|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kada ste prestali da blendirate hranu za bebe?
12.3.2013 10:41:42   
Torbica
Mi smo do 10 meseci blendirali, a onda gnjecili da bi sa godinu dana bebac mogao da rucka isto sto i porodica ima na meniju. Sa prvo dvoje sam tako a i sad cu tako. user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle

Direktna veza do poruke: 1
   RE: Kada ste prestali da blendirate hranu za ...
12.3.2013 10:47:08   
marince1
Kad mi je crko blender user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Kada ste prestali da blendirate hranu za ...
12.3.2013 10:50:05   
nela79
Ja se nesto i ne sjecam, al sigurno se to nekako veoma brzo desilo da sam presla sa blendera na viljusku. Znam da me zaova pitala jesam li mladjem sinu uopste blendala kasice :)

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Kada ste prestali da blendirate hranu za ...
12.3.2013 11:01:17   
bea83
Sa 9 meseci smo prestali skroz da blendiramo, al i dalje gnječim viljuškom jer kad kuvam baš i nemam živaca i vremena da seckam krompir,šargrepu itd. na kockice 1x1cmuser posted image  

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Kada ste prestali da blendirate hranu za ...
12.3.2013 11:05:15   
cockic
isto i ja kad mi je crko stapni miskeruser posted image bogami a to je bilo sa oko 6 meseci.bas je jedva izdrzao prvih mesec dana ruckanja klopice.
a od tad gnjecim viljuskom i dan danas gnjecim,gospodjica ne voli velike komade.hoce da joj klizi zato nam je krompir nezamenljiv.mora ga imati u svakom rucku.

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Kada ste prestali da blendirate hranu za ...
12.3.2013 11:07:20   
Anck Su Nmaun
Pa tako negde oko 10 tak meseci, al sam joj duuugo gnjecila hranu

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Kada ste prestali da blendirate hranu za ...
12.3.2013 11:08:05   
zoća
nešto mi se slično dogodilo crko blender tako da smo vrlo brzo prešli na gnječeno

_____________________________

staza sreće je kratka zato koračaj lagano

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Kada ste prestali da blendirate hranu za ...
12.3.2013 11:11:01   
minna
Kad je krenuo u jaslice sa godinu dana i tamo dobijao normalno, onda sam i ja prestala da mu bledniram

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Kada ste prestali da blendirate hranu za ...
12.3.2013 11:18:17   
bea83
meni i dalje nije jasno kako u jaslicama misle da deca od godinu dana grizu sama jabukuuser posted image  Il je ovaj moj malo smotanuser posted image  Izvinite za off, al ima veze sa temom. Koliko vam je vremena trebalo da predjete sa blendiranog na potpuno isti oblik hrane kao i za odrasle?
Ovaj moj žvaće i sve je to ok, al i dalje voli kašiku ponajvišeuser posted image

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Kada ste prestali da blendirate hranu za ...
12.3.2013 11:26:51   
nela79
Ja sam to uradila nekako brzinski, a kad me pitas kako , nemam pojma. Svaki dan povecavas komade i ide to :) A za jaslice ne brini, vide one kome jelo ide bolje , kome losije i pomazu malim bebama. meni Matija jednostavno ne dozvoljava da ga hranim. On odavno jede sam. Malo rukama, malo kasikom, al pojede koliko hoce. Ne dam da se igra sa hranom, al da se ubrlja , ubrlja se :)

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Kada ste prestali da blendirate hranu za ...
12.3.2013 11:35:30   
Sanchy
Ja jos uvek blendiram osim banane ,nju gnjecim ,i davala sam mu komadice hleba ali ga ne voli...,a kako gnjecite meso?

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Kada ste prestali da blendirate hranu za ...
12.3.2013 11:36:45   
bea83
meso seckam na sitne kockice, prvo su bile minijaturne a sad već malko veće

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Kada ste prestali da blendirate hranu za ...
12.3.2013 11:38:38   
Sanja90
Sve zavisi koja je hrana u pitanju tj.povrce. ja sam prestala da blendiram hranu kad su deci nikli zubici tj.kada su mogle samostalno da zvacu.

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Kada ste prestali da blendirate hranu za ...
12.3.2013 12:13:16   
Nestrpljivaa
Moja ima 9 i nekada joj blendiram a nekada gnjecim.Voce gnjecim ako hoce da ga jede a povrce samo meso malo izblendiram a ostalo izgnjecim.

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Kada ste prestali da blendirate hranu za ...
12.3.2013 12:16:25   
pandina
I ja tako otprilike.

(odgovor članu Nestrpljivaa)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Kada ste prestali da blendirate hranu za ...
12.3.2013 12:33:31   
Nestrpljivaa
Pandina dajes li praziluk i prokelj?

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Kada ste prestali da blendirate hranu za ...
12.3.2013 13:00:44   
Torbica
Bea, Djole je sa 15 meseci krenuo u jaslice i jeo je jabuku, za cerku se ne secam, ona je sa 11 krenula, znam da su joj seckali.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Nestrpljivaa)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Kada ste prestali da blendirate hranu za ...
12.3.2013 13:02:45   
caca81
negde sa 10-tak meseci...nije to bilo odjednom...nešto što je mekše, malo izgnječim viljuškom, pa dajem komadiće...ali recimo da su sa 11-12 meseci jeli normalnu hranu kao i mi odrasli.

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Kada ste prestali da blendirate hranu za ...
12.3.2013 13:02:52   
Sanchy
Pa da i ja u sustini cekam da mu nikne bar jedan zubic pa da krenem sa gnjecenom hranom,ja danas uvodim praziluk

(odgovor članu Nestrpljivaa)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Kada ste prestali da blendirate hranu za ...
12.3.2013 13:03:32   
Nestrpljivaa
Moja mala sa 9meseci drzi celu jabuku i jede je i bas je lepo pojede.... a kada joj isecem i tako dam onda nece da jede baca

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Kada ste prestali da blendirate hranu za ...
12.3.2013 13:04:12   
bea83
znači ipak je ovaj moj malo user posted image user posted image  nema te sile da bi on odgrizo parče jabuke...Žao mi je samo što ne jede voće uopšte u vrtiću, jer citruse ne voli (kući mu cedim pa guram sa bananom) a ovo neće da grize,osim banane to jede, al pretvoriće se u majmuna od toliko banana

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Kada ste prestali da blendirate hranu za ...
12.3.2013 13:07:00   
Figaro88
Ja sam blendirala samo prvih mesec dana,onda sam gnjecila da ostanu komadici,sa 10 meseci smo vec jeli samo usitnjeno.Tada je imala mozda 2-3 zubica.

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Nestrpljivaa)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Kada ste prestali da blendirate hranu za ...
12.3.2013 19:49:40   
Odri Hepbern
Mi jos nemamo zubice pa mu blendiram, ali cesto nabrzaka pa budu i komadi, ali on to sve lepo porucka. Voce mu gnjecim.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Kada ste prestali da blendirate hranu za ...
12.3.2013 20:03:11   
nela79

IZVORNA PORUKA: bea83

znači ipak je ovaj moj malo user posted image user posted image  nema te sile da bi on odgrizo parče jabuke...Žao mi je samo što ne jede voće uopšte u vrtiću, jer citruse ne voli (kući mu cedim pa guram sa bananom) a ovo neće da grize,osim banane to jede, al pretvoriće se u majmuna od toliko banana

Nece nemoj da brigas. Kad se moj Vanja nije pretvorio u majmuncica niko onda nece user posted image

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 24
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Prepucijum - šta roditelji dečaka treba da...
Gotovo svi dečaci su rođeni sa uskim prepucijumom koji je spojen s glavićem. To je normalno fiziološko stanje i nije raz...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here