|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakav vam je komšiluk?
30.10.2012 10:43:49   
adulence
ja imam divan komsiluk,sve su matorani u glavnom,ali fini i ljubazni,od kad sam trudna kad me vide u prodavnici nose mi korpu pa taman u njoj bio samo hleb,naravno neprijatno mi je zbog toga samo sam htela da vam docaram kakvi su..

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Kakav vam je komšiluk?
30.10.2012 10:51:13   
tijatija
Samo cu reci ovo user posted image user posted image i sve ce vam biti jasno user posted image

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Kakav vam je komšiluk?
30.10.2012 10:54:34   
jance
Anck pa to je strasno! ali ozbiljno strasno! posalji mail sa problemom nekoj televiziji, tipa RTV ili 021 portalu, da se malko digne prasina oko toga kako kaznjavaju nit krive nit duzne... zna se kad je kucni red, nisu ovi smeli da buse u to doba nikako....
mm bi reagovao potpuno isto!

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Kakav vam je komšiluk?
30.10.2012 11:41:47   
Anck Su Nmaun
Nastao je najveci problem sto je mm usao njima u stan user posted image ako to ne bi ucinio za svoje dete??? Lepo ih je zamolio, oni su ga ignorisali, onda je on usao i iskljucio im busilicu...to je Policiju na kraju naj vise interesovalo, a to sto nama niko nije izasao u susret nema veze.... moja deca treba da budu isfrustrirana od njihovih busilica a mi nista da ne [preduzimamo user posted image

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Kakav vam je komšiluk?
30.10.2012 11:43:59   
lesica
Anck,to je tako nazalost.Ali sto niste posle prve opomene pozvali komunalnu policiju? Posaljes komunalce i resis stvar.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Kakav vam je komšiluk?
30.10.2012 12:05:48   
Anck Su Nmaun
Pa dok bi oni dosli , vec bi bilo kasno, kao sto su mi rekli preko telefona oni ako ne zateknu buku tog momenta nista od toga...

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Kakav vam je komšiluk?
30.10.2012 12:46:35   
lanajelena
ANS nemoj da se sekiricas bezveze,ne mogu mu nista,sve dok tm nije nasrnuo na njih fizicki mogu da pene koliko hoce,ja sam mog komsu(pisala gore)prijavila sad skoro dva puta policiji jer mi je pretio pred decom(zamisli Ozrena Soldatovica sa 150kg tako izgleda)kad bi me jednom zakucao ne bi vise ustala i sta mi je policija rekla navedi ga da te udari ili da mi preti ubistvom pred nekim da bi mogli da ga tuze,jos najveca provala od njih je da je on ustvari zaljubljen u meneuser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Kakav vam je komšiluk?
30.10.2012 13:29:51   
boba 11
user posted image ludi ljudi.Moje komsije sa jedne strane kuce su da kazem ok,mladi imaju dvoje dece od 7 i 5 godina i sve bi bilo ok da im tetka koja zivi sa nase leve strane pored nije totalni idiot.Valda ih je nahuskala posto se cesto svadjala sa mm-ovim tatom dok su gradili kucu ,ne znam zbog cega sve(zadnje je bilo da je zvala policiju kad su pravili stub za kapiju da prijavi kako radimo na njenom zemljistu.Policija je izasla radi reda i rekla joj da oni tu ne mogu nista a vec je poznata pa su se samo zezali snjom)Tako da sa ovima "normalnima"se javim i izdivanim na ulici i bili smo kod njih par putu,a oni su bili jednom i to bez dece jer su kao deca nemoguca ne bi mogli da popricamo...bzv,ja ih zvala cisto da bi nam se deca imala skim igratiuser posted image .Posle sam ih zvala desetak puta na kafu ali jednostavno ne dolaze,ja kad mi treba nesto posto su zlatari odem na 5 min i sad izbegavam i ja druzenje.Necu nikog moliti a tu su jos i nacionalne razlike ,nemam nista protiv bilo koga ali izgleda da oni imajuuser posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Kakav vam je komšiluk?
30.10.2012 13:48:08   
Anck Su Nmaun
Pa neznam bas...pandur rece ja sam pisao pa vi to resavajte na sudu.
Iz komunalne isto to rece kao ti, ako imamo svedoke nemogu nam nista, sas ce bas komsije sve time da se zamaraju i idu u sud user posted image

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Kakav vam je komšiluk?
27.12.2012 9:53:52   
lanajelena
Vec 50-ti put sam imala okrsaj sa komsijom,pretio mi je pred decom da ce me sacekati u mraku,Lana je imala sinoc traume a policija nista ne moze dok me ne udari,umislio je ako je on neki mafioza da ga se ja plasim pa nasrce stalno na mene,znaci ako me nema sutra na deda mrazu komsija me je sacekao u mraku

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Kakav vam je komšiluk?
27.12.2012 10:29:46   
NadaR
Joj LJ,strasno! U cemu je problem?

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Kakav vam je komšiluk?
27.12.2012 10:39:02   
lanajelena
Problem su deca jer su glasna,problem je u njegovoj glavi,on je sinoc mojoj porodici ispricao kako ja lazem i izmisljam price protiv njega i da oni treba pre njemu da veruju nego meni user posted image ,jako sam ogorcena na nas zakon

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Kakav vam je komšiluk?
27.12.2012 11:08:59   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: lanajelena

Problem su deca jer su glasna,problem je u njegovoj glavi,on je sinoc mojoj porodici ispricao kako ja lazem i izmisljam price protiv njega i da oni treba pre njemu da veruju nego meni user posted image ,jako sam ogorcena na nas zakon

to je strašno...nemama ni ja neki sjajan komšiluk ali pravo da vam kažem nemam ni vremena za druženje pored troje dece...a u komšiluku su uglavnom stariji ljudi koji nemaju decu pa ja kad bi došla sa mojom malom decom mogu da zamislim kako bi to bilouser posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Kakav vam je komšiluk?
29.12.2012 21:39:36   
panpan1
pre udaje super, zadnja 2 sprata bili smo ko jedno. ulazili bukvalno bez kucanja. nakon udaje zivim u kuci i ne znam nikog i ne trudim se da upoznam

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Kakav vam je komšiluk?
29.12.2012 21:46:29   
Alexxa
Očajan Jedva se javljamo jedni drugima.

(odgovor članu panpan1)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Kakav vam je komšiluk?
29.12.2012 21:55:00   
panpan1

IZVORNA PORUKA: Alexxa

Očajan Jedva se javljamo jedni drugima.


da, to je taj fazon i kod mene.....

(odgovor članu Alexxa)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Kakav vam je komšiluk?
29.12.2012 22:16:34   
marince1
korektan,dobar dan-dobar dan i to je to.

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu panpan1)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Kakav vam je komšiluk?
30.12.2012 2:13:44   
opcinjena
odlican, juznjacki,ne mozes da mrdnes a da svi ne vide i ne prokometarisu user posted image

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Kakav vam je komšiluk?
30.12.2012 3:37:09   
panonkinja
sestre mi u komsiluku i najbolje prijateljice, ne moze biti boljeuser posted image

(odgovor članu opcinjena)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Kakav vam je komšiluk?
30.12.2012 12:55:30   
jelenica011
sve same bakute i dekute user posted image

(odgovor članu panonkinja)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Kakav vam je komšiluk?
31.1.2013 13:43:36   
Olga75
moj komsiluk je i dalje ok alii
ima jedna komsinica , u lepim godinama , dok sam bila trudna sa Marijom svaki cas je nesto dolazila , nesto me zvala i tako , smirila se godinama da bi pre jedno mesec - dva ponovo pocela da me zove
i sve to ne bi bio problem da me nije prekjuce zvala sva uznemirena i ja trk kod nje ( starija zena , dijabeticar , visok pritisak ) i tako trk ja ao na meni na sto gomilu papira i ispostavi se da ima zatvor i da me zove da ja vidim sta je njoj gastroenterolog prepisao user posted image . Cuj , ja da kontrolisem gastroenetrologa sa kojim imam finu komunikaciju i jos bolje iskustvo
i tako , par dana nakon toga eto nje ponovo , rekoh kakila je pa da se pohvali kad cvrc . Ona je dosla da me pita kako se moja mama i snaja slazu jer eto njen sin ( od 52 godine ) se treci put ozenio i nista se njoj ne svidja kako se oni ponasaju prema njoj user posted image
rekoh , dooobro
i malopre me je zvala ( ponovo uznemirena ) rekla sam joj da cu svratiti kad budem dovodila zvercicu
nadam se da hoce da mi kaze da joj se regulisala probava , ne mogu da slusam o problemima sa sinom i snajom , njenom i njegovom decom
edit : nije prekjuce ima tu i citava nedelja kako me zove svaki drugi dan user posted image

< Poruku je uredio Olga RR -- 31.1.2013 13:57:24 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jelenica011)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Kakav vam je komšiluk?
31.1.2013 17:07:44   
Olga75
eto nije me zvala da sepohvali da je kakikla nego da joj je snaja rekla mars user posted image
o , tesko meni dokonoj , ko da me briga sto joj je snaja nenormalna ako joj je to rekla user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Kakav vam je komšiluk?
31.1.2013 18:09:51   
Lu
Joj Olga šouuser posted image
Kod mene ima jedna susjeda što ispati i doprati svakog čiju kuću vidi i to ne krije nego te pita otvoreno... a niste jutros išli u vrtić vidim išli ste samo u prodavnicu (to je na drugu stranu) ali meni to smješno, uopšte ne zamjeramuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Kakav vam je komšiluk?
31.1.2013 18:11:50   
Sanchy
I dalje ocajanuser posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Kakav vam je komšiluk?
31.1.2013 18:18:05   
17 joka
u  novom  komsiluku  nikog  nepoznajem  to  mi  je  najbitnije
samo  Dobar  dan ili  bez  toga  i  superuser posted image

stari  komsiluk  je  bio  katastrofauser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here