|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Recept napitka za ''čišćenje'' ženskih organa
10.1.2014 5:29:18   
gagana215
Malo sam u gužvi, pa ću biti kratak koliko mogu ali odgovoraću vam na sva pitanja ako ih imate jer znam kroz šta prolazite.
Ukratko, problemi vezani za suprugu.
Dijagnoza:
Jednoroga materica (manja od normalne i spojen samo jedan jajovod sa matericom , drugi jajovod nefunkcionalan)
Jako nizak nivo AMH (0,13) - čak u Konzilijumu bio 0,037 (ispod svih minimuma)

Loše psihičko iskustvo sa klinikom Ivanović, jer su bukvalno rekli kod vas skoro da treba donacija jajnih ćelija.
Užasno loš pristup pacijentu sa tolikim problemima.
Posle klinika KAALI i divan Dr Zadori iz Segedina, smiren i staložen, pozitivno iskustvo.
Ali kod njega posle našeg trećeg susreta se pojavljuje cista i sve je stopirano tj. nije krenuo u program uopšte.
Dao je supruzi vitamine za pripremu. I kontraceptive 2 meseca.
Supruga posle kontraceptiva pije ovaj prirodni napitak i ostaje u drugom stanju PRIRODNO :)
Dečak je stigao na svet pre 10 dana posle velikeee borbe, bitke smo gubili ali na kraju ne i ''rat''. user posted image
Moja moralna dužnost posle svega i čitanja ovog foruma za vreme najvećih problema je da podelim ovo sa vama.
Ne znam da li će nekom pomoći, ali nama jeste. Mi smo se hvatali za svaku slamku...i na kraju uspeli.
Delim sa vama sve što je supruga pila u datom trenutku.
Skoro smo imali i medicinski dokaz da je delovalo, jer suprugina sestra pri stimulaciji hormonima za vantelesnu
nikad nije imala više od 2 folikula, a sa ovim napitkom imala je 4 folikula (bez uzimanja hormona)

ZA ČIŠĆENJE ŽENSKIH ORGANA

250 grama rena oprati i izrendati na sitniju rendu. (što ljući bude to je bolje)
Izrendan ren dodati u 1/2 litre domaćeg belog vina.
Staviti na šporet, da proključa 5 minuta i skloniti.
Ostaviti da prenoći i ujutru procediti kroz gazu.
Piti svako jutro po jednu čašicu od rakije na prazan stomak. (promućkati pre sipanja!!)
Piti od prvog dana s prestankom krvarenja. Samo izmedju ciklusa (dok ''nemate'')
Otprilike imate napitka za 14-15 dana.
ČUVATI U FRIŽIDERU!!
VAŽNO: PITI DVA CIKLUSA PA NAPRAVITI PAUZU (2 ciklusa)!!!

Pila je još čaj od virka, jedna šolja dnevno, gutljaj po gutljaj. Možete ga piti svaki dan bez obzira na ciklus. (3 meseca pa pauza)
Imate ga u biljnoj apoteci Djurišić u Njegoševoj 79b ( Kalenić pijaca)

I vitaminsku terapiju doktora iz Segedina za pripremu organizma i bolji kvalitet jajnih ćelija:

Svaki dan po jednu:
- Femibion 1,
- Omega 3 masne kiseline - riblje ulje od 1000 mg (doppel herz)
-Cetebe tablete ( vitamin C retard kapsule). (samo ga ima u Mađarskoj)


Uglavnom...ne verujte previše lekarima i nivou AMH. Imajte više vere u sebe i to će se isplatiti.
Veliki pozdrav od nas sada TROJE :)
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Recept napitka za ''čišćenje'' ženskih or...
10.1.2014 5:39:32   
gagana215
Eh da....nije uopšte lako popiti ovaj napitak jer sve peče i gori.
Ali generalno i deluje na tom principu povećanja i poboljšanja cirkulacije i boljeg rada ženskih organa.
A isam Dr Janoš Zadori je preporučio i neki vid vežbanja (pilates recimo) upravo zbog bolje cirkulacije pred vantelesnu.

Ako ima nekih nejasnoća...pišite slobodno.
Veliki pozdrav

(odgovor članu gagana215)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Recept napitka za ''čišćenje'' ženskih or...
10.1.2014 21:50:07   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: gagana215

Dečak je stigao na svet pre 10 dana posle velikeee borbe, bitke smo gubili ali na kraju ne i ''rat''. user posted image




Divne, predivne vesti, čestitam mama i tata na vašem blagu user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu gagana215)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Recept napitka za ''čišćenje'' ženskih or...
10.1.2014 21:57:27   
pandina
Gagana, ja sam sve sva naježila dok sam ovo čitala. Svaka čast, hrabri ljudi!
Uživajte u toj neprocenjivoj sreći!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Recept napitka za ''čišćenje'' ženskih or...
10.1.2014 22:32:20   
gagana215
Hvala dobri ljudi :-)
Posle 2 godine padova i razocarenja...lutanja po lekarima
...mi i dalje ne verujemo da ON spava...tu kraj nas :-)

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Recept napitka za ''čišćenje'' ženskih or...
10.1.2014 23:47:37   
Sosa Mena
user posted image
Svako dobro vam zelim. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu gagana215)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Recept napitka za ''čišćenje'' ženskih or...
1.2.2014 1:08:38   
ivana_nika
cao svima?kad sam isla kog ginekologa pap test je bio u redu ali mi je kazao da su jajnici ok a da imam dvorogu matericu sa malom pregradu,nije hteo mnogo da mi objasnjava samo je rekao da kad planiram trudnocu obavezno na konsultacije.imam 28 godina i planiramo bebu sa muzem,on vec tri meseca svrsava u meni,imamo odnose i za vreme plodne dane,ali menstruacija mi dolazi uvek na vreme.ciklus mi traje redovno 28 dan.prosli mesec menstruacija je bija dva dana tamno kefena dva crvena krv i zatim tri dana tamno kafena.da ne zaboram danapisem da na nalazu gin.mi je pisalo endometrium 11 mm.Molim vas dajte savet ...........jel ima neko sllicno iskustvo???????p.s.zaista zelim bebicu)*hvala

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Recept napitka za ''čišćenje'' ženskih or...
6.2.2014 20:08:24   
Verolina

IZVORNA PORUKA: gagana215



ZA ČIŠĆENJE ŽENSKIH ORGANA

250 grama rena oprati i izrendati na sitniju rendu. (što ljući bude to je bolje)
Izrendan ren dodati u 1/2 litre domaćeg belog vina.
Staviti na šporet, da proključa 5 minuta i skloniti.
Ostaviti da prenoći i ujutru procediti kroz gazu.
Piti svako jutro po jednu čašicu od rakije na prazan stomak. (promućkati pre sipanja!!)
Piti od prvog dana s prestankom krvarenja. Samo izmedju ciklusa (dok ''nemate'')
Otprilike imate napitka za 14-15 dana.
ČUVATI U FRIŽIDERU!!
VAŽNO: PITI DVA CIKLUSA PA NAPRAVITI PAUZU (2 ciklusa)!!!

Pila je još čaj od virka, jedna šolja dnevno, gutljaj po gutljaj. Možete ga piti svaki dan bez obzira na ciklus. (3 meseca pa pauza)
Imate ga u biljnoj apoteci Djurišić u Njegoševoj 79b ( Kalenić pijaca)

I vitaminsku terapiju doktora iz Segedina za pripremu organizma i bolji kvalitet jajnih ćelija:

Svaki dan po jednu:
- Femibion 1,
- Omega 3 masne kiseline - riblje ulje od 1000 mg (doppel herz)
-Cetebe tablete ( vitamin C retard kapsule). (samo ga ima u Mađarskoj)




Ja cu ovo da probam . Ne moze da skodi.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu gagana215)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Recept napitka za ''čišćenje'' ženskih or...
7.2.2014 1:19:12   
Dusica81
Suze mi idu dok citam ovo, jaako me usrecio ovaj post , sve najljepse od srca !!

user posted image

Interesuje me, da li vitamin C moze u nekom drugom obliku sem navedenog iz Madjarske ?

Takodje sam cula da je djelotvorna matocna mlec, ujutru i uvece prije jela po jedna mala kasicica
i cajevi od zalfije, zdravca i maticnjaka ( ovim redom-ujutrum u toku dana i uvece)

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Recept napitka za ''čišćenje'' ženskih or...
13.2.2014 22:54:23   
Skijasica
Dobri covece,

puno hvala sto si podelio svoje iskustvo sa nama! I ja sam se sva najezila dok sam citala ovo! Zelim vam svu srecu ovog sveta!
Naravno i ja cu da probam!user posted image

(odgovor članu Dusica81)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Recept napitka za ''čišćenje'' ženskih or...
26.2.2014 20:58:39   
iva80
Hvala puno!! Ali moram postaviti ono famozno pitanje- koliko dugo je supruga pila pre nego ste zabebili??
Veliki pozdrav i uzivajte u svom cudu!!!

_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

(odgovor članu Skijasica)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Recept napitka za ''čišćenje'' ženskih or...
26.2.2014 21:15:25   
blau
Divno! Divno!

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Recept napitka za ''čišćenje'' ženskih or...
26.2.2014 21:38:12   
superm
user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu blau)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Recept napitka za ''čišćenje'' ženskih or...
28.2.2014 13:28:39   
Minja23
mama i tata,svaka cast! Nek' i sincic bude veliki borac kao vi!!! user posted image user posted image

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Recept napitka za ''čišćenje'' ženskih or...
7.3.2014 17:46:07   
gagana215
Slobodno uzimaj i običan vitamin C ;)

(odgovor članu Dusica81)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Recept napitka za ''čišćenje'' ženskih or...
7.3.2014 17:49:02   
gagana215
Supruga je pila samo jednu turu...jedan ciklus.
A juče nam je javila jedna poznanica kojoj smo u novembru dali recept...da je u drugom stanju u 8 nedelji user posted image

P.s Tek sad vidim poruke....hvalaaa vam svimaa :)

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Recept napitka za ''čišćenje'' ženskih or...
7.3.2014 17:51:17   
gagana215
Nema na čemu...nadam se da će bar nekom pomoći, kao i nama.

(odgovor članu Skijasica)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Recept napitka za ''čišćenje'' ženskih or...
7.3.2014 21:31:56   
Verolina

IZVORNA PORUKA: gagana215

Supruga je pila samo jednu turu...jedan ciklus.
A juče nam je javila jedna poznanica kojoj smo u novembru dali recept...da je u drugom stanju u 8 nedelji user posted image

P.s Tek sad vidim poruke....hvalaaa vam svimaa :)

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu gagana215)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Recept napitka za ''čišćenje'' ženskih or...
8.3.2014 22:09:41   
branki*
oo cu i ja da pravim i da pijem,ne moze da skodi,a moze da pomogne mozda..
bas lepo sto ste dobili svoju bebicuuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Recept napitka za ''čišćenje'' ženskih or...
22.3.2014 20:42:47   
dzzu
Ovakve priče nam daju veru i nadu da za sve nas još uvek ima šanse. Divno je čuti da su čuda ipak moguća i od srca vam želim kasnije da bata dobije i seku. Interesuje me, kako je tvoja supruga pila od prestanka ciklusa do sledećeg ili samo tih 14-15 dan koliko je imala tog napitka(samo jednu dozu- 1/2 l vina i 250 gr rena ili je pravila još jednu turu)? Unapred hvala na odgovoru...

(odgovor članu gagana215)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Recept napitka za ''čišćenje'' ženskih or...
2.4.2014 20:40:45   
gagana215
Samo jedna doza po ciklusu. Koliko ste spremile toliko popijete...tj. ne pravite novu dozu ako nestane izmedju ciklusa.
Hvala svima :)
SVima želimo isto :)

(odgovor članu dzzu)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Recept napitka za ''čišćenje'' ženskih or...
3.4.2014 12:23:32   
dzzu
Devojke, da li je neka pravila ovaj napitak? Ja ga pravila i pijem ali mi on nije tako ljut koliko mi dođe kiseo.. Veliki poz.....

(odgovor članu gagana215)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Recept napitka za ''čišćenje'' ženskih or...
11.4.2014 21:10:51   
manjaa
Šta ako nemamo to domaće belo vino, može li neko kupovno?user posted image P.S. Iskrene čestitke i neka vas Bog čuva svo troje user posted image

(odgovor članu gagana215)
Direktna veza do poruke: 23
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here