|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vreca za spavanje
13.10.2011 21:56:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: icika26

jel zna neko gde ima da se kupi dzak za vecu decu da nije zatvoren ako uopste postoji


Ja sam jedan rašila dole. user posted image A zašto to tražiš? Nećeš verovati, digne im se do miške, nema svrhu. user posted image

(odgovor članu icika26)
  Direktna veza do poruke: 176
   RE: Vreca za spavanje
13.10.2011 21:58:19   
Ana RR
Ja imam onaj prekrivač sa drikerima koje kad zakopčaš dobiješ vreću. Dole može da ostane otkopčano.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Vreca za spavanje
2.1.2012 20:35:28   
Bebann
Evo rešenja koje dugo tražimo ! user posted image Pogledajte na ovom sajtu , bebi vreće za spavanje sa nogavicama u kojima se ne bune.
Baš dobra stvar.

EDIT Ana RR: Reklamiranje nije dozvoljeno.


< Poruku je uredio Ana RR -- 2.1.2012 20:42:44 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Vreca za spavanje
3.1.2012 21:07:45   
dejana007
ja ga stavljam u džak i prija mu. zeleni, jako simpatican. kad nije u džaku obavezno se otkrije a i nekako mi se cini da se vise pomera.

e da i ja uzela neki koji je otvoren dole pa se kao presavije, ali mu nogice izlaze i bude ko spavacica user posted image to je bila greska.

< Poruku je uredio dejana007 -- 3.1.2012 21:09:58 >


_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Bebann)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Vreca za spavanje
23.2.2012 22:46:02   
jance
ja sam u nedoumici sada nesto, jesam rekla da imam nekoliko vreca i debljih i tanjih, ali do sada ih nisam koristila jer se majstor nije nesto previse pomerao po krevetcu. e sada je poceo nogice da dize cim krene da se razbudjuje pa ga ujutru obavezno nadjem samo sa pokrivenim nogicama, ostalo je sve otkriveno. a kod nas ujutru obicno bude i ispod 20 stepeni. sad, on se pokriva sa relativno debelim jorganom i ako se probudi u toku veceri pa ga uzmem , ledja su mu obavezno mokra, ali opet uvece je kod nas oko 24 stepena sigurno. a on mi se nocu manje-vise ni ne budi, tako da ne mogu bas uvek da ga npr posle nocnog obroka spakujem u vrecu, a opet, ako on spava, spavam i ja i ne ustajem da ga pokrivam. a bojim se da bi i sa onom tanjom varijantom vrece i jorganom prokuvao. ili da ga samo obucem u onu deblju vrecu i ne pokrivam sa jorganom?

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Vreca za spavanje
15.3.2012 0:09:33   
Mariya
Jance ne znam kako si rešila ovo sa vrećom, meni je isto problem što Lu podiže noge dok spava i tako se skroz otkrije. Ja sam je stavila u deblju vreću i pokrila tankim ćebetom.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Vreca za spavanje
15.3.2012 0:14:51   
Anoniman
Ja Nevenu pakujem u plišanu vreću i ne pokrivam, smanjena joj je pokretljivost pa se manje budi noću kad je sputana u vreći. Inače kad se probudi zna i u vreći da ustane i da me dočeka stojeći u krevecu.

(odgovor članu Mariya)
  Direktna veza do poruke: 182
   RE: Vreca za spavanje
15.3.2012 11:41:27   
Sesilija 83
mi imamo neku pamucnu vrecu koja treba da urola dete kao u porodilistu ali ona se buni kad su joj zarobljene ruke pa je umotam do ispod pazuha i pokrijem cebencetom
Mada je pocela da se pomera po krevetcu kad nije u vreci,tako da je nocu obavezno rolanje.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Vreca za spavanje
15.3.2012 16:43:41   
goda
Za kcerku ne koristim nista posto ona spava u pidžami otkrivena nicim se ne da pokriti a u vrecu je staviti to bi bila avantura,totalno nizvodljivo. Temperatura u sobi je od 19-25 stepeni uvek i dan i noc tako da ni ne pokusavam vise je pokriti odustala sam.
Đorđa stavim u prekrivac koji se zakopca i bude kao vreca,ali on je jos mali pa ne zna se ni otkriti.

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 184
   [Obrisana poruka]
15.3.2012 16:48:46   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu goda)
  Direktna veza do poruke: 185
   RE: Vreca za spavanje
21.3.2012 14:25:42   
jance

IZVORNA PORUKA: gae_gr

Ja Nevenu pakujem u plišanu vreću i ne pokrivam, smanjena joj je pokretljivost pa se manje budi noću kad je sputana u vreći. Inače kad se probudi zna i u vreći da ustane i da me dočeka stojeći u krevecu.


e ovako cu i ja morati uskoro sa majstorom, poceo je da navlaci jorgan na facu, samo ga cujem odjednom kako onako priguseno place, skocim iz kreveta i nadjem ga sa celim jorganom na faci a sve ostalo otkriveno. ili tako ume i da zaspi pa kad ga nocu obilazim, sva se isprepadam i osluskujem dali dise...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Vreca za spavanje
21.3.2012 14:40:54   
New Mom
Po meni su džakovi najbolja izmišljena stvar!
I Kaća još koristi (jedva sam našla veće dužine) a i sada smo kupili nove za Kiću.
user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Vreca za spavanje
21.3.2012 14:54:28   
slavica.
hihi kako mi je sladak ovaj sa piletom user posted image
Mi smo juce isto kupili jednu
ps ne obracajte paznju na rukavice,to sam sinoc slikala,sad me mrzi ponovouser posted image
user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Vreca za spavanje
27.3.2012 19:17:08   
ljubičica
Nama je vreća bila spas. Uroš se vrti kao na ringišpilu i dok nije prešao u normaan krevet bio je u džaku. A sada ga obilazimo noću po nekoliko puta jer se otkriva. Džak je zakon user posted image

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Vreca za spavanje
29.5.2012 17:07:50   
soni
nasla sam dzacice za spavanje pise od 0-6 meseci 75 cm...KLIK .. da li je ova velicina dovoljna ili ce je novorodjence brzo prerasti.. a imaju i ovi KLIK KOJI SU 85 cm.. sta mi je bolje da uzmem ???

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Vreca za spavanje
29.5.2012 17:23:40   
VVVV

IZVORNA PORUKA: gagi

Mene su vrece za spavanje spasile.

Sada su vece,da ima negdje kupiti za velike ,kupila bih bez razmisljanja.Spavaju same u drugoj sobi i stalno moram ustajati da ih pokrivam,zato jedva cekam ljeto da ne moram ustajatiuser posted image



Ne znam kojiko ti je dete, ali mi smo natrcali u Aksi i na neke za decu od 5 /6 godina. I odmah smo ih kupili, jer znam da je tesko naci. I bas su super, dupli frotir bez rukava.
A taman sam htela da nosim kod krojacice da sasije dzak, i onda naletimo na ove. Moja devojcica ima 2god. ali je duga, i u vrece za dve (cak i tri) godine ne staje.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Vreca za spavanje
29.5.2012 17:56:55   
slavica.
Soni,mislim da ti je i ta prva velicina sasvim ok! Oni se rode sa priblizno 50cm +/- neki cm,ali u vrecu ne ide glava user posted image tako da vec tu mozes oduzeti koji cm... Ne znam,reci ce ti i neko iskusniji sigurno,ali ja bi glat kupila tu manju,pa posle vecu,ili jednu manju,jednu vecu.... Koliko kostaju uopste? Ja sam moju jednu platila oko 650 dinara,a drugu 350 dinara,tako da se nisam nesto mnogo razmisljala oko velicine,nisu skupe,pa kad preraste,kupicu drugu user posted image

(odgovor članu VVVV)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Vreca za spavanje
29.5.2012 18:15:09   
Anoniman
Soni, ne znam ima li C&A kod vas, oni imaju vreće koje se skraćuju pa jedna duže traje, sa vašom klimom ti je to posebno praktično. Naša vreća je 90 ali donji dep može da se podvije i veže (neke imaju dugmad da se kopča a naša ima vezice) i skrati se na 70 cm.

(odgovor članu slavica.)
  Direktna veza do poruke: 193
   RE: Vreca za spavanje
30.5.2012 13:42:17   
Anhelito

IZVORNA PORUKA: soni

nasla sam dzacice za spavanje pise od 0-6 meseci 75 cm...KLIK .. da li je ova velicina dovoljna ili ce je novorodjence brzo prerasti.. a imaju i ovi KLIK KOJI SU 85 cm.. sta mi je bolje da uzmem ???


Novorodjence se retko kad pomera, kako ga stavis tako ostane pa ti dzak i ne treba. Mojoj bebi je dzak trebao tek sa navrsenih dva meseca tada je krenuo dosta da pomera noge i da se prevrce po krevetu, tako da ti oreporucujem vise ovaj veci.

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Vreca za spavanje
30.5.2012 14:12:19   
Nina777
Soni, ja sam kupila bila te iz Ikee ali nisam bas koristila, kad je bio jako mali nije se pomerao pa ga nisam ni stavljala u vrecu a kad sam htela onda mi je ta manja bila mala. Takodje ta manja, ne znam za vecu, ima jako male proreze za rukice pa je bebu teze obuci, ja cam dala cak da mi se prorezi za rukice prosire. Isto sa Ikeom pazi, imas dole pise koja temperatura sobe treba da bude da bi se koristila vreca. Malo su deblje a kod nas je uvek bilo toplije pa nisam ni iz tog razloga oblacila.

(odgovor članu Anhelito)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Vreca za spavanje
30.5.2012 14:16:42   
Maslacak15
Male bebe se stvarno slabo pomeraju do neka navrsena dva meseca. Mi smo poceli tek tako nekako da je koristimo. I velicinu 70cm. Istina moj decak je jako krupan za svoj uzrast, pa sam vec pre dve nedelje bila prinudjena da kupim novu za 90 cm. Ali mislim da 70cm u velikoj vecini slucajeva moze da sluzi do dobrih 8 ili 9 meseci.

(odgovor članu Nina777)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Vreca za spavanje
12.6.2012 16:02:49   
*Alexx*
Pošto mislim da neću naći vreću za spavanje na jesen, veličine 120 ili koje već, pitam vas - kada deca počnu mirno da spavaju? Andreja ako pokrijem, on se otkriva, vrti po krevetu... ma nema šanse da ostane ćebe na njemu duže od sat vremena, a ja stvarno ne mogu da ustajem 16 puta noću da ga pokrivam.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Vreca za spavanje
12.6.2012 16:07:52   
madre
alexx, ali zar to ne radi tvoj muzuser posted image user posted image user posted image
salim se, i nama je to problem, kao i verovatno svima ovde, ali ja mislim da bogi ne bi spavao u toj vreci, mada nikada nisam ni probalauser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Vreca za spavanje
12.6.2012 16:24:34   
Snelle
Ja sam probala Lanu da stavim u vreću. Reagovala je kao da sam joj obukla ludačku košulju. Alexx, neka deca nikad ne nauče da spavaju mirno, samo postaju odrasle osobe koje spavaju nemirno. A time koliko sam premorena jer ustajem 100x da je pokrijem, smorila sam i Boga i narod user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Vreca za spavanje
12.6.2012 16:31:49   
*Alexx*

IZVORNA PORUKA: madre

alexx, ali zar to ne radi tvoj muzuser posted image user posted image user posted image
salim se, i nama je to problem, kao i verovatno svima ovde, ali ja mislim da bogi ne bi spavao u toj vreci, mada nikada nisam ni probalauser posted image


Radi muž, ali i on se komira, pa kako se ko probudi, tako ustajemo i pokrivamo user posted image
Andrej hoće da spava u vreći, ali sad leti se jadan skuva u istoj, a imamo neko ultra mega giga rupičasto ćebe za njega, taman za ovo vreme, greota da se ne koristi user posted image
Baj d vej, Andreja ubacujemo u vreću tek kad zaspi user posted image

Ajde, vi šnajderke, ko će da mi šije vreće za spavanje? user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here