|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/24
15.5.2024 8:33:52   
flamingos
Dobro jutro.Pozdrav Tizi.Mi smo dobro.Zahladnelo ovde,razduvao se vetar.Kod nas klasika.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori mama 05/24
15.5.2024 11:59:28   
IvanaSK RR
Dobar dan. Danas mi je bas nesto hladno. I ovaj vetar zeza. Ja sam krenula na treninge pre par dana. Sad imam blagu upalu stomaka 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori mama 05/24
16.5.2024 7:02:28   
IvanaSK RR
Jutro!! Kako ste? 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori mama 05/24
16.5.2024 7:05:37   
flamingos
Dobro jutro.Ivana,kako si ti?Mene ubija kičma.Ništa nisam spavala.Pijem kafu,pa da se pokrenem.Ostale mame?Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori mama 05/24
16.5.2024 9:08:54   
Ivanka 75
Dobro jutro. Ja se grejem, kafa i caj spremni.Dete spava, ekskurzija bila pun pogodak, super zadovoljna je. 😊
Dunja, javljaj sta kazu za lakat 🤔
Što duvaaaaaaaaaa

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori mama 05/24
16.5.2024 9:53:04   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Samo da vas pozdravim. Ja sam u selu. Napolju bas duva vetar. Hladno je. Sutra ce biti jos gore.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori mama 05/24
16.5.2024 10:23:17   
dunja RR
Iv, snimila sam lakat, sutra su rezultati, pa moram da jurim od moje dr opšte prakse onda uput za fizijatra ili neurologa da odnesem snimak, uopšte ne znam gde je prvo pametnije da idem, ako je teniski lakat. A nekako sam 99% sigurna da je to, jer sve se poklapa (dobijaju ga između ostalih i osobe koje puno rade za kompom, ta sam, simptomi se poklapaju...).

Vežbu znam koja je, steže se ona mala loptica šakom, kako bi se ojačala podlaktica.
Stavlja se led, ja sam to radila u početku, ali ne znam da li sada ima smisla,jer ovo već traje neko vreme.
I treća opcija je ono što si ti rekla, da li steroidi u lakat ili nešto drugo, videću.

Javljam...


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Dunja, javljaj sta kazu za lakat 🤔




< Poruku je uredio dunja RR -- 16.5.2024 10:25:33 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori mama 05/24
16.5.2024 11:47:52   
Ivanka 75
Polako, nek iskljuce povredu kosti i mekih tkiva, da ne nagadjaju.
Radi vezbe. Ja sam se vezbama spasila od sindroma karpalnog tunela na desnoj šaci. Bice to dobro, videces. 
Mm bio kod lekara jutros zbog prutiska. I potvrdila ono sto mu mi govorimo vec mesecima, ima povisen pritisak. Dala mu nesto da pije pa u subotu kod nje sa EKG-om i KS. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori mama 05/24
16.5.2024 11:51:05   
dunja RR
Iv koje si vežbe radila? Kapiram da je karpalni i ovo moje jako slično, pola mojih kolega sa Ringeraja u MK i Sloveniji ima sindrom karpalnog tunela, sve nam je to od posla.


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori mama 05/24
16.5.2024 12:00:48   
Ivanka 75
Poslala sam ti linkove, najvise tendon gliding sa prstima. Cilj je da se izvuce taj ukljesteni nerv. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori mama 05/24
16.5.2024 12:17:38   
dunja RR
Gde si mi poslala? Da znam gde da tražim :)

< Poruku je uredio dunja RR -- 16.5.2024 12:18:06 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori mama 05/24
16.5.2024 12:26:02   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Gde si mi poslala? Da znam gde da tražim :)



Instagram, tamo sam ih i našla. Prednosti poznavanja svetskog jezika 😊
Potraži tennis elbow relief exercises. Ima dosta. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori mama 05/24
16.5.2024 12:55:13   
dunja RR
Našla :) Hvala ti! user posted image

Dobro sam te pitala, jer ja Instagram ne koristim :D
Ulogovana sam uvek na Ringeraja IG nalog, prebacim se na svoj na 30 sekundi ponekad, samo da lajkujem Ringeraja objave, i opet se vratim na RR nalog.


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori mama 05/24
16.5.2024 12:59:21   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Našla :) Hvala ti! user posted image

Dobro sam te pitala, jer ja Instagram ne koristim :D
Ulogovana sam uvek na Ringeraja IG nalog, prebacim se na svoj na 30 sekundi ponekad, samo da lajkujem Ringeraja objave, i opet se vratim na RR nalog.




Pretpostavila sam da zbog RR i ne gledas svoj nalog 😊
Probaj, vezbe nece da skode a misice i tetive ces ojacati i sigurno ce biti olaksanja. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori mama 05/24
18.5.2024 10:04:50   
Ivanka 75
Auuu, ja zatvaram dan i započinjem novi 😊
E pa, išla sam na pijac, okačila veš i sad sedim i pijem kafu i čaj. Moji se još razvlače po kući ❤️
Inače, prošla sam prvi razgovor za posao, sledeće nedelje drugi. Malo me više drma trema....

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori mama 05/24
18.5.2024 10:14:44   
flamingos
Samo da vam se javim i poželim prijatan vikend.Moje dete spava.Neka se odmori.Idemo danas na punoletstvo.Ugodi se vreme,greje sunce,milina.Dunja,šta kaže doktor?Ostale mame?Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori mama 05/24
18.5.2024 10:51:59   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Meni se rucak krcka. Imacemo i za ponedeljak. Sutra cemo imati rucak u gostima. user posted image
Bravo Ivanka za razgovor. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori mama 05/24
18.5.2024 11:28:21   
Kata90
Dobar dan,nikako da se javim....Iv jel ti to menjas posao? Ja sam sada na godisnjem 25 dana,i onda startujem...tesko ce mi biti poceti raditi ajmeeee iovako mi  se jos Aleksej budi noću da sisa,muce ga zubi 3 mu rastu odjednom,pa nece bas ni da jede.....Danas mi dolazi prijateljica da se privikava bebac na nju,ona ce ga cuvati.....valjda ce dobro prihvatiti stalno me trazi gde sam....

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori mama 05/24
18.5.2024 12:05:59   
Tiziana
Mi danas lagano. Cak smo mogli i duze da spavamo.Prosli vikend nam je bio tako napakovan obavezama, da ovaj necu sebi da nabijam nikakve obaveze. Pere se ves, pijem drugu kafu na terasi i ne radim bas nista.. Cekam kumu da zavrsi sa frizerom pa da istrcim sa njom na kafu. Deca, svako na svoju stranu. Sutra idemo na rucak, a bice super vreme.. 


(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori mama 05/24
18.5.2024 12:34:42   
Ivanka 75
Sanjice, hvala 😊
Valjda će biti neštood toga, pu pu pu 😁
Kati, moram da menjam posao. Nema dovoljno posla za sve nas ovde gde radim. A i mnogo stvari se promenilo poslednjih godina, moram sebi da napravim promenu. A to ne mogu sedeći kod kuće i čekati da promena sama pokuca na vrata. Biće neprijatno dati otkaz ali, o tom potom. Da vidim ja ima li nešto od ovoga 🍀🍀🍀
Bapravio mi svekar nosač za saksiju na višnji pa sam presadila ono ljubičasto viseće, taman sam jutros kupila saksiju. 
Pa sam u tu saksiju gde je bila Zebrina presadila ljubičicu da ponesem jetrvi danas, taman je počela da cveta, valjda jeovo presadjivanje neće mnogo usporiti. 
Da popijemo kafu, pa mm kod lekara pa dolazi po nas pa u goste. Ne znam šta da obučem, idemo na brdo. 

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 95
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here