|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 46 [47] 48   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
30.4.2014 12:31:11   
Meisje
Soni,a ti,sta radis ovdeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kakve su ti misli,takav ti je zivot

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 1151
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
30.4.2014 13:27:12   
bubulence
lelo odlicno!

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 1152
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
30.4.2014 13:31:33   
lelaigor

IZVORNA PORUKA: bubulence

lelo odlicno!

hvala! user posted image Sad ću da se potrudim da ne brinem da li beta raste pravilno i da se malo opustim! user posted image user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1153
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
30.4.2014 13:50:43   
Linaaaa
user posted image lelaa... koji ti je dc i kada si vadila prvu betu kolika ti je bila tog dc? uzivaj u trudnociiiiiiiiuser posted image

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 1154
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
30.4.2014 13:53:41   
World
Bravo lelo za betu.. user posted image

A i ja sad da povirim, sta vi sve radite u crticama? user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Linaaaa)
Direktna veza do poruke: 1155
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
30.4.2014 13:54:50   
lelaigor
Poslednja menstruacija je bila 23.03.2014. Sad mi je 39dc. Obično mi budu na 32-33 dana, prilično nepravilne. Test sam radila 25.04. i bila je bledunjava druga crtica, isti dan sam radila i betu bila je 269.9, tad mi je bio 34dc. Danas 5 dana kasnije beta je 2864.

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu Linaaaa)
Direktna veza do poruke: 1156
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
30.4.2014 13:56:27   
lelaigor
hvala...ok, onda znači mogu da danem dušom... user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 1157
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
30.4.2014 14:39:25   
superm
Lela, user posted image za betu! Odlicna je! Sad uzivaj i lagano.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 1158
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
30.4.2014 14:46:06   
bubulence

IZVORNA PORUKA: lelaigor

hvala...ok, onda znači mogu da danem dušom... user posted image



dani dusom i ne napadaj muza user posted image .
gde ste devojke? vreme je grozno, ovde grmi, kisa pljusti... mi sutra necemo nigde, dolaze nam drugar i drugarica, porucicemo rostilj i ceo dan otpadati kod kuce...

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 1159
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
30.4.2014 16:34:59   
7marii
Lelo user posted image sad si nasa user posted image
Nego zene pomoc,drugarica radela test,na mestu 2 crtice pojavile se neke roze tackice,kaze posle 1 min. E sad nama izgleda kao negativan ili neispravan zbog tih tackica.Jel imala neka nekad ovakav slucaj.
Kako da vam ubacim sliku?
Nas 3 ga tumacimo vec sat vremena ali nemamo pojma,Pa da cujemo vase misljenje da ne baca pare za novi.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1160
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
30.4.2014 16:37:21   
gogili75
pa jel se vidi crtica

(odgovor članu 7marii)
Direktna veza do poruke: 1161
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
30.4.2014 16:39:54   
7marii
Pa te tackice su bas na tom mestu,iz daleka deluje kao crtica napravljena od tih sitnih roze tackica.Kako da vam ubacim sliku?

(odgovor članu gogili75)
Direktna veza do poruke: 1162
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
30.4.2014 16:55:43   
7marii
user posted image
evo valjda smo uspele

(odgovor članu 7marii)
Direktna veza do poruke: 1163
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
30.4.2014 18:48:17   
viktori
Mozda najbolje da uradi ponovo pa ako opet bude ovako da radi betu. Mislim ja nista ne vidim ovde, al mozda je to uzivo drugacije. Bolje nego da lomi glavu sta je dal je...

< Poruku je uredio viktori -- 30.4.2014 18:49:29 >


_____________________________

Na kraju sve bude dobro. Ako nije dobro, onda nije kraj :-)

(odgovor članu 7marii)
Direktna veza do poruke: 1164
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
30.4.2014 18:52:58   
viktori
lelaigor cestitam!!!!!!

_____________________________

Na kraju sve bude dobro. Ako nije dobro, onda nije kraj :-)

(odgovor članu viktori)
Direktna veza do poruke: 1165
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
30.4.2014 19:04:56   
Linaaaa
Drage moje moja beta je danas 13.3 raste pravilno se duplirala danas je 13dpo. sta vi mislite? pojavilo mi se kao svetlo roze blago krvarenje samo kad se obrisem. sta vi mislite sta to moze biti a nije user posted image ? uzel sam utrogestan da pijem, ja sam ispila jednu kutiju i prestala. mozda sam trebala obe?

(odgovor članu viktori)
Direktna veza do poruke: 1166
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
30.4.2014 19:19:12   
nata11
7mari ja stvarno ne vidim drugu liniju user posted image

_____________________________





(odgovor članu Linaaaa)
Direktna veza do poruke: 1167
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
30.4.2014 19:32:54   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Linaaaa

Drage moje moja beta je danas 13.3 raste pravilno se duplirala danas je 13dpo. sta vi mislite? pojavilo mi se kao svetlo roze blago krvarenje samo kad se obrisem. sta vi mislite sta to moze biti a nije user posted image ? uzel sam utrogestan da pijem, ja sam ispila jednu kutiju i prestala. mozda sam trebala obe?

Lina, bice dobro samo ako je kasni implantat, tip[a 11dpo ili 12dpo.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Linaaaa)
Direktna veza do poruke: 1168
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
30.4.2014 19:49:36   
7marii
Pa ni mi,ja sam joj rekla da je negativan ili neispravan,meni se nikad ove tackice nisu pojavile i ovo sam sad 1 put videla. Kaze da ce posle praznika kod doce ako ne dobije, kasni joj tek 3 dana. Tad ce biti sigurna

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 1169
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
30.4.2014 20:00:58   
mamica 91
Ovakav je bio moj prvi test user posted image i rodila se Una, ja isto nisam znala da li sam trudna ili ne (radila sam dan-dva pre nego sto sam trebala dobiti, na 28 dana su mi ciklusi), posle 3 dana ponovo uradila i opet bila jedva vidljiva, pa posle jos 3 dana radila betu...
IZVORNA PORUKA: 7marii

user posted image
evo valjda smo uspele


(odgovor članu 7marii)
Direktna veza do poruke: 1170
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
30.4.2014 20:10:31   
7marii
Tackice umesto crtice? I bila si trudna ? ostadoh zbunjena,da joj kazem da ipak za neki dan ponovi test?

(odgovor članu mamica 91)
Direktna veza do poruke: 1171
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
30.4.2014 20:10:34   
zece
Linaa super stom se dupla samo moj sovet ti e produzi so utrogestanot stom imas krvarenje stavaj3pati dnevno utrogestan nema steta

(odgovor članu mamica 91)
Direktna veza do poruke: 1172
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
30.4.2014 20:15:09   
bubulence
mari a kada ti treba da dobijes?

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 1173
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
30.4.2014 20:24:01   
7marii
Uh ja sam u akciji jurim O i mm,jadnicko stalno ga napadam pocece covek da bezi od mene user posted image . Imala sam 21.4 danas je 10dc pa sad mi vredni videcu jer cemo da ubodemo user posted image .

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1174
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
30.4.2014 20:25:24   
mamica 91
Da tackice na tom mestu gde inace bude druga crtica... isto kao i na ovoj slici... ja sam prvo mislila da je negativan ili ne ispravan ( mozda je i bio) medjutim ponovim, pojavi se crtica ali isto jeeedva, ali jeedva vidljiva, pokazala mami, ni ona nije bila sigurna i na kraju beta...bila sam trudna user posted image u svakom slicaju ne kosta j puno da ponovi za koji dan ili uradi betu...

I zelim vam svima da sto pre vidite svoje crtice... evo ja vam oslobadjam mesto za trudnice za koju nedelju, pa navalite user posted image
IZVORNA PORUKA: 7marii

Tackice umesto crtice? I bila si trudna ? ostadoh zbunjena,da joj kazem da ipak za neki dan ponovi test?




< Poruku je uredio mamica 91 -- 30.4.2014 20:28:16 >

(odgovor članu 7marii)
Direktna veza do poruke: 1175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  44 45 46 [47] 48   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 46 [47] 48   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here