|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  78 79 [80] 81 82   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
27.1.2014 23:07:49   
Didy

IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: lanajelena

Uvek cu da glasam za nekog ko je ostavio godine na ovom forumu,ovog puta je to bila NM drugi put ce biti neko drugi,uvek su tu bili klanovi ali mi je opet draze da izgubim od nekog naseg sa foruma nego od nekog ko je tu zbog nagrade user posted image


ljudi moji lanajelena kad ovako sroci meni ne preostaje nista drugo sem da potpisem izjavu user posted image


E, ovako, moram još i ovo da prokomentarišem - Apsolutno se ne slažem sa ovim napisanim. Ne smatram da evo npr. ja koja slobodno mogu reći da se računam u stare i aktivne članove i po datumu prijave i po broju postova, imam veće pravo od nekoga ko ima hiljadu ili 500 ili 100, pa čak i 2 posta da osvoji nagradu. I ne smatram da u nagradnim igrama treba da učestvuju samo članovi sa većim brojem postova i dužim stažom, jer forum nije naš lični, iako se prva ja osećam ponekad kao da jeste koliko ga volim i koliko vas s kojima se kuckam volim.
Druga stvar, ja se uvek trudim da ne budem pristrasna, i u životu i ovde na forumu. Mislim da sam to naučila u školi sa đacima gde mi nikad nije bilo važno čiji je neko, kakvu je ocenu imao kod učiteljice, kako je uradio prethodni kontrolni, kako se obukao, kakav je moj lični stav prema njemu... Meni su svi u učionici isti i jednaki i najdraže bi mi bilo da na kontrolnom kad ga pregledam ne stoji ime i prezime, već da bude anonimno. Znači ja neću glasati u nagradnoj igri za nekoga s kim se razumem, već stvarno za najbolji predlog. I zato volim anonimne nagradne igre. Eto, odatle je krenuo moj komentar, pomalo šaljiv, prosto sam htela da provučem neki svoj stav, nevezeno za osobu i osobe koje sam citirala, ni slučajno ne misleći da ih uvredim ili ražestim. Čak sam mislila da će na neki način razumeti jer ih poznajem lično, neke već više godina i da se neće uvrediti, no izgleda da sam se prevarila.



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 1976
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
27.1.2014 23:38:24   
Klarita
Ja ne razumem da se svadjate oko kreme od 485dinuser posted image
Znam da cete reci da nije vazna "velicina" nagrade, vec principi i tralalalala...ali ne razumem,zaista, cemu kampanje i promocije ako se unapred zna pobednik (ili naslucuje).
Didy sam razumela,zao mi je sto druge nisu...ali ne razumem ...sta sad, mi koji nemamo ekipu sa kojom smo extra mega giga onda nemamo ni sanse da osvojimo bilo sta.Ucestvovala sam i pokajala se.
Pa, zar nije to ono sto vam se gadi u zemlji Srbiji o cemu toliko pisete???

Umesto glasanja za pesmice, crteze, komentare... neka se uvede neki kviz znanja, koji ce se raditi on line u odredjeno vreme,pa neka najvestiji pokupe sponzorske nagrade i zbor. Eto to je moj predlog. Hvala.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1977
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
28.1.2014 8:01:54   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: Didy


I ne smatram da u nagradnim igrama treba da učestvuju samo članovi sa većim brojem postova i dužim stažom, jer forum nije naš lični, iako se prva ja osećam ponekad kao da jeste koliko ga volim i koliko vas s kojima se kuckam volim.




Da, ti smatras da treba da glasaju dupli nalozi sa po jednom postom user posted image
user posted image Ma bravo!

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 28.1.2014 8:02:54 >

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1978
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
28.1.2014 9:31:16   
Didy

IZVORNA PORUKA: Klarita
sta sad, mi koji nemamo ekipu sa kojom smo extra mega giga onda nemamo ni sanse da osvojimo bilo sta.Ucestvovala sam i pokajala se.
Pa, zar nije to ono sto vam se gadi u zemlji Srbiji o cemu toliko pisete???

I ovo sam htela da spomenem, ali sam odustala upravo da se ne bismo rasplinuli. Ali to jeste poenta. To je isto ono kako neko u Srbiji dobije posao, samo ako ima ekipu.
ASN, neko ko se učlanio na forum zbog nagrade (što da ne, cilj foruma je da ima što više članova i na razne načine se trudi da ih bude što više, pa i nagradnim igrama) nema ekipu i može "ravnopravno" da se bori samo ako uključi tetku, babu, ujnu, drugarice... da glasaju. I to je u cilju forumu. E, sad, ako je s iste adrese otvoreno više naloga, to će već proveriti moderatori i zbog toga ne treba da se uzrujavamo. I ne znam što se osećate prozvanim i što imate potrebu da se branite. Ja sam iznela svoj stav i odavno ga podigla s nivoa ličnog, tj. nije ni bio na nivou ličnog.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 1979
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
28.1.2014 9:53:39   
Verolina
U 90% glasanja sam znala za koga glasam, ali su sticajem okolnosti to bili i najbolji izbori. Ja to nisam posmatrala nikada kao neku teoriju zavere, jer je na kraju uvek bio bitan rezultat-neko dete se vozilo u kolicima, nosilo u kenguru i sl...I bilo je srecno i ono i njegova mama. Sa druge strane, nikada nijedan skoro aktiviran clan foruma nije odneo prevagu i da budem iskrena, ali potpuno iskrena i meni je draze da neki stari clan foruma dobije nagradu, jer te nagradne igre se i organizuju radi poboljsanja posecenosti forumu i slicno, ako se ne varam. Pa onda nek je dobije onaj ko je tu duze. Ja nemam problem sa anonimnoscu, jer sto se mene tice karte mogu biti potpuno otvorene.
Ali, cisto da znate da nije bas sve na ovom svetu namestaljka, ja sam skoro dobila neku lepu narukvicu kao nagradu, a nisam imala pojma da sam je dobila, Ana RR mi je javila, niti sam zvala nekoga da glasa.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1980
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
28.1.2014 10:06:22   
nata11
Ma kada je pa bilo takmicenja na RR a da ne nastane ludnica user posted image
Normalno da necu glasati za nekoga kada vidim da ima 3 posta.

Najbolje je bilo ono takmicenje za sirupe kada lepo postave pitanje pa ko prvi odgovori on ima najvise glasova. Pa izvolte, ko ima vremena neka sedi, ceka i takmici se. A kvota za takmicenje bi i te kako trebala da postoji. Zasto bi nagradu uzeo neko ko se samo zbog nje registorvao ovde a redovne, aktivne clanice izvise.

P.S. Nego jel mogu RR-ovke (sa velikim R) da provere jer imamo neku Android aplikaciju u najavi. user posted image Cisto da bude lakse i brze.


< Poruku je uredio nata11 -- 28.1.2014 10:07:34 >


_____________________________





(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 1981
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
28.1.2014 10:11:07   
lesica
Nato, u ovom trenutku nema još priče o android app, nažalost, kad bude bićete obaveštene.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1982
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
28.1.2014 10:11:33   
Didy
Pa naravno da je i meni draže da neki stari čaln pobedi, a ne neko ko se registrovao samo zbog nagradne igre. I ne mislim da je teorija zavere i stvarno ne mislim da su nameštene nagradne igre, ali ja nikada u anonimnoj nagradnoj igri nisam znala ko je ko. Ali stvarno. Nisam se previše ni udubljivala. A i kada glasam, uvek sam glasala iz srca, bez kalkulisanja, nepristrasno za onaj predlog koji mi je stvarno bio bolji.
Hajde sad dosta rasprave, sve je jasno.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1983
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
28.1.2014 10:14:49   
Verolina
user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1984
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
28.1.2014 10:23:43   
Peace*
Jesam po nekada glasala za nekoga ako me zamoli. Možda sam i ja nekada zamolila user posted image , ne sećam se pa ne isključujem, već dugo ne učestvujem u nagradnim igrama, sasvim slučajno dobih onu knjigu na drvca.
Vi stvarno glasate za korisnika umesto za komentar? U poslednje vreme retko glasam uopšte. A ako glasam, to je iz dokolice, i biram onaj koji mi se najviše dopada, uglavnom za one "sve u stihu, sve u prozi" ili za neki koji me nasmeje.
Nego, hoćete izaći na izbore? user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1985
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
28.1.2014 11:44:39   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Didy
sve je jasno.


Naravno da jeste , ko god ima oci vidi ...
Nije mi samo jasno kako Ti mozes prva da se bunis.. otvorila si jos 20 naloga sa razlicitih kompova (muke velike to uraditi) i onda samo nadzidzala glasove ( nema veze sto se nece racunati to vec i vrapci znaju ali ti ocito ne)) .
Ma glasacu uvek, samo i Samo za stare clanove koji i zasluzuju da odnose nagrade, ali to je glas iz srca i nista namesteno!! Eto...

Prvo ne osecam se prozvanom (ako na mene mislis) nego ne volim da vidim nepravdu ..bas mi bode oci !

Od mene toliko... necu vise ni A o ovome da pisem... evo od ....sad!user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1986
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
28.1.2014 11:46:33   
Peace*
Didy ima 20 naloga!? user posted image Kako postižeš Didy? user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1987
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
28.1.2014 11:48:31   
Anck Su Nmaun
A ne nego svi ovi sa po jednim postom bas sad se SVI set_ili da glasaju za nju user posted image user posted image



< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 28.1.2014 11:49:28 >

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1988
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
28.1.2014 11:55:14   
Peace*
Nisam propratila glasanje, ne znam ni za šta se glasalo, ni koji su bili predlozi. Možda je bila kreativna i zaista najbolja kada posmatraš objektivno kao nov član? U kojoj temi da pogledam?

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1989
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
28.1.2014 12:00:42   
Torbica

IZVORNA PORUKA: Sanchy


IZVORNA PORUKA: Didy

Hajde, dobro, linčujte me! Verovatno ne bih ni odreagovala da baš NM nije komentarisala neregularnosti. Naravno da ne može da se poredi, naravno da je sad sve ovo nebitno, ali po meni princip je princip. Ako je nagradna igra anonimna, kako ti onda znaš koji je njen predlog?

Iskreno upadam kao padobranac,nemam pojma o cemu se radi ali sa ovom poslednjom recenicom se slazem jer sam primetila prilikom neke od prethodnih nagradnih igara da pojedine clanice znaju ciji je post u pitanju i ako je igra anonimna sto mi se uopste nije dopalo pa vise necu ni ucestvovati u bilo kakvim igrarijama,..Tako da se slazem sa Didy u vezi toga a drugo ,kao sto rekoh,ne znam o cemu se dalje pisalo i na konto cega..I da se razumemo nemam nista protiv da svoji podrzavaju svoje kao sto ovde pisete ali nemojmo onda to zvati anonimnom igrom,to je sve..


Vidi se da nemas pojma draga, jer dok god nije otvoreno glasanje VIDI SE ko je sta pisao, crtao..KAd pocne glasanje moderator to prebaci u brojeve, ali opet, ako te zanima zapamtis lako ko je sta pisao. Svaka nagradna igra je otvorena po tri nedelje u proseku!!!!!Dakle, anonimna je od kad pocne glasanje! user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 1990
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
28.1.2014 12:03:05   
Klarita
Tasho, idi, zivota ti KLIK Mozda ja dobijem tvoj glas user posted image , jos nemam nijedanuser posted image

I, dosta vise zene...nece iz straha ljudi glasati.
Nato, nisam bila aktivna kad je bio taj kviz za sirupe,ali slazem se sa tvojim predlogom, da bar brzi prsti pobedeuser posted image

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1991
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
28.1.2014 12:06:46   
Ana RR
Još jedna poruka na temu glasanja i sve ću ih obrisati.


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Nije mi samo jasno kako Ti mozes prva da se bunis.. otvorila si jos 20 naloga sa razlicitih kompova (muke velike to uraditi)



Anck, imaš dokaz da je neko otvorio duple naloge? Ako imaš prosledi mi, ako nemaš molim te da ne širiš dezinformacije.

Zar vi mislite da smo mi budale koje će dozvoliti da se glasovi sa duplih naloga prihvate? Da ne možemo to da proverimo?
Molim vas, pustite nas da radimo svoj posao a vi glasajte za koga želite, to je vaše pravo.

Pravila se neće menjati jer NE MOGU da se promene, mi radimo onako kako nam zakon nalaže. Svako ima pravo da se prijavi i da glasa ali glasovi sa duplih naloga neće biti validni. Kraj priče.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1992
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
28.1.2014 12:08:12   
dunja RR
Torbi, ja mislim da devojke misle na Chicco KLIK, tj, Keprom nagradne igre, koje zaista jesu anonimne, jer su naši stalni korisnici tražili da tako bude (razlog su bile ekipe za glasanje). Kako bi smo izašli u susret korisnicima, prešli smo na anonimnost, mada mi se čini da se tu ništa nije promenilo po pitanju glasanja ..



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 1993
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
28.1.2014 12:10:40   
Anck Su Nmaun
Ana sve ja to znam, ali nisam mogla da precutim kad nas neko ovako grupno proziva.
Izvinjavam se evo moderatorima, ja se vise stvarno necu oglasavati po ovom pitanju.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1994
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
28.1.2014 12:13:19   
Ana RR
Pa problem je što to uopšte nije bilo prozivanje ali eto, ko je kako shvatio.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1995
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
28.1.2014 12:13:43   
Verolina
user posted image Nekako bih razumela da se dele gace cara Dusana ili neki BMWuser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1996
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
28.1.2014 12:24:28   
lesica
Da ne zaboravim, molim vas pre nego da iznosite tvrdnje da li neko ima duple naloge ili ne, prvo potkrepite te tvrdnje dokazima, u suprotnom može da se protumači kao klevetanje.

Zabavljajte se žene, a neke stvarima ostavite onima kojima je to dužnost da kontrolišu. user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 1997
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
28.1.2014 12:30:12   
Štetica

IZVORNA PORUKA: Verolina

user posted image Nekako bih razumela da se dele gace cara Dusana ili neki BMWuser posted image


Najjaca izjava koju je neko napisao na ovoj temi. Vec pet minuta se slatko smejem.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 1998
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
28.1.2014 12:32:14   
serpica
Zene mene su hteli da lincuju kad sam pomenula da se ljudi registruju samo da bi dobili paketic na RR deda mrazu ( koji inace placaju) a kamoli ovo...ja nisam ucestvovala u ovoj nagradnoj igri o kojoj je rec,a nisam ni glasala,( da li je glasanje jos uvek aktuelno? ) ne stignem sve da ispratim.Zao mi je sto uvek dodje do neke svadje kad su nagradne igre u pitanju. Na zalost uvek ce biti novih clanova bas u vreme kad su nagradne igre u pitanju...neko samo za to i koristi forum,opet,na zalost.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1999
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
28.1.2014 12:35:58   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: Verolina

user posted image Nekako bih razumela da se dele gace cara Dusana ili neki BMWuser posted image


vala bas.

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 2000
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  78 79 [80] 81 82   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  78 79 [80] 81 82   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Karavan „Na putu kroz roditeljstvo“ dolazi...
Sledeća stanica karavana je upravo Novi Sad, gde će 25. maja u 11 časova u Kulturnoj stanici Eđšeg građani moći da sa st...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here