|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
15.12.2012 17:38:33   
isidora88
ja sam prvi mesec kad sam dobila posle porodjaja imala odliv, dr mi je dala da pijem plimolut nor, posle toga mi se stabilizovalo, par meseci me nije ni stomak boleo, a sada opet pocinje zadnja 2, 3 ciklusauser posted image
i nikako da mi bude redovna, svaki mesec drugacije, da covek poludiuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 626
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
17.12.2012 14:00:37   
minna
Sanchy, meni se desilo isto sam pisala u ovoj temi, samo je meni bila 3. posle porodjaja, prve dve normalne, a treca haos, trajala je i par dana duze, umesto 7 dana, sigurno nekih 10user posted image Nisam isla kod dr jer smo bili na moru, pa sam cekala da vidim sta ce biti, da nije proslo posle par dana otisla bih i tamo do dr.
Posle toga, sve normalno.

< Poruku je uredio minna -- 17.12.2012 14:01:00 >

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 627
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
18.12.2012 15:58:45   
magnetic
Stigla jutros i druga na 44 dc i jako je oskudna.Mislila sam da ce u toku dana krenuti normalnije,ali je sve slabije.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 628
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
29.12.2012 21:25:27   
panpan1
nakon 4 meseca od porodjaja.

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 629
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
30.12.2012 0:33:01   
marince1
Nakon 3 meseca,bolnija i obilnija nego ranije user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu panpan1)
Direktna veza do poruke: 630
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
30.12.2012 2:27:18   
opcinjena
odmah nakon mesec dana.. poludela sam, mislila i nadala se da ce me bolni ciklus bar malo ostaviti na miru.ali nisu izostali ni ciklus ni glavobolje.

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 631
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
30.12.2012 13:21:38   
jelenica011
bilo je jako obimno i bilo je nakon 6 meseci, i bio je jako bolanb ciklus,bolela me i kicma i glava i pukla od nervoze. secam ga se bas... uplasila se

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 632
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
30.12.2012 21:58:26   
tijatija
Dali je moguce da sam ja dobila danas ciklus posle samo nedelje??? Imala sam malo do juce jutros sam ustala sva krvava( izvinite na opisu) i sad mi ide dosta, kao mesecnica, ali da na pomenem sinoc sam spavala malo na stomaku da nije to uzrok??

(odgovor članu jelenica011)
Direktna veza do poruke: 633
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
31.12.2012 18:19:24   
magnetic
Ja mislim da su to lohije

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 634
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
2.1.2013 0:01:36   
vonavoj
tijatija,mislim da su lohije jos uvek..mozda si malo i vise radila,premorila se,mada je meni posle 3 nedelje opet krenulo malko viseuser posted image ..i prestalo skroz tek posle skoro 5 nedelja!

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 635
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
2.1.2013 12:11:23   
tijatija
Jos krvarim bas dosta, ali bas bas ovo je uzas, dali je moguce da je od pola case crnog vina? Negde sam cula da ni\je dobro piti u toku ciklusa user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 636
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
4.1.2013 10:52:05   
jacagoga
Zene da vas pitam nesto, porodila sam se 03.12. i krvarila sam do unazad par dana, medjutim od sinoc mi se ponovo vratilo krvarenje i to malo obilnije kao menstruacija, jel moguce da je to vec sad ciklus? Inace ne dojim, pila sam bromergon da zaustavim mleko jer ga nije bilo dovoljno.

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 637
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
12.1.2013 0:56:13   
acikaa
Moguce je,tako je i meni bilo,pa sam se uplasila,ali bez razloga. a sto si zaustavila mleko-ima ga koliko ima,to dosta znaci za bebu. meni prvo dete nije htelo da sisa vec samo flasicu pa je pumpica radila punih 6 meseci. pravo mucenje ali i to prodjeuser posted image

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 638
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
15.1.2013 11:57:15   
jacagoga
zato sto sam imala smrtni slucaj i bila sam pod sedativima a zbog stresa je mleko pocelo samo da kaplje, pa me je dr savetovao da ne dajem bebi da sisa.
Ipak je ono krvarenje bio ciklus, trajalo 4 dana i stalo,a bas sam se bila uplasila

(odgovor članu acikaa)
Direktna veza do poruke: 639
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
13.2.2013 16:50:30   
Odri Hepbern
Ja sam dobila danas prvi put posle porodjaja, znaci 6m+1n. Nikakve bolove nemam, barem za sada, malo je oskudnija ali tako mi je i pre bilo prvi dan.

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 640
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
1.3.2013 12:10:12   
adulence
izgleda da c i ja da se pridruzim ovoj temi,malopre odem do toaleta i na vsu vidim neke mrljice,a stomak onako podmuklo boli...uzass...mislila sam da cu se provuci jos malo...ali dobro i ovih godinu dana bez vestice je bilo strava...

(odgovor članu Odri Hepbern)
Direktna veza do poruke: 641
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
1.3.2013 14:18:05   
Skockica
Zene pomagajte!
Ja sam dobila 37. dan nakon porodjaja i ponovo 14 dana nakon toga. Sta mi se to desavaaa user posted image ?
Da li je neko imao slicno iskustvo? Inace, dojim bebu jos uvek.

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 642
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
1.3.2013 14:25:54   
Tiziana
sve je normalno nakon porodjaja.treba valjda ciklusu vremena da se ustali.ja sam oba puta dobila odmah kad su mi prestale lohije,dakle posle nekih najvise 8 nedelja. prvi put nisam dojila(nesto malo) a drugi put jesam..

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 643
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
11.3.2013 9:29:01   
adulence
mislila sam da ce biti jako bolan,kad ono nije,samo me je jako mucio prvi dan,a ostalo nisam osetila...

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 644
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
12.3.2013 7:30:27   
Misha i Ljisha
evo 53. dan nakon porodjaja sam dobila a taman sam mislila da idem kod ginekologa. Inace dojim pa nisam ocekivala menstruaciju jos skoro al ajd nema veze.

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 645
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
12.3.2013 7:35:12   
malenac76
dobila sam tacno 29 dana nakon porodjaja. ciklusi mi inace toliko traju. bilo je bolnije i obilnije nego inace

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 646
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
13.3.2013 7:19:47   
Misha i Ljisha
e sad. sta se smatra pod obilnijom menstruacijom a sta pod odlivom??? Ja u zivotu nisam imala ovako obilnu menstruaciju. Ustala sam i ulozak nije mogao da upije svu krv tako da ad sam skinula gacice bilo je krvi u kupatilu svuda. Uzas jedan. Koliko dugo da cekam pa da se javim lekaru? Plus ne nadolazi mi mleko, ova moja gladna jadna. Pijem vise tecnosti ali sam bas malaksala. sinoc sam se srucila u krevet posle dojenja, a muz je uspavao beku.

(odgovor članu malenac76)
Direktna veza do poruke: 647
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
4.4.2013 7:44:28   
adulence
verujem da je normalno ovo sto cu vam sada napisati,ali ipak da napisem...prvi put posl porodjaja sam dobila 01.03. i od tada jos uvek nisam??

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 648
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
4.4.2013 9:44:23   
mica0
Zene, ja jos uvek nisam dobila a bebana mi ima 3, 5 meseci, kontam da je sve individualno ?

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 649
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
4.4.2013 9:47:25   
Sanja90
Mico nista ne brini,to je sasvim normalno. Ja sam sa prvim dobila odmah posle prestanka krvarenja posle mesec-dva,a sa drugom cerkom sam dobila tek kad je ona imala 10meseci.

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu mica0)
Direktna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Ne valja dete ljubiti po tabanima, neće ra...
Pored pravljenje od trudnoće i porođaja medincinskog problema, duboke rane i neadekvatne podrške, samo nam je falilo naš...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here