|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: koja hrana vam se nikako ne svidja
29.7.2014 18:23:15   
Didy
Pihtije, iznutrice, džigericu, jagnjetinu, svinjetinu (npr. šnicle, užasno mi smrdi, ne mogu da progutam), sve što ima mlečnu kiselinu (jogurt, pavlaku, kiselo mleko, čak ni obično mleko, kisele sireve, fetu...). Mogu trapist i te "bljutavije" sireve, pavlaku mogu u nekom jelu ako je u malim količinama i ne dominira. Mleko samo npr. u pudingu ili mleko i keks, ali i to jedva prođe. Od voća sve osim dinje, povrće svo volim, morske plodove i ribu obožavam.

< Poruku je uredio Didy -- 29.7.2014 18:24:46 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: koja hrana vam se nikako ne svidja
29.7.2014 19:09:03   
jovicaa
u jeee, pa ja sam naspram vas pravi svastojed. tacnije sve mogu da jedem. osim pihtija to mi deluje ogavno. i da ne volim kad ima puno zelatina u kolacima, malo mi se pegla od toga.

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: koja hrana vam se nikako ne svidja
29.7.2014 19:16:28   
bubulence
nikada,nisam i necu probati riblju corbu, jagnjetinu i pilecu dzigericu. ne volim dinje, sardinu, vocne torte i kolace ( voce obozavam ali ne u slatkom) i jos mnogo stvari

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: koja hrana vam se nikako ne svidja
29.7.2014 19:18:36   
milicicak
Ne mogu da popijem mleko i pojedem koh...
iznutrice i pihtije obozavam :)

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: koja hrana vam se nikako ne svidja
29.7.2014 21:09:36   
Verolina

IZVORNA PORUKA: bubulence

nikada,nisam i necu probati riblju corbu, jagnjetinu i pilecu dzigericu.

leleeeee, pa ti ne znas sta je dobrouser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: koja hrana vam se nikako ne svidja
29.7.2014 21:12:05   
Didy
IZVORNA PORUKA: bubulence

nikada,nisam i necu probati riblju corbu, jagnjetinu i pilecu dzigericu. ne volim dinje, sardinu, vocne torte i kolace ( voce obozavam ali ne u slatkom) i jos mnogo stvari


Dobro, da znam šta da ne pravim kad (ako) jednom stvarno dođeš. user posted image
Ja riblju čorbu obožavam. Ribu i sve morske plodove. Mislim da sam u prošlom životu živela negde na moru i srećna sam samo zbog te pomisli. user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: koja hrana vam se nikako ne svidja
29.7.2014 22:26:47   
Misha i Ljisha
uglavnom ne biram i jedem sve sto mi se "servira" (ako imam srece da meni neko nesto servirauser posted image ) ali eto mogu da kazem da ne volim slatko slane kombinacije. Tipa kao sto slovaci jedu kulen i slatko od visanja. Meni je to fuj ili sunka sa cokoladom ili medom. Bljak. Al iskreno ako odem negde i to se postavi pojescu. Ali to nikada nece biti neki moj izbor ako mogu da biram. Jela sam svasta u zivotu, evropskih specijaliteta (mogu komotno reci da mi fransuska kuhinja do sada najmanje lezi), azijskih specijaliteta i arapskih ali nesto bas africke eto nisam imala priliku hahaha a valjda i necu imati nekako mi ne prija misao da pojedem neke bubetine i sta ti ja znam(kad gledam na tv-u prosto me muka uhvati)

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: koja hrana vam se nikako ne svidja
29.7.2014 22:54:31   
jovicaa
e dobro me podseti, u indijskoj i grckoj kuhinji stavljaju neki ogavan zacin u meso... bljak, to ne volim. ali ako nema sta drugo, cu izedem

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: koja hrana vam se nikako ne svidja
29.7.2014 23:12:47   
SunFlower
Nikada nisam i necu probati nijednu vrstu mesa osim piletine, curetine, svinjetine u nekim oblicima i junetine. Dakle nikakvi zecevi, jagnjad, srne, konji, patke i ostala divljac.(nisam ni sigurna da je sve to divljacuser posted image ). Zasto - ne znam, nece dusa. Takodje i pihtije, recne ribe, peceno prase e to mi je posebno FUJ, masno, smrdi, uh.

_____________________________

"I don't insult, I diagnose."

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: koja hrana vam se nikako ne svidja
29.7.2014 23:43:00   
Sanjica26 RR
Uglavnom sve volim da jedem osim bifteka i mleko. Mleko cisto nikako.Eto morske plodove obozavam da jedem, ali ih ne pravim zbog mm. Sve sto bubi ne voli ne voli ni on, pa ja ne pravim zbog njega. Eto bubi I to vam je slicno.user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 29.7.2014 23:44:54 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu SunFlower)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: koja hrana vam se nikako ne svidja
30.7.2014 0:02:52   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Didy

IZVORNA PORUKA: bubulence

nikada,nisam i necu probati riblju corbu, jagnjetinu i pilecu dzigericu. ne volim dinje, sardinu, vocne torte i kolace ( voce obozavam ali ne u slatkom) i jos mnogo stvari


Dobro, da znam šta da ne pravim kad (ako) jednom stvarno dođeš. user posted image
Ja riblju čorbu obožavam. Ribu i sve morske plodove. Mislim da sam u prošlom životu živela negde na moru i srećna sam samo zbog te pomisli. user posted image



da da, nemoj posle kao nisi znala user posted image . i ja obozavam ribu, sve vrste na sve nacine ali corbu jok. a kazu da kuvam najbolju riblju corbu na svetu... ziveo internet i recepti user posted image .
verolino meni kazu da nisam sremica kada ne volim riblju corbu i jagnjetinu a evo, meni je i sada muka kada samo pomislim na tu hranu... jbg, ukusi su razliciti...
sanjice pa ja jedva cekam da upoznam tm user posted image , nadam se sa ce biti treca sreca ..

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: koja hrana vam se nikako ne svidja
30.7.2014 0:07:30   
Azra_
Nikako ne volim pečenu papriku, pa još kada joj stave beli lukac!!! To ne jedem, nikako, turšiju takođe ne mogu da pomirišem. Ima dosta toga što ne volim, ali mi je ovo prvo palo na pamet.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: koja hrana vam se nikako ne svidja
30.7.2014 0:15:33   
Sanjica26 RR
Azra podsetila si me na pecenu papriku sa belim lukom. Fuj.
Bubi kad pomene da ne voli jagnjetinu svi prevrcy ocima. Kako je moguce da to ne voli.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: koja hrana vam se nikako ne svidja
30.7.2014 0:38:26   
Sanchy
Meso osim pileceg filea ponekad..sve vrste suhomesnatih proizvoda,majonez,pastete ..

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: koja hrana vam se nikako ne svidja
30.7.2014 1:08:43   
Azra_
S, ne voliš majonez??? Ti si srećna žena!!! user posted image

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: koja hrana vam se nikako ne svidja
30.7.2014 1:26:58   
jovicaa
da majonez je za mene kao droga...

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: koja hrana vam se nikako ne svidja
30.7.2014 7:38:50   
Verolina
Da, ne jedem konja i jelena, a ni bambi, tele i zdrebe varijantu pogotovo.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: koja hrana vam se nikako ne svidja
30.7.2014 7:43:55   
vikiveki
Ja ne volim pihtije,to sam nekoliko puta terala sebe da probam i probala sam ali nisam uspela da progutamuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: koja hrana vam se nikako ne svidja
30.7.2014 7:57:45   
mirkam
Povrce! Pojma nemam kako spremam malom rucak kad nista ne mogu da probam user posted image
Krompir, sargarepu i grasak volim i to je to. Toliko sam se trudila da se naucim da jedem makar salate, al nema sanse. Ja guram naprijed, zeludac vraca nazad user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: koja hrana vam se nikako ne svidja
30.7.2014 8:08:59   
Verolina
Ja sam upoznala samo jednu osobu koja uopste ne voli povrce-tacnije voli samo krompir i pasulj. Mislila sam da dve takve osobe ne postojeuser posted image Muzevljev brat od ujaka uopste ne jede povrce, ni u jelu ni u salatama-kaze, skripi mu pod zubimauser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: koja hrana vam se nikako ne svidja
30.7.2014 8:57:12   
Trcosava
Auuu... ammm mislim da je meni lakše da kažem šta jedem! user posted image

Jedem svo voće, od povrća ću izbeći samo patličan bič Minin... Od mesa jedem samo belo - pileće, ćureće i svinjsko, ali svinjsko samo ako 3 dana nisam jela user posted image

Od suhomesnatog jdem pileći parizer, pileća/ćureća prsa i pečenicu(po mogućstvu prženu sa jajima)

Tunjevinu iz konzerve i pastrmku od ribe i rečnih/jezerskih/morskih plodova user posted image

a da - mleko i mlečni proizvdi - samo da je kravlje

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: koja hrana vam se nikako ne svidja
30.7.2014 10:42:49   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Azra_

Nikako ne volim pečenu papriku, pa još kada joj stave beli lukac!!! To ne jedem, nikako, turšiju takođe ne mogu da pomirišem. Ima dosta toga što ne volim, ali mi je ovo prvo palo na pamet.


Uf, ja mnogo voleeem, ali je retko jedem nažalost, jer ne pečemo paprike.

Ja jedino ne volim cveklu, a ni mm.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: koja hrana vam se nikako ne svidja
30.7.2014 10:47:00   
doktorkakristal
ja sam klasican mesozder,znaci meso u svim oblicima user posted image povrce isto,ne jedem voce ,ne odgovara mi zbog zeludca,ne volim slatkise izuzev sladoleda i palacinki,gadim se na pihtije i zacine posebno mirodjiju od nje mi se povraca user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: koja hrana vam se nikako ne svidja
30.7.2014 11:53:16   
Misha i Ljisha
ju ju ala ste vi sve neke probirljiveuser posted image .Ja sam bogme jela i bambija (pastetu od bambija u francuskoj delikates moram priznati) jela sam i konja i svasta. Stvarno ne mogu zivo meso volim well done, sto bi rekli ameri.al bas jedem sve. Voce obozavam

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: koja hrana vam se nikako ne svidja
30.7.2014 13:47:35   
Ana RR
Hm, odakle da počnem user posted image

Kod mene se hrana deli u 4 kategorije: hrana koju volim, hrana koju ne volim, hrana koju ne volim ali jedem i hrana koju volim ali ne jedem.

Ne volim džigericu, pihtije, jagnjetinu, jaretinu, zečetinu, kozje mleko, cveklu, riblju čorbu, iznutrice, majonez, dinju, orahe u kolačima, šlag, klasične kremaste torte i kolače, pljeskavice i ćevape kupljene u fast food-u, salame, paštete, viršle..

Ne volim ali jedem: grašak, spanać, kupus iz sarme, punjene paprike i paprike uopšte, karfiol, brokoli... ima sigurno još ali ne mogu sada da se set_im. Sve to jedem samo zbog Marka, da ne vidi da nešto odbijam.



< Poruku je uredio Ana RR -- 30.7.2014 13:50:19 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krekeri
photo
Ringerajin kuvar: Nedja RR
Rižoto sa blitvom
Ringerajin kuvar: 17 joka



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here