|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Upis u jaslice-vrtić
27.6.2012 11:32:03   
lesica
Ja sve vise shvatam da zivimo u razlicitim drzavama,ma na razlicitim kontinentima sto se tice tih nekih stvari (od preporuka pedijatara,preko rasporeda sistematskih pregeda,do unutrasnjih politika funkcionisanja vrtica) koje zavise od opstine do opstine.

Ja planiram da joj pakujem po dve-tri kompletne presvlake,bolje da ima visak nego da bude mala svinjica strokic. A za ostatak informacija javicu se u ponedeljak.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 801
   RE: Upis u jaslice-vrtić
27.6.2012 13:15:37   
Anoniman
Tako sam i ja mislila , nego na svakoj krpici ima fleke , meni ne uspeva da ih skinem user posted image

(odgovor članu lesica)
  Direktna veza do poruke: 802
   RE: Upis u jaslice-vrtić
27.6.2012 13:40:38   
kackica
Uhhhhhhh, mi napokon upisasmo nasu princezu od septembra u vrtic, kaze g-dja stigao je zvanican dopis da se placa samo septembar ukoliko si to zeleo a ne i jul i avgust kako su pokusali da urade, kakvi prevaranti, a oni nam vaspitavaju decu.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 803
   RE: Upis u jaslice-vrtić
27.6.2012 13:47:59   
minavb
Kackice, mene su zvali u petak da sada ipak ne potpisujem ugovor, nego da dođem 15.avgusta da potpišem.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu kackica)
Direktna veza do poruke: 804
   RE: Upis u jaslice-vrtić
27.6.2012 16:00:30   
kackica
Ko ce ih znati sto puta menjaju odluje, meni je ovako bilo lakse.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 805
   RE: Upis u jaslice-vrtić
27.6.2012 16:59:16   
vonavoj
nama jos nisu izasli spiskovi za upisuser posted image user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 806
   RE: Upis u jaslice-vrtić
29.6.2012 10:44:10   
vonavoj
primljena je u jaslice koje smo hteli!user posted image user posted image user posted image
i mocice da krene od oktobra,iako puni godinu dana u novembru!user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 807
   RE: Upis u jaslice-vrtić
29.6.2012 10:52:01   
maslackic
Jupii user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 808
   RE: Upis u jaslice-vrtić
29.6.2012 11:25:47   
vonavoj
user posted image user posted image
a zaova mi kaze,"jadna,tako mala mora u jaslice"...user posted image a kome da je ostavim!?!

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 809
   RE: Upis u jaslice-vrtić
29.6.2012 12:33:51   
tijatija
Von neslusaj ostale moje su sve tri upisane, veruj mi nece im nista faliti lepse ce im biti nego sa babama i dedama user posted image
I meni su isto komentarisli za Martu, user posted image kad sam rekla ali ja nemam drugog nacina i da imam isle bi .

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 810
   RE: Upis u jaslice-vrtić
29.6.2012 13:18:02   
vonavoj
ma da...i ja kazem da je bolje! misic moj mali user posted image

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 811
   RE: Upis u jaslice-vrtić
30.6.2012 12:31:32   
Anoniman
U ponedeljak idemo po uplatnicu i do vrtica da vidimo sta kazu , da li ce moci u utorak da krene na privikavanje . Juce smo uzeli potvrdu da je upisana , olaksanje user posted image

(odgovor članu vonavoj)
  Direktna veza do poruke: 812
   RE: Upis u jaslice-vrtić
30.6.2012 12:32:44   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: vonavoj

primljena je u jaslice koje smo hteli!user posted image user posted image user posted image
i mocice da krene od oktobra,iako puni godinu dana u novembru!user posted image

Jeeee user posted image
Skoro sam spomenula md kako bih volela da sledece godine i Marta krene u jasle , on se zaprepastio user posted image Meni se tako radiii

(odgovor članu vonavoj)
  Direktna veza do poruke: 813
   RE: Upis u jaslice-vrtić
30.6.2012 12:33:00   
Anoniman
Rizibizi a gde vam je vrtić?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 814
   RE: Upis u jaslice-vrtić
30.6.2012 13:00:22   
Anoniman
Kopitareva Gradina , Mrvica se zove , to ti je izmedju Dz. Vasingtona i Hilandarske .. Nisam bas taj htela ali nema veze , videcu kasnije ako budem mogla da je prebacim , samo da ona krene negde sto pre user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 815
   RE: Upis u jaslice-vrtić
30.6.2012 13:26:52   
Anoniman
Ma samo vi krenite, lakše se valjda šaltati nego upisivati!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 816
   RE: Upis u jaslice-vrtić
2.7.2012 12:48:11   
*Alexx*

IZVORNA PORUKA: minavb

U našem vrtiću adaptacija traje 5 dana. Mislim da će im Vanja pomoći da shvate da im je loša procena.user posted image


user posted image
Andrej se adaptirao skoro dva meseca, od toga je mesec dana bio bolestan.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 817
   RE: Upis u jaslice-vrtić
2.7.2012 13:41:26   
nela79
Evo sad jednog pitanja od mene, a ne tice se adaptacije. Cisto da unesem malo raznovrsnosti :)

Kad ste popunjavale one dokumente za upis, jeste navodile i roditeljski dodatak kao prihod porodice?

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 818
   RE: Upis u jaslice-vrtić
3.7.2012 0:08:09   
cani
Mene zanima da li maleni mora da primi MMR pre polaska u vrtic,krece u septembru i imace 15 meseci? Da li postoji neki nacin da to jos malko prolongiram a da on ipak ide u vrtic ?

_____________________________

Once upon a time I could control myself...

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 819
   RE: Upis u jaslice-vrtić
4.7.2012 8:54:46   
Modessty
Cani mom bratu su prošle godine kad je dete polazilo u vrtić rekli da mora. Tako da je primila MMR sa godinu i 4 meseca. Kupili su kao i mi u apoteci.

(odgovor članu cani)
Direktna veza do poruke: 820
   RE: Upis u jaslice-vrtić
4.7.2012 8:55:52   
Modessty

IZVORNA PORUKA: nela79

Evo sad jednog pitanja od mene, a ne tice se adaptacije. Cisto da unesem malo raznovrsnosti :)

Kad ste popunjavale one dokumente za upis, jeste navodile i roditeljski dodatak kao prihod porodice?


KOliko zan roditeljski dodatak je osnov za smanjenje cene vrtića. Moji prijatelji su zbog toga dobili vrlo nisku cenu. Ipak proveri

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 821
   RE: Upis u jaslice-vrtić
4.7.2012 9:08:10   
Modessty
e pa konačno i ja da upišem dete u vrtić!!!user posted image Kao što su mi i rekli drugari - ništa bez jake veze i to iz uprave. Eto sad odjednom ima mesta! Upisan je u vrtiću koji nam je baš blizu. Bambi kod Doma zdravlja. Videću da li ću da ga prebacujem u ovaj bliži vrtić.
Sad ide prikupljanje dokumentacije. Da li je moguće da traže prosek plata za april, maj i jun 2011. god?! user posted image Tako piše na svim papirima koje su mi dali.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 822
   RE: Upis u jaslice-vrtić
4.7.2012 10:45:30   
Ana RR
Konačno, Mod user posted image user posted image rekoh ja, Harvard user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 823
   RE: Upis u jaslice-vrtić
4.7.2012 10:55:05   
Modessty
user posted image joooj Anči crni humor user posted image
možda bi bilo dobro da ga ja na vreme prijavim na fakultet da ne bude posle problema! user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 824
   RE: Upis u jaslice-vrtić
4.7.2012 11:09:41   
Modessty
Od papira treba da donesem: 1. zahtev za ostvarivanje prava na delimično regresiranje troškova boravka deteta u predškolskoj ustanovi
2. potvrdu o ukupnom neto iznosu zarade za april, maj i jun 2011. god i za mene i za mm
3. kopije ličnih karata
4. potvrda lekara

ništa više sem toga. A sve te papire ti daju u upravi da h popuniš i vratiš

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







LJUBAV NE BROJI HROMOZOME
Vesna je došla na svet, omalena, slabašna, kosooka. Ljilja je plakala od sreće i brige: nije se plašila da dete gaji sam...
Deca koja imaju tantrume biće bogatija i u...
Ako se dete bori svim silama protiv tebe, ima tantrume i prkosi autoritetu - verovatnije je da će biti uspešnije u karij...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here