|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakav vam je komšiluk?
22.3.2011 10:24:33   
viking
Nensi takvi su i ovi ispod nas. Sve im smeta, još pri tom smo mm i ja sami, nemamo ni decu ni pse niti bilo koga ko pravi buku, ja ne nosim štikle pa da kažeš da im to lupa.... Njima bukvalno smeta kad hodamo, stalno nam dolaze na vrata i lupaju o radijator.
A najbolje je kad mi je jednom komšinica koja živi na spratu ispod ali stan do nas (dakle, ni jednim metrom kvadratnim nismo iznad njenog stana) rekla kako je naš kompjuter toliko glasan da ona ne može da spava. Navodno, ona je toliko glasno čula zvuk Winodwsa koji se gasi da je to izbacilo iz kreveta user posted image Pri tom, imamo lap top bez eksternih zvučnika, dakle jasno vam koji je maximum volume, ne čuje se ni do susedne sobe...

< Poruku je uredio viking RR -- 22.3.2011 10:28:48 >


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Kakav vam je komšiluk?
22.3.2011 10:27:31   
Ana RR
O bože user posted image

Dok sam živela sama u stanu iznad mene su bili neki ljudi sa  dva klinca koji su po ceeeeeo dan igrali klikere na parketu user posted image ludela sam user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Kakav vam je komšiluk?
22.3.2011 10:30:05   
*Alexx*
Ja sam mnogo srećna sam ženom koja živi ispod nas (Nensi, ne želim da ti stajem na muku, nije mi to namera). Andrej toliko jurca, trči, skače, da ja svaki dan čekam da dođe i sve nam po spisku - to se nikad nije desilo. Hvaaalaaaa.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Kakav vam je komšiluk?
22.3.2011 10:43:28   
Snelle
Ispod mene su ljudi koji imaju unuku od godinu i po, a unuka sa svojim roditeljima živi u stanu pored njih. Iznad mene roditelji koji imaju bebu od 6 meseci i dete od dve i po godine. U prizemlju je još dečak od 4 godine, na drugom spratu porodica sa tri devojčice, a na poslednjem još jedan dečak od godinu i po. Šta da kažem osim da se zgrada konstantno trese od bebećeg plača, pevanja, vrištanja, igranja, trčanja...user posted image I svi naravno imamo razumevanja za sve. Pošto moje dete najmanje plače od sve dece, kad je čuju da se zaplače svi su u čudu i pitaju se šta je sa njom. Dakle, ne valja ni kada dete ne plače konstantno user posted image

< Poruku je uredio Snelle -- 22.3.2011 10:44:03 >


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Kakav vam je komšiluk?
20.7.2011 13:35:59   
Olga75
evo mene sa mojim komsilukom . Konsinica od skoro 70 godina mi je od jutros ( a ustala sam u pola deset ) bila tri put , prvo da me vidi , pa je donela neki recept da joj procitam , pa je bila da se raspita o studentskim kreditima user posted image
malopre me zove i kaze : ajde molim te dodji , nesto sam nagazdovala i nemogu da se izvucem user posted image
rekoh , doci cu za sat vremena user posted image
sva sreca pa se ne druzim sa komsijama user posted image
ps . " stara " komsinica koja je trudna je imala biohemijsku trudnocu pa sin i snaja ne moraju da brinu sta ce sa detetom kad oni poumiru user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Kakav vam je komšiluk?
20.7.2011 13:40:19   
Anoniman
Kod mene su svi super za sad, za neverovati posto sam u kraju gde prolaze stvarno cudne njuske a i zgrada je ogromna. Na mom spratu posebno, a i ovi ispod i iznad se ne cuju. Mozda jednom u nedelju dana cujem da ima nekog zivota u zgradi user posted image Dosta su uredni, izgleda da se par onih prljaca iselilo. Ima samo neko ko pusi u liftu i baca pikavce po zgradi. Mislim da smo ga mm i ja videli jedan dan, ali ne smem da se zakunem. Izgleda da bas nije cist pa nisam ovako trudna htela da se svdjam zbog rih pikavaca.

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 181
   RE: Kakav vam je komšiluk?
20.7.2011 13:41:03   
viking
Lepote života van većih gradova user posted image  Tako se kod moje nane komšijski ulazilo bez kucanja. Izađeš iz wc-a a neko ti sedi u dnevnoj sobi... i već pristavio kaficu user posted image

< Poruku je uredio viking RR -- 20.7.2011 13:42:02 >


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Kakav vam je komšiluk?
20.7.2011 14:12:22   
Anoniman
vikinguser posted image user posted image user posted image Otkad me komšija od 85 godina (vrata do nas) zatekao kako izlazim iz kupatila samo u gaćama (doneo neki ključ, pa ušao bez kucanja) REDOVNO zaključavam stan user posted image
Inače, mi živimo u vojnoj zgradi (OMG). Osim što nam je zgrada po kvalitetu možda jedna od najjačih zdanja u gradu, a podrum pravljen kao najsigurnija katakomba user posted image , komšiluk je za NE poželeti...
Sve bivša vojna lica i njihove žene koje ni dana nisu radile, samo trućaju i guraju nos u tuđe stanove i živote.
Iznad nas je familija luda baba, divlji unuk, histerična ćerka i pijani deda user posted image Ispod neki mnogo mirni ljudi, ali mi se nešto ne dopadaju user posted image Susjed s lijeva user posted image peče paprike u podrumu, ovaj s desna ima verovatno predinfarktno stanje svaki put kad me sretne zbog incidenta u predsoblju user posted image , na četvrtom živi frizerka koja svoje mušterije na crno šiša kod kuće, a dlake baca preko terasne ograde user posted image i to na moj sveže opran veš user posted image , momak od 17 godina sa trećeg svako malo frljne kondom kroz prozor svoje sobe, što redovno završava na mom simsu user posted image (ipak lepo što upražnjava siguran sex user posted image ), lik sa našeg sprata konstantno se tuži sa svim i svakim, podiže bune protiv kućnog saveta-pravi Čvorović user posted image , a sad su nam dovršili i peti sprat-znam da nam se naselilo jedno kuče koje zapišava gelender, ostale upoznajem.... A našu čistačicu stepeništa bih natakla na taj njen džoger - redovno osluškuje od vrata do vrata dok sprema, pa dobacuje sa druge strane ako ima svoje mišljenje na razgovor koji je čula user posted image i voli čak da otvori vrata (e nećeš ga majci-zaključano!!!) da se bolje čuje, pa bude kao slučajno... user posted image Sigurno sam nekog propustila, a da komša sa četvrtog koji ne plaća etaž i čišćenje stepeništa jer - njegova izjava - on se teleportuje u prizemlje!!! user posted image Ima tu još toga, ne služi me pamet u takvoj sredini user posted image

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 183
   RE: Kakav vam je komšiluk?
16.8.2011 11:46:30   
lanajelena
U stan do naseg su se doselili neki teski klošusi (dva muskarca) ili se svadjaju ili pevaju,cela zgrada smrdi na cigare koje su popusili u tih 20 kvadrata kako je unutra ne mogu da zamislim
Krecemo mi na krstenje pre neki dan i moji odu ranije,ja nesto zaboravila i zakasam sa njima u liftu,nije mi bilo svejedno ocekivala sam svakog momenta da ce me napasti sa ledja jos ja pitam hocemo li stati svi u lift,oni kao hocemo naravno i onda negde oko treceg sprata kaze jedan ako ne stanemo ovako stacemo jedno na drugo user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Kakav vam je komšiluk?
16.8.2011 11:49:41   
JMPM
Sreca pa nemam lift u zgradi user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Kakav vam je komšiluk?
16.8.2011 11:51:11   
Sanjica26 RR
Malo pre sam spomenula kako mi je ceo komsiluk daleko od normalnih ljudi. Na prvom spratu zivi lik koji se za svaku utakmicu napije i onda svoju doticnu devojku prebije od batina. Na nasem spratu zive babe koje se svako jutro raspircaju kao da je 12 sati popodne. I komsinica preko puta nas otvori vrata od stana i usisava. Nisam nikad zivela u stanu, pa ne znam da li je to normalna pojava. A, iznad nas zivi samohrana majka, dete i brat koji se ponasaju kao da su sami u zgradi. Majka u 5 ujutru po celom stanu hoda sa sve cipelama. Dete kad nije majka tu trci kroz stan sa drugaricama ili vozi rolere. Uzas!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Kakav vam je komšiluk?
17.8.2011 10:15:02   
limunada
Kod mene jedino komsije pored nocu lupaju al necuje se jako pa mi i nesmeta,jedino dzukle kad im zalaje a otvoren mi prozor e onda popizdimal i na to sam skoro pa navikla,medjutim kad izlazim iz dvorista neke ˝dobre˝ komsije odma mojoj svekrvi kazu da su me videli ili kad moji dodju a svekrva nije tu,cim se vrati sve joj je preneseno ja ne uspem ni da joj kazem ona vec zna,uf sto mi idu na zivce kad ih zanima tudji zivot!

_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Kakav vam je komšiluk?
17.8.2011 14:01:25   
jabudic
Imamo mi komsiju ludog Djura od 80ak godina, i jos ludju njegovu cerku od 40ak...
Zamalo da mi ubiju muza prije neki dan...user posted image
On sa N.u dvoristu, i izveze svoje auto na put, da bi mogla da pridje slep sluzba u dvoriste i podigne nekog komsijinog dzipa. Ovaj je naisao u medjuvremenu, vozio cerku sa posla, a on kad prolazi niko ne smije da bude na putu, i poceo da mase sjekirom iz auta na mmuser posted image A cerka pocela da psuje i vice, pa dobila samar od tatice...user posted image

MM se samo pomjerio, najbolje da se svadja sa ludim djedom i pomamljenom zenom user posted image

< Poruku je uredio jabudic -- 17.8.2011 14:02:44 >

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Kakav vam je komšiluk?
17.8.2011 14:06:44   
Anoniman
jao jabudic user posted image ja moram jednom kod tebe u goste! Da danem dušom... Pa vi se po vazdan smejete user posted image

(odgovor članu jabudic)
  Direktna veza do poruke: 189
   RE: Kakav vam je komšiluk?
17.8.2011 14:08:40   
jabudic
user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Kakav vam je komšiluk?
17.8.2011 14:11:37   
Anoniman
Komšiluk mi je za starački dom ili groblje, čast izuzecima. user posted image Naravno, ne bi mi to smetalo kada ne bi za svaku novu ideju rekli "To ne može, probali smo mi pre 30-40godina!", alo lave, znaš šta se sve promenilo za 30-40 godina. Kažu, ne može nadogradnja na zgradu, ne daju dozvolu u ZIG-u, hello, vlada mito i korupcija, naravno da daju dozvolu! Sve u svemu, jedva čekam da se nekako odselim iz ove zgrade i da im se onda cela sruši na glavu jer se ništa u nju ne ulaže. Bitno je dal je spremačica počistila otirač, a da li nam pauci vise sa plafona na glavu, to nema veze, pa nema njima kad su sve niži, pauk se zakači za moju a ne njihovu glavu! A još manje je bitno dal krov prokišnjava, dal radi lift, dal podzemne vode uništavaju zidove na prizemlju... pa pobogu to nije probl u njihovom stanu. Kućni savet neće da se osnuje, probali su oni to pre 30-40 god, jelte, i nije valjalo. Razmišljam da zovem komunalce da prijavim zgradu, kazna je 20000 za nemanje kućnog saveta i predsednika, na 10 stanova, to je 2000. Pa da vidim dal će onda ići?

< Poruku je uredio Tash -- 17.8.2011 14:12:22 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 191
   RE: Kakav vam je komšiluk?
1.2.2012 14:11:52   
kalinam
Uglavnom dobar sem par arhetipa nekulture koji puse na hodniku, lupaju vratima kao da nemaju kvaku, urlaju dok se pozdravljaju s gostima bio dan ili noc,a imamo i one koji praktikuju zdrav ziviot i prate modu pa se svakog radnog dana u 6.50h spustaju sa 6.sprata i lupaju kao SS trupe...Inace, sve sami penzioneri i ljudi koji rade po ceo dan pa valjda nemaju ni snage za nekakvo divljanje.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Kakav vam je komšiluk?
1.2.2012 14:19:28   
hanka
Ja svoj komsiluk ne znam i ne zelim da ga upoznam
Zivim u istoj zgradi sa 30 stana i znam samo blagajnika i predsednika kucnog saveta
Za vecinu po ponasanju prema zajednickoj imovini zakljucujem da su selci a sto se tice buke i galame tu smo svi tolerantni jer se svako svadja,slavi nesto,vrsi popravke,edukuje na razlicitim muzickim instrumentima i tu se svi slazemo
Jedini problem smo imali sa alkosom sa 7 sprata koji nas je tuzio komunalnoj zbog satelitskih antena medjuti posto i njegova klima moze nekog da zvekne u zemljotresu tu smo se svi ucutali user posted image

(odgovor članu kalinam)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Kakav vam je komšiluk?
1.2.2012 15:52:13   
vukosava
Eh, komsiluk. Ne poznajem nijednu osobu, niko mi ne ulazi u kucu osim nas troje. Ima to i mana ali mnogo vise prednosti - moja kucica moja slobodica... user posted image Zivimo na prvom spratu jedne kuce, ispod nas zivi jedna devojka... Ni nju ne poznajem.

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Kakav vam je komšiluk?
1.2.2012 15:59:09   
Lu
Ja moram da pohvalim svojuser posted image
Kad mi je mama otišla u bolnicu, svi oko mene su mi diskretno ponudili pomoć, šta god treba i hvala im za touser posted image
Ponekad je familija daleko da iako bi htjeli ne mogu da pomognu.
Mnogo znači kad mi neko bar pričuva dijete da ga ne vodim po bolnici.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Kakav vam je komšiluk?
1.2.2012 16:03:57   
NadaR
Divno Lu user posted image
Prosle godine smo imali poplavu . Prijalo je kada su nam dosli ljudi ,ponudili da uzmu psa, da prenesemo neke stvari ako vode krene na sprat . user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Kakav vam je komšiluk?
1.2.2012 17:01:54   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Lu RR

Ja moram da pohvalim svojuser posted image
Kad mi je mama otišla u bolnicu, svi oko mene su mi diskretno ponudili pomoć, šta god treba i hvala im za touser posted image
Ponekad je familija daleko da iako bi htjeli ne mogu da pomognu.
Mnogo znači kad mi neko bar pričuva dijete da ga ne vodim po bolnici.


Moji u Srbiji, u mestu gde sam odrasla i zivela do 19-te godine (Uzice) su stvarno super. Slicni tvojima. Kad god je bio stani-pani bili su tu i cesto nam se nasli kad god da je trebalo. Isto tako, ako familija nije bila blizu i u situaciji, komsije su bile neko na koga smo uvek mogli da se oslonimo.

U Novom Sadu sam zivela u novoj zgradi i tu su vecinom ziveli ljudi koji iznajmljuju stanove, vecinom studenti i privremeno. Imala sam dvoje komsija na koje sam mogla da se oslonim u ponekim situacijama. A ostale se medjusobno nisu poznavale jer su privremeno ziveli u toj zgradi. Imala sam pet komsija koje su nekako okupirale pet parking mesta koje moja zgrada ima, zagradili ih kapijom i oni samo imali kljuc. A mi ostali smo morali da trazimo parking po ulici jer ispred zgrade nema mesta za parking zbog lokala. Grad je napravio parking ispred zgrade ali je on vlasnistvo grada a ne stanara zgrade (odmah preko puta Futoske). Tako da nam je cesto odnos bio rat oko parking mesta.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Kakav vam je komšiluk?
1.2.2012 17:05:12   
branki*
ne znam jos sve u zgradi,ali je ugl.ok.ssa svima sam na dobar dan,sa nekima neobavezno procaskam,a par njih mi dolazi i ja idem kod njih(2 zene).ima i jedna baba,zivi sama,bas je super,malo-malo skokne da vidi bozu,pricuva ga ako moram do prodavnice ili je nesto hitno.ima samo jedan pacijent,ne znam ko je,zivi negde iznad mene,desilo se da ver. se napijei debil povraca kroz prozor i kako ja imam klimu ispod prva,ostanu na njoj tragovi!fuj!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Kakav vam je komšiluk?
1.2.2012 20:02:00   
vukosava
Ajoj uzas, povraca na klimu... user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Kakav vam je komšiluk?
1.2.2012 20:04:26   
MakiJ
sa komsijama samo na dobar dan, negovorimo istim jezikom user posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here