|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Upis u jaslice-vrtić
18.6.2012 14:36:00   
minavb

IZVORNA PORUKA: Zenetina

Minavb upalilo je, prichace mi kad dodje user posted image user posted image

Vrh! Ja kasnije idem kod njih sa odštampanim mailom iz Skupštine grada. Ako me oduvaju, u sredu im šaljem muža a prethodno ću ga dobro iznervirati. user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 751
   RE: Upis u jaslice-vrtić
18.6.2012 15:11:15   
Anoniman
Minavb ahaha samo ti to odstampaj, mozda te ova u racunovodstvu iskulira, ali direktorka nece. MM krenuo da joj cita ono sto si mi napisala ovde, clan ovaj, ovo ono, skupstina grada, nije ga ni pustila da zavrsi, odmah ga je odvela u racunovodstvo, i polu sapatom rekla sluzbenici da izmeni u sistemu i na uplatnici. I bila je vrlo ljubazna. Sluzbenica rekla pa nisam znala za to user posted image A bilo je jos tu roditelja, koji nemaju pojma sta mogu da urade, da ih ne pljackaju.
Inace uopste ne menjaju odluku,staro obavestenje stoji o tome kad se placa i sl., nego ko zna za ovo zna, ko ne zna, placa od jula, uzas, verovatno ne znaju kako bih razmrsili stvar da sada odjednom menjaju obavestenje, uplatnice i sl. Ma luda kuca bre!! Hvala ti draga, ovo tvoje je bilo presudno user posted image Sta bih ponekad bez vas i RR user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Zenetina -- 18.6.2012 15:14:00 >

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 752
   RE: Upis u jaslice-vrtić
18.6.2012 15:15:03   
lesica
Ja ne mogu da se nacudim sta napravise od ovog upisa. Mogu samo da zamislim sta ce sutra da bude kad odem da zavrsim proceduru upisa u vrtic-jos cela Zvezdara sutra upisuje decu u centralnom vrticu-veceras cu da postavim sator i da cekam ranu zoru. A dotle cu da se iskreno nadam da su rasporedili po danima vrtice,i da ne idemo svi odjednom.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 753
   RE: Upis u jaslice-vrtić
18.6.2012 16:07:51   
sanji
Au Lesice veselo! user posted image Kod nas su se ugovori potpisivali dve nedelje kad ko stigne u toku radnog vremena vrtića i onda su nam tek davali uplatnice i kartone. Njih smo isto tako donosili kad ko završi a rok da ih donesemo je bio do petka do roditeljskog.

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 754
   RE: Upis u jaslice-vrtić
18.6.2012 16:15:17   
minavb
Bila kod direktorke i placam u avgustu za septembar.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 755
   RE: Upis u jaslice-vrtić
18.6.2012 16:26:52   
Anoniman
Takodje! Super! user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 756
   RE: Upis u jaslice-vrtić
18.6.2012 17:30:50   
Zvekili
Pozdrav svima.Meni jedno nije jasno.Navela sam upis za mesec septembar,za dvoje dece,i svi u okruzenju placaju do 1 jula,isli na sastanke.A mm bio danas u vrticu,i doneo kopije maticnih,zdr.kar.i vakc.karton,ona zena glavna se zgranula kaze sto ste vi meni to doneli sada.Kaze to treba krajem avgusta,i placanje do kraja avgusta.Ona vrsi upis u septembru.Inace moja deca su na spisku primljeenih jer smo oboje zaposleni.

E sada druga stvar 2010 sam ja upisala prvo dete u vrtic,i placala 50% jer sam navela septembar,ostanem trudna,platila juni i juli,i u avgustu ispisem ga.Da bi danas mm to kometarisao,a neke vaspitacice kazu,pa vama su taj novac trebali vratiti.Imali neko pojma o tome.Da li imam pravo traziti povracaj novca za ta dva mesece?Mi nismo ni znali,ali prosto su me zbunili sa tim...novac vam je trebao biti vracen....

unapred hvala.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 757
   RE: Upis u jaslice-vrtić
18.6.2012 17:33:05   
Zvekili
Da inace je to opsina Rakovica.A u drukom vrticu takodje na opstini Rakovica ,komsinica,mora platiti do 1 jula,pun iznos,a onda oni ako ima neko umanjenje ,vracaju retroaktivno..


(odgovor članu Zvekili)
Direktna veza do poruke: 758
   RE: Upis u jaslice-vrtić
18.6.2012 18:12:02   
kackica
Vidi se po gore navedenim postovima da svako radi kako mu se prohte mislim na predskolske uprave, napisala sam vec a i mislim da je tako najbolje posto su slucajevi slicni ali ne i isti pozovite gradsku upravu sekretarijat za zastitu dece i recite im svoje probleme i nedoumice, pomoci ce vam, ja sam tako na bum kontaktirala kancelariju gradonacelnika preko njegove stranice na fejsbuku odgovorili su mi u roku od dva sata, a g-dja Grba mi je dala svoj e mail i rekla da joj sve napisem pa mi javlja, tako smo i dosli do toga da se placa samo taj famozni septembar u koliko ste to i trazili u zahtevu a ne otimacina za jos dva meseca.

(odgovor članu Zvekili)
Direktna veza do poruke: 759
   RE: Upis u jaslice-vrtić
19.6.2012 10:41:07   
minavb
Dobila sam i odgovor Ljiljane Jovčić na čiji se dopis direktorka juče pozivala u razgovoru sa mnom. Kopiraću vam, a kome treba, poslaću i na mail.
Поштована,
Поводом вашег дописа који сте упутили Секретариајту за дечју заштиту у вези са уписом детета у вртић у Предшколску установу „Бошко Буха“, Палилула, обавештавамо Вас да,
Неопходно је да се молбом за премештај обратите Уписној комисији Предшколске установе на Палилули, како би се поновно разматрале могућности премештаја детета у жељени вртић.
Такође, обавештавамо Вас да, родитељи деце који први пут потписују Уговор о дневном боравку детета у предшколској установи у члану 4. обавезују да даваоцу услуга плате аконтацију цене услуге, у висини важеће, утврђене цене услуге за жељени месец поласка детета у вртић. Уколико је Ваш жељени месец поласка детета у вртић септембар 2012, неопходно је да се уплатница и испише у складу са тим.
С поштовањем,

СЕКРЕТАР
Љиљана Јовчић


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu kackica)
Direktna veza do poruke: 760
   RE: Upis u jaslice-vrtić
19.6.2012 12:09:14   
Anoniman
Ovo je odlicno, hvala ti jos jednom! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 761
   RE: Upis u jaslice-vrtić
19.6.2012 13:28:30   
kackica
Ja danas na razgovoru u vrticu da se upoznaju sa detetom, i opet me ona ista zena napade, morate platiti jul i avgust, posto mi je muka od svega a posebno da budem posrednik izmedju zaposlenih u PU ja joj rekoh da pozove Preradovicevu i sa njima se dogovori, MIna i konacno do kada su ti rekli da moras da sklopis ugovor i platis taj septembar

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 762
   RE: Upis u jaslice-vrtić
19.6.2012 13:31:12   
minavb
Ugovor sada moram da potpišem, a septembar plaćam krajem avgusta. Dobro me podseti da zovem vrtić.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu kackica)
Direktna veza do poruke: 763
   RE: Upis u jaslice-vrtić
19.6.2012 13:34:59   
kackica
Ja sam u nekoj guzvi moram i ja do vrtica otici, tjs. bolje poslacu muza

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 764
   RE: Upis u jaslice-vrtić
19.6.2012 13:37:29   
minavb
I obavezno ponesite odštampano ovo od skupštine grada, za slučaj pametovanja vaspitača. Sad sam zvala vrtić, i dalje nemamo pojma ko vodi jaslenu grupu pa rekoše da zovem sutra. Ccc...

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu kackica)
Direktna veza do poruke: 765
   RE: Upis u jaslice-vrtić
19.6.2012 13:55:30   
kackica
Roditelji novoprimljene dece potpisuju Ugovor o dnevnom boravku deteta u predskolskoj ustanovi kojim se u cl 4 obavezuje da davaocu usluga plati akontaciju cene usluge, u visini vazece, utvrdjene cene usluge za zeljeni mesec polaska deteta u vrtic.
Kako roditelj ovde navodi da je zeljeni mesec polaska deteta septembar mesec, to na uplatnici treba i da stoji za mesec septembar.
Pravilnikom o uslovima i nacinu ostvarivanja prava na regresiranje troskova boravka dece u predskolskoj ustanovi, da bi korisnik ostvario pravo na umanjenje troskova boravka od septembra, potrebno je da uz potpisivanje ugovora podnese i zahtev u kome navodi po kom osnovu ce ostvariti ovo pravo. Uz zahtev se prilaze i potvrda ustanove o opisu deteta i datumu od kada polazi.
Najvisa cena koju roditelji placaju je 8.665 dinara. Na cenu vrtica uticu ukupni prihodi porodice, ali su predvidene i brojne olaksice i popusti (za podstanare, samohrane roditelje, za boravka vise dece u vrticu, korisnike kredita za kupovinu prvog stana, za trece i cetvrto dete u porodici, decu obolelu od odredenih bolesti, .). O stvarnoj ceni kostanja donosi se resenje, te ukoliko je taj iznos manji od 8.665 dinara, preplaceni iznos se prebacuje za naredni mesec.
Pod opravdanim odsustvom deteta iz vrtica smatra se odsustvo deteta zbog bolesti, zbog koriscenja godisnjih odmora roditelja i za vreme drzavnih i verskih praznika, u kojim slucajevima se obracunavaju samo rezijski troskovi u visini 50% od utvrdene cene.



S postovanjem,





~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Republika Srbija
Grad Beograd
Gradska uprava grada Beograda
Sluzba za informisanje
Kraljice Marije 1/XI, 11000 Beograd
www.beograd.rs - e-mail: beoinfo@eunet.rs

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 766
   RE: Upis u jaslice-vrtić
19.6.2012 13:56:17   
kackica
I meni opet stigla poruka od gradske uprave, ko zna koliko puta sam im poslala pitanje, bas sam ih smorila

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 767
   RE: Upis u jaslice-vrtić
19.6.2012 15:27:23   
Anoniman
Nama rekose da potpusujemo ugovor u avgustu kad uplatimo user posted image To nam rekose i u direkciji i u vrticu

(odgovor članu kackica)
  Direktna veza do poruke: 768
   RE: Upis u jaslice-vrtić
20.6.2012 10:29:14   
Olga75
Mod , kako stojite sa upisom , jesi li uspela nesto ?

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 769
   RE: Upis u jaslice-vrtić
20.6.2012 10:31:12   
lesica
Ja zavrsih konacno jutros sve,doduse ostalo je da odnesem doktorki karton na popunjavanje,ali to je vec nista.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 770
   RE: Upis u jaslice-vrtić
20.6.2012 10:34:05   
minavb
Ja sutra idem da potpišem ugovor.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 771
   RE: Upis u jaslice-vrtić
20.6.2012 10:40:01   
lesica
Mina,savet-budi i malo pre 8 na potpisivanju ugovora,ja sam juce dusu ispustila dok sam docekala da udjem i zavrsim sa tom procedurom,dotle smo svi nesretnici stajali pred upravnim vrticem na direktnom suncu,odozgo sa nadstresnice curi voda(prali su tepihe) a sa strane leti trava,lisce i ostalo (sisali su travu) Pride,tri tete kao rade,jedna se setala sat vremena trazeci neki sat,druga se izgubila u kupovini dorucka,dok je samo treca radila. A najbolje od svega je sto sam stigla u vrtic u 8 i 20,a iz istog sam izasla u 11 i 10,ispred mene je bilo nekih 7-8 ljudi. Ludilo!

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 772
   RE: Upis u jaslice-vrtić
20.6.2012 10:54:39   
minavb
Potpisujem u vrtiću u koji sam raspoređena, ne u upravnoj zgradi. Mogu tek posle 15h i sad sam se čula sa vaspitačicom, kaže da je to ok.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 773
   RE: Upis u jaslice-vrtić
23.6.2012 8:53:55   
tijatija
Primljene su sve tri u vrtic user posted image , kakvo olaksenje.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 774
   RE: Upis u jaslice-vrtić
23.6.2012 8:57:27   
lesica
Tija to je super,koliko ce ti biti lakse. Bas mi je drago!

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...
Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here