|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Krvava stolica nakon porođaja
29.8.2010 13:44:14   
Daca88
Dakle...još malo pa 2 meseca kako sam se porodila.
Na wc idem svaki drugi,treći dan(ništa novo,tako je bilo i ranije),ali stolica mi je uvek krvavauser posted image
Nije tvrda,normalna je,ali uvek je prisutna krv...jarko crvena na wc papiru kada se obrišem,ili bude čak i zgrušana krv na stoliciuser posted image .
Analiza na okultno krvarenje-pozitiv!
Do sada nije bilo mnogo krvi,ali neki dan kada sam išla na wc(izvinite ako ste gadljivi),ali posle obavljene nužde bukvalno mi je još nekih 5 min.iz guze kapala krv,kao iz pokvarene česmeuser posted image .
Danas opet krv...i već sam jako zabrinuta.
Spoljašnje hemoroide nemam,a unutrašnji se koliko znam otkrivaju kolonoskopijom koja mene UŽASAVA!!!Znači učiniću sve samo da mi ne guraju cevčice i savitljive optičke instrumente u guzuuser posted image
Koliko ja znam to je jedini način da vse otkrije mesto krvarenja,unutrašnji hemoroidi,priraslice,polipi,i kancer(daleko bilo)...
Da li vam se dešavalo da imate krvave stolice?
Šta da preduzmem?
Postoji li neki drugi vid snimanja,analize...a da to nije kolonoskopija?
user posted image

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Krvava stolica nakon porođaja
29.8.2010 14:14:58   
Rivana
ja mislim da su ti to hemoroidi. ja sam posle porodjaja isla na taj uzasni pregled morala sam, zbog nekih problema koje sam imala. Ne postoji drugi nacin da se pregleda debelo crevo na zalost user posted image ali ako moras sta da radis bolje nego da razmisljas.

(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Krvava stolica nakon porođaja
29.8.2010 19:28:14   
Anoniman
Zar se to ne radi u anesteziji?

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Krvava stolica nakon porođaja
29.8.2010 21:48:37   
Lu
 
Daco možda ti neće trebati raditi KOLONOSKOPIJU (pregled cijelog debelog crijeva), nego samo rektoskopiju, pogledaj ovdje KLIK

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Krvava stolica nakon porođaja
30.8.2010 9:31:55   
*Alexx*
Daco, ako treba - jbg, stisneš zube i odradiš taj pregled. Posle porođaja, sve se lakše podnosi. Bolje i taj pregled, nego da se traumiraš svaki put kad ideš u wc user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Krvava stolica nakon porođaja
30.8.2010 11:32:11   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Tash

Zar se to ne radi u anesteziji?

ja ne smem da primam anesteziju

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Krvava stolica nakon porođaja
4.1.2011 15:41:11   
Jele
Moja drugarica je radila kolonoskopiju u totalnoj anesteziji, isto joj je stolica bila krvava i otkrili su da su u pitanju unutrašnji hemoroidi.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Krvava stolica nakon porođaja
30.4.2011 22:23:43   
miškić
Daco, isti problem imam. Ne dešava mi se, baš, stalno, ali se često dešava. Sve je ovako kao što si ti opisala. user posted image

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Krvava stolica nakon porođaja
14.5.2011 21:49:20   
nencydrew
Ja ću da probam faktu mast, pa javljam

(odgovor članu miškić)
Direktna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here