|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
22.8.2013 21:38:55   
dunja RR

Ja sada čitam "Katarinu" od Anje Seton, istorijski ljubavni roman, zasnovan na istinitoj priči sa dvora stare Engleske. Obiman je roman, tek sam stigla do 100 strane (ima još čini mi se preko 600), ali divno napisan. Preporuka!

Na moru sam pročitala "samo" jednu knjigu, ipak mi je Parga suviše živa za čitanje, za razliku od Skiatosa npr. Ali luda američka knjiška kao stvorena za more - Džemajma Džej, autorka Džejn Grin.

"Džemajma ima koji kilogram viška. Zapravo, oko pedeset kilograma viška. Njene vitke cimerke prema njoj se ophode kao prema služavki, dok je njena manje talentovana, ali lepa koleginica bolje plaćena. Ovo su samo neki od razloga zbog kojih Džemajma jedinu utehu nalazi u hrani. Dodajte ovome i činjenicu da je zaljubljena u svog šarmantnog, zgodnog i nedostižnog kolegu Bena i shvatićete da su Džemajmi hitno potrebne promene u životu. Kada preko Interneta upozna Breda, poželjnog holivudskog neženju, Džemajma dobija savršenu priliku... Ovo je priča o pokušajima jedne mlade žene da postane onakva kakva je oduvek želela da bude i koja na svome putu uči bitne lekcije o privlačnosti, zavisnosti, značaju prave ljubavi i, naposletku, najbitnije od svega - ko je ona zapravo."

Isto preporuka, pogotovo ako mršavite :D

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 776
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
29.9.2013 16:52:42   
Figaro88
Procitala Lovac na zmajeve,toliko sam plakala na jednom delu da sam morala juce da prekinem pa sam danas zavrsila.Bas zato izbegavam ovakve knjige u poslednje vreme i kupujem samo neke lagane,ne moras uopste da ukljucujes mozak dok ih citas.
U utorak cu do biblioteke da uzmem i Hiljadu cudesnih sunaca......

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 777
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
29.9.2013 16:55:49   
Figaro88
E da,i knjiga Prvo stanje-Šinejd Morijarti,za nas iz crtica po meni odlicna,kao da sam ja napisala celu knjigu,a i nastavci su isto tako dobri...

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 778
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
29.9.2013 17:15:51   
dunja RR
Ja sam dobila od Lagune "Trkača na duge staze", simbolično za moj život i borbu, kako su se samo setili :) Kažu da je odlična, ali nisam još počela da je čitam, još nisam završila Katarinu.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 779
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
29.9.2013 17:25:32   
Lu
IZVORNA PORUKA: Figaro88

E da,i knjiga Prvo stanje-Šinejd Morijarti,za nas iz crtica po meni odlicna,kao da sam ja napisala celu knjigu,a i nastavci su isto tako dobri...

I meni su se sve tri svidjeleuser posted image
Ja sam čitam "Stepskog Vuka" Herman Hese

< Poruku je uredio Lu -- 29.9.2013 17:27:23 >


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 780
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
30.9.2013 21:23:47   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Figaro88

Procitala Lovac na zmajeve,toliko sam plakala na jednom delu da sam morala juce da prekinem pa sam danas zavrsila.Bas zato izbegavam ovakve knjige u poslednje vreme i kupujem samo neke lagane,ne moras uopste da ukljucujes mozak dok ih citas.
U utorak cu do biblioteke da uzmem i Hiljadu cudesnih sunaca......


Isto sam plakala kao beba i isto sam prekinula citanje kao i ti i onda zavrsila u cugu knjigu. Hiljadu cudesnih sunaca mi nije ni priblizno dobra kao Lovac na zmajeve. Ja volim knjige o prijateljstvu (uvek napomenem knjigu koju smo citali u osnovnoj Decaci Pavlove ulice, moja omiljena knjiga i dan danas i sad kad bih uzela tu knjigu da citam opet bih plakala)

Toplo preporucujem Alijenistu i papagajevu teoremu. Sjajne knjige. I preporucujem Kratka istorija bezmalo svacega od Bila Brajsona (imam par njegovih uglavnom su u originalu ok al sa prevodom bas i ne jer se dosta izgubi a on se igra s recima) ali ova kratka istorija moze komotno da se cita po par strana na dan i tako da je citate pola godine a vrlo je zanimljiva.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 781
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
30.9.2013 21:26:40   
viking
Ovo i ja imam, i stvarno je super, posle sam kupila još dve njegove knjge ali ova je najbolja.

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha
I preporucujem Kratka istorija bezmalo svacega od Bila Brajsona (imam par njegovih uglavnom su u originalu ok al sa prevodom bas i ne jer se dosta izgubi a on se igra s recima) ali ova kratka istorija moze komotno da se cita po par strana na dan i tako da je citate pola godine a vrlo je zanimljiva.



_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 782
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
30.9.2013 21:35:56   
Наташица
не знам је ли неко препоручио већ, али мени је ок "Колиба".
није сад нешто спектакуларно, али навела ме је на размишљање о Богу, обзиром да нисам неки вјерник, а ни невјерник.

_____________________________

"timeo hominem unius libri"


(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 783
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
30.9.2013 21:49:22   
Misha i Ljisha
Meni se nekako Koliba nije svidela. Ne znam. Ja verujem u Boga i jesam vernik ali me nije iskreno bas drzala knjiga. Inace Od Bila Brajsona preporucujem Notes from a big country

(odgovor članu Наташица)
Direktna veza do poruke: 784
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
1.10.2013 10:42:56   
pipi_coco
Bil Brajson Kratka istorija bezmalo svačega user posted image

Trenutno čitam "Kopile Istambula" pisac: trenutno nemam pojma,kad se sjetim javit ču, uglavnom zanimljiva knjiga

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 785
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
17.10.2013 9:44:48   
hanka

IZVORNA PORUKA: Figaro88

E da,i knjiga Prvo stanje-Šinejd Morijarti,za nas iz crtica po meni odlicna,kao da sam ja napisala celu knjigu,a i nastavci su isto tako dobri...


Procitala sam Vanredno stanje a prvu knjigu trazim svuda po gradu i netu i nikako da je nadjem,pa ako je neko ima i ako moze,da mi posalje fotokopiju user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 786
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
28.10.2013 22:04:57   
lokica77
Za mene losa knjiga ne postoji, volim sve zanrove i citala sam sve sto mi padne u ruke, ali postoji jedna knjiga koju godinama unazad ne ispustam i koju citam iznova i iznova i uvek mi je pri ruci...to je Ducicevo BLAGO CARA RADOVANA

_____________________________

Ako ne ide po planu, ide po sudbini...

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 787
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
28.10.2013 22:40:04   
dunja RR
Ja je uzela danas iz biblioteke :)

Počela sam sa čitanjem, javljam utiske kada završim.

IZVORNA PORUKA: viking RR

Ovo i ja imam, i stvarno je super, posle sam kupila još dve njegove knjge ali ova je najbolja.

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha
I preporucujem Kratka istorija bezmalo svacega od Bila Brajsona (imam par njegovih uglavnom su u originalu ok al sa prevodom bas i ne jer se dosta izgubi a on se igra s recima) ali ova kratka istorija moze komotno da se cita po par strana na dan i tako da je citate pola godine a vrlo je zanimljiva.





_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 788
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
29.10.2013 10:01:22   
Misha i Ljisha
jao citaj je polako, ali bas polako. sve je zanimljivo. Ma sve, cinjenice o naucnicima kakve su bili naravi, o dinosaurusima, o vanzemaljcima (to mi je bas bilo smesno u fazonu tinejdzeri vanzemaljci nemaju pametnija posla vec da ostavljaju utisnute znake u poljima na nasoj planetiuser posted image ) ma samo polako i ne zuri knjiga je zanimljiva. Ja mislim da sam u njoj uzivala sigurno jedno tri meseca. To nije knjiga po meni koja treba da se cita u dahu vec polako

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 789
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
29.10.2013 10:08:47   
dunja RR
Počela sam sinoć, za sada obećava :)

E sada, pošto je iz biblioteke, kod mene mogu maks da ja držim 2 meseca (sa dva produžavanja telefonom), tako da to mi je što mi je user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 790
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
3.11.2013 15:26:43   
vikiveki
Ja sam se oduševila sa zadnjom knjigom Haleda Hoseinija ,,A planine odjeknuše,, ima odličan stil pisanja.Događaji o kojima piše jesu potresni,ali takav je život...mi možemo pretpostaviti samo kako je bilo u Avganistanu za toliko godina građanskog rata
Posle ove pročitala sam i ostale njegove knjige

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 791
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
3.11.2013 17:25:46   
MTS064
Jel neko preporucio vec "Ringispil" od Bacicke?

Ma koliko god imali neke predrasude o piscu, ova knjiga je divna, svakako je vredi procitati.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 792
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
3.11.2013 20:43:41   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: MTS064

Jel neko preporucio vec "Ringispil" od Bacicke?

Ma koliko god imali neke predrasude o piscu, ova knjiga je divna, svakako je vredi procitati.

Ja nisam još čula za tu knjigu...sada znam

(odgovor članu MTS064)
Direktna veza do poruke: 793
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
8.11.2013 14:41:04   
anajid
Sinoc sam zavrsila drugu knjigu od Zarka Lausevica.Ta tragicna sudbina koja ga je zadesila,toliko me je dirnula...Sinoc sam se isplakala ne pamtim kad sam toliko plakala.Taj poslednji susret sa ocem.....Uzas,kako je okrutan zivot ponekad,jedva sam sinoc zaspala od muke.user posted image user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 794
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
8.11.2013 14:57:27   
bubulence
hm, ja sam juce pocela da citam drugu i mogu reci samo -obecava- user posted image .
kada sam procitala prvu par dana sam bas bila pod jakim utiskom, kao da sam sve prozivljavala sa njim. mnogo dobra knjiga, a za drugu cu tek javiti...

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 795
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
8.11.2013 15:02:04   
Sanjica26 RR
Bubi ej bre gde si ti? Nedostajesuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 796
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
8.11.2013 15:07:52   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Bubi ej bre gde si ti? Nedostajesuser posted image


user posted image user posted image
pa kad si otisla u tromesecja bez mene user posted image .
ajde kuckam ti na face da nas ne peckaju ovde sto masimo temu

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 797
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
8.11.2013 16:01:25   
vikiveki
Ja se sada bacila na čitanje Madam Bovari,dala mi koleginica dok sam na bolovanju da čituckam po malouser posted image Videćemo kakva je...user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 798
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
9.11.2013 18:14:00   
NadaR
Delirij - Lauren Oliver ,pa nastavak Pandemonij

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 799
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
21.11.2013 17:47:49   
Lu
Pa dobro jel neko pročitao 50 nijansi ?
Ja sam pročitala sve tri knjige u 10 dana a imaju 450-500 stranica, znači držalo me ko ludu, neću više ništa reći dok se još neko ne javiuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here