|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Najlonke
4.9.2011 22:55:54   
Anoniman
Žene, hajde mi pomozite.

Koje najlonke kupujete?

Imam problem što ne mogu zimi da nosim suknju, jer ustvari imam problem sa najlonkama. Guma oko struka bude toooliko čvrtsa da me ubrzo želudac zaboli, a ako je podvrnem na kukove, ureže se, pa dobijem hurkice iznad guzice. user posted image
Imala sam jednom jedne najlonke koje su bile plitke, sa debljom gumom, koja nije bila ni previše čvrsta ni previše labava, taman kako treba. Ali to je bilo davno i nemam pojma koje marke su bile, ni gde sam ih kupila, ma ništa.
Kada gledam u čaraparama, nisam pametna: šacujem, teglim... kao super, onda obučem, i haos! user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Najlonke
4.9.2011 23:11:47   
pepeljuga
Najvise na svetu mrzim najlonke, to mi je uzas jedan! Medjutim, mnogo volim da nosim suknje i haljinice pa stalno tragam za nekim dobrim, jer ni ja ne podnosim kad me "pritegnu" user posted image
Meni su najbolje Glamour, bas su mi nekako ok, stalno sam ih kupovala u jednoj maloj radnjici u prolazu ispod Albanije, ali sad se zatvorila i ne znam gde cu ih kupovati kad mi se istanje zalihe. Vidi po vasim radnjama po NS, mozda ih ima pa probaj, meni su stvarno ok.


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Najlonke
4.9.2011 23:12:40   
mikica sa
ja sam prije kupovala San Pellegrino a otkad sam ovdje dosla uglavnom Pompea. e, sad, u zadnje vrijeme me uhvati nekakav srklet od najlonki i onda sam najradje kupovala samostojece. user posted image nema usijecanja u predjelu struka i onog osjecaja da mi je neko podigao zeludac pod dijafragmu koliko stisne user posted image

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Najlonke
4.9.2011 23:13:28   
Anoniman
Hvala, pogledaću. user posted image

(odgovor članu pepeljuga)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Najlonke
4.9.2011 23:14:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mikica sa

samostojece. user posted image


1. zebem u njima zimi. user posted image
2. usecaju mi se u butine, i mnogo mi je to gadno. user posted image

(odgovor članu mikica sa)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Najlonke
4.9.2011 23:16:43   
pepeljuga
E da, imam i jedne Pompea, fino je sto su skroz plitke, ali nekako nisu rastegljive user posted image



_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Najlonke
4.9.2011 23:19:26   
Anoniman
e, da, to je druga stvar koja me nervira, jer onda odstoje iza kolena. user posted image

(odgovor članu pepeljuga)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Najlonke
4.9.2011 23:21:39   
mikica sa

IZVORNA PORUKA: Tash

IZVORNA PORUKA: mikica sa

samostojece. user posted image


1. zebem u njima zimi. user posted image
2. usecaju mi se u butine, i mnogo mi je to gadno. user posted image



e, da guza ne zebe uzmi one tople, kao vunene ili heklane, uglavnom malo deblje i sa vise dena. ja imam Wolford i extra su! stvarno se isplate, malo su skuplje ali i traju brate peri deri sto bi rekli user posted image

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Najlonke
4.9.2011 23:23:39   
Anoniman
Ali samostojeće idu ispod guze, a guza je golišava, i duva ispod suknje. user posted image

(odgovor članu mikica sa)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Najlonke
4.9.2011 23:30:17   
mikica sa
user posted image
pa napisah ti ako guza zebe uzmi normalne ali toplije i bices zadovoljna user posted image

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Najlonke
4.9.2011 23:32:40   
Anoniman
AAAAAAAAAA, ja shvatila da uzmem "termo samodržeće" i kontam kako će to da reši problem. user posted image  user posted image

(odgovor članu mikica sa)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Najlonke
4.9.2011 23:35:04   
mikica sa
aha, kao nase bake. najbolje nam je da uzmemo "termo samodrzece" i pumparice user posted image


_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Najlonke
5.9.2011 8:35:46   
minavb
Ima u calcedoniji plitkih najlonki sa pojasomk, bez pojasa, skorz plitkih, manje plitkih... super carape imaju.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Najlonke
5.9.2011 10:55:43   
Ana RR
Mina, to sam htela sinoć da im napišem ali nisam mogla da se setim kako se zove radnja (a mrzelo me da tražim kupaći da vidim etiketu user posted image ). Super čarape imaju, ja obavezno za zimu kupim hulahopke kod njih.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Najlonke
5.9.2011 11:01:22   
*Alexx*
Da, Calcedonia ima super zimske grilonke, naročito one što su kao pamučne. I imaju sa niskim strukom. Baš su kvalitetne. Sa druge strane, jako sam nezadovoljna njihovim dokolenicama, sve i jedne su se pocepale.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Najlonke
5.9.2011 11:10:22   
minavb
Meni su i dokolenice i sokne super.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Najlonke
5.9.2011 11:17:45   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: minavb

Meni su i dokolenice i sokne super.


Sokne mi se uvek zarozaju, skroz spadnu, baš neuredno izgleda.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Najlonke
5.9.2011 13:16:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: minavb

u calcedoniji


Vidim da je u BG u Delta City.

Novosađanke, gde je u NS? Ima li?

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Najlonke
5.9.2011 13:26:23   
*Alexx*
Mora da postoji u NS, a u Bgd-u ih ima u svakom TC, robnim kućama Beograd. Možda imate robnu kuću Novi Sad? user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Najlonke
5.9.2011 13:28:14   
Anoniman
Nemamo. user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Najlonke
10.9.2011 17:47:00   
peca
"Polzela" ima dobre najlonke, na kraju krajeva, bilo koje slovenacke user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







NIVEA pantalonice za oblikovanje i zatezan...
PET RAZLOGA ZBOG KOJIH ĆETE ODMAH ZAVOLETINIVEA Q10 pantalonice za oblikovanje & zatezanje tela
Berkesel torbe i nakit - ponesi nesvakidaš...
Brend „Berkesel“, uplovite u svet ručno rađenog nakita i unikatnih torbi „Made in Zrenjanin“.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here