|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Torta od oraha
10.11.2011 20:06:20   
Vika
kore: 7 žumanaca umutiti sa 200 gr šećera pa umešati 250 gr mlevenih oraha i sneg od 9 belanaca

        Od ove mase ispeći dve kore u okruglom kalupu 25 cm

fil:     2 žumanceta i 2 jaja mutiti na pari sa 100 gr šećera, dodati 100 gr čokolade za kuvanje i 180 gr putera

Filovati između kora i spolja, posuti mlevenim orasima i po želji, ukrasiti slatkom pavlakom.

Ovo je jedna od mojih omiljenih torti, brzo se pravi, podseća na Reform, a jednostavnija je za spremanje
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Torta od oraha
15.11.2011 17:51:25   
mikica sa
fino i primamljivo zvuci, probacu u nedelju. volim kolace koji ne oduzimaju previse vremena. mrzi me da provedem nedeljom ili uopste vikendom sate i sate u kuhinji i na kraju polumrtva nisam vise ni za sta a kamoli za setnju user posted image

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 2
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Pita sa mesom i jogurtom
Ringerajin kuvar: vikiveki
Pšenični griz sa voćem
Ringerajin kuvar: little_one



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here