|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   sta vole vase bebe?
21.8.2011 23:03:26   
mikica sa
u zadnja dva-tri dana nekako spontano je doslo do toga da sam pocela da ljubim Lukina stopala i sad se sam navikao. cim mu dodje, sam podigne nogice i smije se u fazonu "ajde mama jubi" user posted image to mi je tako slatko i uzivam sto ga veselim.

sta ste primijetile da vase bebe vole?

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))
Direktna veza do poruke: 1
   RE: sta vole vase bebe?
21.8.2011 23:09:05   
bokicans
Moj Ognjen voli kada neko kijauser posted image pokida se od smeha , tako da kada ,place,ja kijam.A Relja voli kada ga ljubim po stomaku  user posted image Nađi je extra smesno kada nesto pogrešno uradim,koda se od smeha.

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: sta vole vase bebe?
22.8.2011 14:11:17   
mikica sa
da, zaboravih jos i to da ga bas smiruje kad ga pred spavanje pomilkim po glavi, sav se rastopi user posted image

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: sta vole vase bebe?
22.8.2011 14:17:40   
IVA 11
Voli da se mazi, voli da mu ljubim stopala... user posted image

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: sta vole vase bebe?
22.8.2011 14:23:04   
Anoniman
Mihajlo voli da se valja po podu sa tatom ili samnom, da sluša muziku, da vozi motorić, da se ljuuuuuljaaaaa user posted image , kiselo mleko, pesak, vodu... 

(odgovor članu IVA 11)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: sta vole vase bebe?
22.8.2011 16:06:32   
Ivanka 75
Iva obožava da je neko maltretira! Tj, da se igra sa njom okrećući je, obrćući na sve strane, voli kad joj zagnjurim lice u stomačić i vičem bu bu bu, iskida se od smeha.
Voli kad neko ređa stvari na gomilu, posebno na glavu, smeje se ko lud na brašnouser posted image
Voli da joj tata masira stopala i da je drži na svom stomaku (to nije volela do pre mesec dana a sad obožava!)
Voli jednu kutijicu u kojoj stoji krojački metar, pa je otvara i zatvara, zabavi se sa njom po pola satauser posted image
A što voli sir!!!!user posted image

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 22.8.2011 16:09:01 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: sta vole vase bebe?
22.8.2011 16:10:23   
Pretty78

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Iva obožava da je neko maltretira! Tj, da se igra sa njom okrećući je, obrćući na sve strane, voli kad joj zagnjurim lice u stomačić i vičem bu bu bu, iskida se od smeha.
Voli kad neko ređa stvari na gomilu, posebno na glavu, smeje se ko lud na brašnouser posted image
Voli da joj tata masira stopala i da je drži na svom stomaku (to nije volela do pre mesec dana a sad obožava!)
Voli jednu kutijicu u kojoj stoji krojački metar, pa je otvara i zatvara, zabavi se sa njom po pola satauser posted image
A što voli sir!!!!user posted image


David samo to voli, cini mi se....samo kad se nego glupira, okrece ga, prevrce, "baca", vrti, nosi naopacke...

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: sta vole vase bebe?
22.8.2011 16:23:22   
MarijaBg
I Natalija voli da joj ljubim stopala, kad je presvlacim samo ih gura ka meni user posted image
Uopste obozava da se mazi i ljubi, sva se topi user posted image user posted image user posted image
Voli da me pipa po licu dok siki i uvek usred sisanja zastane, pa me pogleda onako znacajno a onda se osmehne user posted image
Voli da se igra zveckicama, najvise voli jednog majmuna - mekanu zveckicu koja tandrce kad se povuce, bez njega ne idemo nigde...
I obozava svog tatu, kako ga ugleda, pocne da ciči i mrda nogicama...

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: sta vole vase bebe?
22.8.2011 16:42:57   
liliana
Tina  voli da zaj****a mamu!!!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: sta vole vase bebe?
22.8.2011 16:45:50   
Ivanka 75
IZVORNA PORUKA: liliana

Tina  voli da zaj****a mamu!!!!!!user posted image user posted image user posted image


Samo napred Tinauser posted image

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: sta vole vase bebe?
22.8.2011 16:49:08   
liliana
E, baš ti hvala na podršci, generacijo!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: sta vole vase bebe?
23.8.2011 12:28:18   
limunada
Nikola voli kad ga ljubim po stomaku i golicam,bas je golicljiv iskida se od smehauser posted image voli i kad ga bacam,kad mu pricam,kad se glupiramuser posted image samo da se obraca paznja na njega i sve ok 

_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: sta vole vase bebe?
23.8.2011 12:30:22   
Ana RR
Marko obožava da počne da kaki onda kad mu skinem pelenu i naravno da me upiški po čistim pantalonama user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: sta vole vase bebe?
23.8.2011 14:05:46   
Brana
Voli da se mazi i salje poljubceuser posted image ,da se kupa,da skuplja kamencice,da hoda bos,da slusa i cupka uz omiljene pesmice,da dira ono sto ne sme(stekeri,mobilni,kompjuter,mamina sminka,...)user posted image ,da siki,da se ljulja,da se igra sa auticima,da deli igracke,da gleda crtac "Aladin",da slaze igru sa oblicima figurica,da gleda svoju mamu dok se sminka,da se igra izmedju mame i tate dok ne zaspi.....itd...user posted image

< Poruku je uredio Brana -- 23.8.2011 14:11:33 >


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: sta vole vase bebe?
23.8.2011 14:09:01   
Snelle
Voli svašta, a najviše da se smeje, jako je veselo dete user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: sta vole vase bebe?
23.8.2011 18:28:14   
vukosava
Voli da ide napolje, cim krenem za bravu, siri i rucice i nogice i cikce od srece....

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: sta vole vase bebe?
23.8.2011 18:29:14   
IVA 11
Voli da spava po cijeli dan, otkako su ovdje vrucine preko 40 user posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: sta vole vase bebe?
23.8.2011 21:32:20   
New Mom

IZVORNA PORUKA: Snelle

Voli svašta, a najviše da se smeje, jako je veselo dete user posted image

I ovo moje.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: sta vole vase bebe?
23.8.2011 22:05:00   
Iwana87
da radiuser posted image ako ja metem i on mete,ako ja perem sudove on "slaze" serpe.Obozava sve zivotinje,i svaku bi gnjaviouser posted image Stalno bi jurio nekud a auto je nova "igracka".Po ceo boziji dan prica brm brm i gde god vidi auto hoce da ga vozi(a to vec ja ne volim)

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: sta vole vase bebe?
23.8.2011 22:59:20   
cani
Moj voli da se istovari cim se okupa i sredi user posted image

_____________________________

Once upon a time I could control myself...

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: sta vole vase bebe?
23.8.2011 23:30:47   
mikica sa
uh, to je kod nas isto obavezno cani user posted image kao da uziva da se na brzinu opet zaprlja guza.

inace, prije par dana sam ga slucajno podigla sebi iznad glave i to sad stalno radimo, tata vidio od mame pa prepisuje a Luka uziva i osmijeh od uva do uva user posted image

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu cani)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: sta vole vase bebe?
23.8.2011 23:32:35   
IVA 11
Da mete, drzi drsku od usisivaca, i od srece sto to radi ne moze da zaspe prije 23:30 h. Grrrr user posted image

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: sta vole vase bebe?
26.8.2011 15:33:04   
zeljo
Voli sve sto vole mladi user posted image Voli da joj mazim koren nosa dok sisa, ili je uspavljujem (a volim i ja, jer se brze uspava user posted image ) isto je i sa mazenjem glavice, i to od cela ka potiljku, na drugu stranu ne uspeva, voli da se mazi, pa sve ispusta mmmm, ehhhhhh, voli da se ukakai u cistu pelenu i tik posle kupanja, user posted image a sto voli da se prevrce po nasem krevetu, a i svom, mada se redovno udara u ogradicu i pored toga sto je zasticeno. Obozava da se kupa i redovno isprska sve oko sebe kad krene da mlati nozicama user posted image

I voli mamu, hehe user posted image

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: sta vole vase bebe?
31.8.2011 23:24:11   
mikica sa
Iva ne zali se,dijete ti je vrijedno! user posted image
Luka ima nove momente:voli da mlati i rukama i nogama u kadi i vristi dok to radi. a sad je poceo da (dok ga presvlacim) okrene se na stranu i krajickom oka posmatra hoce li ga mama ljubiti u guzu i onda pocinje uzivanje i smijeh. user posted image

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu zeljo)
Direktna veza do poruke: 24
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here