|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vestacka oplodnja
6.7.2009 0:50:44   
Jacaca
Iskreno nemam ni ja a kredita koliko hoces, jbga kad bez velikih para ni dete vise nemoze da se dobije.

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Vestacka oplodnja
6.7.2009 3:23:49   
Verus
user posted image Jacila moja....ima li sanse da si ipak nekim cudom user posted image ??
IZVORNA PORUKA: Jacaca

Verus ja sam danas prokrvarila izgleda nisi procitala, nije mi uspelo.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Vestacka oplodnja
6.7.2009 3:25:23   
Verus
Ovo mi je strasno!!!!  besna sam sto bacaju embrione~!!!  A pricaju o nekoj ETICI????? Grrrrrrrrr
IZVORNA PORUKA: vodolija 82

uzasno je sto ti nije zamrzla,vec je bacila 11 embriona,ne znam stvarno nemam reci,uostalom znas kako sam ja prolazila,zato i saosjecam s'tobomuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Vestacka oplodnja
6.7.2009 12:37:09   
marijaci
o zenske........
na autobusku i karta u jednom pravcu do leskovca....(ili preko nisa,,,pa pijemo zajedno kafu,a vodolija ti imas direktno voz)..
i nevracajte se dok ne ostanete trudne......
user posted image user posted image
cula sam pre neki dan pricu iz familije moga muza....
rodjaka neka njihova od 48god.....je bila u skoplju na VTO ..i ostala je trudna pre mesec dana
ne znam detalje.....ali sam u shoku( mislim hvala bogu)ali je to ipak cudo...

boze dragi....sama sebi sam dosadna vise koliko pricam o leskovcu....
eliminisace me sa foruma.....
ja ko da sam 5 vantelesnih uspesnih imala kod njih...pa ih hvalim.....

sta da vam radim,.....moracete da me trpite dok ne ostanem trudna......user posted image user posted image

vodolija82 i jacaca ipak popricajte sa lekarima o tom vracanju embriona na 2 dan......
ni u mariboru , ni u pragu ne vracaju pre treceg, a svi govore o njihovoj uspesnosti.......

i evo obecavam ...vise ne pisem dok ne krenem u proceduru sa analizama i terapijom....

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Vestacka oplodnja
6.7.2009 12:59:35   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Verus RR

user posted image Jacila moja....ima li sanse da si ipak nekim cudom user posted image ??
IZVORNA PORUKA: Jacaca

Verus ja sam danas prokrvarila izgleda nisi procitala, nije mi uspelo.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



ljudi meni je dr rekao da se ti embrioni cak ni ne bacaju vec koriste u naucne svrhe...kada sam malo razmislila....PA STA LI ONDA PRAVE OD NJIH?!!!!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Vestacka oplodnja
6.7.2009 13:02:47   
dunja RR
Jacaca zao mi jeuser posted image user posted image user posted image , ne znam sta bi ti rekla, nadam se da gresis.....i da to ipak jesteuser posted image

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Vestacka oplodnja
6.7.2009 13:04:04   
dunja RR
greska u citiranju, htela sam nesto drugo da citiram.....

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Vestacka oplodnja
6.7.2009 13:05:36   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Jacaca

Da mila, znam da me ti najbolje razumes hajdemo u Moskvu, kredit pa na put.

ovo mi sve vise zvuci kao najrazumnija opcija....skupljati pare ali bar znati za sta skupljas..

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Vestacka oplodnja
6.7.2009 13:44:20   
mihi
Dr Mića Stojković vlasnik klinike je veterinar ali je doktorirao u Nemačkoj na Humanoj Embriologiji, naravno na klinici radi tim lekara stručnjaka za VTO, videćemo kakav će procenat uspešnosti imati oni u odnosu na ostale.user posted image

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Vestacka oplodnja
6.7.2009 14:36:10   
marijaci
na klinici dr miodraga stojkovica....rade samo on, njegova supruga Petra i ginekolog,(e za anesteziologa nisam pitala,ne bi me cudilo da i to radi stojkovic.hmuser posted image ? -sto se lekara tice....
imate sve na sajtu njihovom www.spebo.co.rs sajt je na engleskom
uspesnost u procentima na njihovom klinici je 40%pri prvom pokusaju za godinu dana kolko i rade.......
eto opet ja o leskovcu.......user posted image user posted image

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Vestacka oplodnja
6.7.2009 15:23:06   
mihi
Možda radi manipulaciju jajnim ćelija i in vitro oplodnju. Ne može da radio posao ginekologa ni anesteziologa, mislim da mu je žena genetičaruser posted image

(odgovor članu marijaci)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Vestacka oplodnja
6.7.2009 15:50:33   
Jacaca
IZVORNA PORUKA: Verus RR

user posted image Jacila moja....ima li sanse da si ipak nekim cudom user posted image ??
IZVORNA PORUKA: Jacaca

Verus ja sam danas prokrvarila izgleda nisi procitala, nije mi uspelo.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Verujem u cuda ali meni se takva cuda ne desavaju, nema sanse draga na zalost.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Vestacka oplodnja
6.7.2009 16:52:39   
dacica
jaco...user posted image user posted image user posted image ljubim te....
vise ni ja necu kod Goce...posle ovogs,i tvoje hiperstimulscije...ms ne posvecuje se dovoljno...citsls sam juce da u leskovcu rade smo 2 vantelesne dnevno,jer ako rade vise..nebi se dovoljno povetili pacijentu,a to nije fer...a kod Goce kao na traci,ko zna koliko dnevno ima i vant,insem.i ostalo i normalno da nemoze da ti se posveti koliko-i kako bi trebalo...uzas...razocarana sam...bas...sta da ti kazem...kad je sve suvisno...osim...
ljubim te....

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Vestacka oplodnja
6.7.2009 18:24:22   
NadaR
 Jaco, jako mi je zao sto ti nije uspjelo.
Ne gubi nadu jos uvijek.. ... znas ponekad i nas obicne smrtnike zakaci poneko cudo.



_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Vestacka oplodnja
6.7.2009 20:51:11   
Jacaca
MOJA BETA LJUDI JE 0,1

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Vestacka oplodnja
6.7.2009 20:59:30   
Ana RR
Jaco... ne znam šta da kažem.. jako mi je žao user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Vestacka oplodnja
6.7.2009 21:09:36   
mihi
Jaco draga da li to znači da nije došlo do oplodnje?

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Vestacka oplodnja
6.7.2009 21:45:38   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Jacaca

MOJA BETA LJUDI JE 0,1
[/quote

zao mi je jakouser posted image user posted image user posted image ]

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Vestacka oplodnja
6.7.2009 21:59:12   
2002m
IZVORNA PORUKA: Jacaca

MOJA BETA LJUDI JE 0,1
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Zao mi je dragauser posted image user posted image

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Vestacka oplodnja
6.7.2009 22:06:00   
Republica
Nije doshlo do ugnjezhdivanja.user posted image

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Vestacka oplodnja
6.7.2009 22:13:24   
Jacaca
Mihi imala sam 19jc od toga se super oplodilo 14. a tri embriona su mi vratili, 11. su bacili. Nije doslo do ugnjezdenja.

(odgovor članu Republica)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Vestacka oplodnja
6.7.2009 22:51:07   
Sneža

IZVORNA PORUKA: Jacaca

MOJA BETA LJUDI JE 0,1

user posted image user posted image user posted image
Je**m ti ovaj životuser posted image strašno kako nekad nema pravde pod ovom kapom nebeskom,Jaco ja se samo nadam da nećeš odustati da ćeš ipak pokušati još jednom!!!

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Vestacka oplodnja
6.7.2009 22:52:58   
Sneža

IZVORNA PORUKA: mihi

Možda radi manipulaciju jajnim ćelija i in vitro oplodnju. Ne može da radio posao ginekologa ni anesteziologa, mislim da mu je žena genetičaruser posted image

Mislim da je Petra biologuser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Vestacka oplodnja
7.7.2009 0:10:01   
vodolija 82
jacouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Vestacka oplodnja
7.7.2009 0:23:25   
Republica
Jacaca, da li mi mozhesh odgovoriti koju si josh terapiju imala nakon transfera?
Tj da li si koristila progesteron? user posted image

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...
Bakterijska vaginoza
Najnovije preporuke svetskih stručnjaka su da bakterijsku vaginozu, koja je u 50 odsto slučajeva asimptomatska, ne treba...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here