|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Doniranje jajnih celija
16.12.2013 19:24:24   
Verolina
Ja bih je donirala svakom drugom sem sestri. Ali zato hvala bogu postoje drugi donori.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Doniranje jajnih celija
3.6.2014 19:51:19   
Gynem Prag
Poštovana, molim Vas da se javite marketingu Ringeraje preko maila marketing@ringeraja.rs, za sve dalje dogovore oko oglašavanja na našem portalu!!!

U suprotnom reklamiranje je strogo zabranjeno!



< Poruku je uredio lesica RR -- 3.6.2014 19:52:11 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Doniranje jajnih celija
3.6.2014 19:55:38   
Gynem Prag
Poštovana, molim Vas da se javite marketingu Ringeraje preko maila marketing@ringeraja.rs, za sve dalje dogovore oko oglašavanja na našem portalu!!!

U suprotnom reklamiranje je strogo zabranjeno!


Poslednja Vam je opomena, nakon ovoga ću morati da Vas udaljim sa portala!!!


< Poruku je uredio lesica RR -- 3.6.2014 19:56:19 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Doniranje jajnih celija
1.7.2014 18:07:42   
lidoje
nekom nepoznatom bih donirala, sestri ne i obrnuto. A da prisiljavam muza nesto sto ne zeli?- mozda bih dobila dijete, ali bi sigurno izgubila muzauser posted image

(odgovor članu Gynem Prag)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Doniranje jajnih celija
1.7.2014 18:20:50   
Verolina
Slazem se. Ti odnosi-moji, tvoji , nasi, nikako mi ne odgovaraju.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu lidoje)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Doniranje jajnih celija
1.7.2014 19:54:35   
17 joka
i moje misljenje je identicno user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Doniranje jajnih celija
22.1.2024 19:15:16   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Zdravo zene, 
Kako je donacija jajnih ćelija i spermatozoida kod nas krenula skoro, ima veoma malo iskustva o tome pa zato otvaram ovu temu, kako bi smo delile svoja iskustva. 
Da li bi neka koja je prosla kroz taj proces, podelila sa nama kako to sve ide, koliko dugo se ceka na uvoz donorskog materijala, kakva je priprema? 
Pozdrav



IZVORNA PORUKA: 17 joka

Donacija je pocela jos pre   godinu dana , prvo idu regiszracija i prijava preko e uprave gde dobijate termin za komisiju  , na komisijama postoje  savetodavne komisije i sve regularno kao i kod drugih   za komisiju skupljate svu potrebnu dokumentaciju i nosite sve sto imate od ranije da vas nebi vracali na dopunu.Tu   birate i kliniku u kojoj zelite da radite postupak . Potom cekate  pozivno pismo i idete na konsultacije.
Tad se obavlja administrativni deo i eventualni dohovor oko postupka.Za materijal se ceka  zavisno   u koju grupu  upadnete mesec  dva  tri.Postupak tece uobicajeno kao i svuda. Terapije su individualni.E sad  ja nemam problem da pricam o tome ali zasto vi  postavljate pitanje kao anoniman a neko   treba  dapise  svoje iskustvo pod nicom ili imenom   . Za sve sto treba tu sam  pozdrav i srecno.



IZVORNA PORUKA: Anoniman

Mislim da je najmanje bitno da li je anonimno ili ne, verovatno svako ko pise anonimno ima svoj razlog za to.
Evo ja mogu da napisem da sam komisiju prosla jula,  donorku izabrala pocetkom novembra i sada cekam na pristizanje jajnih ćelija.  Da kod prve donorke nije bila uspešna stimulacija pa sam birala drugu. I da sam dobila kao pripremu cikloproginovu.
Konkretno, ima veoma malo povratnih informacija o uspešnosti i rezultatima što se tiče donacije kod nas, pa se nadam da ćemo ovde podeliti iskustva.



IZVORNA PORUKA: 17 joka

Niste upravu  sto se toga tice  ocekujete iskustvo   drugih javno da pricaju a vi se krijete...Elem previse iskustva imam za evo 13g  predhodne smo postupke radili u Pragu svaki neuspesan. Prosle godine 31 januara komisija  7 februara dopuna   pocetak marta  konsultacije   krajem marta birali  donora radili donaciju spermatozoida pa u julu krenuli u postupak.30 jula nas dugogodisnji san postaje java.Elem donacija jc  dobijate u paketu 6 jc  uspesnosti ima  procentno malo se zna pa se   podaci tesko  sakupljaju.Bavim se i tim ali eto bas sa te strane anonimnosti i ostalog imamo  problem i toga da se ljudi stide i  cute i kriju.
Zelim vam da uspete iz prve puno srece i uspeha🍀



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Doniranje jajnih celija
22.1.2024 19:45:57   
Anoniman
Čestitam Vam na uspehu, drago mi je da ste uspeli posle tolike borbe, svaka cas_t na istrajnosti🙏 Zapravo se kod jajnih ćelija dosta spekuliše o njihovom kvalitetu, uglavnom su iskustva negativna. Pa se nadam da ćemo ovde to demantovati. Svakako cu napisati svoje iskustvo kad jajne ćelije budu stigle i kad budem odradila transfer.Hvala vam na lepim željama 

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 83
   RE: Doniranje jajnih celija
22.1.2024 20:13:11   
17 joka
Nazalost su   slabi sa uspehom jc. I ovde i  svudaImam  iskustvo i sa tom vrstom donacije   tako da sve znam.  Najiskrenije zelim da nam napiset_e jedno divno i uspesno iskustvo 🍀🍀🙏🙏

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Doniranje jajnih celija
22.1.2024 21:24:08   
Anoniman
Meni ce ovo biti prva vto uopste, nisam radila ni sa svojim ni sa doniranim celijama do sada. Svakako se nadam uspehu, a nadam se da cu cuti i druga pozitivna iskustva 😊

(odgovor članu 17 joka)
  Direktna veza do poruke: 85
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Da li smo zaista prestare za trudnoću nako...
Ne želite bebu posle 35.? U redu, ali nemoj reći da si stara! Postoji bezbroj razloga za rađanje dece posle trideset pet...
Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here