|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   ITI
7.6.2013 10:45:57   
lepao
DA li je iko radio ITI? To je jedna vrsta inseminacije....rijetko cujem da je neko radi ali mislim daje bolji postupak nego obicna inseminacija
Direktna veza do poruke: 1
   RE: ITI
12.6.2013 23:44:41   
Cuftas
Ne, nisam ni čula za to, kakva je razlika i da li je neko kod nas radi?

(odgovor članu lepao)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: ITI
12.6.2013 23:48:33   
17 joka
Intra Tubalnu Inseminaciju nerade kod nas u klinikama
a privatno ako se radi skuplja je od IUI

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Cuftas)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: ITI
20.6.2013 22:51:57   
lepao
prvi iti uspjesan...ne kosta puno vise od ahi....nista ne boli
nije mi samo jasmo sto doktori odmah ne daju opciju aih ili iti? cudno....ova malo kuplja auno uspjesnija

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: ITI
20.6.2013 22:54:36   
Maraj
da li ovu metodu rade u BG-u u privatnim klinikama. Jer mozete nesto vise da kazete o ovom postupku

(odgovor članu lepao)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: ITI
27.8.2013 23:34:06   
lepao
ITI postupkom se sperma stavlja direktno u jedan od jajovoda gdje ima vise folikula ili veci folikula....
Obicnom inseminacijom se sperma stavlja samo u vaginu i to je to....skoro kao odnos osim sto se sperma najbolja i najbrza bira.

Mislim da je puno efikasnija metoda.
Kod mene prva uspjesna ali na zalost zavrsila trudnoca spontanim pa sada opet planiram ITI.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: ITI
7.9.2013 11:51:30   
nata11
A gde si ti radila lepao?

(odgovor članu lepao)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: ITI
8.9.2013 11:04:40   
lepao
Poliklinika IVF Zagreb

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Da li smo zaista prestare za trudnoću nako...
Ne želite bebu posle 35.? U redu, ali nemoj reći da si stara! Postoji bezbroj razloga za rađanje dece posle trideset pet...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here