|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  91 92 [93] 94 95   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Idemo u vrtić!
10.10.2012 16:00:19   
Anoniman
Mihi, Šljivica se baš navikao!!! Super da voli da ide! Izvini što ga zovem Šljivica ali je na onoj slici sa karnevala toooooliiiiko sladak da ne mogu da odolim!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2301
   RE: Idemo u vrtić!
10.10.2012 16:03:57   
mihi
I mi ga zovemo šljivica hihihih.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2302
   RE: Idemo u vrtić!
10.10.2012 16:08:41   
Anoniman
user posted image Pravi je Šljivica!

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 2303
   RE: Idemo u vrtić!
10.10.2012 20:38:00   
Anoniman
Naš prvi pano. Nevenina šaka je ova ljubičanstvena sa leve strane user posted image

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2304
   RE: Idemo u vrtić!
11.10.2012 15:16:31   
Anoniman
Danas je plakala sve vreme i bacala se po podu, nije htela ni sa sedne ni da legne, niiiištaaa... Naktaju nisu mogle ni da je smire...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2305
   RE: Idemo u vrtić!
11.10.2012 15:28:10   
Jeca*
da li mogu da pretpostave zasto? nesto je verovatno izazvalo takvo ponasanje

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2306
   RE: Idemo u vrtić!
11.10.2012 15:33:45   
Anoniman
Ne, a i da mogu, ćute... Njene vaspitačice su mutave sve do 1... >U jednoj sobi su 2 grupe sa po 2 vaspitačice, kontam ja da su svi tu zajedno, i da sve brinu o svima ali ja i dalje ne mogu da pohvatan koja je koja i koja je iz koje grupe... Ako, na primer, pitam da li je jela one kažu pa i jeste... Onda treba da pitam posebno kako je jela ručak da znam da li da joj dajem da jede či dođemo kući ili ne, pa da posebno pitam da li je spavala, kakila, koliko je spavala... Ja moram da pitam kad sa je dovedem sutradan. I umesto da mi sve ukratko kaže, ja dok se setim i pitam svaku stvar posebno i ona mi odgovori prođe pola sata a za to verme druga deca u sobi vrište pa mi na kraju glupo i da je zadržavam... Ma užas...

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 2307
   RE: Idemo u vrtić!
11.10.2012 15:35:48   
Olga75
gae , verujem da je to adaptaciona kriza
marija je u vrticu pocela da place tek nakon dve - tri nedelje , plakala je svaki dan i trajalo je to dobre dve nedelje
za taj period smo uveli da nosi mecu sa sobom i to je ublazilo njeno tugovanje

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2308
   RE: Idemo u vrtić!
11.10.2012 15:38:20   
Anoniman
Sad nešto kontam da joj je možda bilo hladno... Ne mogu da uđem u sobu pa ne znam kako je u sobi, ali eje u hodniku bilo prohladno, ako je tako i u sobama, tanak bobi sa dugim rukavima nije dovoljan... R_uke su joj ledene i nikako da se zagreju iako je u kući toplo a i obukla sam je toplije nego inače.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2309
   RE: Idemo u vrtić!
12.10.2012 8:08:47   
nenja22
uh, žabica krizira, samo polako, pa biće to ok, mora kad tad...to za nošenje nečeg poznatog sam i ja uvela, jednu zvezdu svirajuću, što mu je čini mi se ubedljivo najdraža igračka i kad ga uzimam uvek ga sa njom zateknem...
inače sam se nameračila da pitam malo kako mu izgeda vreme posle odmora (pošto spavanjem ne mogu nazvati, mada napreduje, od ništa, do pola sata, u četiri dana user posted image )
oni njih par grupa spoje to posle 14h u jednu i odatle ih isporučuju. i tu su valjda po dve dežurne, vrte se u krug, u ponedeljak je recimo bila njegova teta, posle ne...a ja njega kupim oko 14i45 do 15h. svaki put kad sam došla, on je sedeo u krevecu, jednom je još jedna beba manja bila u krevecu pored, a po sobici su uglavnom malci malo stariji, dve godine i više, čini mi se. i recimo da ih je 15ak. i sad, ako oni njega drže svih tih 45min-sat u krevecu, to mi je baš bezveze. konatam ovi stariji šnjuvaju tamo vamo, pa im je verovatno ovako lakše da ne bude nekih sudara, ali brate mili, nije to sad fora da posle dva sata "spavanja" kad je svakako u krevecu, provodi još vremena tako, eto jer je njima tako jednostavnije...
mada, ako i čujem da jeste tako, blago se pitam šta i da li išta mogu da uradim da to promenim user posted image
i tako od juče intenzivno razmišljam o tome i baš mi neka tugica da mu tako prilazi vreme, a opcija nemamo...malo se samo nadam da sam možda i utripovala, videću danas ako uhvatim da pitam ikoga...

_____________________________

početak je kad sam se ja rodio, a kraja nema

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2310
   RE: Idemo u vrtić!
12.10.2012 10:44:14   
Anoniman
Dodjoh da vidim šta je sa Nevenom, nacuh od drugarrki nesto ... pa baš sad krizira, ali Gae proći će, malo sa mukom, ali svako dete je drugačije. I u vrtiću ume da bude hladno, Nedi obučem bodić bez rukava i duksić, danas bogami je Comi obukao bodic sa kratkim rukavima ispod, mada i ja uopšte nisam u fazonu trontanja dece, ali ipak, hladno je je jutrom i noćom, a ne verujem da su počeli da greju vrtiće. Pa pazi jedino da ih svaki dan pitaš po nešto, svaki dan drugo pitanje. A što se nas tiče Neda je sada super u vrtiću, jede, spava, ne budi se tokom pajkenja, bar su to informacije koje mi mm daje user posted image  
Elem, morale su da je nunaju za spavanje, pa im se budila, dok druga deca spavaju, drala se, sve u svemu zajebavala ih, toliko, da su nam savetovale da je ne stavljamo popodne da spava, nego bolje uveče ranije, da ne bi bila preodmorna za spavanje u vrtiću user posted image user posted image
Gae draga, ne znam kako da te utešim, nije lako, a mora i to da prodje, Zabice se toga neće ni sećati jednog dana, videćeš biće ona dobro, pa Tamara je plakala sporadično do 5 godine, i adaptacija joj nije bila laka, mislim nadjoh kako da te utešim, ali drži se, i mazi je, mazi najviše. :*

Nenja ne mora da znači da je uvek tako, valjda ih puno a vaspitachica malo, ako sam dobro shvatila, ali najbolje da savataš vaspitačicu ... valjda će ti pošteno reći ... tuga je pogotovo, kad dete teže prolazi kroz adaptaciju, ali žene to su tek počeci, šta možemo, moramo da šljakamo, ne dajte se, ljubim vas

< Poruku je uredio Zenetina -- 12.10.2012 10:48:03 >

(odgovor članu nenja22)
  Direktna veza do poruke: 2311
   RE: Idemo u vrtić!
12.10.2012 11:25:45   
Anoniman
Hvala, drage. Danas sam je malo toplije obukla, tj bodi sa kratkim i tanji duks, a kad sam videla vaspitačicu da se promolila iz sobe u debelom džemperu sve mi bilo jasno. Danas ej plakala tek kad je vaspitačica unela u sobu, do tad je bila vesela i slala poljupce redom i nije bilo protesne ćutnje u kolima... Jedva čekam da odem po nju da vidim kako je danas bilo.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2312
   RE: Idemo u vrtić!
14.10.2012 9:01:31   
nenja22
e pitala sam u petak, doduše, nije bila njegova teta opet, ali mislim da mi jeste pošteno rekla :)) elem, to spajanje je između 14i15 i 14i30, jer ih spajaju sve, a spavanje je od 14h svakako, tako da dok se spreme, tamo vamo, bez 15min nije, a uglavnom i više, tj. više dok spuste ove veće... pa dok su samo manji tu, kojih je i malo koji ostaju tako posle 14h, oni šetaju, a kad im pridruže i starije, tad ih valjda sklone, kaže ona, "ma evo, sad je on tu malo šetao, pa sam ga digla gore, trče ovi veći, pa zbog sigurnosti" tako da i jeste kako sam pretpostavila, tako im lakše, ja joj rekla da ga puste i pored njih, pa nek i padne, nije strašno, ona kao hoće i taaako...
ali u svakom slučaju, eto, ako ga ja kupim oko 14i45, bar to nije dugo, a nadam se da će ga malo više i puštati iz kafeza, ako odregaujem još koji put i kod drugih "dežurinih"

_____________________________

početak je kad sam se ja rodio, a kraja nema

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2313
   RE: Idemo u vrtić!
15.10.2012 11:50:09   
bojanica7
ju, bas sam se iznenadilaa sto je hladno negde. nasa vaspitacica kaze da oni imaju problem sto im je stalno vrucina. valjda su tako ususkani izmedju dve ucionice, a i mnogo dece, a nije velika soba, pa su oni i dalje kratkih rukava.

danas nije bila ta vaspitacica za koju je jako vezana i sve je bilo super. igrala se, jela, piskila na nonu, bez plakanja. dakle, bolje je kad nam nema omiljene vaspitaciceuser posted image

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu nenja22)
Direktna veza do poruke: 2314
   RE: Idemo u vrtić!
15.10.2012 14:56:55   
Anoniman
Jutros odvela N u 7 u vrtić, bile smo prve... Nije se mnogo bunila, malo samo knjezila, sad mm javlja da je bio po nju, nije htela da ide kući bez kolača, imalli za užinu kolač od šargarepe, uhvatila se za sto, i grabi kolač sa stola i skuplja mrvice. Na kraju joj vaspitačica zavila u salvetu. Mm nosi u jednoj ruci nju a u drugoj kolač u salveti niz stepenice a ona kidiše i cepa salvetu da što pre dođe do kolača... Sad ga zadovolno jede u kolicima...user posted image

(odgovor članu bojanica7)
  Direktna veza do poruke: 2315
   RE: Idemo u vrtić!
15.10.2012 16:01:52   
mihi
Bravo za žabu!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2316
   RE: Idemo u vrtić!
16.10.2012 8:59:58   
bojanica7
hiiihhiihih, joj, koja slatka scena user posted image

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 2317
   RE: Idemo u vrtić!
17.10.2012 9:25:33   
Anoniman
Petra je jutros bas dosta plakala , nije htela da ode od mene , md je vozio :(

(odgovor članu bojanica7)
  Direktna veza do poruke: 2318
   RE: Idemo u vrtić!
17.10.2012 9:27:44   
Modessty
ribizla i mene to čeka od ponedeljka. Mnogo smo pravili pauzu. Muka mi kad pomislim na ono njegovo kukanje.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2319
   RE: Idemo u vrtić!
17.10.2012 9:28:19   
mihi

IZVORNA PORUKA: ribizla

Petra je jutros bas dosta plakala , nije htela da ode od mene , md je vozio :(


I Miloš je opet jutros plakao zbog pauze od nedelju dana koliko nije išao zbog bolesti. Nervira me strašno to kmezanje jer on ima 4 godine moja komšinica je upisala bebu sa 10,5 meseci je krenula doduše jutros čujem nju vrišti još od kuće ali ipak je on dosta stariji.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2320
   RE: Idemo u vrtić!
17.10.2012 9:29:31   
Anoniman
Petra nije bila na pauzi ali nesto se smorila , bas je bila tuzna

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 2321
   RE: Idemo u vrtić!
17.10.2012 9:32:52   
Anoniman
Srcići mali... Možda joj nije dan... I meni se plakalo kad sam se izvlačila iz kreveta...

N je juče opet bila dobra i nije uopšte plakala, samo malo ujutru kad se odvaja od mene, tako i jutros... U pola 4 imam roditeljski paću taman da čujem i pitam sve što me zanima.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2322
   RE: Idemo u vrtić!
17.10.2012 9:36:46   
Modessty
Mi smo baš pravili pauzu. Nije bio dva nedelje, pa je išao nedelju dana, pa sad opet dve nedelje. Biće ludnica op ponedeljka

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2323
   RE: Idemo u vrtić!
21.10.2012 17:02:08   
MarijaBg
Sutra krecemo u vrtic, drzite nam fige user posted image Ona navodno jedva ceka, bila je vec 2 puta po pola sata ranije i sad kad god prodjemo pored vrtica kuka da hoce kod dece user posted image Videcemo sta ce biti posle par dana, sutra ce biti super, to ne sumnjam, ostace najdalje do spavanja...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2324
   RE: Idemo u vrtić!
22.10.2012 9:07:55   
Modessty
Krenuli danas nakon još jedne pauze od dve nedelje. Vodili smo ga mm i ja zajedno i dečko je bio super. Otišli tamo bez problema, sam dao trijažnoj papirić od dr, skinuo patike, obuo patofnice, poljubio nas i ušao bez ikakvih problema. Nadam se da će tako biti i sutra!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 2325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  91 92 [93] 94 95   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  91 92 [93] 94 95   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Muškarci koji imaju ćerke žive duže?
Istraživači su odlučili da sprovedu opsežnu studiju koja se bavila uticajem porođaja na životni vek očeva.
Vaške i svrab, kako ih prepoznati i kako i...
Ako se otkriju vaške, ne treba zaboraviti da i drugi ukućani mogu imati parazite i zaraziti druge, a pranje kose šampono...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here