|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Skracivanje stopala !!!
19.2.2011 19:20:03   
Crvenkapa85
Malo pre sam ovo gledala na televiziji....nisam mogla da verujem na sta je sve zena spremna....

Peglanje bora, zatezanje lica, smanjivanje nosa, povećavanje grudi, usana ili stražnjice - ako niste nešto od toga obavili do sada - više ne morate jer nije IN! Tako barem tvrde britanski plastičari koji otkrivaju novu modu, a radi se o operaciji stopala. Kirurzi klinike Harley Medical Groupa, koja u posljednjih tri godine bilježi porast plastičnih operacija za čak 60 posto, bilježe i svakodnevni porast operacija liposukcije gležnjeva, a sve su popularnije i operacije na stopalima i nožnim prstima. Da bi stopala savršeno "sjedala" u visoke štikle sve više žena se odlučuje ukloniti kvrge i kurje oči, korigirati spuštena stopala pa čak i smanjiti nožne palce. Sve za ljepotu! Osim toga, zahtjevi pacijentica idu i u krajnost pa one traže skraćivanje ili ravnanje nožnih prstiju da bi oni u sandalama izgledali idealno. Estetske operacije stopala sve više su prisutne i u SAD-u, a cijene se kreću od 1.500 $ za skraćivanje jednog prsta do nevjerojatnih 15.000 $ za preoblikovanje stopala koje će u sandalama s visokom petom privući poglede prisutnih na svakom događanju. Klinike za plastičnu kirurgiju takvim operacijama zarađuju milijune dolara (funti) godišnje. A zanimljivo je da se većina žena odlučuje na operaciju upravo zato jer su im visoke pete deformirale stopala kroz godine nošenja. Naravno - sve za ljepotu, ma koliko dugo ona trajala. Prema podacima liječnika - u ovim zahvatima nema trajnog rješenja jer bolne operacije nose samo privremeno rješenje ljepote u štiklama. 

Izvor
www.dayline.info



Sve za lepotu – estetska operacija stopala user posted image Trend estetske korekcije stopala sve je prisutniji u Americi i Evropi. Preko bare cene se kreću od 1.500 dolara za skraćivanje jednog prsta do 15.000 dolara za preoblikovanje oba stopala. U Velikoj Britaniji godišnje se na estetske operacije stopala potroši oko 29 miliona funti Modni trendovi često prelaze granicu zdravog razuma, a najnoviji u nizu tiče se estetskih operacija stopala. Pod uticajem slavnih osoba koje seprosto takmiče koja će obući više, luđe, nefunkcionalnije i neudobnije cipele, sve više žena ide pod nož kako bi njihova stopala izgledala što savršenije. Taj mračni predmet želje nazvan štikla postao je toliko važan da ženama više nije problem ni da plate nekoliko hiljada funti ili dolara i da trpe užasne bolove, sve kako bi izgledale kao Posh Spice, koja paradira u Marc Jacobs štiklama od 15 centimetara. A Christian Louboutin, jedan od najcenjenijih savremenih dizajnera cipela, nedavno je objavio da uskoro kreće u proizvodnju štikli čija će potpetica biti visine čak 2user posted image 0 centimetara! Zato i ne čudi što je trend estetske korekcije stopala sve prisutniji u Americi i Evropi. Preko bare cene se kreću od 1.500 dolara za skraćivanje jednog prsta do 15.000 dolara za preoblikovanje oba stopala. U Velikoj Britaniji godišnje se na estetske operacije stopala potroši oko 29 miliona funti. Najekstremniji primer, bar za sada, su osobe koje žele da suze stopalo, pa im hirurzi “testerišu” kvrge i čukljeve, ili oni koji pak žele da promene izgled i dužinu prstiju, pa im doktori bukvalno odseku prste, smanje ih ili produže, pa zatim ponovo “namontiraju” na stopalo.
izvor
www.zenskikafe.com
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Skracivanje stopala !!!
19.2.2011 19:28:19   
liliana
Videla i ja. Užas!!

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Skracivanje stopala !!!
19.2.2011 19:30:02   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image i ja sam gledala... Suvisno je bilo sta reci !

(odgovor članu liliana)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Skracivanje stopala !!!
19.2.2011 19:31:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: miljanaM

user posted image user posted image user posted image i ja sam gledala... Suvisno je bilo sta reci !


Vec sam pomislila da 'oces da se testerisheshuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Skracivanje stopala !!!
19.2.2011 19:32:28   
Ana RR
Meni je vrhunac bio vađenje rebara radi užeg struka.. više me ništa ne iznenađuje!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Skracivanje stopala !!!
19.2.2011 19:32:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: verolino

IZVORNA PORUKA: miljanaM

user posted image user posted image user posted image i ja sam gledala... Suvisno je bilo sta reci !


Vec sam pomislila da 'oces da se testerisheshuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image ma nema sanse user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Skracivanje stopala !!!
19.2.2011 19:33:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Meni je vrhunac bio vađenje rebara radi užeg struka.. više me ništa ne iznenađuje!


Aha...To je uradila Jelena Karleusha..

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Skracivanje stopala !!!
19.2.2011 19:34:14   
bubulence
gledala.... uzas, a najgore je sto meni ni posle operacije ta stopala nikako ne izgledaju, a kosta oko 15000 dolara!!!! ju ju ju, sto bi rekla moja pokojna baka

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Skracivanje stopala !!!
19.2.2011 19:36:40   
JMPM

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Meni je vrhunac bio vađenje rebara radi užeg struka.. više me ništa ne iznenađuje!

user posted image
Uzasna mi je i sama pomisao na sve ovo!Uvek sam bila protiv bilo kakvih estetskih korekcija.Ali,sada,posle porodjaja i dojenja jedino mi na pamet padaju silikoni u grudima user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Skracivanje stopala !!!
19.2.2011 19:41:57   
marija32
Nesto tome sl su radile gejse.

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Skracivanje stopala !!!
19.2.2011 19:45:52   
Olga75
svasta user posted image
molim vas fiknite mi dva centa stopala da bude broj 32 , mani me


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Skracivanje stopala !!!
19.2.2011 19:48:17   
Brana
ja sam nekad pozelela da mi skrate stopala kada vidim divne sandale ili cipele a ne mogu da ih kupim jer ja nosim broj 42 a najveci broj koji prave je 41user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Skracivanje stopala !!!
19.2.2011 19:56:08   
minavb
WTF?user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Skracivanje stopala !!!
19.2.2011 19:58:25   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: verolino

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Meni je vrhunac bio vađenje rebara radi užeg struka.. više me ništa ne iznenađuje!


Aha...To je uradila Jelena Karleusha..


ili ono ugrađivanje ogromnog balona u želudac (daje osećaj sitosti) da nikada ne budu gladne, što je uradila Emina Jahović user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Skracivanje stopala !!!
19.2.2011 19:59:53   
minavb
Ali skracivanje stopala????user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Skracivanje stopala !!!
19.2.2011 20:01:38   
Brana
IZVORNA PORUKA: minavb

WTF?user posted image

salila sam se za skracivanje nego kazem da mi je problem da nadjem obucu pa sam nekada pomislila da bih volela da imam manja stopala!user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Skracivanje stopala !!!
19.2.2011 20:02:07   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: minavb

Ali skracivanje stopala????user posted image


user posted image joj minče, jes čudno, n meni nije jasno ali eto - što neke spomenu i gejše su prošlosti imale taj trip prilagođen ONOM vremenu, tako da...

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Skracivanje stopala !!!
19.2.2011 20:02:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dunja RR

IZVORNA PORUKA: verolino

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Meni je vrhunac bio vađenje rebara radi užeg struka.. više me ništa ne iznenađuje!


Aha...To je uradila Jelena Karleusha..


ili ono ugrađivanje ogromnog balona u želudac (daje osećaj sitosti) da nikada ne budu gladne, što je uradila Emina Jahović user posted image


Ma Emina je bas debela....Da ima tamniju kozu pomislili bi ljudi da dolazi iz Etiopijeuser posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Skracivanje stopala !!!
19.2.2011 20:03:54   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: verolino

IZVORNA PORUKA: dunja RR

IZVORNA PORUKA: verolino

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Meni je vrhunac bio vađenje rebara radi užeg struka.. više me ništa ne iznenađuje!


Aha...To je uradila Jelena Karleusha..


ili ono ugrađivanje ogromnog balona u želudac (daje osećaj sitosti) da nikada ne budu gladne, što je uradila Emina Jahović user posted image


Ma Emina je bas debela....Da ima tamniju kozu pomislili bi ljudi da dolazi iz Etiopijeuser posted image


pa to i jeste fora-mršava je jer ne jede ništa zahvaljujući tom balonu, uz čiju pomoć nikada nije gladna.....ona sama se time hvali


< Poruku je uredio dunja RR -- 19.2.2011 20:05:02 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Skracivanje stopala !!!
19.2.2011 20:05:30   
Anoniman
Cula sam za taj balon...Ali sam mislila da njega ugradjuju 200-kilasi, a ne osobe poput emine....Boze ti sacuvajuser posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Skracivanje stopala !!!
19.2.2011 20:09:29   
pepino
Ne zelim da branim pomenute pjevacice,ali mi je malo bezveze da na osnovu toga sto smo tamo negdje procitale da su ugradile taj balon ili izvadile rebra mi sigurne da je to bas istina!?
Ma dajte,gledala sam Eminin intervju,zena kaze da je to obicna glupost,naravno moze i ona da kaze sta hoce,ali ja mislim da to u vezi nje stvarno jeste izmisljotina,imam drugaricu koja je takodje kao ona izgledala u trudnoci,imala je bukvalno samo mali stomacic,otisla je da rodi covjek bi rekao da je maksimalno 6-7 mjesec,sada je jos gora,kao anoreksicna jer je malisa nemiran,bezveze mi je da ste toliko sigurne da je to istina....
A ovo za stopala je naravno nenormalno,ali me ne iznenedjuje jer vidimo da se danas rade stvarno nevjerovatne stvari,zene imaju svakakve komplekse,medju kojima su i velika stopala....

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Skracivanje stopala !!!
19.2.2011 20:11:13   
Anoniman
Karleusa je sama izjavila da je izvadila rebra...A to se i vidi...

(odgovor članu pepino)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Skracivanje stopala !!!
19.2.2011 20:12:35   
jovicaa
steta sto ne mogu da nadograde malo pameti...tu su u pravom manjku

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Skracivanje stopala !!!
19.2.2011 20:13:06   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: pepino

Ne zelim da branim pomenute pjevacice,ali mi je malo bezveze da na osnovu toga sto smo tamo negdje procitale da su ugradile taj balon ili izvadile rebra mi sigurne da je to bas istina!?
Ma dajte,gledala sam Eminin intervju,zena kaze da je to obicna glupost,naravno moze i ona da kaze sta hoce,ali ja mislim da to u vezi nje stvarno jeste izmisljotina,imam drugaricu koja je takodje kao ona izgledala u trudnoci,imala je bukvalno samo mali stomacic,otisla je da rodi covjek bi rekao da je maksimalno 6-7 mjesec,sada je jos gora,kao anoreksicna jer je malisa nemiran,bezveze mi je da ste toliko sigurne da je to istina....
A ovo za stopala je naravno nenormalno,ali me ne iznenedjuje jer vidimo da se danas rade stvarno nevjerovatne stvari,zene imaju svakakve komplekse,medju kojima su i velika stopala....


ja se sećam davno, pre možda dve - tri godine, ne znam tačno....sama je reklamirala bolnicu gde je to uradila, u Turskoj, tako da nisam nigde pročitala (ne čitam časopise) nego videla i čula nju kako o tome priča....zato mi i ostalo u glavi...

< Poruku je uredio dunja RR -- 19.2.2011 20:14:34 >

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Skracivanje stopala !!!
19.2.2011 20:13:44   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: verolino

Karleusa je sama izjavila da je izvadila rebra...A to se i vidi...


tako je  i toga se sećam



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kika Woo - heklane torbe
Kika Woo je unikatni srpski brand heklanih torbi. Brand koji je nastao i raste iz ljubavi prema ručnom radu. Ono što ga ...
BRAGE modna kolekcija - ženstvenost koja i...
U Brage modnoj kući, uz veliki broj modela i dezena spremni su da odgovore na svaki izazov, svaku potrebu ili želju kupc...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here