|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Slike beba - profesionalno
13.3.2012 20:32:25   
Hybrid
Pozdrav svim mamama (buducim i sadasnjim) i ugrozenim tatama (ako uopste ima takvih ovde user posted image ), moje ime je Bojan i profesionalno se bavim fotografijom vec par godina. user posted image
Ono sto sam primetio dok sam istrazivao trziste (ipak zavrsavam Ekonomiju user posted image ) jeste da nigde ne postoji ponuda a verujem da postoji traznja za profesionalno slikanim bebama user posted image

Zato sam i dosao ovde da pitam Vas, buduce moderne mame novog vremena, sta vi mislite o ovoj ideji? user posted image

Evo linka sa samo nekim od primera kako se to radi u drugim zemljama:

http://img69.imageshack.us/slideshow/player.php?id=img69/9061/13316658515ip.smil

Morate priznati da je prelepo i licno zalim sto dok sam ja bio velicine vekne hleba nije postojala neku budala poput mene da pokusa ovo da uvede u moju zemlju...e sad, neke od slika koje su prilozene izgledaju kao nesigurne i nezdrave pozicije za bebu i bile bi da se stvarno rade...ali danasnja tehnologija dozvoljava da se tako nesto uradi iz par slika koje se spoje u programu gde je u svakoj od njih beba u najsigurnijem mogucem polozaju sa akcentom na vratu koji je slabasan u tom periodu... user posted image

Jednu modernu mladu mamu sam ubedio da u prijatnosti svog doma odradimo slikanje nje, njenog muza i bebe i te slike ce biti prilozene ovde i postavljene na mom blogu da biste se uverile da je sve proslo kako treba i da su dobili prelep proizvod. user posted image user posted image user posted image

Da ne bi davio dalje, za sad me samo zanima da li vam se ovo uopste svidja i da li vidite ovo kao potencijalni lep poklon koji kuma moze da pokloni novoj mami za krstenje ili baka cerki ili sinu ili prosto samostalna zelja da neko obelezi pocetak zivota svog novog centra zivota... user posted image

Hvala unapred svima i svaki savet bi pomogao i na svako pitanje i dilemu sam i vise nego rad da odgovorim... user posted image

Pozdrav, Bojan. user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Slike beba - profesionalno
14.3.2012 20:19:12   
Hybrid
Bilo ko, bilo sta? user posted image

(odgovor članu Hybrid)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Slike beba - profesionalno
14.3.2012 20:35:41   
minna
Meni se svidja. Vidjala sam ove slike ranije. Ja inace obozavam da se slikam, pa sad isto tako slikam i malisu svaki dan...cesto mi je padalo na pamet da nas neko slika bas profesionalno, ali to nikad na kraju ne realizujem, sto se tice obicnijih slika...a za ove sa bas malim bebama smo zakasnili, mozda sa sledecom bebom. U svakom slucaju volela bih da ih imamuser posted image

(odgovor članu Hybrid)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Slike beba - profesionalno
14.3.2012 20:43:06   
Ana RR
Pošto se mi bavimo fotografijom (ako nekoga interesuje, tu sam user posted image ) volim sve što se tiče te teme. Fotografije beba su verovatno jedne od najlepših a naše dete će ih imati toliko da neće znati šta će sa njima user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Slike beba - profesionalno
14.3.2012 20:49:52   
minna
Ana ja imam jednu sa onog RR druzenja sto je tm slikao i odmah se vidi da je nekako drugacijauser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
Kupanje bebe - lep događaj za celu porodicu
Kupanje umiruje bebu, pravi joj ritual – beba vremenom nauči da posle kupanja treba duže da spava. Mnoga deca uživaju u ...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here