|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Možda trudnoća i Rapten-k
6.6.2009 23:14:51   
ceca80
Molim za pomoc ako je neko vec bio u takvoj situaciji.
Imala sam redovne cikluse i kada sam pre 5 dana trebala ponovo da dobijem menstruaciju osetila sam bolove u ledjima i po jajnicima kao i obicno,no zbog obaveza tog dana popila sam tableticu RAPTEN-K da bi umanjila bolove.Medjutim ja jos uvek nisam dobila mengu i zabrinuta sam da li se ciklus pomerio zbog dejstva tablete ili je u pitanju trudnoca.Ako jeste trudnoca zanima me koliko bi to sto sam popila takvu tabletu imalo posledica po plod.Unapred zahvalna!

< Poruku je uredio Tasha RR -- 7.6.2009 9:46:29 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: trudnoća ili ...
6.6.2009 23:21:14   
Lu
Dobrodošla ceca,Rapten je analgetik znači i da si trudna neće ti naškoditi,
a da li si trudna,najbolje da uzmeš test...simptomi koje opisuješ mog biti trudnoća a mogu biti i prehlada ili upalauser posted image

(odgovor članu ceca80)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: trudnoća ili ...
6.6.2009 23:26:15   
prase
Slažem se sa lu, ne može da naškodi trudnoći ta jedna tableta... Meni je čak dr rekao, šta god da radiš sa sobom prvih mesec dana to ne utiče na trudnoću, jer se plod ne vezuje za matericu ili šta već. Valjda je dragi Bog tako uredio, dao nam vremena da prvo shvatimo šta se dešava user posted image

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: trudnoća ili ...
6.6.2009 23:27:17   
ceca80
Hvala lu!Ako se nista ne desi preko vikenda idem po test.user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Možda trudnoća i Rapten-k
7.6.2009 9:47:28   
Anoniman
Draga ceco, malo sam promenila naziv tvoje teme da bi bilo preciznije o čemu se piše.


(odgovor članu ceca80)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Možda trudnoća i Rapten-k
9.6.2009 23:04:11   
ceca80
Test uradjen jutros pozitivan je to znaci da ja i moj muz cekamo jos jednu bebuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Možda trudnoća i Rapten-k
9.6.2009 23:06:11   
Sneža
Ceco,sjajne vesti!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu ceca80)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Možda trudnoća i Rapten-k
9.6.2009 23:06:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ceca80

Test uradjen jutros pozitivan je to znaci da ja i moj muz cekamo jos jednu bebuuser posted image


Cestitam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

bitje punooooooo bebica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




(odgovor članu ceca80)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Možda trudnoća i Rapten-k
9.6.2009 23:11:03   
ceca80
Hvala vam od srca!Sutra kod ginekologa koji ce nadam se reci da je sve ok user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Možda trudnoća i Rapten-k
9.6.2009 23:11:57   
Tara
Cestitam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ceca80)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Možda trudnoća i Rapten-k
9.6.2009 23:32:15   
marince1
Jupiiiiiii user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ceca80)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Možda trudnoća i Rapten-k
9.6.2009 23:37:15   
zade87
Pridruzujem se cestitkama, od srca!user posted image  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Možda trudnoća i Rapten-k
10.6.2009 8:49:00   
Lu
IZVORNA PORUKA: ceca80

Test uradjen jutros pozitivan je to znaci da ja i moj muz cekamo jos jednu bebuuser posted image

Super,čestitam cecauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ceca80)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Možda trudnoća i Rapten-k
10.6.2009 8:55:30   
Rina
Jeeeee user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Možda trudnoća i Rapten-k
10.6.2009 10:38:02   
Anoniman
Čestitam Ceco, javi nam se na Spisak RR trudnica i nastavi da se družiš sa nama! user posted image

(odgovor članu Rina)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Možda trudnoća i Rapten-k
10.6.2009 10:40:15   
MERYEN
CESTITAMuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Možda trudnoća i Rapten-k
10.6.2009 10:42:02   
dunja RR
i od mene cestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Možda trudnoća i Rapten-k
11.6.2009 8:15:45   
andjelko
Ceco i ja ti cestitam iskreno i od srca!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 18
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here