|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Rekviziti za kupanje
9.10.2012 20:02:58   
nina26
Zene, sta vam je to kupkouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Rekviziti za kupanje
9.10.2012 20:13:37   
nenja22
to je mislim, ona kao žičana ili nekakva konstrukcija, s frotirčićem ili peškirićem preko, gde možeš bebicu da polegneš, a da ne upadne u vodu, kad je mala...
ovako nešto


< Poruku je uredio nenja22 -- 9.10.2012 20:14:20 >


_____________________________

početak je kad sam se ja rodio, a kraja nema

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Rekviziti za kupanje
9.10.2012 20:16:09   
nina26
aaa, ok, znam sada, nego nisam znala kako se zoveuser posted image hvala

pa jel prakticno to, nesto mi deluje nestabilno, vise mi se svidjaju oni od sundjera??

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu nenja22)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Rekviziti za kupanje
9.10.2012 23:58:23   
madre
ja sam kupila bogiju kos sa lopticama u obliku ribica, koji se lepi iznad kade, bas mu se dopadauser posted image

< Poruku je uredio madre -- 9.10.2012 23:59:36 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Rekviziti za kupanje
10.10.2012 13:40:16   
Anoniman
Uzela sam onog kupka i uopste ga ne koristim , smeta mi u kadici , lakse mi je bez njega user posted image
a taj kos ? Jel imas sliku ?

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 305
   RE: Rekviziti za kupanje
10.10.2012 14:35:36   
sneza24

IZVORNA PORUKA: madre

ja sam kupila bogiju kos sa lopticama u obliku ribica, koji se lepi iznad kade, bas mu se dopadauser posted image

Kad bih to kupila Davidu nema sanse da bi izaso iz kade i ovako se borimo kad treba da izadje.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Rekviziti za kupanje
10.10.2012 14:42:53   
madre
evo ti pogledaj KLIK nije nista posebno, ali je slatkouser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Rekviziti za kupanje
10.3.2013 6:18:07   
Di_U
http://youtu.be/aPMSQnPI-ps

Sa krugom plivamo od rodjenja. Svako vece po 30 min. Bez ikakvih problema. Mala kadica nam ne treba. :)
Naravno posle toga jedemo i beba spava kao jagnje.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Rekviziti za kupanje
10.3.2013 21:57:58   
Sesilija 83
meni ovo dete izgleda uplaseno a ne zadovoljnouser posted image

(odgovor članu Di_U)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Rekviziti za kupanje
10.3.2013 22:52:24   
Di_U
http://youtu.be/SEMzf8tPtBs

Ovo je nastavak prethodnog snimka na kome se jasno vidi koliko je dijete srecno. Ja koristim ovo, i prezadovoljna sam, a i moja djevojcica takodje.

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Rekviziti za kupanje
11.3.2013 0:21:07   
Leax
Mi smo koristili kupka od prvog dana i bas sam zadovoljna sa njim, meni je to bas prakticno user posted image

(odgovor članu Di_U)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Rekviziti za kupanje
13.3.2013 12:44:28   
Sesilija 83
Moja K se u zadnje vreme kupa stojeci u kadi i drzeci se za cesmuuser posted image nece nikako drugacije,tako da od rekvizita imamao samo gumu na kojoj stojiuser posted image

(odgovor članu Leax)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Rekviziti za kupanje
13.3.2013 16:21:27   
Zemunka85
Mi imamo igrackice u koje usmrknemo vodu, pa je prskamo. Bas voli. Jos je mala za drugo. A ona stolicica aaaahhaa nema sanse, probali smo. Previse se vrti.

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Rekviziti za kupanje
22.11.2013 19:20:43   
Noelia
Moj malisa od 2 meseca sklizne sa (frotirskog) kupka ko da je na toboganu user posted image
Bas sam polagala nade u taj rekvizit ali ispalo je da se samo mucimo da ga zadrzimo na njemu i svaki cas ga vracamo gore...

Zna li neko gde u Novom Sadu moze da se kupi taj krug koji se gore spominje i da li ga pod tim nazivom trazim? Kao "krug za kupanje bebe" ili?

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Rekviziti za kupanje
22.11.2013 22:28:14   
Sanchy
Hm,mi smo koristili frotirskog kupka i nisam imala problema ,ali ti moras da ga pridrzavas,on se bukvalno nasloni na tvoju ruku ,samo se guzom oslanja na kupka..,inace od igracaka ne koristimo nista,,sve sto sam mu stavila on je bacio iz kadice,,smeta mu dok pljesce po vodi user posted image ..posle njegovog kupanja u kupatilu mi je redovno poplavauser posted image

(odgovor članu Noelia)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Rekviziti za kupanje
22.11.2013 22:34:00   
vikiveki
Ja nisamilo ni za jedno dete koristila tog frotirskog kupka a pokušala sam,ali nešto mi je bezveze bilo pa sam odustala...sada kada su porasli vole da im napunim kadu i da vodu obojim bojom za kupanje.Te boje kupujemo u DM.Od rekvizita koristimo i one patkice i ostale gumene igračke za kupanje

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Rekviziti za kupanje
7.12.2013 19:34:17   
dijana1*
Za prvu bebu sam kupila anatomsku kadicu i stalak koji nikada nisam koristila zato sto uopste nije bio stabilan. A anatomsku kadicu sam tek koristila posle 6 meseca i to samo zato sto sam je vec kupila. Ali definitivno najjednostavnije i najfunkcionalnije mi je obicna kadica sa ravnim dnom i kupko. Sada sam kupila kupko ali kadicu jos nisam. gde god da gledam sve su mi nekako dugacke a uske pa mi dno za kupanje izgleda bas malo.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Rekviziti za kupanje
9.2.2014 21:25:10   
dijana1*
Evo jedan zanimljiv rekvizit za kupanjac user posted image
user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Rekviziti za kupanje
27.7.2014 23:51:27   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: eugenija

Viktora kupam na kuhinjskom stolu u najobičnijoj kadici u koju stavim "kupka".. Evo slike "kupka", ako neko ne zna na šta mislim:
user posted image



Da li koristite kupka (ovakvog mekanog) ili možda plastičnog?

Do kada uopšte to može da se koristi?

Tražim način da ulepšam bebcu kupanje a ujedno i sebi olakšam ..


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Rekviziti za kupanje
28.7.2014 0:35:11   
Azra_
Dunja, mi smo koristili mekanog. probali smo i onaj plastični, anatomski, ali nam je mekani bio bolji. Nekako se beba uglavi kako joj odgovara. Koristili smo kupka čim je sa pupkom skroz bilo sve ok, i mi se malo opustili... Mislim da smo kupka počeli da koristimo negde oko prvog meseca. Naše dete je vrištalo dok ga kupamo, a bebe obično vole da se kupaju. Svako kupanje bismo i mm i ja bili mokri od muke što toliko vrišti. Oko 4.meseca, setim se da mu dam dudu dok se kupa. On se tako primiri i posle je sam pusti i kupanje prođe bez urlanja. Posle 15ak dana od tad , duda mu nije ni trebala.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Rekviziti za kupanje
28.7.2014 1:26:37   
dunja RR
Azra, a do kada ste koristili kupka? Jel' mekani ovaj na slici gore u mom postu?
S ima mesec i po, ne znam da li ima smisla da ga uzimam sada, ako se kupki koristi tipa do 5. meseca. Ili može duže?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Rekviziti za kupanje
28.7.2014 5:42:33   
dijana1*
Dunjci ja ga jos uvek koristim (mekani). Nekada kupko, nekada sedi, kako kada i plus ova kapica gore sto sam okacila sliku. Od prvog dana bebu kupam na njemu. Naravno da se isplati kupiti a i nije skup oko 4-5 eura. Imam anatomsku banjicu ali mi nije prakticna, ovo mi je jednostavnije.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Rekviziti za kupanje
28.7.2014 7:46:29   
mirkam
I mi jos uvijek koristimo taj kupko.On jos ne zna da sjedi pa ne znam klako bih ga bez kupka i okupala...

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Rekviziti za kupanje
28.7.2014 15:48:41   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Dunjci ja ga jos uvek koristim (mekani). Nekada kupko, nekada sedi, kako kada i plus ova kapica gore sto sam okacila sliku. Od prvog dana bebu kupam na njemu. Naravno da se isplati kupiti a i nije skup oko 4-5 eura. Imam anatomsku banjicu ali mi nije prakticna, ovo mi je jednostavnije.


Dijanče jel taj mekani onaj što sam postavila gore u slici?

Tek sada videh ovu kapicu, extra je! Gde si uzela?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Rekviziti za kupanje
28.7.2014 20:39:32   
dijana1*
Isti, cak je i bele bojeuser posted image nisam znala da li je decak ili devijcica pa sam uzela beli a ima plavi i rozi.
A kapicu sam narucila preko fcb ali posle sam videla da ima i apoteci da se kupi i kosta oko 7-8 eura. Kapica je fenomenalnauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here