|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Iz krevetića u krevet
30.7.2012 15:48:21   
red3lilu
totalni OFF

Vukosava jel to čudo i leti???user posted image user posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Iz krevetića u krevet
30.7.2012 16:02:27   
Shishica
Ma Taso kako god samo da se nekako uklopi, da se nesto napravi, a da mi ne spavamo na tom trosedu u dnevnoj..

(odgovor članu red3lilu)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Iz krevetića u krevet
30.7.2012 22:27:18   
Anoniman
to znaci da hoces dva kreveta za decu da stavis u spavacu? Pa onda taj plakar izmesti u dnevnu nekako.

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 228
   RE: Iz krevetića u krevet
31.7.2012 13:26:59   
Shishica
Izmislila sam ja cak i razmestaj u samoj sobi tako da stane taj krevet na sprat (ne bi druga opcija postojala), ali bilo bi uzasno zgusnuto, a druga varijanta da se nekako izmestimo mm i ja u dnevnu sa bracnim (sto on nece ni da cuje) pa da to lepo bude samo decija soba..

Sve u svemu posle ovoliko kukanja ovde, kad budem nasla resenje sigurno cu ovde slike postaviti user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Iz krevetića u krevet
31.7.2012 13:36:43   
red3lilu
Pratim tvoje muke sa krevetom Shishice i definitivno imaš jeinstvenu soluciju, a to je da se rešite bračnog kreveta (vidim i da si pisala da si emotivno vezana za njegauser posted image )...
E sad u zavisnosti od finansijske situacije, u dnevnu ubacite nešto što je pogodnije za spavanje a opet ne kvari izgled sobe (mi smo potpuno iste dileme imali ali smo našli fantastičnu ugaonu u Formi prostranu i za goste i za spavanje), a za početak u dečiju prebaci taj "krevet" iz dnevne na kome može starije dete da ti spava a krevetić iskoristite za bebuuser posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Iz krevetića u krevet
31.7.2012 13:58:16   
Shishica
Sta da ti kazem, emocije kod mene uvek prevagnu, tako da oprostaj od bracnog ne dolazi u obzir, moze samo da se izbace dvosed i trosed iz dnevne user posted image

Hvala sto si zbog mene mislila o razmestaju user posted image Svaka ideja mi dobro dodje!

(odgovor članu red3lilu)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Iz krevetića u krevet
6.8.2012 21:24:25   
Shishica
Nasla sam jedan najvise odgovarajuci krevet na sprat KLIK koji je takav da mozes sesti na donji krevet a da ne udaras glavom u gornji i ivice su lepo zaobljene, ima dosta dobru ogradu gore, cak i dole, a i do zida, lotre su super, samo se lepo nakace i mogu da ih premestam kako hocu.

Dimenzije duseka za njega su 90x200. Najjeftinije je u svetloj boji tj. u boji tog bukovog drveta, a da mi donesu za ZR je 20 evrica sto je puno, ne treba mu toliko za plin, ali ajd..

Krevet kosta ni manje ni vise nego 320. evra. Mnogo, mnogo, mnogo, ali je najbolji u poredjenju sa drugim koje sam gledala.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Iz krevetića u krevet
8.8.2012 12:41:56   
Shishica
Evo da nastavim user posted image

Dakle
user posted image

Taj ormaric gde je tv ce ici do vrata, pored dvokrilnog dela ormana (du odakle je fotografisano) i taj trokrilni pored njega (imamo ugaoni orman/ormar) ce ici u hodnik (to je dr. prica da ne sirim..) i onda ce na taj zid doci krevet na sprat.

Tu bih stavila neku tapetu deciju koja bi se uklapala sa bojom zida. Bilo bi skuceno, ali drugu varijantu ne vidim niti neke varijante sa dnevnom..iz raznih razloga..

Eto, to bi bila moja ideja... jedino tako ne bi pravili vasar od vise prostorija nego samo u toj, a i ne bi menjali navike i sve ostalo..

< Poruku je uredio Shishica -- 8.8.2012 12:42:41 >

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Iz krevetića u krevet
8.8.2012 12:47:23   
lanajelena
Shishi ja sam se izgubila jos kod tv user posted image .meni sad nije jasno (ili mozda nisam obavestena)sto ti stavljas krevet na sprat ako jos uvek imas jedno dete?

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Iz krevetića u krevet
8.8.2012 12:58:29   
Shishica
user posted image Pa planiramo drugo, pa ako Bog da kad zatrudnim intenzivnije cemo misliti o tome (ako je moguce vise od ovoga) i kupili bi to.

Inace, pojednostavicu: Taj zid gde je televizor bice skoro prazan i tu ce doci krevet..

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Iz krevetića u krevet
8.8.2012 13:04:51   
red3lilu
A kako si osmislila da namestiš dok je beba mala? Uzećete krevet na sprat gde će biti starije, u krevecu mlađe?

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Iz krevetića u krevet
8.8.2012 13:18:19   
Shishica
Starija u krevetu dole, a beba u krevecu, tu gde i stoji krevetac. Pa onda nakon dve godine, starija gore, mladja dole, a krevetac kod mojih u moju devojacku sobu..

< Poruku je uredio Shishica -- 8.8.2012 13:19:16 >

(odgovor članu red3lilu)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Iz krevetića u krevet
8.8.2012 13:21:43   
Anoniman
Možda sam previše sujeverna, ali ja nikada ne bih kupovala krevet za dete koje još nisam ni napravila. 

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 238
   RE: Iz krevetića u krevet
8.8.2012 13:25:59   
red3lilu
Ma dobro Tash, ja sam takođe planirala raspored i nameštaj u dečijoj sobi, pre nego što sam ostala trudna ponovo, i uzela sve varijante u obzir, ako bude još jedan dečak ili ako bude curica.. ja volim malo trajnija rešenja.. ipak zbog finansija se mora sve dobro isplanirati, a još ako imaš problem sa nedostatkom prostora kao Shishica.. onda sve treba do detalja da se smisliuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Iz krevetića u krevet
8.8.2012 13:27:48   
Anoniman
Da, smislila bih i ja, i jesam smišljala, ali dal bih kupila - ne verujem.

(odgovor članu red3lilu)
  Direktna veza do poruke: 240
   RE: Iz krevetića u krevet
8.8.2012 13:29:23   
Shishica
Vidis Tasho kako Red dobro zbori! Da se malo ugledas na nju! user posted image
Ali sto jest' jest'.. Mora da se misli unapred, ne volim nista na prepad.
A ne bi ja Tasho kupila krevet do pred porodjaj ili makar pola trudnoce user posted image

(odgovor članu red3lilu)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Iz krevetića u krevet
6.10.2012 23:38:39   
madre
sinoc je prvi put prespavao sam u svojoj sobi, u svom velikom krevetuuser posted image veceras je zaspao u nasoj pa ga je mm prebacio u njegovu... poceli smo polako da se navikavamouser posted image
odugovlacila sam sa tim premestajem, nekako mi je bilo zao, ali sinoc sam uvidela i prednosti toga, mogu da pojacam tv kao covek, a i ne stresiram se pri svakom njegovom pokretu u snu, sva sam u strahu da se ne probudi i razbudiuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Iz krevetića u krevet
6.10.2012 23:42:47   
branki*
bravo za maleckoguser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Iz krevetića u krevet
18.1.2013 16:32:27   
jance
vidim da manje-vise pricate o modelima, mi smo nas vec odabrali, postavicu kasnije sliku. malko smo kasnije poceli, ja mogu realno da se porodim vrlo uskoro, a krevet za Ogija jos uvek nije gotov. nadam se da ce biti sledece nedelje. sad, Ogi ce imati onu deciju fotelju na razvlacenje, koja kad se razvuce bude kao sundjer na podu. mene brine ono nocno budjenje i setanje. Ogi je lepo naucio da sam zaspi u krevetcu, ali se bojim da je to samouspavljivanje vezao bas za krevetac. preko noci on spava u dzaku, pa bi mu to mozda i ogranicilo kretanje ako bi i pokusao, ali preko dana ga ne stavljam u dzak, spava samo pokriven, pa tu moze da bude setanja. nekako se pribojavam te tranzicije, oce li znati da zaspi, ako se poklopi da beba dodje ubrzo posle prebacivanja oce li biti ljubomore i tako to.....

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Iz krevetića u krevet
18.1.2013 16:37:03   
jance
da, ja bi volela da od starta budu zajedno u sobi, mi imamo jednosoban stan koji ima pregradjeni deo koji je do sada bio Ogijeva soba. znam sta znaci da dete ima svoj deo, ponajvise zbog dosadne familije i nenajavljenih gostiju. tu ce pretpostavljam biti nekoliko problema. prvo: Ogi ume da se budi na svaki sus, bas je osetljiv na zvukove, ali sam nekako razmisljala da mi je lakse da ustanem i iznesem uplakanu bebu iz sobe dok se on ne razbudi, nego da drzim bebu u dnevnoj i da bude svima na izvolte, ili da Ogi spava sa nama u dnevnoj pa da ja donosim uplakanu bebu u sobu gde on spava...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Iz krevetića u krevet
22.1.2013 10:41:09   
jance
prosla noc prvi put u novom krevetu. nije bilo lose. u startu je bio jako srecan, skakao po fotelji-krevetu, penjao se i tako to, ali kad smo ga spustili tu za spavanje, onda je bas jaako zalosno plakao. no i to nije trajalo dugo, mm je jednom usao da vidi dali je sve ok, malko ga pomazio i smirio, on je jos malko tuzno cvileo, pa je onda spavao celu noc bez budjenja. ujutru se probudio malko ranije nego obicno, al opet, nista strasno, 15 do 8, a spava u zadnje vreme do 9.... danas prvi put poslepodnevno spavanje u krevetu.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Iz krevetića u krevet
23.1.2013 13:46:59   
jance
izgleda da na ovoj temi pricam sama sa sobm, al ajd, nebitno. prosla jos jedna noc bez vecih problema, jedino sto ga sada cak i vise cujem kako dise, kad ima npr zacepljen nosic ili tako nesto. da, jutros smo zatvorili vrata od njegove sobice kad je mm odlazio na posao a ja posle nisam otvorila (ko sto vec davno radimo) cisto da vidim. oko 20 do 8 je poceo da kenjka i da stenje, ja se nisam pomakla, niti sam isla do sobe, i nastavio je da spava do 9....
i da, evo slika fotelje, sklopljene i rasklopljene... jel imate neku ideju kako da smislim da namestim carsav?

user posted image

user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Iz krevetića u krevet
23.1.2013 13:53:04   
tijatija
Jance mi imamo nesto slicno, samo kupovno, kao djeciji dvose. Meni je marta sa 11 mes pocela na njega da spava malo smo imali problema nedelju-dve ustajala je iz kreveta i izlazila iz sobr ali je sad to druga prica

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Iz krevetića u krevet
23.1.2013 13:54:48   
jole82
Prvo da prokomentarisem da je Ogi presladak user posted image
A jel bas ne moze ni malo da se zavuce carsav?
Mozda jedino moze da se sam sav izmedju braon i belog pomeri malo nize..jedno 5 cm...ne znam koliko je to izvodljivo...pa da onda moze carsav da se zavuce...
Ili da se na stranice (ili bar na gornju...gde je glava) zasije cicak traka al neka jaca, pa onda i na carsave i tako da se kaci...
Nemam bolje predloge user posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Iz krevetića u krevet
23.1.2013 14:10:20   
tijatija
Jance, bas je zeznuto to sa carsafom. kod mene ima malo prostora sa strane, mada ja p[rvo stavim cebe pa cersaf je je tanji sundjer od tvog.Jedino da ga zavuces ispod, i da spava obratno, mada se njima nista nezna ja sam moju na pocetku nasla i na tepihu da zaspe user posted image

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







BUDUĆE VOĐE: 7 osobina prolećnih beba
Zima, proleće, leto ili jesen ... Da li znate da godišnje doba utiče na našu ličnost? Mnoga istraživanja pokazala su kak...
Mamina mama je više vezana za unuke od tat...
Mamina mama obično ima jaču vezu sa svojim unucima, naučnici veruju zato što je ona rodila ćerku koja je rodila to unuče...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here