|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vreca za spavanje
10.10.2012 11:44:45   
Anoniman
Trakice? Obajsni mi, tupava sam. 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 226
   RE: Vreca za spavanje
10.10.2012 13:02:02   
Anoniman
dve trakice na dnu vreće sa svake strane po jedna i dve trakice sa bočne strane vreće tako da kad se na određenom mestu vreća previje i vežu trakice vreća se skrati. Poručila sam vreću 120cm koja se skraćuje na 100 takod a je ove godine nosimo vezanu a sledeće odvezanu u punoj dužini.
KLIK

Ovde se na drugoj slici vidi princip samo je ovo sa dugmadima a naša će biti na vetivanje, Takva mi je i sad, 90 cm, skraćuje se na 70.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 227
   RE: Vreca za spavanje
10.10.2012 13:23:37   
madre
i ja bas razmisljam koliko ova vreca zapravo treba biti duza od njega?

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Vreca za spavanje
10.10.2012 13:26:29   
Anoniman
Ja sam na kraju porucila dezen 4 jer su se ukucani vrlo uznemirili sto ih nisam pitala za misljenje user posted image
porucila sam takodje 120 - 1400din bez tih vezica , vodila sam se tim da ce se skupiti u susari user posted image

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 229
   RE: Vreca za spavanje
10.10.2012 13:26:38   
Anoniman
Po meni je skroz nebitno koliko je dugačka, bitno je da ne spada na ramenima. Kod nogu svakako vazduh ne ulazi, koliko god da je dugačka. Realno, i ćebe im ide i-ha-ha posle nogu, pa šta?

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 230
   RE: Vreca za spavanje
10.10.2012 13:38:12   
madre
ja nisam mogla da odolim dezenu br. 38 user posted image
rekose mi da za bogija ide velicina 2, s obzirom na visinu... cekam da mi kaze koje dimenzije su u pitanju.

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Vreca za spavanje
10.10.2012 13:39:18   
Anoniman
38 je bio moj drugi izbor , onda su mi ponovo rekli da P nije moj sin user posted image

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 232
   RE: Vreca za spavanje
10.10.2012 13:50:17   
Anoniman
N je visoka oko 80, volim da joj je sve komotno pa i vreća, zato sam računala 100 za ovu zimo a 120 za sledeću. Tražila sam sa vezivanjem jer ako joj je predugačka zaplete se u nju ko pile u kučine dok se tumba noću pa se budi i kuka.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 233
   RE: Vreca za spavanje
10.10.2012 14:56:52   
Anoniman
E, a jeste li im rekle i širinu? Ja nisam naručivala već sam kupila gotovu u njihovoj prodavnici, za Nićine dimenzije je mogla da bude maaalo šira u grudima. Ali dobro, uglavljivala sam je nekako. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 234
   RE: Vreca za spavanje
10.10.2012 16:01:28   
Anoniman
Nisam al konta da s obzirom da je dosta duža mora biti srazmerno i široka, nemam pojma...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 235
   RE: Vreca za spavanje
13.10.2012 13:07:48   
Anoniman
Stigla vreća, ja sam oduševljena!!! Danas ću da je operem i kad se osuši da je isprobamo pa ako se N ne bude bunila da poručim još jednu.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 236
   RE: Vreca za spavanje
13.10.2012 13:29:27   
cockic
gae gde si narucila i koliko je?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Vreca za spavanje
13.10.2012 13:44:45   
madre
i nasa vreca je stigla. fenomenalna jeuser posted image
nadam se da ce mu biti udobno u njoj, da se nece buniti.

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Vreca za spavanje
13.10.2012 13:45:48   
madre
cockic, imas link na prethodnoj straniuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Vreca za spavanje
13.10.2012 13:54:18   
Sonreir
Mozda mi se cini ali nekako mi te vrece izgledaju ravno do dole... Zar ne treba da budu sire u nogama tj oblika slova A user posted image Ala sam ga sad objasnila... user posted image I mi mucimo muku sa otkrivanjem cele noci user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Vreca za spavanje
13.10.2012 14:00:35   
caca81
I jesu u obliku slova A...za decu do 2-3 godine je vreća idealna.
user posted image

(odgovor članu Sonreir)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Vreca za spavanje
13.10.2012 14:03:31   
Sonreir
Imali smo tako neku slicnu kada je bio beba, ali prosle zime nikako nije hteo u vrecu, poludeli smo od pokrivanja cele noci. Ja bih sada opet da probam sa vrecom, cele noci je otkriven i ujutru kada ga uzimam iz kreveta je hladan kao zaba user posted image Mislila sam na sliku tih vreca sa prethodne strane to sto su devojke narucivale po meri user posted image

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Vreca za spavanje
13.10.2012 14:07:25   
caca81
Ahauser posted image ...ja nemam FB pa ne mogu da vidim slike.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Vreca za spavanje
13.10.2012 14:13:48   
Anoniman
Meni jos nije stigla vreca user posted image

(odgovor članu caca81)
  Direktna veza do poruke: 244
   RE: Vreca za spavanje
13.10.2012 14:16:40   
Anoniman
Jeste dosta šira dole, samo je iz lošeg ugla slikana pa se ne vidi. Izašlo me je 1720 dinara sa poštarinom. Baš je kao jorganče.

(odgovor članu caca81)
  Direktna veza do poruke: 245
   RE: Vreca za spavanje
13.10.2012 14:18:40   
Modessty
Ja razmišljam kako da mu od dve dunjice koje imamo napravim vrećicu ali tako da dole gde su nogice budu samo dugmetanca. Nema šanse da spava cele noći sa pokrivenim stopalima. Tako da sad mama i ja mozgamo kako to da izvedemo. A ideju nam je dala dunjica koju smo koristili prošle zime. Ima rajsferšlus dužinom tela a dole su samo drikeri, tako da je mogao da gurne nogice kroz rupe.
Evo noćas smo se borili sa tim otkrivanjem. I još se gospodin buni i viče iz sveg glasa kako neće da se pokrije!

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Vreca za spavanje
13.10.2012 14:18:59   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: ribizla

Meni jos nije stigla vreca user posted image


Pa ti si pre mene naručila... Moju poslala juče u 4 popodne, jutros u pola 9 mi zvonio čika a ja u pidžami koja se sva raspada, mm je zove paučina.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 247
   RE: Vreca za spavanje
13.10.2012 14:31:14   
Sonreir

IZVORNA PORUKA: gae_gr

Jeste dosta šira dole, samo je iz lošeg ugla slikana pa se ne vidi. Izašlo me je 1720 dinara sa poštarinom. Baš je kao jorganče.


Zato sam i pitala, nekako mi je nelogicno da je iste sirine i gore i dole. To mi je ok cena, a koje si ti dimenzije narucila i kako si ih kontaktirala? Posaljem im poruku preko fb? Posto ti je vec stigla, kazi mi da li je materijal mekan, posto je Tash pisala da je neki mneksi a neki ne? Da li je tvoje dete i do sada spavalo u vreci? Uh, koliko pitanja... user posted image Ja se plasim da ovaj moj nece hteti da spava u vreci user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Vreca za spavanje
13.10.2012 14:37:11   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: gae_gr


IZVORNA PORUKA: ribizla

Meni jos nije stigla vreca user posted image


Pa ti si pre mene naručila... Moju poslala juče u 4 popodne, jutros u pola 9 mi zvonio čika a ja u pidžami koja se sva raspada, mm je zove paučina.

I meni je juce poslala kad i vama , samo sam ja zadnja rupa na svirali u Beksu , neka neka user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 249
   RE: Vreca za spavanje
13.10.2012 14:51:50   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Sonreir


IZVORNA PORUKA: gae_gr

Jeste dosta šira dole, samo je iz lošeg ugla slikana pa se ne vidi. Izašlo me je 1720 dinara sa poštarinom. Baš je kao jorganče.


Zato sam i pitala, nekako mi je nelogicno da je iste sirine i gore i dole. To mi je ok cena, a koje si ti dimenzije narucila i kako si ih kontaktirala? Posaljem im poruku preko fb? Posto ti je vec stigla, kazi mi da li je materijal mekan, posto je Tash pisala da je neki mneksi a neki ne? Da li je tvoje dete i do sada spavalo u vreci? Uh, koliko pitanja... user posted image Ja se plasim da ovaj moj nece hteti da spava u vreci user posted image



Nevena je visoka oko 80 cm zato sam poručila vreću od 120 i zamolila da našiju pantljike da može da se presavije dno i vezivanjem skrati na 100. Ove godine će je nositi vezanu a sledeće puštenu. Materijal nije mekan kao pamuk za majice ili ona macasta vreća koju smo do sad imali već je kao svako pamučno platno za posteljine i punjena kao lio jorgan. Dođe kao da ste dete pokrili jorganom u navlaci, meni skroz ok. Spavala je prošle godine u vreći a kad se pere vreća pokrivala sa je onim jorgančetom što se dobije uz posteljinu. Kako smo to jorganče prerasli poručiću još jednu vreću jer nemam maćinu za sušenje veša pa mi je zimi neophodna alternativa dok se jedna pere. Te dve će nositi taman dok ne pređeu veliki krevet a posle ćemo da vidimo šta ćemo. Da napomenem da nema šanse da zaspi u vreći nego je pakujem u nju kad je već uspavana.

(odgovor članu Sonreir)
  Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Dojenje: "Bubuljice" na bradavicam...
Neverovatno je koliko priroda pažljivo brine o svakom detalju! Pogledajte video o tome koliko su važne te sitne tačkice ...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here