|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Avent flašice BPA free
16.2.2010 9:43:15   
mihi
U Beogradu u Mothercare radnji sam kupila flašice bez BPA toksične materije u plastici. Stare sam bacila. Mada mislim da se samo dizala prašina jer je Avent bio najprodavanija marka flašica u Evropi daleko iza su bili i Nuk i Chicco. No dobro cena je skoro dvostruko viša u odnosu na cenu običnih flašica.user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Avent flašice BPA free
16.2.2010 9:45:59   
SUPER MAMA
malo da se nadovezem na pricu da i NUBY plasitcne flasice su BPA free i pre nego sto se ovo desilo to sam nasla na net-u a juce sam kupila nove dve flasice drugaciji dizajn samoNUBY i sada na njih pise BPA free.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Avent flašice BPA free
16.2.2010 9:47:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mihi

Mada mislim da se samo dizala prašina jer je Avent bio najprodavanija marka flašica u Evropi daleko iza su bili i Nuk i Chicco.


U potpunosti delim tvoje mišljenje.

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Avent flašice BPA free
16.2.2010 10:21:14   
mihi
user posted image user posted image  Tashke.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Avent flašice BPA free
16.2.2010 10:24:12   
*Alexx*
Rasprava na temu bisfenola u flašicama počinje od OVOG posta, pa koga zanima user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Avent flašice BPA free
16.2.2010 11:43:19   
mihi
Ovo je info gde sve ima BPA free flašica pa na moderatorima je da procene.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Avent flašice BPA free
16.2.2010 12:08:14   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: mihi

Ovo je info gde sve ima BPA free flašica pa na moderatorima je da procene.


Ma naravno, mihi, nego možda će nekoga zanimati šta je to BPA i kakva se to drama digla oko toga user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Avent flašice BPA free
16.2.2010 13:58:16   
mihi
Sigurna Alexx uvek je bolje imati više infouser posted image .

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Avent flašice BPA free
16.2.2010 14:00:22   
mihi
E da videla sam i neke mr Brown (tako nešto i njih imao BPA free one su oko 1000 din one veće). Pišite kakva je situacija u ostalim gradovima. DA li se mogu kupiti BPA free flašice ne računajući staklene. Jer kada je dete veće staklene flašice se teško mogu koristiti.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Avent flašice BPA free
16.2.2010 14:13:19   
gagins
Digla se frka oko necega sto je sada regulisano,ne vidim razlog zasto ne bih kupila opet Aventove flasice ako lepo pise da su BPA free.Ne zeli ni da razmisljam o tome sta bi bilo kod bi bilo,a naravno da zelim sve najbolje za svoju decu!

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Avent flašice BPA free
16.2.2010 14:24:26   
Lu
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: mihi

Mada mislim da se samo dizala prašina jer je Avent bio najprodavanija marka flašica u Evropi daleko iza su bili i Nuk i Chicco.


U potpunosti delim tvoje mišljenje.


Takođe!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Avent flašice BPA free
16.2.2010 14:27:09   
Lu
Ja bi zamolila Mihi,pošto vjerujem da će nam ona to najbolje pojasniti,kada odnosno na kojoj temperaturi dolazi do oslobađanja BPA,da ne bude zabune među mamamauser posted image

< Poruku je uredio Lu RR -- 16.2.2010 14:38:18 >

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Avent flašice BPA free
16.2.2010 14:28:03   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Avent flašice BPA free
18.2.2010 12:36:13   
mihi
Evo sada videh moram da pogledam mislim dasam negde pročitala već na 50oC.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Avent flašice BPA free
19.2.2010 21:38:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mihi

E da videla sam i neke mr Brown (tako nešto i njih imao BPA free one su oko 1000 din one veće). Pišite kakva je situacija u ostalim gradovima. DA li se mogu kupiti BPA free flašice ne računajući staklene. Jer kada je dete veće staklene flašice se teško mogu koristiti.


devojke, danas mi drugarica donela upravo ovu marku flasice (velika staklena) Mr Browns...nema ih jos kod nas ali je neko pisao da stizu u srbiju uskoro...danas mi ta drugarica kupila tu flasicu i tri para varalica (od 0 do 3, od 3 do 6 i vise meseci)...



(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Kupanje bebe - lep događaj za celu porodicu
Kupanje umiruje bebu, pravi joj ritual – beba vremenom nauči da posle kupanja treba duže da spava. Mnoga deca uživaju u ...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here