|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakav vam je komšiluk?
7.2.2012 9:08:41   
Lu
Jutros kad sam krenula naložiti vidim susjeda kako čisti moj ulaz, napadao još snijeg a i grtalica nagrnula čitavo brdo, i neki dan mi je pomogao čistiti skroz do garažauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Kakav vam je komšiluk?
7.2.2012 9:15:35   
Anoniman
Od 9 stanova u našoj zgradi samo se moj muž hvata lopate, svaki dan čisti sneg, kad im crkne sijalica ispred vrata dođu njega da pitaju što nemaju svetla u hodniku, kad im kaže da im je crkla sijalica kažu aha i dve godine kasnije još nisu promenili sijalicu. _Dvorište niko neće da sredi a svi bi da sede u njemu... user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 202
   RE: Kakav vam je komšiluk?
7.2.2012 11:57:21   
neron
evo kakav je moj svi se okupili da zajednickim snagama se rjese ovoga snega, a pojedine komsinice se bas brinu da za radnike ima dosta toplog vina i prokuhane rakije, bogami moracu i ja izaci da cistim.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Kakav vam je komšiluk?
7.2.2012 13:41:33   
Anoniman
Kod mene se doselile neke njuske, kao da ih nije dosta u ovom kraju user posted image Malo je reci da sam ih vec prijavila komunalnoj policiji zbog buke posle 22

(odgovor članu neron)
  Direktna veza do poruke: 204
   RE: Kakav vam je komšiluk?
7.2.2012 14:18:39   
New Mom
Nema ga.user posted image Za sada!
U zgradi smo sa 4 stana, za sada samo mi smo tu.
Videćemo kako će tek biti, naravno.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Kakav vam je komšiluk?
7.2.2012 14:26:24   
lesica

IZVORNA PORUKA: MaliMis

Kod mene se doselile neke njuske, kao da ih nije dosta u ovom kraju user posted image Malo je reci da sam ih vec prijavila komunalnoj policiji zbog buke posle 22

Misu,kako te razumem user posted image a pride ovde gde sam ja su sve privatne kuce a opet,i mi-citaj ja se kanim da pozovem komunalce sto zbog muzike,sto zbog petardi,sto zbog smeca koje ti zalepe na kapiju,ili sada ovog snega koji kad ne mogu da ostave u dvoristu ili pred svojom kapijom onda zatrpaju tudju user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Kakav vam je komšiluk?
1.7.2012 11:54:27   
lanajelena
Ja cu vise da poludim od komsiluka,sad mi je bio komsija na vratima,jel mozete malo da ih smirite,ja kazem mogu Lanu koja ima 5 godina,izvoli ti objasni detetu od 2 godine da ne trci,da ne vristi i ostalo,on meni pa meni komsija dodje i kaze preterao si ja kazem u redu i smirim se pa dobro ti imas 50 godina(a nema ima oko 40 user posted image )na kraju sam mu rekla ko nije za zgradu ima lepih salasa i lepih kuca pa lepo ti tamo nece niko smetati(da ne kazem da sam se skoro jednom sa njim i potukla a on ima 140kg i glumi nekog siledziju)...komsinica iznad nece nista meni da kaze(znamo se iz detinjstva a ko zna kako bi me nakrpila)svakodnevno ide od stana do stana i svadja se sa svima,uvodi neki red u zgradi,ne smes da usisavas dok ona spava,ne smes da peres ves nocu jer je buka,ako pustis muziku i de pa se zali,mene zove u toku noci da me pita jel znamiz kog stana se cuje buka user posted image ...jedan dan cu je oterati u tri lepe iako mi stalno prica vi mi ne smetate(ma da,ja samo nas i cujem u zgradi user posted image )

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Kakav vam je komšiluk?
1.7.2012 13:35:10   
Figaro88
Komsinica iznad mene sredjuje nocu stan,kao da vuce ormar tamo-vamo,izludjuje me.Jednom sam zvala policiju pa su se malo smirili,sad opet pocinje po starom,stvarno ne razumem takve ljudeuser posted image Inace sa komsilukom se ne druzim,i drago mi je zbog toga,stari komsiluk me smarao uzasno.

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Kakav vam je komšiluk?
3.9.2012 12:55:36   
jance
e pa ovo je mislim savrsena tema da opisem trenutnu situaciju u komsiluku. ja moj komsiluk iz miloste zovem "gerontoloski zavod" ili okrug udovica. odnosi se pre svega na moju sveki kao moju neposrednu komsinicu, i jos dve komsinice, jednu iz kuce pored nas a drugu iz kuce prakticno iza nase iliti nekako preko puta nas. one se preko leta svako jutro oko pola 9 skupljaju na kaficu i tako kafenisu dok im na svekinoj terasi ne postane previse toplo ili im krene repriza serije...
ali ovo sada sto sam dozivela, stvarno nisam sigurna, dali da se smejem ili da placem...
jutros sam dosla do njih kad smo sa majstorom izasli napolje, nesto su me pitale za papirologiju, pa sam sela sa njima. krene komsinica pored da prica kako ima problema sa golubovima, ja se ubacim, i kazem kako imamo i mi problema sa 2 neka velika crna goluba, pokusavaju da nam se usele na tavan, a nama je tavan otvoren trenutno jer seljakam stvari koje su majstoru male a i spustam zimske.. sad sta je tu ona razumela, ja STVARNO nisam njoj nista rekla, ispade da su doticni golubovi njeni i da ona smatra da sam ja sada ljuta na nju zbog tih golubova. a BAS sam bila pazljiva u razgovoru, lepo sam rekla da smo si sami krivi sto nam je tavan otvoren, i da cu ih sama terati...
razidju se one, ja odem sa majstorom unutra, da bi odjednom skontala da mi neka kesa leti po balkonu. izadjem napolje i ne mogu da verujem sopstvenim ocima! ona je zena nasla neki uzasno dugacak stap, koji sa njene terase doseze do nase, na kraj vezala kesu i sad tako stoji na terasi i vitla sa tim stapom po mom balkonu! kao pa mora da tera golubove! user posted image
na to sve, ja se vratim iz grada, i doceka me sveki (koja zbog problema sa ledjima moze da cuva majstora samo kad ovaj spava) kako sprema neku sper plocu da je ONA digne na tavan da bi zatvorila da se komsinica nebi osecala obavezno da tera golubove sa naseg otvorenog tavana!

i ja se lepo pitam, pa ko je ovde sada lud?

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Kakav vam je komšiluk?
4.9.2012 8:29:11   
Anck Su Nmaun
Mala zgrada- 11 stanova, od toga samo 3-4 su redovni stanari (ostali se iznajmljuju pa se cesto menjaju)
Ok su ljudi , Ali naravno kakva bi to zgrada bila da nema neku dezurnu "budalu", imamo jednu bakutu koja zivi sa psom. A prozor joj gleda na parking, tako da nas sve ispraca i docekuje user posted image

Inace , boze sacuvaj da se neko seti da pocisti, sredi nesto oko zgrade.
Mm je sam sklanjao ostatke posle zavrsetka gradnje....trebali kao smecari, ali nisu hteli.
Sneg niko ne cisti, kante da pomeri posle smecara...boze sacuvaj, da letos malo isprska.... svakog baaas zabole user posted image

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Kakav vam je komšiluk?
4.9.2012 8:49:28   
sanji
Ogromna zgrada i većinu ljudi ne znam! One koje znam nisu loši. Ljudi ispod nas su fenomenalni. Ne poznajem ih (videla sam ih 2 puta u životu) ali nikad se nisu žalili na buku a ove moje bacaju kockice i drvene igračke po parketu i trkaju se na nošama (sede ioidguruju se tako da to škripi i guli kao ludo). Kad sam ih srela jednom u liftu i skontala da su oni ispod nas blam me živi pojeo i krenula sam da se izvinjavam ali su oni bili u fazonu da je to normalno kad ima male dece, da njima to ne smeta i na kraju krajeva oni su svesni toga da su moja deca mala da bi shvatila zašto se to ne radi! Oduševili su me!

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Kakav vam je komšiluk?
7.9.2012 0:28:13   
Celeste
Ja zivim u bas mirnom kraju, nemamo nekih problema sa komsijama samo mi je malo cudno sto nema onih komsijskih odnosa, cak vecinu ni ne poznajem. Navikla sam u mom devojackom kraju da svi jedni drugima pomazu mada tamo i svako sa svakim ispira usta. Ovako je mozda i bolje. Zao mi je samo sto nema vise mladih ljudi i ono neka komsijka za kaficu, pa sam bas cesto sama, al eto pronadjoh ovaj divan forum pa mi je malo lakse.

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Kakav vam je komšiluk?
7.9.2012 0:47:02   
Sanchy
Uff...sve matorci ..ja bas nesto i nisam druzeljubiva osobauser posted image ali ovo ovde je bas katastrofa....prosto mi bude drago kad odem u devojacki kraj pa progovorim neku sa komsilukom na uliciuser posted image

(odgovor članu Celeste)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Kakav vam je komšiluk?
7.9.2012 8:59:47   
sanji

IZVORNA PORUKA: Celeste
Zao mi je samo sto nema vise mladih ljudi i ono neka komsijka za kaficu, pa sam bas cesto sama, al eto pronadjoh ovaj divan forum pa mi je malo lakse.


Ja sam i tu imala sreće. U mom ulazu živi bračni par sa sinom. Ona je moja generacija a sin joj je par meseci mlađi od mojih žabica. Super su ljudi i deca nam se baš lepo igraju.user posted image


_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Celeste)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Kakav vam je komšiluk?
7.9.2012 12:56:13   
bratzz
Sa komsijama se slabo druzim, svima se javim alitoliko, ali ne volim da budu deo mog zivota, jedino moje roditelje koji zive sprat iznad nas ne mogu skroz izbaciti iz zivota ali i sa njima planiram da zahladnim odnos, jer i oni vole da zabadaju nos gde ne treba.

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Kakav vam je komšiluk?
7.9.2012 13:42:27   
NadaR
Pisala sam već u ovoj temi . Bio je jedan deda,sve je živo znao . Umro je prošle godine pa sam tako uskraćena za info o bližoj i daljoj okolini . U međuvremenu su došle dvije nove komšinice (udale se ovde ) ,sa njima popijem kafu, prošetamo sa djecom ili smo u nečijem dvorištu blebećemo dok se djeca igraju u pijesku.

Ove podstanare i ne smatram komšilukom . Oni dolaze ,odlaze .. taman dok nekog skontam , on više ne živi tu user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Kakav vam je komšiluk?
7.9.2012 13:49:15   
nata11
Svima se javljam ali sa nikim se ne druzim niti pijem kafu jer zivim u selo gde obozavaju da tracare i svako vidi tudje dvoriste ali ne i svoje ( ali verovatno je tako u vecini sela). Ili odmaram za svoju dusu u kuci sama uz tv i internet ili skoknem do neke drugarice.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Kakav vam je komšiluk?
7.9.2012 13:58:59   
tanjica85
u sustini je ok, ne mogu da se zalim, svi su ok. malo mi smeta komsija iznad,ali da ga razumem tinejdzer je

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Kakav vam je komšiluk?
30.9.2012 17:55:17   
sisiti
Svima se javljam ali sa nikim se ne druzim niti pijem kafu jer zivim u selo gde obozavaju da tracare i svako vidi tudje dvoriste ali ne i svoje ( ali verovatno je tako u vecini sela). Ili odmaram za svoju dusu u kuci sama uz tv i internet ili skoknem do neke drugarice.
Isto e i kaj mene.Znaci prva komsika mi e sveki,a i jatva mi(ali ona povremeno )bidejki poveke zivee kaj nejzinite roditeli.Komsilukot okolu mene se babi i maldi seni koi sekogas se interesiraat za tugite zivoti,a nokoags ne si se poglednale se pred mene ima mlada zena koja ima kerka koja se kara so site ako ja zakacaat nejzinata kerka,pokraj nasata kuka baba i dedo koi se so dokument za vo ludnica,pozadi mene povozrasna zena koja go cuva svoeto vnuce bidejki nema majka i tatko.Site si se ogovaraat megu seb,a nikoj so nikogo ne pravi muabet.Inaku ima i babi koi postojano potprasuvaat se na pr koga odam vo prodavnica odma Kde ke odis?a najcesto vikam ke odam da se prosetam.Malku da gi nerviram?da mislat kade sum.A koga ke se vratam:EEEEjjjjjj dojde li ispazaruvavte li?Ili lani koga ja kupivame novata kola odma prasanje:OD KADE VOE TOLKU PARI ZA TAKVCA KOLA? pa jas mrtva ladna rekov:DSI IMAME PA ZATOA SI KUPIVME.Inaku imame na ulicata i mladi majki koi cesto me vikaat na kafe,no jas se drzam na distanca.MM cesto vika sum bila nedruzeljubiva.No nemam so kogo da druzam pa zatoa pocesto sum doma na internet ili Tv.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Kakav vam je komšiluk?
30.9.2012 22:25:40   
Lilla
Zivim u zgradi od oktobra 2010 i sa svojim komsijama se samo uljudno pozdravim ako se nekim slucajem (rijetkim) sretnemo u liftu, ulazu ili ispred zgrade. Neobicno tiha druzina, uglavnom stariji ljudi.

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu sisiti)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Kakav vam je komšiluk?
29.10.2012 22:39:33   
Anck Su Nmaun
Diiivan divan komsiluk
U 21 h su uzeli da buse zidove, a moja deca spavaju,one u vrisku! mm ode lepo da ih zamoli da prekinu a oni stoka kao da nista nije rekao nastavili!
MM lepo usao i iskljucio mu busilicu... opsta frka po zgradiuser posted image

Da bi ti lepo poslali nam policiju na vrata user posted image user posted image kako smo ih vredjali, i njih i poliicju.... bla bla svasta nesto...ja zgranuta!
Na kraju pisali mm prekrsajnu prijavu user posted image
Ja zvala komunalnu policiju a oni kazu pa..nemozemo nista ako se i dalje necuje, sem ako rade neke velike radove il ruse zidove user posted image bla bla truc nista od toga

Pa gde je ovde pravda ljudiii mojiiiiiiiiiiiuser posted image

I sta ja sad da radim..na sud!
Bas lepo user posted image user posted image beeem ti u**anu drzavu!!!!!!

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 29.10.2012 22:46:29 >

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Kakav vam je komšiluk?
30.10.2012 9:49:13   
branki*
ajoooj,anck,bas bzvuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Kakav vam je komšiluk?
30.10.2012 10:17:44   
NadaR
Ufff Anck .. pa ne zna čovjek šta bi im napravio za takav bezobrazluk! user posted image

< Poruku je uredio Nada RR -- 30.10.2012 10:18:25 >


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Kakav vam je komšiluk?
30.10.2012 10:36:39   
Ognjenka
Kod mene u zgradi uglavnom su stariji ljudi, i ok su svi. Javimo se u prolazu i to je to.
Pre par meseci doselio se bracni par sa malom devojcicom u stan do nas, i bas su divni. Jako su nam zahvalni sto se nismo bunili dok su renovirali (a, zidove su rusili i to je trajalo 4 meseca). On se covek nesto izvinjavao a, mm i ja mu rekli "Ma samo lupaj, sto vise lupas pre ces da zavrsis". On nas gleda i kaze "Ne verujem sta pricate, bas bas mi je drago sto smo komsije".

Ali skotovi iznad nas!!! Oni su isto jedini malo mladji i podstanari su tu godinama. Imaju dva klinca od 4 i 6 godina. Leti neki put zatvaram terasu, narocito ako nam neko dodje, jer se oni toliko glasno stalno svadjaju i psuju da je to strasno! Ali, da kazem, ''ajd njihova stvar...ali ne mogu da slusam, kad otac narocito, krene na decu da se dere. Ljudi moji, pa onako se ne obraca zivom stvoru..."Mamu vam j*** u p**** skotovi, skupite te j***** igracke"! Ona se samo dere, ali ih ne psuje, a on...A klinci mukice samo cujem da placu i jecaju. I jos nesto...nju mrzi da izadje sa decom ispred zgrade, ali ih pusti napolje. A deca ko deca onda vicu "Mama, vidi me, mama, vode, mama hocu loptu..." a, ona krava debela im to sve baca sa terase, i sa terase vice "Nemoj ovo, nemoj ono...".

I da, ako njihova klima nastavi da curi po spoljnom delu zida moje dnevne sobe, prijavicu ih komunalnoj. Otpada mi fasada.

< Poruku je uredio Ognjenka -- 30.10.2012 10:38:06 >


_____________________________

Mame, radjajte deci sestre, jer sestre postaju tetke, a tetke su najlepsi, nezamenljivi dar svakom detinjstvu.
Dusko Radovic

-Tetka, ja te VOLIM! 5. 2. 2013.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Kakav vam je komšiluk?
30.10.2012 10:41:27   
jole82
U mom ulazu ima 8 stanova...a u 7 su stanari prosecne starosti 70 godina user posted image
Ujutru dok spavam..oni obave svoj izlazak po novine i "higijensko luftiranje" od 15 min dnevno..a uvece se tek ne cuju..Da burgijaju i slusaju muziku ne mogu sve i da hoce user posted image
Tako da mi je divan komsiluk...nit ih vidim, nit ih cujem user posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here