|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vestacka oplodnja
5.7.2009 12:49:58   
marijaci
tablete su: GLUFORMIN...cini mi se da tako pise

(odgovor članu marijaci)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Vestacka oplodnja
5.7.2009 12:55:20   
Jacaca
Zbog inverzije FSH/LH moras da radis taj test. Oni ti to traze zbog pcs. Dobices samo lekove tipa siofor, nista strasno.

(odgovor članu marijaci)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Vestacka oplodnja
5.7.2009 14:14:45   
marijaci
hvala jacaca!........

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Vestacka oplodnja
5.7.2009 14:19:18   
Ana RR
Jaco, uradi ipak sutra betu, možda to ipak nije veštica... user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: Vestacka oplodnja
5.7.2009 15:04:10   
vodolija 82
Jacooo,znas i sama da je moguce krvarenje,uradi betu,ja jos uvjek vjerujem da je uspelo,ne znam zastouser posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: Vestacka oplodnja
5.7.2009 15:32:09   
mihi
Jaco draga ne sekiraj se, možda su blizanci pa treba više progesterona, a i ovaj utrageston je sintetski, ali kad si pisala da si imala 19 folikula, ne mogu da verujem da su morali toliko hormona da naguraju da bi dobili tri embriona, 5 folikula bi bilo dovoljno.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Vestacka oplodnja
5.7.2009 15:37:37   
vodolija 82
Mihi ja mislim da nasi doktori ne posvecuju dovoljno paznje na nas,mozda bi sve trebali raditi mnogo detaljnije,mada je Jaca dobila 22 ampule gonala vise od mene,ma ustvari bolje da ne pisem nista samo se iznerviram.jedino mi je zao sto ti dr.gdje jacila radila vto nisu zamzrli njene ostale embrione,ja mislim da ih je ostalo 11,pa posle da joj vracaju bez stimulacija

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: Vestacka oplodnja
5.7.2009 16:36:49   
Verus
Neces nas smoriti uopste! Nemoj to ni misliti ni govoriti, znas da smo tu.  I nemoj da odustajes dok ne uradis betu! MOzda u ovoj trudnoci neces imati puno tegoba i simptoma kao u prvoj...user posted image
IZVORNA PORUKA: Jacaca

11.dan uzsno se bojim nemam simptome i nemam veru da je uspelo, samo bog moze da napravi cudo da jeste. ne znzm sta da vam pisem samo vbi vas smorila. U ponedeljak vadim betu, bilo bi porazavajuce da jos jednom vidim negativno, nemam snage. ljubim vas i pozdravljam.

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Vestacka oplodnja
5.7.2009 17:14:07   
mihi
Sigurno Vodolijo, slušala sam razgovor jednog endokrinologa, koji je rekao da ginekolozi rade VTO a ne konsultuju endokrinologe, da se često dešava da dođe do hiperstimulacije i da kasnije može zbog prekomerne upotrebe estrogenih hormona da dođe do pojave estrogen zavisnih tumora (dojka, materica.....).

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: Vestacka oplodnja
5.7.2009 19:11:02   
vodolija 82
joj mihi nemoj me plasitiuser posted image vidis sad kad razmislim ja sam 2 mjeseca posle prve oplodnje,operisala dojku,tj.fibroadenom koji se pojavio i nenormalno brzo narastao.ja stvarno ne znam sta da mislim vise.a mogu li ja na moju ruku ici endokrinologu,koji su to tacno nalazi'izvini sto smaram

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Vestacka oplodnja
5.7.2009 23:23:30   
mihi
To su LH, FSH, estrogen, progesteron, prolaktin....... Stvarno vodolijio idi i reci šta je  bilo. Ako radiš VTO u Podgorici, ima klinika na koju dolazi prof. dr. Aleksandar Ljubić, pokušaj da stupiš s njim u kontakt i ako može da ti on uradi VTOuser posted image .

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: Vestacka oplodnja
5.7.2009 23:41:31   
Republica
Vodolija, to shto ti je Mihi navela je tacno.Ja bih josh dodala da se Lh,Fsh,
estradiolE2, prolactin i progesteron rade 1-3 dana ciklusa.Nakon toga se radi
progesteron 21 dana kod ciklusa od 28 dana ili 7 dana nakon ovulacije.
Uradi i Tsh, hormon tiroidne zhlezde T3 i T4.
Pozdrav user posted image

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: Vestacka oplodnja
6.7.2009 0:10:49   
vodolija 82
zadnji vto:3 dan ciklusa radjeni sledeci hormoni:tsh-0.40-40(1.72), fsh3.0-14.4(4.8), LH1.1-11.6(4.4), prolaktin95-975(342), estradiol7.0-56(29.0)u zagradi su moji rezultati. inace meni su hormoni radjeni u septembru,a postupak je poceo 30 aprila.rekao je da ih ne trebam ponavljati. progeteron mi nije radjen uopste,bas se pitam zastouser posted image od ostalih nalaza radila sam briseve(urea i miko plazma,hlamidija i candida) i histeroskopija svi su bili ok. ja vise stvarno nisam pametnauser posted image

< Poruku je uredio Lilly RR -- 9.12.2009 19:18:12 >


_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Republica)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: Vestacka oplodnja
6.7.2009 0:16:19   
Jacaca
Vodolijice kakva ti je bila temperatura, meni 37,3 gorim i preznojavam se.

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: Vestacka oplodnja
6.7.2009 0:18:34   
vodolija 82
draga ja uopste nisam mjerila temperaturu niti mi je to receno,izgleda da se doktori samnom igraju,ja stvarno ne znam sta je ovo.kada krenem u pripreme moracu bas dobro da se ispricam sa mojim doktorom.

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: Vestacka oplodnja
6.7.2009 0:19:30   
Jacaca
Verus ja sam danas prokrvarila izgleda nisi procitala, nije mi uspelo.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: Vestacka oplodnja
6.7.2009 0:20:47   
vodolija 82
jacka jesi li se cula sa doktorkom,sta je rekla?

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: Vestacka oplodnja
6.7.2009 0:21:01   
Jacaca
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Jaco, uradi ipak sutra betu, možda to ipak nije veštica... user posted image


Jeste ide puno i parcici mi ispadaju.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: Vestacka oplodnja
6.7.2009 0:25:18   
Jacaca
Cula sam se jutros popizdela je nije joj jasno kaze da mi je tri lutke od embriona stavila, cula sam se jos jutros kada je rekla obavezno beta sutra da vidi da li je pobacaj ili nije uspelo ali ja znam bice 1 od bete toliko.

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: Vestacka oplodnja
6.7.2009 0:25:45   
vodolija 82
cicka ne znam sta da ti kazem,prezivjela sam to tri puta,ali ako tako ide,nazalost mislim da nije uspjela i bas mi je krivo,tuzna samuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: Vestacka oplodnja
6.7.2009 0:28:29   
vodolija 82
IZVORNA PORUKA: Jacaca

Cula sam se jutros popizdela je nije joj jasno kaze da mi je tri lutke od embriona stavila, cula sam se jos jutros kada je rekla obavezno beta sutra da vidi da li je pobacaj ili nije uspelo ali ja znam bice 1 od bete toliko.


i moj dr je tako reagovao i iscudjavao se jer su embrioni bili extra,sve u meni super,ali ako je sve tako onda je to do njih,onda oni neke propuste prave.zeno pa ti si 22 gonala vise od mene primila,zar to nije nenormalnouser posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: Vestacka oplodnja
6.7.2009 0:33:12   
Jacaca
Naravno da jeste nenormalno sta ce mi 19jc, kada ih je bacila, tj 11 embriona mi je bacila. Samo imam hiperstimulaciju i sada mi vise niko ne bi ni radio vto, ne bi smeo da mi daje stimulaciju.

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: Vestacka oplodnja
6.7.2009 0:38:00   
vodolija 82
uzasno je sto ti nije zamrzla,vec je bacila 11 embriona,ne znam stvarno nemam reci,uostalom znas kako sam ja prolazila,zato i saosjecam s'tobomuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: Vestacka oplodnja
6.7.2009 0:39:37   
Jacaca
Da mila, znam da me ti najbolje razumes hajdemo u Moskvu, kredit pa na put.

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: Vestacka oplodnja
6.7.2009 0:41:37   
vodolija 82
ja bih rado,ali ja vec vracam kredite od vto,tako da je meni bas tesko to izvesti,ali bih isla sutra,bar znas gde ides,a ovakouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







PITAJTE DOKTORA NA RINGERAJI
Dr Jelena Todorović, stručnjak u oblasti interne medicine, izaćiće u susret svim Ringerajinim korisnicima koji imaju nek...
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here