|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li sam trudna?
22.3.2013 20:25:08   
jess021
Ja mislim da si ti trudna, nije bitno koje je boje, bitno je samo da je druga crta tuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sunčica11)
Direktna veza do poruke: 651
   RE: Da li sam trudna?
22.3.2013 20:30:11   
Sanja90
Ako si radila test za trudnocu i ako su se pojavile dve crte onda su trudna,jedna crta ne znaci da si trudna.

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 652
   RE: Da li sam trudna?
23.3.2013 11:07:37   
Sunčica11
Znam.. Pojavile se ona glavna crta, a ispod nje je bila jos jedna koja nije debela kao ona a ni iste boje, pa sad da li je to to...nadam seuser posted image user posted image Idem u pon.kod dokt.pa cemo videti

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 653
   RE: Da li sam trudna?
23.3.2013 11:09:10   
Sunčica11
al nemam nikakvih drugih simptoma user posted image osim sto mi kasni 8 dana

(odgovor članu Sunčica11)
Direktna veza do poruke: 654
   RE: Da li sam trudna?
23.3.2013 11:18:02   
cockic
sincice dr.ti sad nista ne moze reci.bolje izvadi betu,ona ce ti sve reci.to mozes bilo kad,i u bilo koje doba dana da izvadis user posted image

gin tek ide oko 5 nedelje trudnoce.pre tad nista.barem ja nisam isla na uz pre 7.a vaginalni je vide;a u 5 oba puta vidi se po grlicu.mada ja sam oba puta vadila betuuser posted image  

(odgovor članu Sunčica11)
Direktna veza do poruke: 655
   RE: Da li sam trudna?
23.3.2013 11:20:07   
Olga75
Suncice a da uradis sa prvim jutarnjim urinom user posted image
beta je sigurnija
ne znam sta da ti kazem sem ako se crtica pojavila u onih ( ne znam tacno sta pise na testu ali prvih 5 ili vec minuta ) onda cestitam user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 656
   RE: Da li sam trudna?
23.3.2013 11:22:20   
Sanja90
Pa imas i u upustvu testa sta koja crta znaci,Ali cim su dve crte tu, bez obzira na boju, onda je to to,pa zakazi kod ginekologa ili ako hoces uradi i betu (ja to nisam radila,cim sam uradila test zakazala sam kod ginekologa)user posted image

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 657
   RE: Da li sam trudna?
23.3.2013 11:24:34   
Sanja90

IZVORNA PORUKA: Sunčica11

al nemam nikakvih drugih simptoma user posted image osim sto mi kasni 8 dana



Jos uvek je rano za simptome mislim,ja sam simptome osetila tek kad sam usla u drugi mesec,ali svaka zena je razlicita.

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu Sunčica11)
Direktna veza do poruke: 658
   RE: Da li sam trudna?
23.3.2013 11:43:10   
ivekpivek
suncice budi sigurna da si trudna cim se pojavila i druga crtica pa i ako se malo vidi znaci da si trudna ako je nema nikako onda nije trudnoca al kod tebe se vidi kako kazes ,,,cestitamuser posted image

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 659
   RE: Da li sam trudna?
23.3.2013 12:31:38   
Anoniman
Iva80, moze biti, a prilicno ti kasni, lici i na moje simptome, idnosno odsustvo simptoma user posted image kad ces da radis testic, kako mozes da izdrzis?? user posted image
Jao Suncice, pa ti si se pre 5 meseci porodila i vec si trudna, svaka cast! ((: Nema sanse da druga crtica bude tu ako nema trudnoce, koliko god bleda bila!

(odgovor članu ivekpivek)
  Direktna veza do poruke: 660
   RE: Da li sam trudna?
23.3.2013 12:37:39   
ivekpivek
iva 80 jesi radila test ,,ja ga sutra radim ,mene bole grudi nesmijem ih dirnuti cak sam obukla mekani grudnjak jer me onaj tvrdi vrijeda

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 661
   RE: Da li sam trudna?
23.3.2013 12:38:25   
ivekpivek
imam slicne simptome kao ti bez braon iscjedka

(odgovor članu ivekpivek)
Direktna veza do poruke: 662
   RE: Da li sam trudna?
23.3.2013 12:47:53   
salle

IZVORNA PORUKA: Sunčica11

al nemam nikakvih drugih simptoma user posted image osim sto mi kasni 8 dana


sa kostom mi se isto tako pojavila dr crtica, ali jedva se videla, od siptoma nista!!! ponovila sam test posle 2 dana i obe su bile jasno tu user posted image

a kasnilo mi mozda 5 dana...

(odgovor članu Sunčica11)
Direktna veza do poruke: 663
   RE: Da li sam trudna?
23.3.2013 13:02:15   
pandina
Slicno je bilo u mom slucaju. Ja sam cak i fotografisala.

user posted image

Bila sam vrlo vrlo trudna.

(odgovor članu salle)
Direktna veza do poruke: 664
   RE: Da li sam trudna?
23.3.2013 13:03:02   
pandina
A sutradan, prva jutarnja

user posted image




(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 665
   RE: Da li sam trudna?
23.3.2013 15:10:39   
ivekpivek
pandina cestitam jel to od jutros testic il,,kakve simptome imas

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 666
   RE: Da li sam trudna?
23.3.2013 16:39:50   
Sunčica11
Drage moje, hvala vam na lepim odg., videcmo d li jeuser posted image u pitanju. A ginekologu hocu da idem ovako rano, jer sumnjam da sam trudna mozda i vise od mesec dana iako sam dobijala i testovi bili negativni. Mozda cete pomisliti da svasta lupam al sta mogu kad mi se stomak bas izbacio napred a i veliki je, a inace imam manji. Ne verujem da sam se udebljalauser posted image A i povremeno ko da mi se pomera nesto u stomakuuser posted image il to umisljam zbog svega.. betu cu raditi u pon.pre doktora. JOs samo da vas pitam, malopre mi se pojavilo neki iscedak da izvinete na izrazu kao slineuser posted image to mi nikad nije desilo. Jel zna neko nesto o tome?user posted image user posted image

(odgovor članu ivekpivek)
Direktna veza do poruke: 667
   RE: Da li sam trudna?
23.3.2013 18:16:59   
Maraj
suncice user posted image garant je user posted image cim je druga crtica tu. Mozda najbolje da ponovis sutra sa prvim jutarnjim...

(odgovor članu Sunčica11)
Direktna veza do poruke: 668
   RE: Da li sam trudna?
23.3.2013 18:19:51   
Maraj
joj pandina, divne su ti user posted image "sanjam" o takvim... user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 669
   RE: Da li sam trudna?
23.3.2013 21:00:37   
dzzu
Čestitam draga Pandina, divne user posted image user posted image user posted image . Bićeš divna user posted image user posted image jedva čeka da ti se i mi ostale( kako prirodno tako i Vto) priključimo. Pozzzzz

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 670
   RE: Da li sam trudna?
23.3.2013 23:17:53   
pandina
Joj, drage moje, ja napravih zabunu sa ovim mojim slikama, to su slike iz septembra 2011, moja beba jos malo ima 10 meseci.

A zelim vam od srca da uskoro imate i vi ovakve slicice sa dve crtice user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dzzu)
Direktna veza do poruke: 671
   RE: Da li sam trudna?
24.3.2013 0:14:10   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: pandina

A sutradan, prva jutarnja

user posted image






Prelepe su ti user posted image
Hocu I ja ovakve user posted image

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 672
   RE: Da li sam trudna?
24.3.2013 7:17:26   
ivekpivek
ja jutros ugledala svoje user posted image user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 673
   RE: Da li sam trudna?
24.3.2013 8:13:56   
dzzu
Čestitamo....user posted image user posted image user posted image Bravo draga za user posted image user posted image user posted image

Divne user posted image user posted image user posted image . Prenesi dalje i na nas ostale.....

(odgovor članu ivekpivek)
Direktna veza do poruke: 674
   RE: Da li sam trudna?
24.3.2013 9:31:43   
Sanja90
Cestitamuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu dzzu)
Direktna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?
Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here