|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Samostalno hranjenje
11.2.2009 16:21:22   
oliveradj
Kada se prvi put dali detetu kasikicu u ruke da proba samostalno da jede? Ja sam u poslednje vreme primetila kako mi stalno otima kasiku kako hoce da jede sama i pre neko vece ukljucim kameru uzmem kupovnu kasicu i dam joj kasikicu sa hranom. Sve je ona to lepo prihvatila pocela je da maze hranu na tacnu na hranilici, jela je sama samo sam joj ja dodavala kasikicu sa hranom bila je odusevljena. Hrane je bilo svugde, ali nista strasno svi smo bili odusevljeni. user posted image

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 29.7.2017 7:40:24 >


_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: samostalno hranjenje
11.2.2009 17:52:37   
Anoniman
Evo da povežem teme: Jedem sam! KLIK

Luka i dalje neće da jede sam. user posted image

(odgovor članu oliveradj)
  Direktna veza do poruke: 2
   [Obrisana poruka]
11.2.2009 17:56:42   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: samostalno hranjenje
12.2.2009 6:31:28   
Lu
IZVORNA PORUKA: gagi

moje isto curice nisu htjele jesti same ali kad su krenule u vrtic to je bila druga prica hvala vrticuuser posted image


I ja se nadam ovome,kažu tete pa on neće da jede ako ga nehranimouser posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: samostalno hranjenje
28.7.2017 22:05:12   
emicaa
David sve cesce odbija kasastu hranu a jede onako komadice i obavezno sam sebi ubacuje.Tako mi je slatko kad uzme u rukicu.Umaze se od uveta do uveta.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: samostalno hranjenje
28.7.2017 22:09:56   
IvanaSK RR
Emice, srecko nam porastao user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: samostalno hranjenje
28.7.2017 22:12:03   
Milena18
M sad voli da mi sedi u krilu i da i ona mulja kašikom ili viljuškom po mom tanjiru. Naravno, retko kad nešto stvarno stigne i do usta. Danas je baš bila raspoložena da sama jede. Jela je hleb, keks i breskvu. Breskvu je toliko stegla da je više iscedila po sebi i meni nego što ne pojela, ali dobro sad, da ne cepidlačim user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: samostalno hranjenje
28.7.2017 22:21:16   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Lu

IZVORNA PORUKA: gagi

moje isto curice nisu htjele jesti same ali kad su krenule u vrtic to je bila druga prica hvala vrticuuser posted image


I ja se nadam ovome,kažu tete pa on neće da jede ako ga nehranimouser posted image


user posted image
Ovako ce biti i kod nas

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: samostalno hranjenje
28.7.2017 22:22:43   
emicaa
Ivana bas je porastao,nije tema ali danas Dorina doktorica kaze da ne moze da vjeruje da je to on.Prvi put ga je vidjela kad je imao tri sedmice a sad djecacic od skoro 13 mjeseci.
Milena mozda je Marta htjela sokic a ti ne kontas pa da ti objasni user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: samostalno hranjenje
29.7.2017 0:33:49   
Milena18
Možda, Emice. Tako je pre neki dan pravila i sok od krastavca user posted image
Inače, kad ste vi počele deci da dajete da sama jedu tvrde keksiće kao što je Plazma? Čini mi se da bi M htela da jede, ali me je strah da ne odgrize veliko parče, pa joj baš retko dajem i skoro uvek gricka iz moje ruke.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: samostalno hranjenje
29.7.2017 0:58:11   
Duškić
Ja sam rano davala plazmicu da gricka, on je vise siskao i lepo je smaze , ali mora da bude na oku . A vockice jede isto tako steze, cedi, lupa po hranilici, a kao prase cim se narucka pocne da baca okolo.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: samostalno hranjenje
29.7.2017 7:22:03   
emicaa
Ja dajem neke okrugle keksice,vise se tope nego sto moze grickati.Plazmu nije jos probao.Davala sam mu neke slicne plazmi ali se skroz lako lomio i ne dajem mu vise

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Samostalno hranjenje
29.7.2017 7:39:54   
IvanaSK RR
Milena, moja jede plazmu od sestog, sedmog meseca.

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 29.7.2017 7:40:42 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Samostalno hranjenje
29.7.2017 8:13:33   
vocicana
Pre dvadana, sin je trazio da uzme kasicicu zahranjenje sam. Dala sam mu rezervnu, on jekao uzimao hranu iz tanjira sam, jeo je djuvec sa teletinom, naravno zahvatio hreanunije, ali je nepogresivo , pravilno stavljao u usta, sa adekvatne strane, kao da stvarno jede. Bas sam bila ponosna isrecna zbog tog novog momenta.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Samostalno hranjenje
29.7.2017 13:42:07   
Milena18
Super, Voci! Eto, vidiš, uskoro će on sam ručkati.
Što se plazme tiče, M odgrize ogromno parče, možda četvrtinu keksa, pa moram da joj vadim iz usta. A voćkice uglavnom ume da gricka.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Samostalno hranjenje
29.7.2017 13:52:54   
Anck Su Nmaun
Ja sam rano pokusavala onaj smoki kukuruzni da mu dajem ali on nije bio zainteresovan. Nekako mi je taj smoki naj bezbedniji za pocetak.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Samostalno hranjenje
29.7.2017 14:53:46   
dddaca
Moja je uvek otkidala vece komade plazme i plasila sam se da se ne zagrcne. I dugo mi je trebalo da je ostavim samu da je gricka. Smoki sam joj davala, Lino, pre plazme koliko mi se cini. On se zacas istopi i nije bilo bojazni da ce da se zagrcne

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Samostalno hranjenje
29.7.2017 23:15:05   
veselicaa
Milena moja ima 10 meseci i gricka uveliko i plazmu,kada joj dam mada ne tako cesto,hleb,sve vockice,ja sam joj bas plazmu prvi put dala oko 7,8 meseca.E sad,ona ima dosta zubica,osam, pa me nije strah jer bas izgricka fino.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Samostalno hranjenje
29.7.2017 23:35:50   
Milena18
Veselice, mene je zato i strah, M ima samo dva zubića, pa više struže i lomi nego što stvarno žvaće. A baš hoće poslednjih dana, samo gleda šta će da dohvati da gricka.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Samostalno hranjenje
30.7.2017 17:02:42   
vocicana
Rastu joj zubici zato hoce da glocka mackica. Daj joj Milenice, maca, muce je zubici, zato to oni tako rade.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Samostalno hranjenje
30.7.2017 21:15:33   
IvanaSK RR
Milence, maca je dobila prvi zubic sa devet meseci, a plazmu "gricka" od sestog, sedmog meseca user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Samostalno hranjenje
30.7.2017 21:18:06   
veselicaa
Ivana plazmoljubiteljuuser posted image Zbog tebe i Nina probala tako ranouser posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Samostalno hranjenje
30.7.2017 21:34:23   
Milena18
Dajem joj, Voci, nego ona beži sa plazmom da joj ne bih uzela kad odlomi ogromno parče user posted image Strah me da ne krene da guta to kad mi je okrenuta leđima. Ali evo, beli se gornja jedinica, pa će valjda biti bolje uskoro. Inače, danas sam joj dala bananu da jede sama, ponašala se kao da to nije hrana, a jabuku i breskvu hoće.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Samostalno hranjenje
30.7.2017 21:51:49   
Duškić

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Milence, maca je dobila prvi zubic sa devet meseci, a plazmu "gricka" od sestog, sedmog meseca user posted image

Mi takodjeee

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Samostalno hranjenje
30.7.2017 21:54:12   
Milena18
Napredni plazmojedi user posted image

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...
Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here