|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Eserihija kod beba
19.9.2009 11:47:16   
Rivana
Zanimaju me iskustva od cega se dobija? Kako zasto? Da li menjati marku pelena?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Eserihija kod beba
19.9.2009 12:03:24   
Rivana
Niko nema iskustva da podeli na ovu temu user posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Eserihija kod beba
19.9.2009 12:08:08   
Jeca*
Pisalo se u ovoj temi i o E.coli kod dece: KLIK
Pogledaj mozes li saznati nesto korisno sto te zanima

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Eserihija kod beba
19.9.2009 12:10:02   
Rivana
Jeco hvala user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Eserihija kod beba
19.9.2009 12:58:28   
Anoniman
Pitaj mihi, njen mali je imao. Pisala je o tome u temi na koju ti je Jeca dala link. 

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Eserihija kod beba
2.4.2010 10:47:23   
pips
Unapred se izvinjavam ako pisem na pogresnom mestu, ali iscitala sam ostale postove koje se ticu ove bakterije i nisam nista nasla sto bi moglo da mi pomogne. Moj sincic star 4 meseca ima proliv vec osmi dan, nakon analize fecesa ustanovljena je e.koli. Sad mene najvise buni zasto je lekar uopste naveo antibiogram ako je ona normalna u fecesu, ili mozda gresim????
Radili smo analizu privatno a posto je danas praznik nema dezurnog lekara da pitam, vec nam je rezultat izdala sekretarica koja nema pojma. Ja se u medicinu ni malo ne razumem pa zato molim nekog ko ima slicno iskustvo ili mu je ovo deo struke da mi kaze da li je ova pojava normalna iloi ipak treba da se leci.
Hvala puuuuuuuuuuuuuuuuuno na odgovorima.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Eserihija kod beba
13.11.2014 18:04:36   
World
Radili smo nalaze Aleksi, imao je neke malo tecnije stolice, pa pred vakcinu da provjerimo. Koprokultura uredna (patogene bakterije nisu izolovane), urin 1.2 Le i plocastih epitela, malo bakterija. Urinokultura pokazuje da ima eserihiju kolicina 10 na 4.
Procitah da bi morali leukociti biti poviseni ako se radi o infekciji, da li je ova kolicina normalna? Perem mu guzu nakon svake stolice, redovno mijenjamo pelene, tako da mislim da se nije moglo prenijeti iz stolice, a i kad sam uzimala uzorak piskio je odmah nakon stavljanja kesice.
Je li ovo alarmantno? Da li ce uticati na primanje vakcine? user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu pips)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Eserihija kod beba
13.11.2014 20:48:36   
little_one
Mislim da se nalaz treba ponoviti jer bi pokazalo bakterije i u urinu i u urinokulturi. A da li ima veze sa vakcinom ce ti vec neko drugi reci. Ja bih prvo ponovila nalaz pa onda dala bocke!

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here