|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Porodični snimci
30.3.2009 9:09:21   
Anoniman
Da li snimate svoje dete? Da li pravite porodične snimke?

Pre koji dan sam naletela na snimak kada je Luka tek prohodao, i toliko mi je smešan taj snimak, razmakli smo nameštaj u dnevnoj sobi, tako da je centar sobe ostao čist, i on je tu bauljao, i kako stigne do nekog nameštaja, naglo stane, da se slučajno ne bi uhvatio, onda se okrene pa na drugu stranu... user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Porodični snimci
30.3.2009 10:50:21   
Jeca*
Snimam stalno, kad god je nesto interesantno. A imam snimke i sebe kad sam bila dete. Deka je jos tada imao neku kameru, pa nas je stalno snimao user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Porodični snimci
30.3.2009 10:53:58   
Anoniman
Jao imam i ja snimke sebe kada sam bila mala, puštamo na onu matoru mašinu, ne znam kako se to zove, znam da uvek pukne ta traka što pokreće celu stvar pa razvlačimo mamine najlonke umesto te trake. user posted image

Juče nisam uhvatila Luku... pevao je ono:

Mornar sam Popaj ja,
svaka me cura zna,
ja pijem i pušim,
I zvezde rušim,
jer mornar sam Popaj ja,
U - UUUU...

I to mnogo smešno izgleda jer je on tako malen, i ta smešna pesma... user posted image


(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Porodični snimci
30.3.2009 10:57:18   
Anoniman
imam mali milion snimaka narocito ćerke... nekad kad ih gledam prepadnem se kad vidim koliko je bila mala ... ne mogu da vjerujem... a pogotovo kad vidim kako sam ja bila mršava tada lijepo me tuga uhvati

a sina ... pa ako mi na um padne ... nemamo vise vremena da stalno jurcamo s kamerom ... al ima i on tovar slika

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Porodični snimci
31.3.2009 0:10:30   
MERYEN
I snimamo i slikamo bas cesto,mm kaze da preterujem konkretno sa slikama dok zapisi mu se svidjaju,a ja nemam svoje zapise kad sam bila mala ni ja ni moj brat nisu imali kameruuser posted image ,ali ce Joci sad da ima sveuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Porodični snimci
6.9.2010 15:13:52   
*Alexx*
Snimamo user posted image Mislim da će Andreju biti zanimljivo da gleda kakva je blenta bio user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here