beba telefon?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Nastavak projekta "Halo beba"
22.4.2009 9:40:26   
mihi
Jesam dva do tri puta i nisam baš bila zadovoljna, svaki put se naravno javi druga pedijatriska sestra pričaj sve iznova a i saveti nekako nesigurni.... Ne znam možda nisam u pravu, možda je to sve subjektivno verovatnosu ok inače ih ne bi ponovo finansiraliuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Nastavak projekta "Halo beba"
22.4.2009 10:46:47   
Anoniman
pa ja mislim da beba ne može telefonski da se leči. Mogu se dobiti saveti koje svakako već imamo (iz knjiga, novina).

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Nastavak projekta "Halo beba"
23.4.2009 15:21:22   
kumara
Meni je to ipak lepa ideja! Vreme je da neko nesto ucini za mlade mame.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Nastavak projekta "Halo beba"
25.4.2012 22:11:06   
magnetic
Danas su me zvali iz Halo beba radi anketiranja vezano za negu bebine koze.

Nekoliko puta mi je i trebao neki savet ili pomoc sa prvom bebom,ali mi nikad nije palo na pamet da ih nazovem iako znam da postoje.


_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here