|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Curenje aventovih flasica
22.8.2011 11:42:58   
gagins
Zanima me da li neko ima problem sa curenjem tecnosi iz Aventovih flasica?
Ja sam vec ne znam koju flasicu njihovu uzela i sve do jedne cure,kod onog dela gde se zavrce poklopac,dete mi je malo-malo pa mokro,sto danju sto nocu!One stare flasice(cerki sam isto koristila njihove i nikada nisam imala problema) sto su ranije proizvedene su bile ok,sad ove nove (BPA free) su im katastrofa!
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Curenje aventovih flasica
22.8.2011 12:10:47   
Anoniman
Мени се дешавало да 2 флашице цуре. Некад повучем мало силиконску цуцлицу навише, да лепо "легне" у онај пластични обруч. Некад тако престане цурење, некад не. Углавном, провалила сам да је, бар код наших флашица, цака у томе да цуцла лепо "легне" у пластични обруч. И што је интертесантно, није цурело када се флашице окрене на доле, него у повратку у усправан положај она процури на споју флашице и пластичног обруча који фиксира цуцлу. Је л'и код тебе тако?

Друга ствар, купила сам "но спил" писак флашицу Авент, са држачима-ручкицама. И сад та флашица, која је велика и на око изгледа потпуно исто као остале флашице, не може да се користи ни за једну другу флашицу сем за ту са писком и ручкицама. Дакле, ако заврнем на ту флашицу обучну цуцлу - цури. И нервира ме! user posted image

(odgovor članu gagins)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Curenje aventovih flasica
22.8.2011 12:17:22   
bokicans
Gagins,meni flašice ne cure ,nego sam samo došla da te pozdravim user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Curenje aventovih flasica
22.8.2011 12:40:01   
jelenadunja
Ja sam neki dan kupila u Aksi flasicu,i razocarala sam se u avent jer curi.Nijedna Nuk-ova flasican nije curila do sad,a avent sam uzela jer je izbor bio mali user posted image

_____________________________

01.07.2010. 11:15 rodila sam andjela


(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Curenje aventovih flasica
22.8.2011 12:42:12   
gagins
Da,curi mi bas tada kad vracam u uspravan polozaj.Pokusali smo sa zamenom cucli,pomeranjem,cimanjem,kombinacijom sa drugim zavrtanjima sa drugih flasica ali je i dalje isto,curi.Narocito sam bila besna kada sam kupila novu flasicu(a ne kosta nimalo jeftino,oko 600-700 dinara) a i ona isto curi.

Bokice user posted image

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Curenje aventovih flasica
22.8.2011 12:44:56   
jelenadunja
Ova je kostala preko 800 din..a pise na njoj da tecnost ne curi.Pitala sam komsinicu jer ona ima istu takvu,kaze pa da ne curi kad se stavi silikon ispod cepa.Znaci posle svakog koriscenja flasice ja treba da stavljam taj silikon?user posted image user posted image user posted image

_____________________________

01.07.2010. 11:15 rodila sam andjela


(odgovor članu gagins)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Curenje aventovih flasica
22.8.2011 13:02:27   
minavb
Meni je doktorka pokazala, kad avent flasicu zavrnes i stegnes bas jako, obavezno curi. Kad je zavrnes "na drugi navoj" onako labavije, nikad ne curi a i dete lakse vuce tecnost iz nje. Probaj, mozda je u tome fora. Takodje, cucle se menjaju posle nekog vremena jer se od visoke temperature tokom pranja, malo ostete.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu jelenadunja)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Curenje aventovih flasica
5.1.2012 15:07:27   
gaga19
a da li neko zna da li postoje staklene aventove flasice? ove me bas izludjuju sto zbog curenja,sto zbog higijene,...koliko god da ih iskuvavam i perem,uvek deluju prljavo,a nece ni jedni drugu,od rodjenja pije na aventovoj

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Curenje aventovih flasica
5.1.2012 15:15:20   
Jeca*
evo sta sam ja davno pisala o Avent flašicama KLIK

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu gaga19)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Curenje aventovih flasica
5.1.2012 15:18:30   
pepeljuga
gago, procitaj ovo sto je mina napisala, stvarno ih ne treba jako zategnuti jer tada cure, u protivnom je ok. Mi takodje imamo samo Avent flasice i nemam nikakve zamerke, mutne su mi samo one svetlije koje sam greskom kupila, a one zute bez prstena su skroz ok. Sada postoje i plave i roze pa mozes da uzmes njih ako te nerviraju flekice od otkuvavanja, koje btw mislim da ostaju na svim flasicama...

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu gaga19)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Curenje aventovih flasica
5.1.2012 15:20:33   
gaga19
ma bezveze su,nego sam nju pocela,kad sam kupila pumpicu i bas sam se zeznulauser posted image ..a da li postoji neka sa takvom cuclom(bilo koja firma) nece iz nukove da pije...a u ostalom stalno ih menjam i kupujem nove,a nisu bas ni jeftini,s obzirom na kvalitet

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Curenje aventovih flasica
8.1.2012 12:15:24   
deki.rs
moja zena iako doji, s vremena na vreme davala mleko na flasicu. Prva je curila, mi mislili da je zeznuli u sterilizatoru. Onda kupili drugu, ona je nekako bila od tvrdje plastike i nikad nam nije curila. Mislim da je fora u nacinu zavrtanja.

(odgovor članu gaga19)
Direktna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here