|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
14.11.2012 14:02:42   
Shishica
Ne razumem Tasho za to sto mi kazes user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
14.11.2012 14:06:31   
Anoniman
Pa taj klik što si dala, to je formular. Možeš da tražiš da ti šalju aktuelna sniženja na mail, i po nekada šalju i kupone za 40% popusta. Prijaviš se, ime, mail, pol, godište i boravište. 

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 252
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
14.11.2012 14:24:11   
tanjica85
a kad pocinju snizenja? ne znam da li da pomerim za 15.12., valjda ima i tada snizenja?

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
14.11.2012 14:28:27   
Anoniman
Ne znam. Što bliže Božiću, ali ne previše blizu jer se sve razgrabi.

(odgovor članu tanjica85)
  Direktna veza do poruke: 254
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
14.11.2012 14:31:00   
Shishica
Pa da, ali sta da izaberem za boraviste od ponudjenog?

Ni ja oko odlaska nisam sigurna jer ne znam kada ta prava snizenja pre Bozica pocinju pa da ne bude kasno tamo 21-og

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
14.11.2012 14:39:31   
Anoniman
Pa ne znam. user posted image Ja sam odustala jer nisam znala šta da odaberem. Ne volim da varam. user posted image

Mislim da je 21vi idealan, nadam se da ne grešim.

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 256
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
14.11.2012 14:55:41   
Shishica
Bice divna guzva, vikend pred Bozic user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
14.11.2012 14:58:22   
viking
Šiši, ne ideš u Temišvar?

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
14.11.2012 15:03:57   
Shishica
Iiiiidemm!! user posted image Sad u subotu. A u decembru u Segedin user posted image Dok jos mozemo..

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
14.11.2012 15:05:00   
tanjica85
ja bih i ranije, ali ne znam kad pocinju snizenja

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
14.11.2012 15:10:16   
dunja RR
Jedan prijatelj iz Segedina mi piše da dobra sniženja počinju od Mikulaša koji pada 14 dana pre pravoslavnog Sv. Nikole, znači 5.12. Tada Mađari daruju decu, pa su najveća sniženja (svege, ne samo stvari za decu) a i najbolji izbor oko 5.12..pa narednih 10-ak dana. Posle već dosta bude probrano, ali ima sniženja i dalje. Ali eto, najbolje od 5.12. do 15, 20.12.

A ja baš tada idem na kliniku ko dmog doce, taman ću da spojim i šoping.

< Poruku je uredio dunja RR -- 14.11.2012 15:14:37 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
14.11.2012 15:34:34   
Shishica
Hvala Dunja!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
15.11.2012 10:05:55   
Azra_
Mame, nemam gde da postavim ovo pitanjce, pa evo, ovde da probam. Ja naručujem online iz C&A ali me zbunilo nešto oko dimenzija kapa i šalova, pa ako znate, da mi pomognete.
http://www.c-and-a.com/de/de/shop/product.html#!/Babies//Accessoires/Handschuhe, Schals & Sets/90212/1

Problem mi je u veličini. U ponudi brojeva piše 80cm, 86cm...? To su verovatno brojevi, kao i za stvarčice, a ne obim kape? Jesam li u pravu?

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
15.11.2012 11:23:14   
isidora88
to su velicine koje odgovaraju visini deteta, 80 je velicna za 9-12 meseci, 86 je za dete od godinu dana do godinu ipo a obim kape je prosecna za decu tog uzrastauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
15.11.2012 12:11:56   
Azra_
Dakle, ipak je konfekcijski broj, kao što sam mislila... Hvala...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
15.11.2012 23:23:15   
Azra_
Mame, treba mi pomoć neke od vas koja često kupuje C&A. Ja do sad nisam uzimala njihove trenerkice, pa me zanima šta mislite o ovim:
http://www.c-and-a.com/de/de/shop/product.html#!/Babies//Kollektion/Hosen & Jeans/94096/1

zapravo, ono što me najviše zanima, da li su ovi učkuri za zatezanje pojasa protkani celom dužinom, ili su više kao ukras. Mislim da me razumete šta hoću da pitam. Mi smo tanki, pa nam uvek spadaju pantalone, ako ih ne stegnemo, odoše nam gaće. :-)

Recimo, kod ovog modela: http://www.c-and-a.com/de/de/shop/product.html#!/Babies//Kollektion/Hosen & Jeans/93701/1 se baš vidi da učkur ne ide celom dužinom struka pošto je poprečno proštepan, ako vidite... Uf, kako je nezgodno kad ne vidiš uživo...user posted image

< Poruku je uredio Azra_ -- 15.11.2012 23:26:06 >

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
16.11.2012 9:13:29   
Shishica
Mislim da te prve imaju i gumu i uckur skroz.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
16.11.2012 11:43:32   
tanjica85
kakva je kozmetika u segedinu? jel ima mah kozmetika da se kupi tamo?

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
16.11.2012 11:48:20   
Olga75
Segedin je veeeliki grad , mislim drugi po velicini u Madjarskoj , ima tamo svasta user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
16.11.2012 12:04:30   
tanjica85
hvala user posted image Pogresila sam u pitanju je Mac kozmetika, u Bgu je nema

< Poruku je uredio tanjica85 -- 16.11.2012 12:05:44 >


_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
18.11.2012 13:53:29   
Anoniman
Evo i jednog negativnog (manje-više) isustva, bila sam juče.
Išli smo Tesco extra i...ja sam sigurna da tamo može da se prođe jeftino ako ćete da kupujete njihove robne marke, koje su realno pandan našim robnim markama, i po ceni i po kvalitetu, ali ja sam išla sa namerom da kupujem robu istog kvaliteta, tj sve isto što kupujem ovde. Sve, ali sve je ili ista cena, ili je tamo skuplje. Ariel je skuplji, recimo, viršle pickove su skuplje nego perutninine koje ovde kupujem, suhomesnati proizvodi (takođe pickovi, jer mi je to jedina njihova poznata, i ok marka) su u rangu našeg zlatiborca po ceni, nes 2u1 je skuplja, ma sve što sam gledala je ili isto ili skuplje. Onda smo otišli u Arcad, i takođe, niti je išta jeftinije, niti je bog zna kako bolja ponuda nego kod nas. Uzela sam 2 majice Neši u H/M za nekih 10 evra, što mi je ok, ali c/a, takko, tom tailor, springfield, time out...imaju istu ponudu i potpuno iste cene kao kod nas, pri tom je u Inđiji u outletu jeftinije, tamo sam bila pre 2 nedelje. Tako da, mene više videti neće, bar ne radi kupovineuser posted image

(odgovor članu tanjica85)
  Direktna veza do poruke: 271
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
18.11.2012 14:07:14   
maslackic
Nama mm ova sestra donela neki kackavalj koji i nije nesto a cena mnogo veca od kavkavalj koji ovde kupujemo a ovaj nam je i lepsi. Mozda se isplati samo u HiM ici jer ga nem kod nas. Realno cen u CiA cu iste kao i u De i u Hu.
Ngo men zanima od Tas gde nabavlja mlekce za Mareta. Koja Apoteka ,prodavnica? :)

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
18.11.2012 14:44:31   
dunja RR
I meni Tesco nije nešto odgovarao po cenama, ja sam kupovala samo u Auchanu imaju bolju ponudu i bolje cene od Tesca bar za ono što je mene interesovalo (pred Picka tu jr i Herz koji se meni više dopada) i maju bolji izbor sireva.

Ubeđivali su me Mađari kod kojih sam bila smeštena da je Tesco ok, i da kupuju tamo, mrzi ih da idu do Auchana, ali meni je Auchan mnogoooo bolji.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
18.11.2012 14:50:53   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: maslackic

Realno cen u CiA cu iste kao i u De i u Hu.


Jesu, potpuno su iste, mislim da je i ponuda slična. Jedino ko kupuje više, pa mu na granici vrate Afu, njemu se isplati.

Meni se recimo dopala obuća Humanic, mislim da ih kod nas nema.


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
18.11.2012 18:53:45   
Shishica
Treba uhvatiti snizene stvari u Tesku. Moze se za decu naci prilicno jeftina, a dobra garderoba, uglavnom za manju decu. Neke su stvari i bofl, ali nesto je stvarno dobro.

Tako i za hranu, a hemija im nije jeftinija nego kod nas.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







U godini jubileja dm nagrađuje vernost kupaca
Beograd, 23. april 2024 – U godini kada proslavlja dve decenije poslovanja, dm drogerie markt kreirao je nove pogodnosti...
5 dobrih razloga da spasite brak
U braku nije lako. Puno je kompromisa, problema, napetih situacija, ali i lepih, nežnih trenutaka koji odagnaju loše dan...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here