|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
30.5.2013 20:51:05   
Meisje
Jano bajkovito! Svaka cast!

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
30.5.2013 20:57:11   
janabons
Meni, Mini, hvalauser posted image

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
30.5.2013 21:32:39   
anci kv
meni se bas dopada!!!jao sta bih ja ubacila sve u sobicu al svega imamo nepunih 8 kvadrata

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
19.7.2013 8:59:36   
doktorkakristal
ANCI jesi li uzela komodu,ja sam nesto bas za nju,cinimi se da olaksava presvlacenje zbog polozaja meni ionako losa kicma,videla sam neku kosta 16 000 mada cu jos da pogledam

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
19.7.2013 9:11:27   
Peace*
Koleginica je trudna i pravi za bebca ovo:

user posted image

Mnogo mi se dopada.

Odmah je uzela dušek 140x90, i prednja stranica ogradice se skida. A ispod celog elementa se nalazi fioka u koju može dušek dužine 200.

Kod nas na tržištu ne može da se kupi, a njoj stolar sa materijalom uzima 28 000 din.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
19.7.2013 9:14:05   
doktorkakristal
Prelepo je ,ali je meni problem sto cu se seliti kopd mojih pa mi treba nesto sto se lako rasklapa i prenosi

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
19.7.2013 9:17:47   
Peace*
Ma opušteno, nisam zbog tebe napisala, nego mi se dopalo kad mi je pokazala, pa sada kada sam videla temu sam se setila da vam nisam pokazala. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
19.7.2013 9:38:12   
Trcosava
Doco, ja sam u Ikei uzela nešto za nekih 20€ čini mi se. Peace, ti si isto to uzela, ako me sećanje ne vara.

Fora je bila što je Ana to brzo prerasla - pa smo jedan deo odsekli da mogu noge da joj vire user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
19.7.2013 9:38:47   
Ivanka 75
Ja sam koristila samo onu podlogu za presvlačenje, samo je stavim na sto u sobi gde je presvlačim (tj sto na kome je komp je veliki pa ima mesta i za podlogu), tako da me koštalo nekih 1500din, a iskoristila sam za sve pare, najpametnije stvar koju smo kupili pored prenosivog krevetića.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
19.7.2013 9:55:56   
adulence
komodu nismo uzimali jer nam nije trebala a podlogu smo uzeli i to onu tvrdu pa nam je yakacena na krevetcu....yivela podloga

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
19.7.2013 10:04:39   
Peace*

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Ja sam koristila samo onu podlogu za presvlačenje, samo je stavim na sto u sobi gde je presvlačim (tj sto na kome je komp je veliki pa ima mesta i za podlogu), tako da me koštalo nekih 1500din, a iskoristila sam za sve pare, najpametnije stvar koju smo kupili pored prenosivog krevetića.


Ja sam sa drugim detetom stavila podlošku na veš mašinu, ovo što Trća spominje nisam ni sklapala.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
19.7.2013 15:31:24   
anci kv
jesam doco.imas sliku na preth.strani.samo kod nje nema rasklapanja,ja sam je iz kg doterala u komadu.ali masa stvari je stala u nju

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
19.7.2013 15:39:05   
doktorkakristal
Moracu jos da pogledam sta ima po gradu u sustini mi je bitno da se ne savijam e sad nemam gde da stavim samo podlogu kad razmislim mada bi me jeftinije kostalo

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
20.7.2013 15:53:58   
ivaMark
I mi imamo komodu i podlogu za presvlacenje a ispod je kadica za kupanje i ne mogu da zamislim kako bi nam bilo bez nje! Soba nam ima malo manje prostora, tj taman dovoljno i ne znam kako bih je kupala i gde da nemam kadicu u kompletu sa komodom..posle kupanja je izvadim i pravo na deo sa podlogom...Odlicna stvar! user posted image

< Poruku je uredio ivaMark -- 20.7.2013 15:54:39 >

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
3.10.2013 22:31:58   
lesica
Ja sam imala onu podlogu što se stavlja na krevetac, a komodu uopšte nisam kupovala, tj imali smo neku ne dečju komodu koja se pretvorila u komodu za L

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
19.1.2014 17:18:27   
Jole84
Devojke kažite mi koliko otprilike stvarčica ima beba,nemam predstavu user posted image Pošto nemam mesta u sobici,mislila sam da ne uzimam komodu,nego jedan ormarić i da tu stavljam sve njeno,da iskoristim prostor,a pult da kupim zasebno i stavim na krevetac. Šta mislite?

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
19.1.2014 17:45:07   
doktorkakristal
JOLE meni nije sve stalo u komodu,tako da je neki ormancic sjajna ideja .Komodu sa podlogom i kadicom sam kupila e sad neko moje iskustvo je da : Kadica je glupost ziva dete u onome sam kupala dok joj pupak nije otpao ,znaci dok sam je kupala preko ruke,zato sto je na sred kadice neki ispupcen deo i za bebu bukvalno nema mesta,u svakom slucaju smo morali novo korito,podloga je odlicna vrsi funkciju i dalje mada bi bilo jos bolje da je jos malo sira,komoda ko komoda nije losa u njoj drzim stvari koje trenutno nosi,ostalo je popakovano po kesama i sklonjeno,sve u svemu ko moze bolje da kupi neku podlogu siru koja se montira na krevetac,a umesto komode ormaric sa ecim prostorom,i naravno normalno korito da se beba lepo brcka

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
19.1.2014 18:01:42   
Jole84
Dr hvala ti user posted image Tako sam i mislila,da u komodu ne može sve da stane,al svi me ubeđuju da je beba mala,samim tim male i stvarčice itd. Pošto imam prostora da biram između ta dva,onda bolje da uzmem nešto s većim prostorom. Koliko sam razumela podloga ima dole neke pričvršćivače,uzmem dimenziju širine kreveca i to je to?

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
19.1.2014 18:05:14   
serpica
Ja sam sama pravila komodu jos kad se Tara rodila i sad koristim za Tomu,ima tri fioke dve plice i zadnja duboka.U prve dve stavljam stvari u poslednjoj pampers,maramice i ostale stvari.Gore imam sundjer oblozen musemom i tu presvlacim dete.Slikacu sad pa cu da vam postavim slike.Ispalo mi jeftino a super mi sluzi.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
19.1.2014 18:30:27   
serpica
user posted image
ovo je Tomina sobica,mala,oko 10 kvadrata
user posted image
ovo je iz drugog ugla,pored kreveca je taj pult za presvlacenje
user posted image
ovo su police na drugom zidu za razne sitnice
user posted image
i na kraju pult,ovo ispod je sunjder debljine 8 cm oblozen musemom a sa strane je izdignuto oko 10cm da sundjer ne bezi prilikom presvlacenja.Odozgo moze bilo sta da se prekrije da bebi bude udobno.S obzirom da je mala sobica gledala sam da sve nekako uklopim.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
19.1.2014 18:39:28   
Jole84
Šerpi super je pultić mom budućem zetu user posted image A i za policu se isto razmišljam,moraću da napravim neku,jer ako uzmem ormarić,onda neću imati gde da stavljam te džidžamidže.

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
19.1.2014 19:07:54   
New Mom
Serpi bas lepo izgleda.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
19.1.2014 23:29:50   
madre
joj, serpice, bas je slatka i lepo skockanauser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
19.1.2014 23:48:56   
serpica
hvala devojke,to nam je najmanja soba u stanu nalazi se pored nase spavace ali nemam dobar ugao da je uslikam.inace i seke su nam tu porasle a evo sad i bata,menjamo samo posteljinu i stikere na zidu.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
20.1.2014 0:10:17   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: Jole84

Devojke kažite mi koliko otprilike stvarčica ima beba,nemam predstavu user posted image Pošto nemam mesta u sobici,mislila sam da ne uzimam komodu,nego jedan ormarić i da tu stavljam sve njeno,da iskoristim prostor,a pult da kupim zasebno i stavim na krevetac. Šta mislite?


mi smo bas ovako uradili. imamo orman, uzan, ali visok sa nekih sest polica, dubine oko 50 cm i tu mi stanu sve njene stvari, a kupili smo podlogu za presvlacenje koja se stavi na krevetac (poput ovog http://shop.aksa.rs/primi-sogni-pult-bebe-uno-sleepy-grigio.html ), nju i dalje koristimo (kunem se u nju koliko mi znaci). pogresila sam sto nisam uzela krevetac za fiokom jer bi mi tu stajala posteljina i eventualno skafanderi i jakne kad ih ne nosi, ali smo dobili bas lep krevetac pa nisam htela da kupujem.


(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here