|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
9.9.2012 0:22:26   
Mariya
I meni stigla user posted image nakon 11,5 meseci, a 2 nedelje nakon što smo izbacili jutarnji i ostali samo na večernjem podoju.

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 576
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
12.9.2012 10:48:24   
Anoniman
Meni ciklusi nikako da se regulisu, gori su nego sto su bili pre trudnoce, prvu menstruaciju posle porodjaj sam dobila 13 maja, paa u junu nista, pa u julu 2x, pa avgust nista, i evo cekam septembar...jos uvek dojim, isla kod ginekologa kaze sve u redu, znam da trudna ne mogu biti, nego me brine da nije neki poremecaj hormona.user posted image

(odgovor članu Mariya)
  Direktna veza do poruke: 577
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
12.9.2012 11:06:42   
Maslacak15
Unina mama,

Jesu hormoni, tj prolaktin naravno jer dojis!! Sve je u redu najverovatnije. Tokom dojenja sve varijante su dozvoljene jer zene razlicito reaguju. Ima zena koje ne dobiju ciklus uopste dok ne prestanu sa dojenjem, a kod tebe je ocigledno neredovan jer verovatno otezano dolazi do ovulacije u uslovima dojenja. Pretpostavljam da te nervira ali to je normalno. Mozes da se prokonsultujes sa doktorom da te i on umiri ali 99.99% je tako. Dok se dojji, nema pravila za ciklus....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 578
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
12.9.2012 14:32:48   
Anoniman
Maslackic hvala na odgovoru.user posted image
Evo upravo sam dobila, izgleda da sada, posle porodjaja, jedan mesec nemam ni ovulaciju, niuser posted image , a sledeci mesec sve imam tacno u dan.user posted image

(odgovor članu Maslacak15)
  Direktna veza do poruke: 579
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
13.9.2012 11:50:28   
Anoniman
lohije prestale nakon 3 nedelje , nedelju dana kasnije eto ga ciklus , kao i uvek user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 580
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
25.9.2012 15:20:40   
Maja31
Imala lohije 6 nedelja posle porodjaja, pa nisam 7 dana, posle mi se pojavio crvenkasto - braonkast sekret, 5 dana, prestao 5 dana i opet se pojavio evo vec 4 dana. Danas vise crveno, mislim da je user posted image stigla, bole me i stomak i ledja... Bila sam kod ginekologa prosle sedmice na uz i kaze sve je uredu... Pocinjem da ludim od dnevnih ulozaka. Da li je normalno ili da brinem? U prethodnoj trudnoci sam dobila 6 meseci posle porodjaja, a dojila sam 11 meseci, i sada dojim na tri sata, ali od sinoc mi se mleko smanjilo i dojim na dva sata? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 581
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
7.10.2012 8:54:06   
Zemunka85
Ja dobih juce, cetrdeseti dan od porodjaja. UZAS!

Ribizlo, jesi uspela da odrzis mleko?

(odgovor članu Maja31)
Direktna veza do poruke: 582
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
7.10.2012 10:38:32   
Anoniman
Jesam , zasto pitas ? Zbog ciklusa? Tada se malo smanji mleko ali ne moze da prestane , ne brini ! Imas i temu kako povecati kolicinu mleka , tamo imas dosta saveta ukoliko ti se ucini da mleka imas manje user posted image

(odgovor članu Zemunka85)
  Direktna veza do poruke: 583
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
7.10.2012 21:45:10   
marince1

IZVORNA PORUKA: Zemunka85

Ja dobih juce, cetrdeseti dan od porodjaja. UZAS!

Ribizlo, jesi uspela da odrzis mleko?



Isto!

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 584
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
8.10.2012 12:17:53   
pandina
Do trudnoce imala sam UVEK redovan ciklus. POsle porodjaj dobila sam u avgustu (tri meseca posle porodjaja), pa tek sada u oktobru. Pri tom dojim, mleka ima. Primecujem da bebu izbije blagi osip po licu tih dana.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 585
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
12.10.2012 21:43:52   
vonavoj
kada ce mi se ciklus regulisati..ne dojim vec mesec dana.ovo je treci put da dobijam,a nema smisla na koliko dana stize..
a tek sto su mi obilne,to je strasno,kao odlive da imam prva dva dana..strasno,tako mi nikad nije bilo..jesu bili i ranije bolne i obilne,ali ne ovakouser posted image

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 586
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
12.10.2012 21:56:40   
Bebilina
Sa cerkom posle 7 meseci (dojena 14, od 6-og meseca kasice), a sa sinom evo 2.5 meseca i (kuc-kuc) nema je.

< Poruku je uredio Bebilina -- 12.10.2012 21:57:40 >


_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 587
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
16.10.2012 11:16:06   
aleksandrova
evo danas tacno 42 dana od porodjaja i ja sam dobila pa sam kontaktirala dr. i kaze da je to user posted image posto su mi lohije prestale pre oko 2 nedelje...a mleko tece kao iz cesme...bila sam se uplasila da mi slucano ne nestane al kaze dr. da ne mora nestati i cak je lakse bebi i brze se najede kad imam...inace smo bili na cici pola sata sat juce i jutros se najede za 10min i spava oko 3h mislim da je sita

_____________________________

mozak mi je otiso na odmor

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 588
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
20.10.2012 22:15:42   
jovana13
posle prvog porodjaja lohije su trajale 2nedelje a dobila sam posle skoro 3 mes od porodjaja,bilo je mnogo obilno primala sam inekcije za zaustavljanje i pila neke kapi. Sad su lohije trajale 4ned pa verovatno zbog anestezije i operacije koju sam imala mesec dana od porodjaja, krenuo rozikast sekret 10dana. Evo upravo sam dobila, 8ned od porodjaja. Tj pre 10dana sam se otarasila od uloske,kad ono opet user posted image

_____________________________

Hodaj,nebo strpljive voli... Hodaj,mozda se ipak sve u dobro pretvori......

(odgovor članu aleksandrova)
Direktna veza do poruke: 589
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
24.10.2012 14:52:54   
Zemunka85
Meni su lohije prestale 2 dana po izlazsku iz porodilista. Izivela sam diiiiiiiiiiiiivno 35 dana i onda dobih 40 dan od porodjaja. I ajd. Ali dobih OPET posle 2 nedelje .. doduse .. nesto traljavo.
UZAS UZAS UZAS!

Oba puta mi se desna dojka dan pred dobijanje upalila.

< Poruku je uredio Zemunka85 -- 24.10.2012 14:53:26 >

(odgovor članu jovana13)
Direktna veza do poruke: 590
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
24.10.2012 17:19:30   
magnetic
Meni je patronazna rekla da bilo kakvo krvarenje u prva tri meseca posle porodjaja su lohije,a ne menstruacija

Tj. nije rekla meni nego svim zenama u skolici za trudnice

< Poruku je uredio magnetic -- 24.10.2012 17:22:23 >


_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 591
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
24.10.2012 17:30:40   
magnetic
Inace,evo mi usli u deseti mesec a kod mene jos nista.Zato sluzi na izvoz.Kada mi je trebala morala sam piti cajeve da je dobijem,a sada imam utisak da sam stalno plodna i da stalno imam ovulaciju.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 592
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
25.10.2012 16:27:54   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Unina mama

Meni ciklusi nikako da se regulisu, gori su nego sto su bili pre trudnoce, prvu menstruaciju posle porodjaj sam dobila 13 maja, paa u junu nista, pa u julu 2x, pa avgust nista, i evo cekam septembar...jos uvek dojim, isla kod ginekologa kaze sve u redu, znam da trudna ne mogu biti, nego me brine da nije neki poremecaj hormona.user posted image

moji ciklusi su i dalje nenormalniuser posted image , evo oktobar nista, opet je preskocilo mesec dana , sada cekamo 12 novembar da vidimo sta ce biti, i da, jos uvek dojim ...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 593
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
25.10.2012 16:49:59   
pandina
UM, i kod mene je tako, dobijam svakog drugog meseca, a dojim i ja.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 594
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
25.10.2012 16:54:57   
Anoniman
Pandina utesila si me, znaci nisam jedini slucajuser posted image , imam zasticene odnose, ali svaki mesec kada je nema se istripujem...

(odgovor članu pandina)
  Direktna veza do poruke: 595
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
27.10.2012 15:10:09   
ana77
Tacno cetiri nedelje posle porodjaja - eto user posted image . Bas sam lucky... user posted image user posted image user posted image A dojim, samo da mi mleko ne presahne od toga... Jel to uopste povezano? 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 596
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
27.10.2012 15:15:57   
caca81

IZVORNA PORUKA: ana77

Tacno cetiri nedelje posle porodjaja - eto user posted image . Bas sam lucky... user posted image user posted image user posted image A dojim, samo da mi mleko ne presahne od toga... Jel to uopste povezano? 

Jesi baksuz...uostalom kao i ja...ali da ti kažem da dojenje nema veze sa ciklusom...možda će beba biti malo više razdražljia tokom tvog ciklusa..ali mleka će biti dovoljno.user posted image

(odgovor članu ana77)
Direktna veza do poruke: 597
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
27.10.2012 17:16:37   
ana77
Nadam se da je tako :-)!!! Jos sam i inace u uloscima posle porodjaja, pa mi nesto ne pada tesko ali ipak smara... 

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 598
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
5.11.2012 22:20:25   
magnetic
I evo 9 meseci i 2 nedelje nekon porodjaja stigla mojauser posted image .
A nekako sam sad vec i jedva cekala.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu ana77)
Direktna veza do poruke: 599
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
5.11.2012 22:26:29   
pandina

IZVORNA PORUKA: ana77

Tacno cetiri nedelje posle porodjaja - eto user posted image . Bas sam lucky... user posted image user posted image user posted image A dojim, samo da mi mleko ne presahne od toga... Jel to uopste povezano? 


Meni nije uticalo na dojenje. Vec dva meseca ima od prve user posted image . SAmo sam primetila da mu tih dana iskacu neke bubuljice po licu.

(odgovor članu ana77)
Direktna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prepucijum - šta roditelji dečaka treba da...
Gotovo svi dečaci su rođeni sa uskim prepucijumom koji je spojen s glavićem. To je normalno fiziološko stanje i nije raz...
Kako odabrati imena za blizance?
Biranje imena za blizance može vam zadati duplu glavobolju! Spremili smo nekoliko saveta koji vam mogu pomoći.



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here