|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 [11] 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
29.7.2014 17:47:24   
jovicaa
melika superuser posted image
madre bice septembra 100 posto, zajedno cemo trudnovati, od pocetka je tako nesto bilo kao da hocemo, imam osecajuser posted image
bas me raduje sto se sprema tako puno novih-starih crticauser posted image
i hvala jos jednom puno svimauser posted image ja ipak cekam taj uz... pa i sve ostalo.. samo da sve bude ok

< Poruku je uredio jovicaa -- 29.7.2014 17:48:01 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu jeca ph)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
29.7.2014 18:00:14   
madre
ma daaa, meni septembar donosi srecuuser posted image bogi je zacet u septembruuser posted image ti ces do tada skroz da se uhodasuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
29.7.2014 21:16:23   
Enalen
IZVORNA PORUKA: jeca ph

pre dve godine sam bila na programu za vto, sve bilo savrseno hormoni , spermogram.. jedino jedan jajovod delimicno nije prohodan drugi potpuno prohodan, pa je sl stavka bila laparoskopija, sa cim se moja dr nije slozila, tipa nije jos moranje, mnogo zena je ostalo trudno sa pola jednog jajnika, tada sam imala 27 god, pa ajd da poslusamo dr i da se trudimo jos malo. medjutim god prolaze, i jos uvek nista user posted image od aprila smo opet krenuli sa analizama, radili briseve, spermogram, hormone.. sve ok, pocela sa klomifenom, i od toga nista, evo vec treci mesec ga pijem, samo sam nabacila 6kg od njega user posted image user posted image
mislim da sam pocela da ludim, ali stvarno, samo jedva cekam da se posvadjem sa nekim, nadam se da je jos nekoj tako, ili sam ja najveci ludak user posted image


Jeco, jest li radili MAR test? Mnogi dr to ne daju da se uradi, a bude problem kod vise od pola parova koji ne ostaju trudni godinama. Trazi uput od dr sama i idi na Torlak. Proveri i da ti krv nije mnogo retka ili gusta. i to je jedan od cestih problema koji ljudi otkriju posle 5 god i ne znam koliko neuspelih vto itd. upoznala sam takve parove u pripremi za vto.

< Poruku je uredio Enalen -- 29.7.2014 21:17:19 >

(odgovor članu jeca ph)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
30.7.2014 11:48:43   
Maja1309
Drage moje, nakon godinu dana pokušavanja nakon spontanog pobačaja, ja sam jutros ugledala user posted image 13dpo.
U ovom ciklusu sam radila HSG 6dc.
svi nalazio nakon spontanog bili su uredni.
nisma još svjesna. bojim se, pijem dabroston od 16dc, ili 3dpo. dabroston pijem već treći ciklus po preporuci doktora.

ne znam šta se sve kod mene poklopilom, al sam trudna, i smao se bojim da nešto neće biti dobro.

(odgovor članu Enalen)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
30.7.2014 11:54:26   
eca89
Cestitam, Maja1309 user posted image ne brini bice sve ok!

(odgovor članu Maja1309)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
30.7.2014 11:55:50   
superm

IZVORNA PORUKA: Maja1309

Drage moje, nakon godinu dana pokušavanja nakon spontanog pobačaja, ja sam jutros ugledala user posted image 13dpo.
U ovom ciklusu sam radila HSG 6dc.
svi nalazio nakon spontanog bili su uredni.
nisma još svjesna. bojim se, pijem dabroston od 16dc, ili 3dpo. dabroston pijem već treći ciklus po preporuci doktora.

ne znam šta se sve kod mene poklopilom, al sam trudna, i smao se bojim da nešto neće biti dobro.

BRAVO!!!

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Maja1309)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
30.7.2014 11:59:01   
Maja1309
eca superm hvala vam drage moje.
Ma nisma vam ja ni svjesna...

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
30.7.2014 12:01:57   
superm
Probaj da se opustis. Svaki put kad se uplasis zamisli sebe sa bebom u narucju.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Maja1309)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
30.7.2014 12:13:52   
Lejjan
Jecoph ,dont worry :)

Nisi jedina,i u mene je slicna situacija , doduse za godinu,nista..Ali uvijek kažem hvala Bogu u tome sigurno dobro.
Takođe svaki mjesec samo se ogledam, pipkam stomak, nećul osjetit kakvu promjenu, grudi i sl...Počela sam ranije da ustajem nećul počet povraćat.. :D ..Sve tako svaki mjesec, nada..nada..Nada..I Onda dođe - user posted image ! :O KAo evo je i sinoć..
Jesili probala sa macinom travom i vrkutom..
Moja nena, nije imala djece 12 GODINA .. I nakon 12 godina opde nekoj travarki i ona joj da sušene macine trave i ona je to pila stalno , stalno...I ostane trudna rodi moju majk, u 38 godini :D
Čuda se dešavaju, ne beri brige..
Tako mi je skoro jedna djevojka rekla imala 27 godina i pokušavala na dijete 7 godina, i nakon pijenja macine trave ostane trudna i dobije blizance.. :D

Tako sam i ja se nakon ove user posted image odlučila na macinu travu..Pa nek bude šta hoće.. :)

Usput jedno pitanjce za sve.Da li vam se ikad desilo da vam ide nešto kao "krvav iscjedak" , msm ljepljiv, rastezljiv i krvavo-proziran?Sinoć mi se to desilo prvi put, pa sam odma na GUGL , da si nađem kakvu bolest hahaah...Ili da vidiim jel to ikakav simptom user posted image nažalost nisam našla ništa za user posted image a i da jesam danas sam dobila 4 dana ranije nego inače i imam simptome user posted image . ???? Da li je to znam neke upale ili sta? :)

PUSICA, ČEstitam svim user posted image , dvocrtašicama.. :) Nadam se da ni mi nećemop još dugo bit u ovom "forumu", da što prije pređemo u drugu rubriku :D

:*

_____________________________

| | , crtice kao i ljubav..Dolaze kad se najmanje nadaš <3

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
30.7.2014 12:27:38   
bubulence
maja user posted image user posted image cestitam draga, bravo. samo se opusti koliko mozes, obzirom da si imala spontani javi se svom dr. mozda ce ti nesto uvesti od samog pocetka...
lej da sto pre odes sa ove teme pa pravo u trudnicke. taj iscedak sam ja imala, neki kazu da moze da znaci manjak progesterona sto moze biti posledica ne ostajanja u drugom stanju. a ne mora nista da znaci jer sam ga imala i iisti mesec kada sam ostala trudna...

< Poruku je uredio bubulence -- 30.7.2014 12:28:34 >

(odgovor članu Lejjan)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
30.7.2014 12:30:01   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: Maja1309

Drage moje, nakon godinu dana pokušavanja nakon spontanog pobačaja, ja sam jutros ugledala user posted image 13dpo.
U ovom ciklusu sam radila HSG 6dc.
svi nalazio nakon spontanog bili su uredni.
nisma još svjesna. bojim se, pijem dabroston od 16dc, ili 3dpo. dabroston pijem već treći ciklus po preporuci doktora.

ne znam šta se sve kod mene poklopilom, al sam trudna, i smao se bojim da nešto neće biti dobro.

Ovako trudnica ne sme da razmislja!! Mora od pocetka da bude pozitivna,crne misli jok! Ovog puta mora da bude sve ok!!user posted image user posted image

(odgovor članu Maja1309)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
30.7.2014 12:33:55   
Maja1309
havča žene moje.

treći cilkus već pijem dabroston.
tako kad sam jutros uglčedala user posted image nisam ni prestala s dabrostonom.
a doktor mi je na GO, vraća se za 2 tjedna taman kad trebamna pregled.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
30.7.2014 12:38:37   
vonavoj
nastavi da ga pijes,to je progesteron,i samo polako i pozitivno!

(odgovor članu Maja1309)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
30.7.2014 13:24:59   
mamica3
pozdrav drugarice...
cestitke od srca novim user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
30.7.2014 13:57:40   
Enalen
Majo, sjajno!! user posted image kad se slagne utisak, razmisljaces drugacije, ne brini!

Ja zenske sutra idem na betu, ako mi ova Anamarija koju najvaljuju meteorolozi dozvoliuser posted image user posted image

(odgovor članu mamica3)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
30.7.2014 14:28:18   
jeca ph
E Lejjan, znam kakav ti je osecaj, sad verovatno jedva cekas da ti prodje pa u nove radne pobede, tako i ja, samo ne znam dokle vise, doklee?? user posted image
pila sam i to, macinu travu, dve ture po tri meseca, pa posle macinu travu + crveni zdravac , inace radim u apoteci pa sam isprobala sve i svasta, i nista! nece, pa nece! user posted image
ali ti obavezno probaj, znam devojke kojima je uspelo sa macinom travom, cak i jednu zenu u godinama, trudi se , nesto ce da upali user posted image
ja se nadam da necu dobiti za 6 dana, nadam se da je upalio treci mesec stimulacije, mada imam sve simptome, sto stvarne, sto umisljene user posted image

(odgovor članu Lejjan)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
30.7.2014 14:36:25   
jeca ph
Enalen, hvala na ovoj informaciji, 4 god se 'vucem' po lekarima, sto u BGu sto u KGu i niko da mi pomene to testiranje, evo sad bas citam o tome, sto pre cemo se organizovati da to obavimo. hvala, divne ste , sve devojke ovde... user posted image

(odgovor članu Enalen)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
30.7.2014 14:49:18   
jeca ph
Majo1309, cestitke od user posted image

Enalen, zelim ti finu, visoku betu sutra user posted image

(odgovor članu Enalen)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
30.7.2014 14:56:45   
mamica3
od user posted image cestitke za velike bete,valjda cemo i mi nekada vaditi betu i radovati se,...

(odgovor članu jeca ph)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
30.7.2014 17:47:55   
Enalen

IZVORNA PORUKA: jeca ph

Majo1309, cestitke od user posted image

Enalen, zelim ti finu, visoku betu sutra user posted image


Hvala Jeco, dace Bog....

Drzim i tebi palceve da ne dobijas i da ne moras vise da se vuces po lekarima..sve smo to prosle i znamo kako je. Ja sam ih promenila 7 dok na kraju nismo otisli u Le i sve nam profesor objasnio za 10 min. Do tada, zali boze vremena, zivaca i para na ove druge...

(odgovor članu jeca ph)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
30.7.2014 17:59:53   
Anoniman
Bravo Majouser posted image user posted image
Znas moju pricu,i reci cu ti sada se odmaraj nikakav put ne planiraj i dace Bog da bude sve ok.

(odgovor članu Enalen)
  Direktna veza do poruke: 271
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
30.7.2014 19:27:38   
Maslacak15
Bravo majo!!!! bas si me obradovalsuser posted image bice sve u najboljem redu ovaj put user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
31.7.2014 0:32:27   
madre
bravooooo, majoooooouser posted image user posted image user posted image cestitamuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
31.7.2014 0:52:50   
srculence25

IZVORNA PORUKA: Maja1309

Drage moje, nakon godinu dana pokušavanja nakon spontanog pobačaja, ja sam jutros ugledala user posted image 13dpo.
U ovom ciklusu sam radila HSG 6dc.
svi nalazio nakon spontanog bili su uredni.
nisma još svjesna. bojim se, pijem dabroston od 16dc, ili 3dpo. dabroston pijem već treći ciklus po preporuci doktora.

ne znam šta se sve kod mene poklopilom, al sam trudna, i smao se bojim da nešto neće biti dobro.

user posted image user posted image bravo majo cestitam bas si me obradovala.Sad se selis prvo tromesecje user posted image

(odgovor članu Maja1309)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
31.7.2014 7:40:55   
Enalen
izvadila krv...rezultat ce biti do 13h. Muka mi je od treme, nisam nocas mogla da spavam, ne verujem da je ovo ovako! Kao da nisam normalna! uglavnom, sta je tu je...odoh da probam da odspavam malo, mada tesko da cu uspeti, pa vam se javljam kad stigne mail...

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 10 [11] 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 [11] 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pitali smo doktor-ginekologa: Utvrđivanje ...
Ringeraja vam je dala priliku da pitate lekara sve što vas zanima u vezi ovulacije kao i rešenja problema sa njom. Farma...
Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here