|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nameštanje stana
14.3.2013 13:07:47   
Dada81
Da nij eonaj tanki dusek iz dormea ,da imas osecaj vece udobnosti bilo gde? Ja sad kao da reklamiram,a nisam..user posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 676
   RE: Nameštanje stana
14.3.2013 14:02:03   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: mine

Do koliko love?
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

ZNA LI NEKO.... gde bi mogli povoljnije naci neku koznu garnituru, nama treba trosed i fotelja..ali i ako je sve zajedno nije prob resicemo se ostatka!
Cene od po 150 000 me stvarno ne zanimaju, a ovo sve sto smo do sada gledali meni se ne svidja user posted image ili je preskupo...ajde mala pomoc ako moze....
Mogu i ovi sto uvoze iz inostranstva...



Pa nemma pojma..sve zavisi kakvo je i kako nam se svidi...
Znas li koga?

(odgovor članu mine)
Direktna veza do poruke: 677
   RE: Nameštanje stana
21.3.2013 11:20:56   
Anck Su Nmaun
Ijaoooo..nasla sam idealnu crnu koznu garnituru.... savrsenaaa!!!! Bas kakvu smo zeleli, i finansijski je izdrziva ......a prevelika je za nasu dnevnu user posted image user posted image sad cu da e ubijem!

Sad bolujem.... i razmisljam da probijem zidove user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 678
   RE: Nameštanje stana
21.3.2013 15:01:52   
isidora88
mi smo se ponovili opet, ja sam zamenila onu garnituru, nesto mi nije bila kvalitetna i ona koza je hladna kao djavo, jedva sam sedela na njoj, a mrzim da drzim cebad na njoj i tako kupismo novu ogromnu 330x280 cm, fenomenalna je, razvlaci se(da imamo kad nam neko dodje) i jako je udobnauser posted image
dokupili smo i 2 stolice ove braon, jer smo za pocetak bili kupili samo 2 stoliceuser posted image
inaceljubicasta nije ovako drececa kao na slici nego je slikano pod vestackim osvetljenjem pa bas bezveze boja ispada.
user posted image
user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 679
   RE: Nameštanje stana
21.3.2013 15:32:50   
Cindarella
Isi,sve mi se dopada!user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 680
   RE: Nameštanje stana
21.3.2013 17:39:10   
Dada81
I meni je ovo prelepo Isi,a ljubicasta je bas elegantna,na kraju krajeva s vremenom ce biti umerenija bojauser posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Cindarella)
Direktna veza do poruke: 681
   RE: Nameštanje stana
22.3.2013 7:25:58   
Anck Su Nmaun
Jao isi i mi kad smo uzimali razmisljali da uzmemo dve bele dve crne, jer nam je sve u toj komb... al kad smo malo razmislili da kad pocnu da svrljaju.... predomislili smo se! A Ugaone je superrrrr, gledali smo bas ovakvu , mnogo je dobra user posted image

BTW, mi smo nasli garnituru, jos samo da je narucimo... user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 22.3.2013 7:26:43 >

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 682
   RE: Nameštanje stana
22.3.2013 7:37:20   
isidora88
gde ste nasli garnituru, jel uzimate eko ili pravu kozu?user posted image
mi cemo opet morati da krecimo na leto, nenormalno se prljaju zidoviuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 683
   RE: Nameštanje stana
22.3.2013 7:40:39   
Anck Su Nmaun
Uvoz, da prava crna koza...ja sam se totalno zaljubila!user posted image user posted image

Jao nista mi ne pricaj o krecenju... planiramo kad malko otopli al samo dnevnu jer je uzasssssss izpisana, izbrljana... nema cega nemamo po zidovima, pa bar da osvezimo user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 684
   RE: Nameštanje stana
22.3.2013 7:42:03   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: isidora88

mi smo se ponovili opet, ja sam zamenila onu garnituru, nesto mi nije bila kvalitetna i ona koza je hladna kao djavo, jedva sam sedela na njoj, a mrzim da drzim cebad na njoj i tako kupismo novu ogromnu 330x280 cm, fenomenalna je, razvlaci se(da imamo kad nam neko dodje) i jako je udobnauser posted image



Klanjam ti se za ovo podebljano. Kad vidim prebačenu krparu preko dvoseda, troseda jer je kožni ospe dobijem.

Nas čeka renoviranje... Bilo bi lepo da dobijem makar na grebgreb jedno 5000€ (skromna sam, zar ne?)

Boje još nemamo nikakve u planu, za dnevnu će verovatno ići bela jer imamo samo jedna balkonska vrata i to je sve. NEma mnogo svetlosti, mada mi pada i neka jaka narandžasta, makar jedan zid. Zadavila bih arhitektu koji je radio kuću.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 685
   RE: Nameštanje stana
22.3.2013 13:11:27   
JellKo
IZVORNA PORUKA: bobanv

Pozdrav svima!

Guglajuci nesto naleteo sam na poruku clana "cipiripi" iz 2010.godine u kojoj on/ona kaze da je njen/njegov kum zastupnik za black red white namestaj i da je stan opremljen tim namestajem.Da li je doticni clan jos uvek aktivan?Zanima me konkretno kakav je namestaj(objektivno gledano,naravno).Jako nam se svidela neka tv polica koja je trenutno na akciji i jos neki deo uz nju,ali guglajuci naleteh na par postova u kome se kudi kvalitet tog namestaja.Kazu da je dizajn dobar(sto je i nas privuklo),ali obzirom na visoke cene,kvalitet nije odgovarajuci,cak ga neki porede sa Forma ideale-om?!Da li je to zaista tako ili ne?Ako je jos neko imao iskustvo sa tim prioizvodjacem,molim da podeli to iskustvo sa mnom.
Hvala


Evo ja... Imam krevet u spavacoj sobi (ne znam koja je kolekcija tacno) iz Black Red White i dvije komode - u dnevnoj i u spavacoj, i za sada sam zaista zadovoljna. Planiram da kupim jos neki dio za hodnik. To je prilicno jeftin namjestaj, pa sad.. vidjecemo jos kako ce se pokazati. Mi ga imamo godinu dana. I krevet je stvarno odlican, nekako je kvalitetniji od komoda, ima i punog drveta. Kad djeca porastu, pa budemo u mogucnosti da mijenjamo namjestaj, u dnevnoj pogotovo, nece mi biti zao posto je ovaj dao sve od sebe za one pare koliko je placen.

(odgovor članu bobanv)
Direktna veza do poruke: 686
   RE: Nameštanje stana
25.3.2013 13:50:45   
Figaro88
Ja znam sta nikada vise necu kupiti-tamno braon tepihuser posted image Svaka mrvica se na njemu vidi,moram da ga usisavam svaki dan,a onda jos i da pokupim mrvice onim aspiratorom.Kad Andrea jede stapice ili smoki to je uzas,a jos ako joj ispadne ili ga zgaziuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu JellKo)
Direktna veza do poruke: 687
   RE: Nameštanje stana
25.3.2013 19:29:54   
marince1
Figaro ja imam tamno braon laminat u dnevnoj sobi,tako da te potpuno razumem user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 688
   RE: Nameštanje stana
25.3.2013 23:44:07   
Anck Su Nmaun
Figaro tako sam i ja kupila dve crne staze za hodnik i kuhinju ...uzassssss, Sve sve sve se vidi, da po 5 puta na dan treba usisavati user posted image

BTW, stigla nam je garnitura woohooo, nije ona sto je prva bila u planu, nema je vise user posted image ali i ova je super, zadovoljna sam user posted image

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 689
   RE: Nameštanje stana
26.3.2013 7:16:45   
isidora88
anck daj sliku user posted image
mi nikako tepih da kupimo za dnevnu sobu.
kako vam se pokazao cupavi tepih, ja bih njega uzela verovatno braon krem, htela sam ljubicasti ali bojim se das mi ne dosadi bojauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 690
   RE: Nameštanje stana
26.3.2013 7:50:03   
Anck Su Nmaun
Isi ma cupavi tepisi su spas!
Sad sam trazila po netu da ti pokazem nas, al nemogu da nadjem.. nas je pamucni Feydom kao one glistice, jako mekan i udoban, stvarno se nista ne vidi, kad usisavam iznenadim se user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 691
   RE: Nameštanje stana
26.3.2013 9:20:46   
Brand new mama
Ja planiram za sledecu nedelju da sredimo djecju sobu...mali je otkinuo pola tapete i iscjepkao je u komadice tako da skidamo sve,a i onako mi se ne svidja bojanjihovu sobu nismo renovirali kad smo se uselili). Hocu da im pravim krevetice na sprat,mozda malom uzmem iz IKEA-e jer imamo dusek od krevetca(140*70),a onda da velikom ide visoki iznad bratovog...I da se upisem u mrzitelje odrzavanja tamnog namjestaja i podova-obozavam kako izgleda,ali poslije pola sata meni to sve izgleda prljavo(mislim prije svega na laminat)..a kad moji dragi djecaci naprave stampedo,prasina leti ko da je stvarno stado bizona projurilo..a ja usisavam i brisem pod svaki danuser posted image

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 692
   RE: Nameštanje stana
26.3.2013 9:23:51   
Brand new mama
http://www.sijalica.com/new/wp-content/uploads/2012/11/woodland-kreveti-na-sprat-7.jpg Ovako nesto za krevete,mislim takav princip. Ne mogu da napravim linkuser posted image

< Poruku je uredio Brand new mama -- 26.3.2013 9:25:45 >


_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 693
   RE: Nameštanje stana
26.3.2013 9:35:24   
sneza24
BNM sviđa mi se ideja.
Ja već sad razmišljam šta ću da pravimo deci i kako a nemamo baš prostora. Nego ima vremena L je još mala da bi spavala u krevetu.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 694
   RE: Nameštanje stana
26.3.2013 9:50:24   
Anck Su Nmaun
Jao ja se taaako plasim tih kreveta na sprat user posted image
Gledali smo raznih, jer im je manja soba pa bi tako bilo idealno, da imaju dosta prodtora za igru i slicno ... i svidelo mi se paer, ali smo odustali... a na leto bi trebali uzeti neki Hani.

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 695
   RE: Nameštanje stana
26.3.2013 9:56:27   
Brand new mama
Anuck,ja za "veliko" planiram da napravim na visini od 120 cm,tako da nije neka visina(a mali bata-seka nece udaariti glavom jer ce donji biti skoro na podu :)) A "tobodan" nam je pod obaaveznouser posted image

< Poruku je uredio Brand new mama -- 26.3.2013 9:57:00 >


_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 696
   RE: Nameštanje stana
26.3.2013 16:08:40   
Anck Su Nmaun
Evo nase nove garniture.. neko se odmah zaljubio u nju user posted image

user posted image

user posted image

Planiramo jos jedan srednji Lazy beg i neki maleni stocic, mada imamo sto u cosku jer pored njih dve kod nas sto nema funkciju user posted image

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 697
   RE: Nameštanje stana
26.3.2013 19:49:22   
isidora88
anck super jeuser posted image


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 698
   RE: Nameštanje stana
27.3.2013 19:56:01   
daca77
Ja sam se malo zeznula po pitanju boja...sve je tako nezno da prosto sizim kada mi dodju mala deca.
user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 699
   RE: Nameštanje stana
27.3.2013 21:25:24   
branki*
lepo je,dacouser posted image a,sto imas isti kao moja mama,tezak k'o tuc!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here