|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pita sa sirom od heljdinih kora
17.8.2011 8:23:23   
Jeca*
E, pošto sam u nekoj temi davala link na recept koji nadjoh na netu, evo sad i iz prve ruke (sinoć sam pravila):

u jednoj činiji sam umutila FIL1: 2 jajeta, celo kiselo mleko (imlek, plavo) i sipala onako od oka kiselu vodu, da bude malo redje
u drugoj činiji sam umutila FIL2: 2 jajeta i dodala sir (e sad ja imala dve vrste sira, mladi koji sam izmrvila i onaj sitan za pitu, kupila na merenje). Moj utisak je da bi bila još lepša sa slanijim sirevima, ali ja sam želela da bude dijetalnije user posted image

podmazala malo pleh, stavila jednu heljdinu koru, premazala filom1, pa stavila drugu koru pa na nju prvo fil 1 pa fil 2 i onda redom tako redjala kore sa oba fila preko svake. Poslednju koru sam premazala jednim celim jajetom sa kiselom vodom, izbockala pitu i gurnula u zagrejanu rernu na nekih 45min (180-200).
Prvo što je nevidjeno narasla, bila je sočna, meka, ukusna...ma super je!!! user posted image  
Luka se razbio za večeru, ja jutros za doručak...toplo preporučujem da probate.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Pita sa sirom od heljdinih kora
17.8.2011 9:03:35   
Anoniman
Obožavam heljdu! user posted image Samo da prođe post probaću ovu pitu user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Pita sa sirom od heljdinih kora
4.9.2011 16:54:09   
PoisonEve
Mislila sam da od nedelje jedan dan naparvim ovu pitu, nego sad razmisljam da li moze da se napravi kao gibanica? Znaci sve da se kore umacu u sir, jaja i kiselu (ja bih dodala i malo spanaca) i da se poslaze u okruglu tepsiju i zapece? Jel pravio neko na ovaj nacin?

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Pita sa sirom od heljdinih kora
4.9.2011 19:53:09   
minavb
Ja pravila pre neki dan i super mi ispala.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Pita sa sirom od heljdinih kora
4.9.2011 21:34:22   
Nensi*
A koje su to kore? user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Pita sa sirom od heljdinih kora
4.9.2011 21:36:36   
PoisonEve
Nensi, mozes da ih nadjes u maxiju, veru a ima ih i u zdravoj hrani. Takve pitu sa jaaako ukusne i fine.user posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Pita sa sirom od heljdinih kora
5.9.2011 8:47:57   
Anoniman
Ja sam pravila i sa pecurkama i sojinim ljuspama, pa sa mesom cak i sa kiselim kupusom....Ma svaka je super....Kore su stvarno fantasticne...

< Poruku je uredio verolino -- 5.9.2011 8:48:39 >

(odgovor članu PoisonEve)
  Direktna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Pita sa eurokremom
Ringerajin kuvar: lesica RR
Ružice sa sirom
Ringerajin kuvar: minnica



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here