|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
14.6.2017 13:40:42   
Anck Su Nmaun
Dosta ljudi se boji a naj lakse je ici dok su bebe user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
16.6.2017 0:50:17   
Dora89
Mi cemo ici u julu, sa godinu i po dana. Iskreno, prosle godine nisam htela, jer mi nije cimj samo da se tagujem na moru, nego da stvarno uzivam, a ne osecam da bih uzivala sa bebom koja je tek pocela da sedi. Ali, to je samo moje misljenje. Planiram da se budimo rano, doruckujemo i idemo na plazu, vratimo se u 11, uzinamo, odspavamo, rucamo, pa u 5 sati opet na plazu, potom vecera, setnja i spavanje. Javljam utiske kad se vratim!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
16.6.2017 5:44:09   
Sandricak
Mi planiramo da krenemo nocu kad zaspi bebac... negde oko 22h... planiramo CG... pa cemo videti... a pakovanje, sto kaze Anck najvise vremena treba za bebca... nama po koji sorc majicice papuce kupaci i peskiri.Makiju isto...

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
16.6.2017 8:41:22   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Dosta ljudi se boji a naj lakse je ici dok su bebe user posted image

Slažem se :)
I mi smo putovali kad je sin bio beba.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
16.6.2017 11:55:40   
emicaa
Ma meni je pakovanje najmanji problem,tu sam profi.
A ako u avionu htjedne puzati cim uzletimo neka ide user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
16.6.2017 12:01:02   
Sanjalicaaa
Emice, neka ga. Moj G je zabavljao citav avion, dobio od neke babe lizalicu. Isto smo putovali 2.5h. Gde ste resili da idete na letovanje?

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
16.6.2017 12:05:31   
emicaa
Sanjalice idemo na Krit,Malia.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
16.6.2017 13:17:52   
vocicana
Emice blago tebi za tu profesionalnost, valjda cu i ja uskoro moci da se pohvalim tom vestinom, bas me smara planiranje, a dugo cemo i ostati, pa mogu i nesto da properem rucno.
Vec mi je muka zbog letovanja, ali valjda ce ovaj malisan prohodati, kada vec pelenu nece da skine do tada.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
16.6.2017 13:40:05   
emicaa
Voci napravis spisak i pakujes po njemu ako ti je lakse.Ja sam tako sa Dorom kad je bila beba.Sad spakujem nas cetvoro za dva sata najvise.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
16.6.2017 13:47:15   
vocicana
Uvek Emi i ja po spisku, ali sam uvek jako nervozna pred put, tako da mi uvek pokvari reaspolozenje. Mada se nadam da ce mi more znaciti vise, da ce mi lakse biti bar za nijansu.


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
16.6.2017 13:51:43   
Sanjalicaaa
Voci, sve i da zaboraviš nešto ima tamo da se kupi. Tako da , ne opterećuj se puno, gledaj da više uživaš.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
16.6.2017 15:55:19   
emicaa
Najbitnije da imas kod sebe pare i dokumenta.Ostalo sve mozes kupiti

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
22.6.2017 10:01:34   
Anck Su Nmaun
Rekla sam stapni iz torbe ne vadim user posted image pa gde god da se nadjemo samo bzzzzz na brzaka spremna rucak user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 213
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Idi na:







Uskršnja URADI SAM KLACKALICA
videophoto
Da bi ove godine dete napravilo posebnu Vaskršnju čestitku – napravićemo ovu klackalicu Uradi Sam Uskršnju Karticu.
5 pravila za savršene vaskršnje praznike
Da li ste suzdržani prema zapadnoj tradiciji i lovu na jaja, koji nemaju veze sa našom uskršnjom tradicijom? Zaboravite ...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here